Diskuze - Není poradce jako poradce II.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 459 komentářů)

3. 5. 2003 23:43 | Greddy

Kamarád s nima celkem v pohodě obchodoval na přelomu 99/00. Pak se to tam nějak obměnilo lidma z BBG a PI, což asi není nejlepší vizitka. Je to klasickej broker, kterej ti sežere provize ať vyděláš nebo proděláš. Hlavně že točíš obchody!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 5. 2003 19:28 | Honza

Posledni poznamka a nadobro se s vami loucim - vas vypad proti produktum nabizenym OVB nechci komentovat, pouze vas opet nasmeruji na zdroj informaci, ktere vam a vetsine diskutujicich evidentne chybi. Tedy - zkouknete jeste jednou www.europortal.cz, sekce Partneri.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 5. 2003 13:04 | Pavel M. Černý, pavel.cerny@ovbfinance.cz

VŠEM: víte, myslel jsem si, že budeme mít možnost bavit se konstruktivně. věřil jsem, že budu mít šanci slyšet rozumné názory a vzít si ponaučení. všechno vždycky může fungovat ještě lépe a člověk má vždycky šanci se poučit a zlepšit se. chtěl jsem čerpat inspiraci. je vidět, že jsem asi naivní. protože 90% přispěvovatelů této diskuze je absolutně mimo mísu. jediné o co vám jde, je pošpinit OVB. hledat chyby umí každý. negativně se na svět dokáže dívat také každý. obvykle jsou to lidé, kteří nikdy nic v životě nedokážou. proto se nechtě této diskuze již zúčastňovat nebudu, ač mě to mrzí, protože jsem doufal, že se budu bavit s lidmi, kteří jsou fundovaní a dokážou mít realistický pohled na svět, místo jen zoufalého pomlouvání, urážení a navážení se. k tomu se já nikdy nesnížím. je mi vás opravdu líto. s takovýmito lidmi to Česká republika moc daleko nedotáhne. nechci se dotknout úplně každého, pár jedinců je tady konstruktivních. určitě si najdete někoho jiného, do koho se budete moci navážet.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 5. 2003 12:52 | Harpagon

Samozřejmě, že jsem to nebyl já. Já si nemyslím, že anonymita má sloužit k vulgárnostem. Mně nevadí formální vzhled stranek, mně vadil zavádějící obsah (jako by nebyl problém s OVB získat milion, bydlení...). (Mimochodem: nějak Vás tým prořídl, co to?) Také neútočím proti kapitálovému životnímu pojištění, i když je to drahý produkt, výhodný hlavně pojišťovny a jejich zprostředkovatele. Opakuji znovu: mně vadí, když se nějaká rychlokvaška (3 měs. kurz OVB apod.) vydává za finančního poradce, tahá z lidí rozumy a pak i peníze. Nazývejte se prodejci - bude to poctivé. Od podomního obchodníka také nečekám zboží špičkové kvality! Mně vadí, když se firma jako OVB vydává za solidní podnik a přitom nabízí produkty jako HELVAG!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 5. 2003 10:36 | Honza

To jste reagoval vy, pane Harpagon? To jiste ne, vy jste mi dosud vykal a vyjadroval jste se, pokud jde o formalni stranku, pomerne kultivovane. Mimochodem, jeste se vratim k tem starym strankam, ktere se vam nelibily. Precetl jste si, co jsem psal v sekci Zaklady investovani, Krok 1 - Snizte si dane? Cituji: "Mladí lidé bez závazků nemusí na životní pojištění a penzijní fondy spěchat. Jejich investice by měly směřovat do státem dotovaného stavebního spoření (viz Druhý krok) a do otevřených podílových fondů (Třetí krok)." Co jste si to vzali do hlavy s tema zivotkama? Myslite, ze bych na svem webu publikoval hned na prvni strance toto doporuceni, a klientovi rikal neco jineho?

0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 5. 2003 0:45 | Pepa z depa

Fakt, pane Honzajs...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 5. 2003 0:41 | Pro pána s rozeklaným jazykem

Je, ty jsi srandovní. Napiš ještě něco, jo? Rychle, dokud máš slinu...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 5. 2003 0:37 | Pan Koruna ( už tvrdnu )

Pane Honzajs, já chci být dealerem životního pojištění, já chci být pojišťovákem, tím nutičem, kde jste, nevydržím do rána ! Já se mu fakt přihlásím do větve a pak dám vědět, jak mi cpe , že po vstupu do EU půjdou všichni do háje a jediný kdo zůstane, bude nejslavnější OVB. Mimochodem, podobně zfanatizovaný je jistý pan Brandejs z Vysočanské pobočky Amcico, který nedá na jeho Bejbinku ( rozuměj Baby program) ani dopustit, ještě dnes se řežu smíchy :-)) Tahle stránka je vážně psina !!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 5. 2003 0:26 | Pepa z depa

No to se pane Koruno zeptejte pana Honzajse, ktery se hlasil, kdyz to tu zacinalo, jak pise. A podle me jde o velkej, velkej ranec, protoze on je z toho fakt na palici. Pane Honzajs, kde se mame hlasit? Neberte to osobne, jde o byznys, pane Honzajs.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 5. 2003 0:13 | Markéta

Míro, životní pojištění jsem už uzavřela a napsala, co mě k tomu vedlo. Napiš mi, co vede tebe k tak podivinské odpovědi, moc ti nerozumím. Dotklo se tě to nějak? Nashle zítra, s odpovědí nespěchej, rozmysli si ji důkladněji. Dobrou noc, Markéta.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 5. 2003 0:10 | Jan Koruna

Já chci taky ranec, peníze mi tedy nesmrdí, kde se mám přihlásit ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 5. 2003 0:06 | Pepa z depa

:-))))) Tak to jsi přišel o docela velkej ranec, ne? Být u zrodu a pak zpovzdálí koukat, jak to jede. Z toho by mi taky hráblo... Nevěřim totiž, že v Česku někomu prachy smrděj.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 5. 2003 0:06 | Míra

No, hlavně že máš husí kůži, .... :-) Co se nechat pořádně oškubat, třeba od OVB nebo některé pojišťovny ? Míra
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 5. 2003 23:55 | pan Dotaz a spol.

Pan OVB vševědoucí, neomylný, po týdnu vytáhne vizitku a mýlí se. To je ten osobní přístup předpokládám, kterým si získáváte srdce těch, co Vám děkují za Vaše "poradenské" služby.... Už jste vyměnil to Vaše nemožné 25 let staré kvádro po dědovi za nový model od Vietnamce ? A co spona OVB, máte ji alespoň vraženou do zadku ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 5. 2003 23:48

Ty onanisto, aby jsi se neposral ze svých stránek. Nejvíc mě pobavila řecká verze, má stejnou hodnotu jako ta Vaše zfanatizovaná sebranka předdůchodových senilů, co jejich jedinou šancí na kus chleba je odrbat souseda přes KŽP. Plivu Ti do ksichtu, drbane !!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 5. 2003 23:48 | Markéta

V této diskusi jsem si přečetla řadu emotivních příspěvků proti životnímu pojištění. Je mi 33 let, mám osmiletého syna, s kterým jsem zůstala sama. O životní pojistce jsem uvažovala už po jeho narození, ale uzavřela jsem ji az po rozvodu, abych měla jistotu, že bude můj syn zajištěn, kdyby se mi něco stalo. Myslela jsem na vážná onemocnění či autonehodu. Přijde mi to zcela na místě a myslela jsem si, že tak uvažuje většina rodičů. Zajímalo mě především, jakou částku by získal můj syn k tomu, aby mohl studovat atd. A kolik mě to bude stát. Kolik za to získá můj finanční poradce mi bylo upřímně jedno. Mám opravdu husí kůži z lidí, kteří nemyslí na své blízké, a připadá mi to cynické - po mně potopa. Když nad tím ale uvažuji, vzpomněla jsem si na pár podivínských spolužáků, kteří vždy pohrali tím, co neměli (rodinu, peníze, auto, dokončené studium...). Ano, takhle mi to možná dává smysl, jestli víte, co tím myslím. Proč uzavírat životní pojistku, když není pro koho. Nemám s OVB nic společného, jsem lékařka.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 5. 2003 23:02 | Honza

Zrovinka ode dneska je na www.europortal.cz nova prezentace, vy jste stihl jeste tu starou, mate pravdu, byla nic moc, rok jsem na ni nesahl. S tou novou jsem spokojeny, i kdyz je to jen prvni verze, tak budte shovivavy (za velkou slabinu povazuji moji fotku, ale grafik mi odjel na tyden na vodu na Slovensko, tak s tim ted nehnu). Vedle toho bude od leta fungovat neco, co nechci zakriknout, ale nebude to vyhradne o kapitalovych zivotnich pojistkach:-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 5. 2003 22:52 | Honza

No vidíte, a já například za poslední týden udělal čtyři velké životní pojistky lidem lehce nad třicet. Čtyřem doktorům, kteří dělají ve farmaceutické firmě. Věděli přesně, co chtějí, věděli přesně, jak OVB funguje. Raduji se z dobrého obchodu a z toho, že mám dva nové parťáky na golf. Nejde mi do hlavy, s kým to tady vlastně diskutuju - mne se to cele tyka, jsem z OVB, jednou dvakrát za den sem zabrousím a zkouknu, co je nového. Ale vy, co do nas šijete, to sedíte doma a píšete sem? Nebo se nudíte v práci? Je mi to divné.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 5. 2003 22:19 | Martin Podolák, martin.podolak@ovbfinance.cz

Nedá mi to, abych nereagoval na pocit, který ve mě přečtení celé diskuze vyvolal. Celá debata je provázena neustálými útoky na společnost OVB. To samo o sobě mě utvrzuje o silné pozici OVB na trhu. Nebo se zapomnělo, že zde existují i jiné společnosti, které jsou nebo si jen hrají na nezávislé finančně poradenské firmy??? Jen tak mimochodem, přál bych Vám vidět porfolio klienta po "nájezdu" dobře proškoleného pojišťovacího poradce, kolik extrémně vysokých cílových částek na stavebních spořeních od přímých zástupců "obohatilo" důvěřivé lidi a kam všude lidé dají své úspory. Také jsem ještě od žádného z kolegů neslyšel o jediném spokojeném klientovi serveru penize - že by neexistovali Vaši spokojení klienti?? My takové rozhodně máme. Můžu to doložit děkovnými maily a dopisy. A to, že Vás klient pozve na svatbu nebo oslavu narozenin, také nebude asi za špatně odvedenou práci. Jakým způsobem poskytujete klientům servis?? Pišete jim, jak se vyvíjí jejich smlouvy?? Víte, kdy jim jaká smlouva končí a pomůžete jim s administrativou??? Víte o Vašich klientech, kdy mají narozeniny, a kterému se kdy narodilo dítě?? Kdo se oženil, rozvedl nebo povýšil v práci??? Zdá se Vám způsob Vaší práce osobní?? Jakou maličkostí jste klientům udělali radost?? Pozvali jste některého na kávu, víno nebo oběd?? To vše je výhodou OSOBNÍHO jednání. Nicméně Vám děkuji, že jste. Čerpám z Vašich stránek spousty zajímavých informací a srovnání a dávám je klientům v "srozumitelné" formě k dispozici. Jsem rád, že naše partnerské společnosti na Vašich stránkách vycházejí velmi dobře!! Díky za podporu a to, že Vaše podklady pomáhají našim klientům k snazšímu rozhodování v podpisu smluv. Jste super, jen tak dál.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 5. 2003 21:43 | Pavel M. Černý, pavel.cerny@ovbfinance.cz

Našel jsem vizitku a omlouvám se. Opravdu jste to nebyl vy, ale pan Tomáš Skřivánek, šéfredaktor...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ivan Langer

politik a podnikatel

Ivo Valenta

podnikatel, Synot

Ivan Langer
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Ivo Valenta
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services