Diskuze - Není poradce jako poradce II.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 459 komentářů)

1. 5. 2003 22:53 | Harpagon

Odvolávám, co jsem odvolal, a slibuji, co jsem slíbil! Dostal jste mě, pane Černý!! Již po letmém seznámení s webem OVB se u mne rozvinul komplex z hesla: "Finanční poradce OVB – to je majetkový právník na celý život." Nejsem s to toto umné sousloví pochopit. Co to jen může být "majetkový právník" (a po několikaměsíčním školení OVB)? Není snad OVB zakuklená právnická fakulta? Nebo, že by to byla klamavá reklama? Kdo vám dělá překlady z němčiny? Asi nějaký majetkový právník nebo dokonce finanční poradce? Vždyť ten web místy ani není česky! :oD

0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2003 17:15 | Jan Koucký

To by museli v OVB vyhodit téměř všechny dealery...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2003 17:12 | Pavel

Také byste na toto téma mohla napsat článek, určitě by vám ho tady nebo někde jinde rádi vydali!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2003 16:53 | honza

Tohle uz mi pripada, ze si nekdo dela vylozene legraci. On se s vami clovek, ktery vas prijimal do firmy, bavil prvni den na schodech o zivotnich pojistkach? To je absurdni, pane Novaku.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2003 15:44 | Mr.Novák

Můj příběh s OVB: chtěl jsem pracovat jako poradce pro OVB skutečně v domění, že jsou jiní, zkrátka seriózní. Sešel jsem se s panem Kouskem, co je na pobočce u Náměstí Míru v Praze, popovídali si a když jsme scházeli ze schodů, tak mě p.Kousek opařil výrokem: hlavně pane Novák to sekejte přes životní pojistky, ty sypou nejvíc ! Smlouvu jsem samozřejmě nepodepsal, s poděkováním ji vrátil a od té doby tuhle skupinku nemůžu ani vystát, o serióznosti mi už nic víc povídat nemusí. Děkuji za lekci !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2003 13:37 | Harpagon

Zdá se, že články ťaly do živého. Je zajímavé, že potrefení vždycky napadnou dotyčný server z konkurenčního boje. V diskuzi mi zatím chybí nějaká pohnutá historka, jak matka se třemi dětmi skrze finanční plán svého finančního poradce k bohatství přišla. :o))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2003 13:31 | Harpagon

Pokud to bylo míněno na mne, nevím o žádných svých komplexech. Já se živím jinak a dobře. Ale většina tzv. finančních poradců, s jejichž výsledky (pro klienty) jsem se setkal, byli nejvýše na úrovni pana Nováka z OVB. Ale byli i horší. Tedy z hlediska odbornosti, resp. poctivosti. Výdělkově na tom byli dobře, někteří velmi dobře (na rozdíl od svých klientů). Nazývejte se prodejci finančních produktů, ať je jasno!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2003 13:17 | Harpagon

Na hrubý pytel hrubou záplatu. Vy mne neobviňujte, že mi vadí cizí výdělky, a já stáhnu podomního obchodníka. :o)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2003 13:12 | Harpagon

Tak se nám svěřte, kolik jste vydělal! Třeba se na to dám taky!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2003 13:05 | Honza (majer@europortal.cz)

Zdravim, zrovna travim cely den tvorbou noveho financniho serveru nejen pro klienty, asi bychom se o nem mohli pobavit:-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2003 12:24 | Pavel M. Černý, pavel.cerny@ovbfinance.cz

Honzo, pošlete mi na mail své celé jméno, zajímá mě o koho jde. Máte velmi rozumné názory. Víc takových lidí pro OVB.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2003 12:23 | Pavel M. Černý, pavel.cerny@ovbfinance.cz

fluktuace je na úrovni vedoucích pracovníků zcela minimální, všechny firmy by nám mohly závidět.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2003 12:21 | Pavel M. Černý, pavel.cerny@ovbfinance.cz

Možná byste si mohl léčit své komplexy na někom jiném. Podívejte se do Evropy, jak tam je profese finančního poradce braná. Ať už je to Německo, Rakousko nebo třeba Anglie, která má trh s finančními službami nejvíce rozvinutý.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2003 11:08 | Pavel M. Černý, pavel.cerny@ovbfinance.cz

Ha ha, já vím, jak to bylo s Ivem... Ale to určitě není téma na tento server. Nemá to nic společného s braním struktury. Pokud člověk udělá skutečně obrovskou chybu, která může společnost poškodit, nemá v té firmě co dělat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2003 10:57 | Honza

A vy jste z konkurencni firmy? Nebo mate na OVB pifku z nejakeho jineho duvodu? Pracuji deset hodin denne, sest dni v tydnu, mam desitky spokojenych klientu, kteri se na mne obraceji pro radu, i pokud jde o investice, ktere se nabidky OVB netykaji. Vedi, ze jim objektivne reknu svuj nazor nebo je nasmeruji na dobre zdroje informaci. Nerikejte mi, ze jsem podomni obchodnik, neurazejte, je to nefer.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2003 10:31 | Harpagon

Mně nevadí, že někdo vydělává. Mně vadí, že se někdo vydává za finančního poradce a přitom to je prodejce na úrovni podomního obchodníka!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2003 9:31 | Jana

Pokud to není bráno žertem, tak se mi ozvěte na jana.v@post.cz. Možná budu váš první zákazník.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2003 9:26 | kkk

Bodejď ne, vrána k vráně sedá ofaubák ofaubáka hledá. Už ho našel.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2003 8:17 | Jan

Pokud je takových lidí hodně, tak je to zajímavé i pro mě. Budu mít dlouho dost práce. Na toto téma připravuji s kolegy speciální server. Něco na způsob "PRVNÍ POMOC PADLÝM KLIENTŮM" nebo KŽP OZDRAVOVNA. Pokud bude Vaše a Vám podobné mlm společnosti působit na českém trhu, tak nebudu mít o zákazníky nouzi. Je tady naštěstí mnoho odborníků, kteří také považují KŽP, ve většině případech, za naprosto nevhodný, drahý a zbytečný produkt. Jednou z našich aktivit bude bezplatné posouzení finančních plánů. Samozřejmě nejlépe před jejich uzavřením. Aby se včas předešlo zbytečným a někdy nevratným krokům, hlavně v oblasti životního pojištění. Pokud se tak ale stane, tak nastoupí náš KŽP OMBUCMAN. Bude patrně k dispozici na bezplatné lince. Zatím sondujeme terén. Až to budeme rozjíždět, tak dáme vědět.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2003 7:56 | ferda

Vaše některé názory se mi líbí. Jen tak mimochodem, nemáte zájem zkusit nový vítr?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Roman Sviták

podnikatel, nakladatelství Grada

Ladislav Blažek

podnikatel, pánské oděvy Blažek

Roman Sviták
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Ladislav Blažek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services