Diskuze - Finanční plánování dle OVB - jak získat klienta?

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 413 komentářů)

22. 11. 2006 16:43 | hloupej Honza

Mám naprosto stejnou zkušenost. Jen mne mrzí, že jsem nedokázal říci NE. no a teď mám IŽP místo OPF. Příští rok mi končí stav. spoření, to on se zase ozve s nějakým novým úžasným pojištěním.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 10. 2006 12:10

Robil som pre OVB na Slovensku a mne sa jeho zaskolovanie nepacilo. Pracu s ludmi maly urcite dobru ako sa spravat pri klientovi a ako s nim jednat. Problem pre mna ale bol ze ma moj nadriadeny poslal za klientami bez toho aby som videl co i len jednu podpisanu poistku uver alebo neviem co. A ked som prisiel od klienta a ktory kupoval auto pytal sa ma na leasing predaval byt a kupoval dom tak ma nadriadeny poslal za nim akurat zmenit niaku poistku. A este aj tam spravil chybu kedze muz mal uz 46 a ta bola obmedzena poistovnou iba do 45 rokov. Mozno islo o slabeho nadriadeneho myslim ze GST podla hodnosti :). Ale to co je v clanku ze OVB zoberie takmer hocikoho bez niakeho ekonomickeho vzdelania alebo myslenia sa mi zda celkom vystihnute. Ja som bol v tom case na vyske a niake jedno mesacne skolenie fynancnej matematiky by pre mna neznamenalo problem pripadne potom este riesenie dalsie 2 mesiace fynancnych situacii so svojim nadriadenim. OVB myslienka urcite nie je zla ale mne je proti srsti niekomu odporucat 100% niaku poistku ked sam o tom nie som presvedceny. A ked mam oblbovat svojich znamych a vsetko ide na moje triko pokial sa nieco stane tak chcem byt profesional a nie byt len tak vycviceny sa tvarit. A dalsia vec ktora ma vobec nepotesila o OVB je ze tvrdia ze maju zmluvy zo vsetkymi najvacsimi bankami a fin. instituciami ale len na jej samotnej stranke po vzhliadnuti partnerskych spolocnosti vam bude jasne ze to tak nie je. Myslim si ze na zakladni OVB by sa dala vybudovat naozaj seriozna financna poradenska spol a ani by to nestalo vela casu a prostriedkov .... Myslim ze OVB si preca pri vybera ludi dava poziadavku na maturitne vysvedcenie ....ale uz vobec neskuma ci ho maju ludia aspon z matematiky. Tento vyber ale to mesacne skolenie fin matematiky urcite by som previedol a potom by som sa nebal povedat ze do 2-3 rokov by sa s OVB stala naozaj prosesionalna skupina.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 9. 2006 23:39

http://www.ovb.cz/Plugins/Informations/GB2005.pdf neni o com...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 9. 2006 22:59 | finančný makler OVB Slovesko

Rešite tu bezpredmetné veci. Zoberte sa od stoličiek a bežte pracovat. Klienti vas za to odmenia ked Vas doma radi uvidia lebo vedia že im idete zlepšit ich finančnu situciu. Alebo to neviete???
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 3. 2007 13:19 | Honza P.

Souhlas
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 3. 2007 13:12 | Josef Petříček

Já bych to shrnul...je to byznys. Pokud někdo máte čas, na to abyste si dělal sáhodlouhé analýzy a pak si sám zařídil nějaký produkt u té či oné instituce, tak je to vaše věc. Já bohužel čas nemám, tak si nechám poradit. Kdybych se obrátil o radu na někoho jiného, tak to bude to samé jako u ovb. Poradíte mi, zprostředkujete mi prodej a instituce Vám zaplatí provizi. Nebo mi poradíte, co mám sjednat a vyřídím si to sám. Přijdu do oné instituce a sjednám úplně něco jiného, protože na mě vychrlí spoustu informací. Že jsou lidé, kteří práci poradce dělají dobře či špatně...ano je to tak, na druhou stranu, kde to není. Vždyť fóra fungují, od toho, aby tu každý vyjádřil svůj názor. Každý by ho měl mít, pokud ho nemá, tak toho člověka lituji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 3. 2007 13:53 | Mirek

To se divim.Já si od nich nechávám radit a jsem velmi spokojen.Ušetřili mi pěknou řádku peněz(řádově statisíce během pár měsíců).Znáte jméno a ředitelství toho poradce?Já jsem přišel do styku s lidmi od paní Lucbauerové a nemám nejmenší výtku.Všechno,co mi doporučili funguje,jak má...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 2. 2007 16:20 | investička

KŽP je shit!!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 2. 2007 16:15 | JIŘINA

Svatou pravdu díš Jiříku :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 2. 2007 16:12 | Fanynka z OVB

Tak tak fando :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 2. 2007 16:05

Proč hned zavrhovat celou společnost OVB??!!! POchybuju že muto doporučila centála - ta stím nemá nic společného - asi byl chudák trochu zmatenej - ale to je v začátcích běžné! Radím neházet všechny do jednoho pytle!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 2. 2007 16:03 | Denýsek

Naprosto souhlasííím!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 2. 2007 15:56 | Denýsek

Moje řeč!!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 2. 2007 18:47

Protože především současní nebo bývalí poradci OVB nebo konkurence čtou na tomto serveru články o finančních poradcích a hlavně následné diskuse k nim.... Služby OVB není totéž, co služby poradců OVB. Jako klient jsem s poradenstvím poradců OVB spokojen, což neznamená, že někdo jiný nemůže být nespokojen, zvláště když je finanční odborník (jako pan Prouza) a nestačí mu dobré, ale chce lepší nebo rovnou nejlepší řešení.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 2. 2007 16:58 | Malinka26

To by mě docela zajímalo, kdo si od OVB nechává poradit. Také jsem měla možnost setkat se s jedním z poradců OVB. Absolvovala jsem dvě schůzky nicméně jsem se alespoň zasmála. Odpověď na otázku, proč mi doporučuje zrovna daný produkt, byla velmi strohá : protože to tak doporučila centrála. Co k tomu dodat....
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 2. 2007 13:44 | D4L1

Hele lidi proc se tu pisou nazory jen od lidi kteri jsou, nebo byli poradci?nebo od nekoho kdo kdysi mel poradenstvi?Co kdyz uz OVB zlepsila sve sluzby?Nemate nazor nekoho kdo si u ovb nechava radit v soucasne dobe?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 2. 2007 13:44 | D4L1

Hele lidi proc se tu pisou nazory jen od lidi kteri jsou, nebo byli poradci?nebo od nekoho kdo kdysi mel poradenstvi?Co kdyz uz OVB zlepsila sve sluzby?Nemate nazor nekoho kdo si u ovb nechava radit v soucasne dobe?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 12. 2006 12:45 | peta

pracuji pro OVB a vím, že získat klienta nebo udělat prodej je velmi težké ale jde to a dokonce jinak než tady popisujete.Záleží na konkrétním poradci a na konkrétním přístupu což každé ředitelství(struktura) školí jinak.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 12. 2006 10:14 | Fanda z OVB

Na tohle musím reagovat. Zde je názorný příklad osoby, která na to neměla, aby se stala kvalitním finančním poradcem, proto také skončila. Kdyby se jí systém vůbec nelíbil, tak tam nepůsobí ani týden. Jde jenom o to, že nedokáže přiznat svojí vlastní neschopnost a chyby hledá kdekoliv jinde než u sebe! Prosím neplést si pyramidu s strukturální firmou. A ať se to líbí nebo ne, všude je od sebe oddělen nižší a vyšší management... A ještě se vrátím k té kvantitě. Z kvantity se vyselektuje kvalita. Slabí jedinci odejdou (bohužel vždy někdo zůstane) a zůstanou pouze ti dobří.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 12. 2006 0:37

mily whatt rozhodne stebou suhlasim,ale mozes mi vysvetlit co na tom zalezi ci je ten ``jouzo``slovensky alebo cesky
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Boleslav Polívka

herec a podnikatel

Karel Svoboda

ekonom, prezident APS ČR

Boleslav Polívka
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 3 duelů
×
Karel Svoboda
ÚSPĚŠNOST
33,33 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services