Diskuze - Finanční plánování dle OVB - jak získat klienta?

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 413 komentářů)

14. 8. 2010 22:08 | Lenka

třeba je to také tím, že partners vznikli tím, že dva makléři z ovb se nepohodli s vedení, odešli a založili si svou poradenskou společnost...čili...to co uměli a učili své nové poradce vzali kde? mno přeci v OVB???
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 8. 2010 22:04 | Lenka

Co to je za blaf? jak může OVB( a jiné) hrozit soudy? je to akciová společnost a pochybuju, že páni akcionáři by měli zájem se zrovna tak s tebou tahat po soudech...s tím asi tak počítej... Pokud jsi nebyla spolupracovníkem takovéto společnosti a rapidně jsi neporušila stanovy, tak není důvod výhružky soudem...spíš bych ti poradila, aby jsi si svůj vstek šla léčit na někoho jiného a nechala tyto společnosti napokoji...nechápu lidi tobě podobné...kde se to ve vás bere? nebudu to více komentovat, protože v tvém případě je to jen ztráta času!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 7. 2010 0:35 | Hanka

Jestli někdo jenom trochu uvažuje o tom, že by byl rád "pojišťovákem", tak aŤ raději nekontaktuje makléře, jako např. OVB (nebo ještě h§ž ZFP akademia...:oD), kterým jde jen o zisk a o jízdu v bílém nadupaném BMV, pár měsíců slávy a chvilkovém "jásemněkdo", ale můžete napsat mě a za nabídku príce pro solidní firmu nic nedáte... :oD Ne, vážně, pracovat pod jednou společností, za kterou si stojíte a můžete jí plně věřit - tohoto bych se nikdy nevzdala!!! Jinak GL těm, co mají tu potřebu pracovat pro makléře - třebas vy ste jedni z milioooonu, kteří to budou myslet vážně a nebudou nalhávat klientovi, že "minimálně 2000,- měsíčně tam musíte dát" ... z toho je mi zle... Přeji pěkný den! Hanka
-18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 7. 2010 22:24 | Jirka

Co a kdo jsou OVB? Je jich moc a každý je jiný. Někdo to bere opravdu zodpovědně, poskytuje svým spolupracovníkům důkladné školení a jiný nedělá nic. Nedá se házet všechny do stejného pytle. Pokud člověk pochopí o čem tato práce je a pozná, že to má smysl, poté z něho může být dobrý poradce. Pokud někdo chce jen prachy, pak se nedá mluvit o poradenství, ale o sprostém vnucování produktů a tito lidé dělají špatné jméno OVB. Pravdou ale také je, že si to OVB dělá sama. Co se týká smlouvy, tak v momentální chvíli je už smlouva nová. Rozhodně to není podvod. Pokud někdo z Vás chodí do banky, jistě mu někdy pán nebo paní za přepážkou nabízel nějaký produkt. Při zakládání účtu Vám také vnutí pro banku ten nejvýhodnější tarif a různé poplatky za platební karty. Na to si nikdo nestěžuje. Proč? Až toto začnete řešit a radit kamarádům, kde se dá ušetřit a za jakých podmínek, pak se dá mluvit o poradenství. A toto je úlohou OVB, škoda jen, že to většina nechápe a vytváří z užitečné činnosti podvodnou.
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 6. 2010 13:09 | AWish

Paní Petro, pokud vypovíte investiční životní pojištění předčasně, skutečně dostanete pouze část vložených peněz. Životní pojištění je dlouhodobá investice. A záleží též na tom, kdo byl Váš finanční poradce. Znám lidi, kteří vystupují pod hlavičkou různých finančních společností a přitom s nimi nemají nic společného. Ve vetšině případů je váš záměr ukládat finance do stavebního spoření a penzijního připojištění správný. Pochopitelně je třeba řešit každý plán individuálně. Mimochodem, poradce v článku je typický snahou o rychlý zisk, což je v rozporu s filosofií většiny poradenských firem, včetně OVB.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 6. 2010 8:34 | Miroslav Kohoutek

Vážená paní Blanko .Spolupráci s OVB Allfinanz Vám mohu vřele doporučit .Pracuji u této společnosti od roku 2006 a vžádném případě jsem neuvažoval o ukončení spolupráce .Pokud by jste měla zájem o bližší info napište na muj mail a nebo zavolejte na 723876413
-10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 5. 2010 22:54 | Lukáš

Zkuste vyměnit v článku slovo OVB za jakékoliv jiné od konkurence a bude to pasovat stejně. Autor článku výsměvně popisuje skutečnosti, které ovšem musí být a jinak to nejde. To pak není poradce, ale prodejce produktů. Lituju lidi, co jsou samy neúspěšní a musí kritizovat něco, co funguje už 40 let. Dám vám tip, nevymejšlejte lumpárny jak blbout lidem hlavy, ale zkuste dělat něco užitečnějšího.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 4. 2010 19:47 | Blanka

Dobrý večer, mohl byste mi prosím někdo napsat jaké máte zkušenosti s OVB na můj mail blanka.bet@seznam.cz. Byla mi navrhnuta práce zde a od počátku mi příjde, že mě do té práce tak nějak nutí a já za tím vydím nějakou lumpárnu. Moc bych stálo o zkušenost někoho z Vás. Slyšela jsem, že od tama hodně lidi utíkají a taky se bojím, aby se ze mě nestala žena z call centra :(. Moc děkuju...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 4. 2010 9:28 | Jana

Já byla včera na 2. přednášce, probírali jsme oslovení klienta :) Opravdu asi záleží na jakou narazíš strukturu, já jsem taky stále ještě na pochybách.... Ale myslím že jsem narazila na dobrou, už jen proto, že maminka slečny co by byla nademnou se taky chystá přejít k OVB a to pracovala hromadu let u ČP. Myslím si že žena jejího věku by neměla zapotřebí riskovat. Nějakého podrazu se už moc nebojím, spíš toho, že mi to nepůjde a nedokážu si získat dost klientů....
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 4. 2010 19:15 | Jenda

Dnes sem byl na příjímacím pohovoru,musím říct,že s panem M. jsem si náramně rozumněl,ovšem neřekl jsem mu ANO,ale nechal si čas na rozmyšlenou,po přečtení celé této zprávy i s diskuzí jsem skutečně na pochybách.Bojím se že to bude stejná práce jako u BFC capital kde 150hodin v měsíci budu vysedávat na telefonu a uhánět lidi,takzvané klienty.Nebo objíždět firmy,ba dokonce chodit od domu k domu.Prosím někoho kdo už prochází školením,aby mi napsal na diablo.15@seznam.cz jak to doopravdy je.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 4. 2010 20:27 | Jana

Tak to jsme dvě :) Kdyžtak můžete napsat i mně, taky bych byla moc ráda.. speeduska@seznam.cz Taky jedu zítra, už na 2. přednášku. Nechci dělat ukvapené závěry a zjistit o nich co nejvíce....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 4. 2010 19:38 | Iva

Tak teď jste mi tady všichni pěkně zamotali hlavu... koukám že tu převládají negativa. Na mě společnost působí velmi solidně. Taky se chystám u ní nastoupit. Musím si k tomu zřídit živnosták, ale teď se bojím, že to bude chyba. Je tu někdo kdo se společností kladné zkušenosti? Pokud ano napište mi klidně na e-mail Amarrelis@seznam.cz budu ráda za jaký koliv mail. Popřípadě by jste mi mohli poradit na co se mám zaměřit až půjdu na konzultaci.. zítra mám také jednu, ale než podstoupim školení tak mě jich ještě pár čeká. Všem předem děkuji za pomoc. S pozdravem
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 4. 2010 20:53 | Jana

Tak po přečtení příspěvků k OVB během posledních 3 let jsem dost mimo :D Přemýšlím že bych u nich zkusila pracovat, ale jsem v rozpacích, nemůžu se rozhodnout, mám strach že na mně ušijí nějakou boudu. I když slečna co by byla mojí nadřízenou je velmi milá a vypadá že jí jde opravdu o blaho klientů.... Smlouvu mi vypůjčila domů a většině věcí rozumím...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 4. 2010 22:09 | Adam Zahrádka

Můžu říct jen jedno autor je až neuvěřitelně zaujatý....Mám zkušenost s dvouma poradenskými společnostmi a to s Partners a s OVB. Partners mě jako klienta oslovili první, sešel jsem se s nimi a už od té doby co na mě měli číslo mě ve všem tak neuvěřitelně uháněli a ani nebyli schopný udělat jedinou věc kterou jsem vážně potřeboval....Pak mě oslovil pan T. z Ovb a musím říct že to byl neuvěřitelný rozdíl, možná to bylo tím že jsem mu řekl že mám zkušenost s partners a že na mě ve všem tlačili tak jsem se na to vykašlal, tak se pan T. choval co nejvíce vstřícně a vytvořil mi opravdu neskutečně pro mě výhodné smlouvy plus mi ( jak on říkal) protočil x peněz s velkým ziskem!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 4. 2010 15:04 | michal slavík

rozhodně dost zaujatý s cílem pošpinit jméno jedné ze společností na trhu, jenže autor si zřejmě neuvědomuje, že to není o společnosti´, ale o lidech, jednotlivcích!! takže jak už bylo psáno v předchozích příspěvcích: kvůli jednomu shnilému jablku přeci nezehodím celý koš, ne :)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 3. 2010 0:33 | venca

Trošku zaujatý a přehnaný. Tomuto článku nikdo věřit nebude. :)
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 3. 2010 15:29 | Bony

Čau,....dobře podaný....chytrej kluk :-) B.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 3. 2010 23:47 | M...

Dobrý den, veskrze zajímavý článek, avšak obávám se, že nelze uvěřit tomu že pisatel tohoto článku není nutně nezaujatý... Koneckonců vždyť je od konkurenece...
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 3. 2010 11:04 | Rory

Dobrý den, chtěla jsem přispět také svou troškou. Vy, nespokojení klienti, v žádném případě NIKDY nedoporučujete OVB (vizte příspěvek Petry), ale svého konkrétního finančního konzultanta. Jak říkají ostatní, třeba Veru... měla špatnou zkušenost s pediatrem, jsou tedy všichni pediatři taky takoví? Nikdy přeci nejde házet všechny do jednoho pytle. Slyšela jsem, že jedna nemocnice u KV je nejhorší... takže laskavě ať někdo, kdo to tvrdil, nechť řekne dokrora, nebo sestru nebo pracovníka nemocnice, co se mu na jejich přístupu, postupu apod. vadilo a nešpiní celou nemocnici. Stejně tak to vidím s konzultanty a OVB. Vždycky je to o lidech, takže jestliže narazíte na nějakého troubu, tak si tím nenechte zkazit den. Dobrého finančního konzultanta máte na celý život. Pak už pro Vás není finanční konzultant, ale rodinný přítel. Přeji hezký den.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 3. 2010 19:23 | Pavel

Naprosto souhlasím s tím,že v každém oboru se najdou lidé,kteří by danou činnost neměli z nějakého důvodu vykonávat. Zvlášť v poradenských firmách typu zmiňovaného ÖVB. Sám pracuji jako samostatný finanční poradce a setkávám se s různými názory a různými typy řešení daných problémů. Ale jako asi všude tak i ve finančním poradenství jsou zlatokopové a skuteční odborní poradci. Poradce typu pana Kubíčka opravdu v tomto oboru nemá co dělat. Ovšem,rád bych upozornil na jednu skutečnost. Zmíněný článek je 6let starý. Z vlastní zkušenosti s prací v takových firmách musím na obhajobu podobných společností dodat,že kvalita poradenství rapidně stoupá a nezáleží až tak na konkrétním názvu společnosti, ale na konkrétním poradci. A že se běžný člověk bez této služby v budoucnu téměř neobejde,je nasnadě. Pouze je opravdu nutno oddělit zrno od plev. A to se nedá udělat jinak než tak,že podobnému poradci doporučení nedáte. NEJSTE POVINNI. A oni vyhynou sami. Nebudou mít výsledky a zemřou hlady. Hodně štěstí při výběru-kvalitního poradce máte na celý život.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jana Bobošíková

politička

Kamil Vacek

podnikatel a investor

Jana Bobošíková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Kamil Vacek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services