Diskuze - Jak nenaletět realitní kanceláři

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 619 komentářů)

12. 3. 2016 19:02 | Eva Mezerová

Mám velmi špatnou zkušenost s realitní kanceláří ERA Komplet v Českých Budějovicích. Sliby, sliby, sliby, kličkování, někdy jsem měla pocit, že si dělají legraci. Důležitá je velká provize a dál je nic nezajímá. Sami navrhnou služby, které nezařídí a hlavně pan Rys, to je lahůdka!! Konkrétní informace ráda poskytnu. Můj telefon 603751634.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 3. 2016 14:01 | XX

Bohužel recenze si píšou realitní kanceláře samy. Už jste někdy na jejich stránkách četla, že pracují špatně, že někoho oklamaly, okradly?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 3. 2016 13:55 | L

RK REKO Beroun neposkytla pravdivé a skutečné informace kupujícím o nemovitosti, i když slibovala komplexní služby, které si nechala zaplatit. Poškozené ještě terorizuje tím, že na ně podává trestní oznámení pro pomluvu, aby nerozšiřovali praktiky této rk. RK svým chybným zprostředkováním znehodnotila celou nemovitost. Již nikdy tuto rk REKO BEROUN. Na stránky se dají vkládat recenze jen přes jejich e-mail, takže jsou jen pozitivní, cenzurované. Více na www.reko-beroun.estranky.cz
-10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 3. 2016 13:48 | Aneta Suchá

Když si člověk o realitce něco zjistí a pořádně se podívá na jejich stránky, na různý recenze atd., tak není problém najít dobrýho makléře/realitku. Ale uznávám, že je to i o štěstí. My jsme prodávali byt v Brně přes Alva real, protože mají kancl kousek od našeho bývalého bytu, a byli jsme rádi, že nemusíme všechno zařizovat sami. Mezi známými právníka ani realiťáka bohužel nemáme, takže nám sedlo, že nemusíme nikoho shánět a pan Vašíček to zařídí.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2016 21:49 | Sejkora Zdeněk

Myslím,že mnoho je o lidech,velké realitky mají neosobní přístup a řídí se stiktně ziskem.Pro prodej své zahrady jsem si vybral malou realitku (IQ reality v Pardubicích) a mohu jen pochválit.Vše co řekli dodrželi a i provize byla nejnižší.Nebojte se informovat.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 3. 2016 10:23 | PavelER

Chtěl bych přidat recenzi na Reality IQ, makléř Pavel Dofek, přes kterého jsme kupovali bytovou jednotku. Vždy je to spíše o konkrétním makléři než o celé realitní kanceláři. Tedy na vyčíslení dlužné částky revitalizace jsme čekali měsíc. V tom které papíry kam mají jít se moc neorientoval, vzhledem k tomu jsme nesli na katastr přepis nemovitosti ještě před zaplacením. Než byla nemovitost zaplacena, už byla naše. Tedy neskutečně poškodil prodávající stranu. Jednání bylo spíše o slibování než o zasílání potřebných informací. Jakmile byl zaplacen rezervační poplatek reakce byly ještě delší. Zápis do katastru měla hradit realitní kancelář, na katastru jsem byli pro rychlé vyřízení sami, do dnešního dne nám neuhradili poplatky s tím spojené.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 2. 2016 17:23 | V+A

SDK REALITY Uherské Hradiště - velmi neseriozní realitka, naslibují vše možné, nakonec lžou, prodají přislíbený dům za zády... Důvěřoval jsem jim a byl jsem velmi zklamán. Nakonec místo vysvětlení vám nejprve položí telefon a pak už jej ani nezvednou.. Nedoporučuji ! Konkrétně mám zkušenost s nějakým panem Večeřou - od pohledu naprostý pitomec - když se jej na něco zeptáte, musí vše strašně dlouho ověřovat, je arogantní.. Nehledě na to, že nám chtěli prodat dům, který nebyl částečně zkolaudován... Ještě jednou vřele Nedoporučuji SDK reality !
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 2. 2016 16:01 | Hanka

Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o vyplnění dotazníku, který se týká spolupráce s realitními makléři. Dotazníky budou sloužit jako podklad k vypracování praktické části mé diplomové práce. Budu velice vděčná za každý podnět. Předem děkuji http://www.survio.com/survey/d/E5A3X7T2F4C5N2D1M
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 1. 2016 0:01 | Franta Václavík

To je neskutečná blbost některých lidí. Chytrák si sjedná špatné podmínky ve smlouvě a potom, co se k něčemu zavázal, tak to chce změnit. A místo toho, aby připustil, že nezvládl vyjednání o podmínkách nákupu, tak svoji neschopnost hází na protistranu. Stejně tak si protistrana může myslet o pánovi, že je neseriózní, když potom, co domluvili podmínky obchodu se klient dožaduje změny. Když neumíte vyjednávat, tak si najměte někoho, kdo domluví koupi za vás a nefňukejte tu jak malej Jarda.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 1. 2016 11:40 | Zuzana

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost s RK ExpoReality ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 1. 2016 16:51

maria11.slobodova @seznam.cz
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 1. 2016 15:18 | Oto

Ano a hlavně, že jste nezmínila ty tisíce spokojených zákazníkl, jejichž obchod proběhl úspěšně právě díky RK. Dle vaší argumenta vlastně NESMÍME LÉTAT LETADLEM, protože je kažou chvíli KAUZA že letadla spadla!!! co když zase nějaký pilot napálí letadlo do skály? a také NESMÍME CHODIT K LÉKAŘŮM...co když mě nějaká sestra zabije, nebo mě bude opšetřovat opilý lékař? a také NESMÍME RODIT V PORODNICÍCH....co když mi někdo vymění dítě? ZAMYSLETE SE, možná vám pak dojde, že píšete plky. to že vy máte špatnou zkušensot neznamená, že je to tak instantně. ROFL
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 1. 2016 15:05 | Vera

Jak nenaletět realitní kanceláři? ? Nespolupracovat s nima! Na velkých veřejných realitních serverech si každý sežene, co potřebuje (nejvíc se mi osvědčil: Bezrealitky a Sreality), a na ohlídání všech rizik jsou právníci. Při troše hledání se dá sehnat profík, který má rozumné ceny (mě se osvědčila Mgr. Pavla Fochlerová). Není mi jasné, že po tolika skandálech a zpronevěrách, po tolika rozhořčených příspěvcích v diskusích ještě někdo s realitkami spolupracuje.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 12. 2015 23:22 | Sergej

Ja se tady rozciluji zbytecne :D at si kazdy dela co chce taky si nikoho nebudu vsimat.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 12. 2015 22:57 | Frantisek

Vsak Sergereji, nechte je at si blekotaji furt dokola a nic z toho mit nikdy nebudou aspon my z toho budeme mit uzitek
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 12. 2015 22:15 | Sergej

Nechapu co ty lidi pisi :D to je jedna velka lez, proc by realitka nekoho okradala kdyz si potrebuje udrzet a mit nove klienty. jde o to jak jaka ale realspektrum tomu teda neverim
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 12. 2015 20:32 | Frantisek

To je kravina realspektrum nikdy nikoho neokradla a cela nase rodina byla spokojena s jejich sluzbami.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 12. 2015 14:57 | Romanka

Vsak to jo, hodne jich neni informovanych, a hodne lidi se stezuji ze je okradaji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 12. 2015 23:41 | Arnost

To uz je ale problem lidi, ne realitnich kancelari romanko :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 12. 2015 16:55 | Hanka

No já momentálně kupuji nemovitost a fa Lillan s.R.o. Je strašně neschopná dodat veškeré dokumenty pro banku, jsou neprofesionální a chování příšerné, zdržují mi dokumenty a dělají naschvali, paní makléřka Hájková a Tereza Jombikova prý neví, že mají být kupní smlouvy ověřené atd vše si vyřizuji nakonec sama, ale brání mi ve vydání smluv atd, nevím na koho se mam obrátit, aby mi pomohl! Volala jsem majitelce realitky a mám ji ty smlouvy poslat zpět, že je ověří atd, tak snad majitelka dotáhne razítka atd, už jsem se tak rozčílila servala jsem je, že mi v bance dělají problémy atd, strašný křičí na vás, přitom je to chyba realitky!!!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Linda Vavříková

podnikatelka, Allegria

František Piškanin

podnikatel, Hopi

Linda Vavříková
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
František Piškanin
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services