Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie I.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 706 komentářů)

4. 4. 2011 9:33

02.04.2011 11:05:39
Dejte si pozor!!! Zprostředkovat smlouvu můžete pouze tehdy pokud jste absolvoval zkoušky ze zákonu a jste registrovaný pod ČNB. Jinak nesmíte dělat žádnou činnost spojenou zprostředkováním. To, že se to nedodržuje je trestné. Navíc, tím že podepíšete SD2 jste smluvně vázaný a můžete mít v budoucnu velké problémy. Smlouva obsahuje nevyvážené pokuty a to již od pozice 1. pokuty jsou až milionové. Smlouva obsahuje i rozhodčí, takže se vše řeší mimosoudní cestou. SD2 je vyloženě proti Vám. Spoustu lidí dnes toho lituje, že to podepsali. Konkurenční doložka je nelogická a nechápu proč lidem brání odejít když jsou nespokojení. Provize které ZFP vyplácí je almužna a konkurence vyplácí daleko zajímavější provize. To že si přivyděláte neznamená že to nemusíte vracet, může vzniknout storno. To zprostředkovatelé dobře znají a firmy které servis nedělají kvalitně, mají neskutečné storna.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 4. 2011 9:25

18.06.2007 16:28:48
Tak ZPF akademii se raději vyhněte. Nejdříve Vás pozvou do hotelu na přednášku za cca 2.000,- Kč a pak můžete prodávat přes ně pojistky s tím, že oni dostanou od pojišťoven mnohem větší část té provize než dají Vám. Tedy je svou prací vlastně budete živit a pokud chcete aby to k něčemu bylo, tak se vlastně musíte stát pojišťovákem, jinak je Vám to k ničemu.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 4. 2011 9:19

10.01.2011 17:11:15

Ahoj všichni,

můžete mi prosím někdo jednoduše vysvětlit provize u Akademie? Má sponzorka mi za smlouvy, které jsem uzavřela, slíbla nejdříve celkem 16 tis. Kč, pak 12 tis. Kč a nyní řekla, že mi mají poslat 1200 Kč a na ty čekám již měsíc a půl.
Díky, JS
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 4. 2011 9:17

23.02.2011 17:21:53
Též jsem byl na semináři,mám licenci ale obětuji 2100 kč a končím.Až druhý den po semináři při návštěvě"poradce?" člověk zjistí,ze vše je jinak,než jak na jejich semináři prezentují. Člověk zjistí,že aby se mohl dále vzdělávat,musí uzavřít smlouvy za účelem získání bodů,toto prezentují jako VLASTNÍ KOMBINACI.Smlouvy jsou vybrány "sponzorem?"(spíš jsem já jeho sponzorem).Kam se poděla ZFP slibovaná možnost výběru?Přišlo by mě rozumné nabídnout např.5 možností a ne jím určenou společnost a částku.Navíc mé dosavadní pojištění bylo uzavřené u společnosti,kterou ZFP prezentuje jako smluvního partnera!!!Smlouvu si přečtu,protože mě zajímá,ale rozhodně nepodepíšu!!!! Toto jsem napsal pouze jako příklad,je tam daleko více věcí,které musí přijít podezřelé každému,kdo má IQ vyšší jak 60.Škoda že to vyšlo na povrch až po zákl.semináři,mohl jsem ušetřit čas i peníze. Přeji všem hodně prozíravosti a opatrnosti.A JAK TVRDÍ ZFP NA SEMINÁŘÍCH,JSOU TO VAŠE FINANCE,já tvrdím TAK ABY VAŠIMI TAKÉ NADÁLE ZŮSTALI.Každý svého štěstí strůjce.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2011 9:21 | Jiří

o víš že jo ty mongole. ty si úplně mimo. 5íkal jsem ti ať teďko nic nepíšeš aby to nebylo nápadné a zvedni telefon, stojím venku J
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 4. 2011 9:13

04.04.2011 07:46:25 Mé osobní zkušenosti jsou následující: Zaplatíte za základní seminář 2.100,-. Kulišácky dostanete potvrzení na 1.600,- za školení a 500,- za občerstvení. Již toto je fajn tah kvůli odpisu z daní. Dále se dozvíte, že za každého, koho do tohoto procesu dostanete, vy obdržíte AŽ 2.500,- Kč. Pozor, to je ale pouze za podmínky, když tento člověk uzavře několik finančních produktů, jako je nové penzijní pojištění, nové životní pojištění a nové stavební pojištění a to na velmi vysoké cílové částky. Pokud tedy jen někoho přivedete, kdo zaplatí oněch 2.100,-, jako vy a následně nebude chtít nic uzavřít, vy nedostanete ani korunu!!! Dále rozvržení provize je také zajímavé. Přestože budete mít "opticky" přislíbeno až 85%, dostanete v reálu pouze necelých 40%. Moje rada: nechejte si vše dobře vyložit od někoho, kdo se s touto společností setkal a u koho budete mít jistotu, že na Vás nechce vydělat. Další věcí o které se nedozvíte, že abyste mohli dostat provize, musíte následně uzavřít smlouvu o obchodním zastoupení. A na tzv. následné provize také zapomeňte...pokud je budete chtít, budete muset nejdříve pojistit půlku příbuzenstva, abyste se dostali na vyšší příčky v hierarchii. Pokud tedy doporučujete nejdříve absolvovat základní seminář, říkáte tak, zaplaťte 2.100,-, abyste se nedozvěděli téměř nic, neboť to hlavní a důležité se zde neprobírá. Je velice nefér vybrat nejdříve od lidí 2.100,-, aby se teprve pak rozhodli, zda ano, či ne. Tak co, přisluhovači ZFP Akadamie, co z toho, co jsem uvedl, není pravda???
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2011 18:19 | Jiří

Jo a mé jméno je Jiří Krejčíř a jsem z Těšína. Můžem si dát schůzku,potřeboval bys trochu proklepnout. My tady takové trouby milujem.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2011 14:01 | fantom "Jiří"

protože jsme v kontaktu.
"Všichni" - to jsi Ty? "Sračky" - to jsi Ty?
Zastupuji všechny ze svojí struktury policejně i soudně, a gratis, kromně kuplíře majitelky a pasáka, který si založil vlastní Akademii FG. Bordely se prostě rozešly, a máš tam i konkrétní dokumenty.Budou bručet i tak spolu, takže se to urychluje. Na soudní dokumenty nereaguje zločinecká vesnická dvojice podliaků se svým infantilním "advokátem". Všichni jsou na stejné lodi - podvodníci, a všichni dopadnou stejně. Ví o tom všechny potřebné orgány SR i ČR, a už to nebude dlouho trvat, takže se přidáš k podvodníkům? Dej nacionále, nemám tolik času na nějakého primitiva, který veřejně obhajuje bandu parazitů, uchyláků, podvodníků, vrahů...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2011 13:41 | Jiří

Kecy kecy kecy, tady ty stránky snesou kdejaký tvůj blábol,že? Všichni tady ví jaký jsi podvodník a je jedno že zase napíšeš nějaký jiný sračky. Navíc kdo si přečte ty tvoje chudomyslný urážky,má o tobě ty prosťáčku jasno. Napiš tady spíš, jak tě vypráskaly z tvojí vlastní porady,lidi které jsi podvedl. Nebo jak jsi na policii vysvětloval,tvé podvody,co? To tady nepíšeš,logicky. Nebo jak to bylo u soudu,na který jsi nepřišel poněkolikáté.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2011 11:21 | jarda

Jméno Kateřina mi nic neříká. Já jsem nikoho nepodvedl. Sice jsem postavil strukturu ZFP v Košicích, ale řídil jsem ji gramotně, ne tak, jak retardovaní negramotní podliaci. A fakt, že se štětka spolčila s pasákem a kuplířem - to je doopravdy mimo mně. Můj mail je veřejný, a komukoliv gratis pomůžu.Mám už první soudní precedens a zastavil jsem podliakovštinu na nevyšším soudě SR a je to řešeno trestním odborem generální prokuratury i v souvislostech veřejné podpory prostituce a kuplířství, nejen podvodů vůči zákonu 43/2004 Z.z. /SR/, daňových podvodů, likvidaci spolupracovníků...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2011 10:02 | Kateřina

Jardo proč tady neřekneš o těch stovkách podvedených,které si nachal za sebou? Nestydíš se? Kdy nám to všechno vrátíš? Jak můžeš klidně dělat pro novou firmu a nás nechat se vtom máchat?
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 4. 2011 9:22

Ne jáá to všechno řeknu manželovi a ten si vás najde,bando lumpů
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2011 1:35 | jarda

Normálně máš K+, dlouho jsem se tak srdečně nezasmál. Ala fakta se i tak nezmění. Jde zjevně o vesnický bordel, maskovaný, Zvrchu. A řídí to mentálně a psychicky zaostalí. A to i u Vás v Ostravě. Mašinfíra v roli dohlížeče v ruském vzoru z 50tých let, Poverenik. "Briliantový oplodnitel, takže vošoust." Chlastá s majitelčiným kuplířem na seminářích. Vošoust vlastní lektorky z LM /cca 3 leté dítě/. Po vzoru majitelů, tam je to tak normální. Jedna z variant řešení příčin organizované kriminality touto firmou je i jejich genetická porucha, asi reminiscence z oblasti neandrtálce nebo dokonce i ichtiosaura /hypotéza, veřejně osahává spolupracovníčku a tvrdí, že by mu to museli dokázat, přichytit tam jeho ruku.../. Na netě jsou i svědectví o jeho sexualharašmentu i s jinými "ženami"... hledejte si to sami, ti - co žijí firmou, to ví. Za to se dávají řídící pozice. A proč si ho vzala "štětka". A proč si vydržuje další ženy. Je to chudák. Blábolí sprostosti veřejně i v INFO a nevidí, že se mu všichni smějí, a že dodávají důkazy, protože nechtějí jít také do lochu. A nechtějí býti tak, jako ti minulí zločinci v denacifikaci nyní v "depodliakovizaci", protože jde jen o podlosti proti lidem.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 4. 2011 1:09 | Jarda

Jiří, co to píšeš? Není to tady na ty nuly trochu moc? No nic jak budeš v Bohnicích,stav se za mnou na dvanáctku, musí si mně tady chvilku nechat,tak aspoň pokecám s někým normálním.Ps:odborník jsem já a jiří je až druhý.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2011 1:06 | Jiří

Já jsem vládce všech financí a všechno vím protože jsem odborník,nekonec kdo myslíte že radí Bufeetovi? Zítra vám tady nic nenapíšu,protože jdu na rehabko do Bohnic ale pak se zase ozvu.Po cestě se ještě stavim poradit vládě,nějak to beze mně nezvládají.Nevěřte nikomu jen mně.Váš dobře to s Vámi myslící a nezávyslý Jiří
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2011 1:06 | Jiří

Já jsem vládce všech financí a všechno vím protože jsem odborník,nekonec kdo myslíte že radí Bufeetovi? Zítra vám tady nic nenapíšu,protože jdu na rehabko do Bohnic ale pak se zase ozvu.Po cestě se ještě stavim poradit vládě,nějak to beze mně nezvládají.Nevěřte nikomu jen mně.Váš dobře to s Vámi myslící a nezávyslý Jiří
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2011 1:02

Přátelé, opravdový odborníci tady určitě nepíšou a nepomlouvají konkurenci. Ti jsou inteligentní a ví že takto to není k ničemu.Jen tupci jako Jarda a Jiří se k tomu snižují. Přemýšlejte o tom. Opravdu jich pár znám, a nikdy by se k tomu,tady pomlouvat nesnížili!!!Toto co tu vidíte je bulvár, tak si to užijte. Je to zadarmo, krom toho že to bez výsledně žere čas.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2011 1:01

Přátelé, opravdový odborníci tady určitě nepíšou a nepomlouvají konkurenci. Ti jsou inteligentní a ví že takto to není k ničemu.Jen tupci jako Jarda a Jiří se k tomu snižují. Přemýšlejte o tom. Opravdu jich pár znám, a nikdy by se k tomu,tady pomlouvat nesnížili!!!Toto co tu vidíte je bulvár, tak si to užijte. Je to zadarmo, krom toho že to bez výsledně žere čas.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2011 1:01

Přátelé, opravdový odborníci tady určitě nepíšou a nepomlouvají konkurenci. Ti jsou inteligentní a ví že takto to není k ničemu.Jen tupci jako Jarda a Jiří se k tomu snižují. Přemýšlejte o tom. Opravdu jich pár znám, a nikdy by se k tomu,tady pomlouvat nesnížili!!!Toto co tu vidíte je bulvár, tak si to užijte. Je to zadarmo, krom toho že to bez výsledně žere čas.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2011 1:00

Přátelé, opravdový odborníci tady určitě nepíšou a nepomlouvají konkurenci. Ti jsou inteligentní a ví že takto to není k ničemu.Jen tupci jako Jarda a Jiří se k tomu snižují. Přemýšlejte o tom. Opravdu jich pár znám, a nikdy by se k tomu,tady pomlouvat nesnížili!!!Toto co tu vidíte je bulvár, tak si to užijte. Je to zadarmo, krom toho že to bez výsledně žere čas.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Eva Štěpánková

podnikatelka, Ryor

Aleš Hušák

podnikatel

Eva Štěpánková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Aleš Hušák
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services