Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie I.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 706 komentářů)

30. 3. 2011 11:08 | Kachna

Jiří už ví jak bude důchodovka vypadat. :-)Oni to nahoře zatím neví, ale pozor Jiří už ví. Já nevím že ta vláda nad tím tráví dny dumání a ani neví že stačí zavolat jiřímu,ten by jim to řekl jak to bude. tststs to sou věci
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 3. 2011 11:03 | Jiří

Nechte toho, já jsem já. Vím to proradní vlci s kápi gumovou. Zavolám jardovi a on vám to tady nandá.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 3. 2011 10:59

jojo u Jiřího jsou ředitelé už za týden,co? No to to u tebe musí vypadat.To je blbost :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 3. 2011 10:56

Jo jiří je ten správňák lidé dobří. Jen ON těm všem platí dobře. Na NĚHO nic nikdo nemá. Lidé HO milují. přátele je ON je ten ideál. Ty jsi VŮL JIŘÍjARDO. Nehrej tu divadlo,už jsme ti tady psali,že víme že jsi jeden a tentýž člověk JIŘÍJARDO. Ale klidně sám sebe požádej o ty hrůzostrašné kompromitující materiály :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 3. 2011 10:50

Co to kecáš v začátku? To si se ředitelem stal jen tak během chvilky? Nemel nám tady hlouposti.Všichni co byly na zfp semináři jsou podle tebe tupé individua,jak píšeš ale ty jsi vyjímka,co? Neoblbuj nás tady tvýma hloupostma.Jsi normální pokrytec a normální lidi tě pochopili hned. Pro Tondu co znamená slovo pokrytec- to je např. člověk co krade, ale řve na kolegu že krade a že to není správné.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 3. 2011 10:50 | Jiří

Ano ředitelem jsem, ale ne v ZFP:-) Své poradce platím velmi dobře, nemusejí plno let někam šplhat a mají vyšší provize než ředitelé v ZFP na pozici 8,2, ale taky dělají finanční poradenství. To by se musela ZFP jinak chovat a jinak platit. ZFP není nic pro mě, navíc bych nikdy nepodepsal sebevražednou SD2 a v žádném případě bych nikomu nedoporučil nevýhodnou kombinaci. Navíc nesouhlasím s důchodovou reformou, která se chystá, je drahá a má spoustu nevýhod a rozhodně ji nebudu podporovat tím, že do ní budu hnát lidi. Ale nejsem jediný a doufám, že se bude ještě řešit. Jestli pak Vám ZFP dala nové informace o poplatcích spojené s 2pilířem? Asi ne, ale Vás to asi ani nezajímá. Pro vaši informaci, nebude to moci dělat každý tak jak je Vám prezentované, protože půjde o investování a na to 99% lidí ze ZFP nemá praxi. Jinak co se týče podvodů s tím má hlavně zkušenosti Jaroslav, já Vám mohu vysvětlit a zároveň spočítat nevýhodnost kombinace a vše ohledně finančního trhu a to zadarmo. Jaroslave prosím tě napiš tady v krátkosti co dělala ZFP na Slovensku v důchodové reformě. Odešlo více ředitelů a Jaroslav není sám. Jinak negativní zkušenosti nemám pouze s ZFP, ale i např. IFP, která je ještě horší. Připravuji určitý materiál, takže sem napište E-mail, nebo mi pište na podvod.cz@seznam.cz
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 3. 2011 6:32 | jarda

Je to jednodušší, než si myslíš. Prostě jsem byl vychován věřit v dobro v člověku, a nedovedl jsem si představit, že někdo může až tak podvádět a okrádat všechny kolem sebe, a to i za cenu nejvyšší - ztrátu lidských životů, pokud se nechtějí nechat podvádět, okrádat a plnit pokyny k okrádání vlastních rodin a přátel, k porušování zákonů v jejich prospěch. Ano, uvěřil jsem jim, že je to pravda, a že chtějí lidem pomoci, a v době mých začátků jsem ani netušil, že jsou to pouze chamtiví retardovaní sociopatičtí podvodníci.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 3. 2011 1:32

Nevěřte JardoJiřímu je to bývalý ředitel ZFP a honí si tu triko :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 3. 2011 1:31

Nevěřte JardoJiřímu je to bývalý ředitel ZFP a honí si tu triko :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 3. 2011 1:31

Nevěřte JardoJiřímu je to bývalý ředitel ZFP a honí si tu triko :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 3. 2011 1:31

Nevěřte JardoJiřímu je to bývalý ředitel ZFP a honí si tu triko :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 3. 2011 1:28

kurnik Jardo a že sis to všiml až jako ředitel.Tak druhým tady nadáváš že jak projdou seminářem,tak jsou oblblý,vymyté mozky,no uplní pitomci a že tys to dotáhl až na ředitele. Tuš to musíš být korunovaný blbec,co? Tys prozřel až jako ředitel? To je zvláštní.Spíš ti někdo šlápl na kuří oko tak kopeš co?
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 3. 2011 1:23

Hej Jardajiří si sám mačká pozitivní hodnocení hahaha
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 3. 2011 1:21

Podívejme,Jarda coby až ředitel v zfp prokouknul ty lumpy v zfp.Tak to píše i o sobě že je hloupý,zmanipulovaný,bez názoru,cooo??? Přece se nestal ředitelem už po semináři co? Ale on bude ta vyjímka.No je hezké jak melete nesmysly,šašci :-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 3. 2011 1:18

Ale i jen ty podvody tady zveřejni,rád si počtu. Jen do toho jardojiří.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 3. 2011 1:15

Jiří jsi jeden a ten samý furt.To tady všichni ví že Jarda je Jiří. Akorát si tady z tebe děláme prdel troubo. Ale seš aspoň srandovní trouba. My tě máme rádi. I ty jeden zákone a tvůj oblíbený - orgány v trestním řízení, tím jsi nejznámější. Ale piš,piš aspoň venku neotravuješ slušné lidi. Tak pisej ať se s tebou trochu pobavíme. Já už jsem na důchodě,a než jsem to tady začal číst, tak jsem se nudil. Teď už jsem spokojený,jak si tak pokecáme. Na zpf sem sice nebyl, ale od tebe mám to info z první ruky,tak aspoň vím,co a jak.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 3. 2011 14:35 | jarda

Ono to nucení je podprahové. Spoléhají se paraziti na chamtivost a na vyvolané poblouznění manipulacemi a klamstvami na seminářích. A důvot klamat všechny kolem sebe má ta chamtivá retardovaná promiskuitní dvojice sakra velký. O co jsou negramotnější, o to více chtějí ovládat a manipulovat všemi ve svém okolí. Lhát, podvádět, krást, smilnit a cpát se do politiky pro beztrestnost. Upřímně lituji, že jsem tuto dvojici nenažraných chamtivých individuí kdy potkal. To byl můj nejhorší životní zážitek, a proto pomáhám všem v SR a ČR gratis, aby se tato lůza dostala po zásluze tam, kam patří. Na Slovensku okradli hodně lidí, je i jejich přičiněním 5 mrtvých spolupracovníků, spousta lidí ztratila víru v dobro v člověku a ve finanční poradenství právě kvůli této zločinecké chamtivé dvojici. Slovensko okradli, zorganizovali jeden z největších podvodů v důchodové reformě, a chtějí likvidovat a okrádat i české řiditele a spolupracovníky, i takoví mně žádají o pomoc. Čím později na to spolupracovníci v ČR přijdou, tím více se budou stydět, že na ty sociopatické bláboly zjevné zločinecké sebranky naletěli. Stojí pouze o chamtivce, pasáky, kuplíře a všeho schopné sociopaty bez skurpulí, schopné oblbnout a okrást i své rodiny. Na netě je dost konkrétních dokladů o jejich podvodech, o jejich pronásledování spolupracovníků, kteří chtějí pracovat v souladu se zákony, kteří odmítají býti podváděni a okrádáni. Napřed jim přestávají platit provize, potom je zastrašují a vydírají, a následně pomlouvají a rozbíjejí jejich struktury, některé dávají i na soud. Poučte se ze zkušeností na Slovensku, a raději pracujte pro organizaci, které není řízena chamtivými zločinci jejich zločineckým způsobem.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 3. 2011 13:03 | Jiří

Pochybuji o tom, že mě znáte. Jinak nechápu proč zde píšete, že jsem podvodník. Zveřejnil jsem věci, které sou důležité. ZFP dělala v důchodové reformě podvody, ale já jsem podvodník protože lidi varuji. Kombinace je drahá a je sjednávaná naslepo, ale já jsem podvodník protože lidem říkám o lepších možnostech. Doporučuji lidem aby si řádně přečetli SD2 která není vyvážená a může lidem způsobit velké problémy, proto jsem opět podvodník. Jaroslav, který pracoval v ZFP jako ředitel a který stále bojuje proti nekalostem, které jsou v ZFP, jsou Vámi ignorované. Takže nechtějte abych zde zveřejnil podvody, které má firma na krku. Když se někdo snaží lidem pomoct tak je považovaný za blázna nebo podvodníka. Měla by jste číst a myslet, pak teprve něco psát.Pište na Podvod.cz@seznam.cz
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 3. 2011 10:03

Von tady napíše jaký je brko.Přece nenapíše že je neschopný trouba.Přiblblínek jeden.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 3. 2011 10:00 | Dagmar

Jiří-No šikovný, eště že tě máme. Jinak by to lidi nedali, bez takového chytrého kluka. Celej Mirek Dušín. na co si to hraješ,blbečku.ťe tady všichni znají,podvodníčku.Kolik lidí si zblbnul a okrad? Přiznej se
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Kuba

politik

Patrik Nacher

podnikatel a ekonom

Martin Kuba
ÚSPĚŠNOST
25,00 %

z 4 duelů
×
Patrik Nacher
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services