Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie I.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 706 komentářů)

28. 3. 2011 22:19 | Jiří

Jinak by nebylo špatné zveřejňovat IP adresu, tak jako na jiných debatách, ale co není může být.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2011 22:07 | Jiří

Pánové, už nějakou dobu zazdíváte mé příspěvky, vydáváte se za mě a myslíte si, že lidé zpětně nečtou. Ode dne kdy jsem zde zveřejnil mail - podvod.cz@seznam.cz mi napsali 3lidé. Dva klienti ZFP a jeden spolupracovník ZFP, který se mě ptal na kombinaci a důchodovou reformu. Ani jsem nečekal, že se někdo tak rychle ozve. Pánové, tak jen pokračujte, já si Vaše příspěvky kopírují a posílám je na jiné debaty, aby každý viděl jací jste odborníci.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2011 14:29

Nechte to na Jířhího,má největší palici,všechno ví.Se divím že nehraje sporku,určitě by věděl výsledek.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2011 14:19 | blowjob

Mnoho malých mužů, kteří se v životě povznesli nad průměr a něčím na sebe upozornili, je automaticky podezíráno z napoleonského komplexu. Jinými slovy, svých úspěchů prý dosáhli hlavně z touhy dokázat svému okolí, že i při malém vzrůstu mohou udělat velké věci. Tyto a podobné úvahy jsou podle některých odborníků projevem dalšího svébytného druhu diskriminace, takzvaného "heightismu". Někomu může vznik nového typu diskriminace vedle již existujícího rasismu, sexismu a ageismu připadat poněkud umělý. Předsudky vůči mužům podprůměrné výšky však v sobě zakořeněné pravděpodobně máme.
Nejen selský rozum, ale i některé sociologické průzkumy ukázaly, že muži malého vzrůstu jsou méně placeni a hůře se uplatňují na trhu práce. Tato v souhrnu pesimistická statistika může být u každého jednotlivce způsobena dvěma různými věcmi. Buď je podprůměrná kariéra způsobena skutečnou diskriminací ze strany zaměstnavatelů, šéfů a celé společnosti, nebo je na vině malé sebevědomí malého muže a z toho plynoucí malá schopnost prosadit se. Velmi pravděpodobně zde působí oba tyto faktory zároveň
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2011 14:13 | Jiří

Nevěřím svým očím!! Kdo se to tu za mně vydává.. Já ty zákony znám z vás nejvíc ze všech.N evěřte těm všem Jiřím.pravdu mám já!! Všichni jsou podvodníci,jen já jsem finančník,který dobře a kvalitně poradí.zeptejte se mojí manželky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2011 1:01

Šum křídel netopýřích ve staré věži prach rozvířil. Probudil je krve pach. Ne, ty nemusíš mít strach.
Budeš mým hostem. Vítej v mém hradu! Pokoj máš připraven ve věži vzadu.
Však krůpěj krve stačí té vůni nikdo neodolá. V očích se nezkrotná žízeň zračí. A pomoci se host nedovolá....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2011 1:00

Pořád ho to nutí musí stále jít slušný lidi zabít on nechce takhle žít
Však nemá na vybranou on neví co dělá a není to jeho vinou že ničí cizí těla
Narodil se takhle tak tak musí žít jednou vzbudil se náhle od těch dob musí jít
stále jít a hledat dál hledat svoje oběti kam jenom ten svůj nůž dal? Ten má jenom na děti
Náhle rána a on spadl velká díra v hrudníku ten muž sám raději padl krev stéká po patníku
Jeho tělo už tu není duše však tu bloudí dál co má dělat nemá zdání aby v hrobě v klidu spal.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2011 13:55 | http://www.penize.cz/diskuze/39051-zfp-akademie-a-

14.03.2011 21:40, ucastnik zakl. sem. zpf
Také mi to nedá a přidám svoji nedávnou zkušenost se ZFP a.s. Před 2 týdny zavolal manželce její známý , že má pro nás super věc. Po telefonu nic konkretniho, jen že se staví. Samozřejmě že nic moc neřekl, a pozval nás na seminár do V. Bílovic, abychom navštívili seminář, že to bude lepší, abychom vše důkladně pochopili a mohli si udělat pořádek ve svých smlouvách a ještě si přivydělat. Také sme bez váhání zaplatili "sponzorovi" část z 2600kč tolik nyní činí poplatek za Základní seminář s doprovodem. Kdyby náš sponzor nebyl z rodiny, věřící a navíc člověk s ing. titulem, zřejmě bychom vůbec na účast nepřistoupili.
Seminář měl strhující průběh, bezchybní líbivý neustále se smějící lektoři vysvětlovali jak úžasné je čerpat státní dotace ze stavebka a daňové úlevy z Kompl. životního programu. Vše prošpikované historkama a vzpomínkami přednášejících lektorů. Já abych pravdu řekl, moc sem ty některé přednášené polopravdy a zkreslené údaje nevnímal, mají to fakt vymyšlené a brainwashing and happy smiling tam funguje. Hodně lidí ten seminář vážně na chvíli dostane. Ještě štěstí že jsem vzal sebou ženu, která je psychicky odolnější vůči těmto demagogickým situacím a hlavně že nás sponzor nepřinutil podepsat "smlouvu o obchodním zastoupení" hned po finální náborové přednášce. Až na druhý den, kdy jsem si náhodou dál do google vyhledavače ZFP, narazil jsem na diskuse jako je tato tak mi to vážně otevřelo oči. V ZFP spoléhají že většina nových si vůbec nebude číst podmínky o obchodním zastoupení. Na semináři bylo slibováno, že průměrné rodině, která s nimi začne si v kombinaci vydělá cca. 100b tj. což je zhruba 4x násobek vstupního poplatku. Hned v první příloze o provizi ze stavebka si propočítávám , že když si příští rok sám uzavřu nové stavebko, tak dostanu max. 2-3body takže lež, životku s penzjikem s manželkou již máme, takže jedině si přibalit další smlouvy za těžké peníze, aby se vstupní poplatek vrátil. Sponzor i lektoři tvrdili, že není nutné shánět nové ovečky, jak bylo doporučeno, ale že stačí zůstat samospotřebitel. Ve smlouvě o oz se však píše že musím mít uzavřené smlouvy které tvoří kombinaci zfp. a minimálně 50bodů získat za 3 měsíce z vlastní produkce. Naše rodina tu kombinaci již měla, takže by nám nezbývalo než otravovat teda "pomáhat" rodičům, švagrům atd. abychom získali kýžené body. Další zajímavá kapitola je smluvní pokuty čl. IX tam jsou uvedeny sankce 100 000kč na pozici 1a 2 a dokonce milion pro manažery na stupni 7. Sankce je tam porušení snad 10-ti odstavců jejich dobře propracované smlouvy. Nic nepodepíšu, ani kdyby se sponzor stavěl na hlavu. Vzal si naše veškeré domácí smlouvy a vytvaří nám teď finanční plán. Nevadí , že se vůbec neptal jaké máme příjmy, výdajé, plány na stáří apod. hlavně že přinese nové návrhy smluv a všichni budeme mít provize. No prostě "finanční poradenství" MLM je pěkná věc, ale jak neeticky a sektářsky ji provozuje ZFP je hrůza. Raději zlatý Amway, Avon a oriflame, potom jsou ženy alespoň krásné
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2011 12:23 | Jiří

Omlouvám se
To nikdo netvrdí, ale jsou lepší možnosti než investování přes drahou kombinaci. Jeden mladý muž dokonce investoval přes IŽP - ING 10 000,- měsíčně, podle informací nebyl sám. To je hrůza. Taková Partners, která má méně lidí, ale stejné obraty, sjednává investice bez problému. Pokud by tato firma bouchala místo investic předražená IŽP tak jako ZFP, tak by měla obraty daleko vyšší. Nechápu jak Partners, která je v očích lidí daleko kvalitnější než ZFP, dokáže strpět ZFP v AFIZ. Firma je na trhu 4roky a dokázala daleko více než ZFP za 16let. Nejsem příznivcem žádné velké firmy a spíše oceňuji jednotlivé poradce, ale dokážu ocenit a uznat kvalitní vedení firmy, což Partners má. Bohužel na ZFP jsem nenašel nic pozitivního a nejlepší lidé už dávno dělají pro konkurenci, nebo mají své společnosti. Stačí se podívat kdo všechno utekl, to něco znamená. Koho zajímají propočty určitých programu napište mi na podvod.cz@seznam.cz pošlu Vám analytické výpočty a informace které by měl znát každý klient. Pokud chcete kontakt na ředitele, který se soudí se ZFP, není problém. Jinak, doporučuji si přečíst SD2 a v lepším případě ji předejte právníkovi, ten už Vám řekne více.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 3. 2011 12:21 | Jiří

To nikdo netvrdí, ale jsou lepší možnosti než investování přes drahou kombinaci. Jeden mladý muž dokonce investoval přes IŽP - ING 10 000,- měsíčně, podle informací nebyl sám. To je hrůza. Taková Partners, která má méně lidí, ale stejné obraty, sjednává investice bez problému. Pokud by tato firma bouchala místo investic předražená IŽP tak jako ZFP, tak by měla obraty daleko vyšší. Nechápu jak Partners, která je v očích lidí daleko kvalitnější než ZFP, dokáže strpět ZFP v AFIZ. Firma je na trhu 4roky a dokázala daleko více než ZFP za 16let. Nejsem příznivcem žádné velké firmy a spíše oceňuji jednotlivé poradce, ale dokážu ocenit a uznat kvalitní vedení firmy, což Partners má. Bohužel na ZFP jsem nenašel nic pozitivního a nejlepší lidé už dávno dělají pro konkurenci, nebo mají své společnosti. Stačí se podívat kdo všechno utekl, to něco znamená. Koho zajímají propočty určitých programu napište mi na podvod.cz@seznam.cz pošlu Vám analytické výpočty a informace které by měl znát každý klient. Pokud chcete kontakt na ředitele, který se soudí se ZFP, není problém. Jinak, doporučuji si přečíst SD2 a v lepším případě ji předejte právníkovi, ten už Vám řekne více.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2011 11:34

vážený pane co to tady kecáte,není vůbec pravda že mě smlouva zavazuje k mlčenlivosti,jsem u firmy 4roky a vůbec toho nelituji i když jsem na vyšší pozici nedá se mluvit o tom,že bych pracovala dnem i nocí neměla na nic čas a lidem,kterým jsem poradila se vše vždy vyplatilo jsem vzorná matka 3 dospělých synů a vůbec se nestydím za to,že jeden z nich prošel školením druhý se na to chystá a ten třetí nemůže ,protože mu to nedovoluje jeho zaměstnání.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2011 11:07 | Jiří

Haleluja všem podvodníkum z pojistkama. Jen já jsem záruka nejlepšího investování a proto naposledy,pokud chcete dobře investovat napište mi na jiříprďoch@seznam.cz
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2011 9:30

Borec na konec co pomůže. Budu to mít určo blbě všechno tak mu zavolam aby mi pomohl.Běž si chytračit někde do řiti ty cipě.Kdybyste potřebovali s takyma chujama pomoct,pište mi na :zašlapni si svého pojištováka.cz Baník píčooooo
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2011 9:11 | Jiří

No jak jinak, nejsou argumenty tak musíte všechno zazdít nesmyslnými příspěvky. Nic jiného jsem ani nečekal. To dokazuje Vaši slabost.Máte strach když někdo něco zveřejní. Ale to nevadí, lidé o tom vědí. Jinak mi pište na podvod.cz@seznam.cz jen pro lidi, kteří chtějí hovořit o problémech, které jsou v ČR a nemusí se jednat jenom o ZFP.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2011 1:04

Stavební spoření od Lišky je jedním z nejvýhodnějších a nejbezpečnějších finančních produktů. Umožňuje výhodné zhodnocení úspor a je i optimální cestou k financování bydlení. Se stavebním spořením od Lišky můžete navíc ušetřit nebo získat slevy. Řešení na míru vašich možností a potřeb vám zpracují finanční poradci ČMSS.
Pro koho se hodí? Stavební spoření se hodí jednoduše pro každého a v každém věku. Spoříte a současně si vytváříte podmínky na výhodné financování bydlení. S Liškou si můžete zvolit několik variant (tzv. tarifů) podle vašich potřeb a budoucích záměrů.
Jaké výhody získáte se stavebním spořením Zhodnocení úspor Úročení vašich finančních prostředků až 5,04 % ročně. (Například v případě čtyřčlenné rodiny může činit státní podpora až 8000 Kč ročně.) Vklady jsou ze zákona pojištěny. Můžete spořit, jak dlouho chcete (více než 6 let). Výhody stavebního spoření od Lišky Můžete si pořídit výhodnou Kartu klienta a čerpat slevy ve více než 1000 obchodech a firmách. Dvakrát ročně obdržíte do rodiny magazín Liška, kde se dozvíte o novinkách v oblasti bydlení. Výhodné financování bydlení Finance získané za pomoci stavebního spoření můžete využít k nákupu či výstavbě vlastní nemovitosti, rekonstrukci bytu nebo rodinného domu. Spořením si vytváříte nárok na úvěr ze stavebního spoření s pevnou úrokovou sazbou již od 3,7 % p.a. Reprezentativní příklad Reprezentativní příklad překlenovacího úvěru v tarifu Kredit Standard s úrokovou sazbou 4,4 % p.a. a úvěru ze stavebního spoření v tarifu Atraktiv s úrokovou sazbou 3,7 % p.a.
Při výši překlenovacího úvěru 350 000 Kč a naspoření minimálně 38 % z cílové částky je možné získat úvěr ve výši 213 307 Kč. Doba trvání překlenovacího úvěru je 12 měsíců při měsíčních splátkách 1283 Kč. Doba trvání úvěru je 7 let a 5 měsíců, měsíční splátka 2800 Kč a poslední splátka 2403 Kč. Celková částka splatná klientem je 392 419 Kč. RPSN činí 4,36 % p.a. S meziúvěrem je spojen poplatek za zpracování žádosti ve výši 1750 Kč. Roční poplatek za vedení každého z účtů odpovídá 310 Kč. Nárok na úvěr vzniká po dosažení hodnotícího čísla a splnění dalších ustanovení dle platných Všeobecných obchodních podmínek.
Okamžité financování bydlení, například pro rekonstrukci, díky výhodným překlenovacím úvěrům od Lišky s roční úrokovou sazbou již od 4,2 %. Reprezentativní příklad Reprezentativní příklad překlenovacího úvěru v tarifu Kredit Standard s úrokovou sazbou 4,4 % p.a. a úvěru ze stavebního spoření v tarifu Atraktiv s úrokovou sazbou 3,7 % p.a.
Při výši překlenovacího úvěru 350 000 Kč a naspoření minimálně 38 % z cílové částky je možné získat úvěr ve výši 213 307 Kč. Doba trvání překlenovacího úvěru je 12 měsíců při měsíčních splátkách 1283 Kč. Doba trvání úvěru je 7 let a 5 měsíců, měsíční splátka 2800 Kč a poslední splátka 2403 Kč. Celková částka splatná klientem je 392 419 Kč. RPSN činí 4,36 % p.a. S meziúvěrem je spojen poplatek za zpracování žádosti ve výši 1750 Kč. Roční poplatek za vedení každého z účtů odpovídá 310 Kč. Nárok na úvěr vzniká po dosažení hodnotícího čísla a splnění dalších ustanovení dle platných Všeobecných obchodních podmínek.
Potřebujete více informací o stavebním spoření od Lišky? Spočítejte si, jak se zhodnotí vaše úspory se stavebním spořením od Lišky nebo využijte návrh na uzavření smlouvy o stavebním spoření.
Chcete se na něco zeptat nebo si stavební spoření uzavřít?
Poradí vám zkušení finanční poradci ČMSS. Ti se vždy snaží najít řešení na míru vašich přání a potřeb.
Související produkty:
Stavební spoření: základ pro financování bydlení. Zhodnocení peněz až 5,04 % ročně. Úvěry ze stavebního spoření: garance pevné úrokové sazby po celou dobu splácení Hypotéka od Lišky: Pro záměry přesahující zákonem dané možnosti stavebního spoření Spotřebitelské úvěry na bydlení: Snadné získání prostředků na bydlení. Až 600 tisíc Kč Kam dál? Najděte si svého nejbližšího poradce Nemusíte se vázat na otevírací dobu pobočky. Finanční poradce ČMSS Vás navštíví po...
více Chci vědět o tomto produktu více Pomocí jednoduchého formuláře nám pošlete svůj dotaz a my se Vám ozveme.
více Jaký si vybrat tarif? Tarif si vybíráte podle toho, zda chcete výhodně spořit, nebo plánujete v budoucnu využít...
více
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2011 1:02

Stavební spoření od Lišky je jedním z nejvýhodnějších a nejbezpečnějších finančních produktů. Umožňuje výhodné zhodnocení úspor a je i optimální cestou k financování bydlení. Se stavebním spořením od Lišky můžete navíc ušetřit nebo získat slevy. Řešení na míru vašich možností a potřeb vám zpracují finanční poradci ČMSS.
Pro koho se hodí? Stavební spoření se hodí jednoduše pro každého a v každém věku. Spoříte a současně si vytváříte podmínky na výhodné financování bydlení. S Liškou si můžete zvolit několik variant (tzv. tarifů) podle vašich potřeb a budoucích záměrů.
Jaké výhody získáte se stavebním spořením Zhodnocení úspor Úročení vašich finančních prostředků až 5,04 % ročně. (Například v případě čtyřčlenné rodiny může činit státní podpora až 8000 Kč ročně.) Vklady jsou ze zákona pojištěny. Můžete spořit, jak dlouho chcete (více než 6 let). Výhody stavebního spoření od Lišky Můžete si pořídit výhodnou Kartu klienta a čerpat slevy ve více než 1000 obchodech a firmách. Dvakrát ročně obdržíte do rodiny magazín Liška, kde se dozvíte o novinkách v oblasti bydlení. Výhodné financování bydlení Finance získané za pomoci stavebního spoření můžete využít k nákupu či výstavbě vlastní nemovitosti, rekonstrukci bytu nebo rodinného domu. Spořením si vytváříte nárok na úvěr ze stavebního spoření s pevnou úrokovou sazbou již od 3,7 % p.a. Reprezentativní příklad Reprezentativní příklad překlenovacího úvěru v tarifu Kredit Standard s úrokovou sazbou 4,4 % p.a. a úvěru ze stavebního spoření v tarifu Atraktiv s úrokovou sazbou 3,7 % p.a.
Při výši překlenovacího úvěru 350 000 Kč a naspoření minimálně 38 % z cílové částky je možné získat úvěr ve výši 213 307 Kč. Doba trvání překlenovacího úvěru je 12 měsíců při měsíčních splátkách 1283 Kč. Doba trvání úvěru je 7 let a 5 měsíců, měsíční splátka 2800 Kč a poslední splátka 2403 Kč. Celková částka splatná klientem je 392 419 Kč. RPSN činí 4,36 % p.a. S meziúvěrem je spojen poplatek za zpracování žádosti ve výši 1750 Kč. Roční poplatek za vedení každého z účtů odpovídá 310 Kč. Nárok na úvěr vzniká po dosažení hodnotícího čísla a splnění dalších ustanovení dle platných Všeobecných obchodních podmínek.
Okamžité financování bydlení, například pro rekonstrukci, díky výhodným překlenovacím úvěrům od Lišky s roční úrokovou sazbou již od 4,2 %. Reprezentativní příklad Reprezentativní příklad překlenovacího úvěru v tarifu Kredit Standard s úrokovou sazbou 4,4 % p.a. a úvěru ze stavebního spoření v tarifu Atraktiv s úrokovou sazbou 3,7 % p.a.
Při výši překlenovacího úvěru 350 000 Kč a naspoření minimálně 38 % z cílové částky je možné získat úvěr ve výši 213 307 Kč. Doba trvání překlenovacího úvěru je 12 měsíců při měsíčních splátkách 1283 Kč. Doba trvání úvěru je 7 let a 5 měsíců, měsíční splátka 2800 Kč a poslední splátka 2403 Kč. Celková částka splatná klientem je 392 419 Kč. RPSN činí 4,36 % p.a. S meziúvěrem je spojen poplatek za zpracování žádosti ve výši 1750 Kč. Roční poplatek za vedení každého z účtů odpovídá 310 Kč. Nárok na úvěr vzniká po dosažení hodnotícího čísla a splnění dalších ustanovení dle platných Všeobecných obchodních podmínek.
Potřebujete více informací o stavebním spoření od Lišky? Spočítejte si, jak se zhodnotí vaše úspory se stavebním spořením od Lišky nebo využijte návrh na uzavření smlouvy o stavebním spoření.
Chcete se na něco zeptat nebo si stavební spoření uzavřít?
Poradí vám zkušení finanční poradci ČMSS. Ti se vždy snaží najít řešení na míru vašich přání a potřeb.
Související produkty:
Stavební spoření: základ pro financování bydlení. Zhodnocení peněz až 5,04 % ročně. Úvěry ze stavebního spoření: garance pevné úrokové sazby po celou dobu splácení Hypotéka od Lišky: Pro záměry přesahující zákonem dané možnosti stavebního spoření Spotřebitelské úvěry na bydlení: Snadné získání prostředků na bydlení. Až 600 tisíc Kč Kam dál? Najděte si svého nejbližšího poradce Nemusíte se vázat na otevírací dobu pobočky. Finanční poradce ČMSS Vás navštíví po...
více Chci vědět o tomto produktu více Pomocí jednoduchého formuláře nám pošlete svůj dotaz a my se Vám ozveme.
více Jaký si vybrat tarif? Tarif si vybíráte podle toho, zda chcete výhodně spořit, nebo plánujete v budoucnu využít...
více
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2011 1:02

Stavební spoření od Lišky je jedním z nejvýhodnějších a nejbezpečnějších finančních produktů. Umožňuje výhodné zhodnocení úspor a je i optimální cestou k financování bydlení. Se stavebním spořením od Lišky můžete navíc ušetřit nebo získat slevy. Řešení na míru vašich možností a potřeb vám zpracují finanční poradci ČMSS.
Pro koho se hodí? Stavební spoření se hodí jednoduše pro každého a v každém věku. Spoříte a současně si vytváříte podmínky na výhodné financování bydlení. S Liškou si můžete zvolit několik variant (tzv. tarifů) podle vašich potřeb a budoucích záměrů.
Jaké výhody získáte se stavebním spořením Zhodnocení úspor Úročení vašich finančních prostředků až 5,04 % ročně. (Například v případě čtyřčlenné rodiny může činit státní podpora až 8000 Kč ročně.) Vklady jsou ze zákona pojištěny. Můžete spořit, jak dlouho chcete (více než 6 let). Výhody stavebního spoření od Lišky Můžete si pořídit výhodnou Kartu klienta a čerpat slevy ve více než 1000 obchodech a firmách. Dvakrát ročně obdržíte do rodiny magazín Liška, kde se dozvíte o novinkách v oblasti bydlení. Výhodné financování bydlení Finance získané za pomoci stavebního spoření můžete využít k nákupu či výstavbě vlastní nemovitosti, rekonstrukci bytu nebo rodinného domu. Spořením si vytváříte nárok na úvěr ze stavebního spoření s pevnou úrokovou sazbou již od 3,7 % p.a. Reprezentativní příklad Reprezentativní příklad překlenovacího úvěru v tarifu Kredit Standard s úrokovou sazbou 4,4 % p.a. a úvěru ze stavebního spoření v tarifu Atraktiv s úrokovou sazbou 3,7 % p.a.
Při výši překlenovacího úvěru 350 000 Kč a naspoření minimálně 38 % z cílové částky je možné získat úvěr ve výši 213 307 Kč. Doba trvání překlenovacího úvěru je 12 měsíců při měsíčních splátkách 1283 Kč. Doba trvání úvěru je 7 let a 5 měsíců, měsíční splátka 2800 Kč a poslední splátka 2403 Kč. Celková částka splatná klientem je 392 419 Kč. RPSN činí 4,36 % p.a. S meziúvěrem je spojen poplatek za zpracování žádosti ve výši 1750 Kč. Roční poplatek za vedení každého z účtů odpovídá 310 Kč. Nárok na úvěr vzniká po dosažení hodnotícího čísla a splnění dalších ustanovení dle platných Všeobecných obchodních podmínek.
Okamžité financování bydlení, například pro rekonstrukci, díky výhodným překlenovacím úvěrům od Lišky s roční úrokovou sazbou již od 4,2 %. Reprezentativní příklad Reprezentativní příklad překlenovacího úvěru v tarifu Kredit Standard s úrokovou sazbou 4,4 % p.a. a úvěru ze stavebního spoření v tarifu Atraktiv s úrokovou sazbou 3,7 % p.a.
Při výši překlenovacího úvěru 350 000 Kč a naspoření minimálně 38 % z cílové částky je možné získat úvěr ve výši 213 307 Kč. Doba trvání překlenovacího úvěru je 12 měsíců při měsíčních splátkách 1283 Kč. Doba trvání úvěru je 7 let a 5 měsíců, měsíční splátka 2800 Kč a poslední splátka 2403 Kč. Celková částka splatná klientem je 392 419 Kč. RPSN činí 4,36 % p.a. S meziúvěrem je spojen poplatek za zpracování žádosti ve výši 1750 Kč. Roční poplatek za vedení každého z účtů odpovídá 310 Kč. Nárok na úvěr vzniká po dosažení hodnotícího čísla a splnění dalších ustanovení dle platných Všeobecných obchodních podmínek.
Potřebujete více informací o stavebním spoření od Lišky? Spočítejte si, jak se zhodnotí vaše úspory se stavebním spořením od Lišky nebo využijte návrh na uzavření smlouvy o stavebním spoření.
Chcete se na něco zeptat nebo si stavební spoření uzavřít?
Poradí vám zkušení finanční poradci ČMSS. Ti se vždy snaží najít řešení na míru vašich přání a potřeb.
Související produkty:
Stavební spoření: základ pro financování bydlení. Zhodnocení peněz až 5,04 % ročně. Úvěry ze stavebního spoření: garance pevné úrokové sazby po celou dobu splácení Hypotéka od Lišky: Pro záměry přesahující zákonem dané možnosti stavebního spoření Spotřebitelské úvěry na bydlení: Snadné získání prostředků na bydlení. Až 600 tisíc Kč Kam dál? Najděte si svého nejbližšího poradce Nemusíte se vázat na otevírací dobu pobočky. Finanční poradce ČMSS Vás navštíví po...
více Chci vědět o tomto produktu více Pomocí jednoduchého formuláře nám pošlete svůj dotaz a my se Vám ozveme.
více Jaký si vybrat tarif? Tarif si vybíráte podle toho, zda chcete výhodně spořit, nebo plánujete v budoucnu využít...
více
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2011 0:56

Účetní doklady jsou průkazné účetní záznamy, které musí obsahovat
a) označení účetního dokladu, b) obsah účetního případu a jeho účastníky, c) peněžní částku nebo informaci o ceně za měrnou jednotku a vyjádření množství, d) okamžik vyhotovení účetního dokladu, e) okamžik uskutečnění účetního případu, není-li shodný s okamžikem podle písmene d), f) podpisový záznam podle § 33a odst. 4 osoby odpovědné za účetní případ a podpisový záznam osoby odpovědné za jeho zaúčtování.
Skutečnosti podle písmen a) až f), které se týkají jednoho účetního dokladu, mohou být obsaženy na více účetních záznamech. Skutečnosti podle písmen b) a c) se mohou týkat více účetních případů. Podpisový záznam podle písmene f) může být společný pro více účetních dokladů. V těchto případech musí účetní záznam i účetní doklad obsahovat identifikátor, kterým lze nezaměnitelně určit vzájemnou vazbu mezi účetním záznamem a účetním dokladem, včetně souvisejících skutečností. (2) Účetní jednotky jsou povinny vyhotovovat účetní doklady bez zbytečného odkladu po zjištění skutečností, které se jimi zachycují, a to tak, aby bylo možno určit obsah každého jednotlivého účetního případu způsobem podle § 8 odst. 5.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2011 0:52 | Jiří

Dámy a pánové, ČNB už nebude trpět tipaře, kteří dělají neoprávněné služby. Dejte si majzla na to co ve společnosti děláte, může to být totiž v rozporu s ČNB. Přečtěte si prohlášení od ČNB. Jinak tipaři nemusejí vracet storno, možná pro mnoho tipařů nová informace. ČNB!!! Doporučuji si příspěvek přečíst až do konce. 1. Zprostředkovatelskou činností v pojišťovnictví se mj. rozumí odborná činnost spočívající v provádění přípravných prací směřujících k uzavření pojistných nebo zajišťovacích 2. Přípravnými pracemi Česká národní banka rozumí jakékoliv činnosti přípravného charakteru, které mají současně přímo či nepřímo směřovat k uzavření pojistné či zajišťovací smlouvy a které vyžadují odbornost, kvalifikované znalosti v oblasti pojišťovnictví a jsou prováděny podnikatelským způsobem (činnosti mající bezprostřední vazbu na následné sjednání smlouvy). Česká národní banka dodává, že při výkonu dohledu posuzuje nejen znění příslušných smluv, ale zejména to, jakým způsobem je zkoumaná činnost fakticky prováděna, co je jejím cílem, jakým způsobem jsou osoby ve smluvním vztahu odměňovány a další související skutečnosti. Za přípravné práce naopak nebudou považovány např. činnosti směřující vůči neurčitému okruhu osob jako je reklamní a marketingová činnost, administrativní činnost, informační činnost apod. Přípravnými pracemi také většinou nebudou činnosti vykonávané osobami jednajícími jménem a na účet pojišťovacího zprostředkovatele, při kterých nedochází k takovému jednání se zájemcem o pojištění, které zavazuje pojišťovacího zprostředkovatele nebo pojišťovnu, jejímž jménem pojišťovací zprostředkovatel jedná, vůči zájemci o pojištění. 3. Česká národní banka se při výkonu dohledu nad činností pojišťovacích zprostředkovatelů setkala s tím, že pojišťovací zprostředkovatelé využívali k některým svým činnostem osoby, které nebyly registrovány jako pojišťovací zprostředkovatelé. Tyto osoby, které byly v různém smluvním vztahu s pojišťovacím zprostředkovatelem, byly označovány např. jako tipaři, spolupracovníci, obchodní zástupci, komisionáři apod., a v řadě případů prováděly právě výše uvedené přípravné práce. Česká národní banka považuje využívání osob bez příslušné registrace k výkonu zprostředkovatelské činnosti v pojišťovnictví za porušení povinnosti výkonu této činnosti s odbornou péčí Je tedy v zájmu pojišťovacích zprostředkovatelů, aby zvážili, zda činnost, kterou svěřili osobě bez příslušné registrace, nenaplňuje znaky přípravné práce ve smyslu ustanovení. 4. Z ustanovení plyne, že je-li předmětem smlouvy, byť by nebyla uzavřena písemně, zprostředkovatelská činnost v pojišťovnictví, je třeba, aby tuto činnost vykonávala pouze osoba zapsaná do příslušného registru. Sami uznejte jestli lidé, kteří podepisují příslušnou smlouvu o obchodním zastoupení, dělají oprávněně. Vyplňovat smlouvy, lákat lidi na programy, nebo semináře, které směřují právě k tomu, aby si klient něco uzavřel. Je rozhodně v rozporu. Tipař podle mě, může pouze doporučit klienta, neměl by se s ním setkávat a nějakým způsobem ho ovlivňovat a lákat na produkty. Všechno co směřuje k tomu, že si klient dříve nebo později uzavře, je v rozporu s ČNB. Je těžké uhlídat finanční trh, ale ČNB už firmy začíná prověřovat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2011 0:52

A Jiří už to nezvládá a bojkotuje jako Jarda.Není to pořád jeden a ten samý?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Čech

fotbalová legenda a investor

Jana Bobošíková

politička

Petr Čech
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jana Bobošíková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services