Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie I.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 706 komentářů)

27. 3. 2011 20:28 | Alonso

For Jiří: ta SD2 by mě zajímala, mohl by jste ji rozebrat? Díky
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 3. 2011 20:26 | Jiří

Milan – Zatím nikdo z vaší firmy mi nedokázal odpovědět na určité otázky, takže ani nečekám ze strany spolupracovníku ZFP žádnou odbornou debatu. O financích se s Vámi bavit nemohu, protože tomu v ZFP nikdo nerozumí. Když začnu zmiňovat podvody, které se udály na Slovensku a které jsou veřejně známe, tak špiním firmu. Když zmíním SD2, tak se najednou nikdo nechce o tom bavit, víme proč a nechápu co je na tom ubohého, když lidé v ZFP mají zkreslené informace a dělají neoprávněné služby, které jsou v rozporu s ČNB, asi budu muset napsat přímo na AFIZ i když pochybují, že se něco změní. Co se týče hotelů, akreditaci a obratu, tak jsem se už vyjádřil a jste bohužel jeden s těch který nechápe o čem je finanční poradenství. Jinak obrat je přes 1miliardu , ale odečtěte storna a jako ředitel by jste o nich měl vědět. Samozřejmě že napíšete, že pomalu žádné nejsou, ale vím jaká je skutečnost. Už jsem o tom psal. Pokud bych Vás měl porovnat např. s Partners, tak jste pozadu minimálně o 10let.
Co se týče kombinací. Pane řediteli, kolik těch Vašich registrovaných lidí využívá kombinaci? Mám zajímavé materiály, které ukazují, že samotná kombinace je spíše vodítko ke klientů a ve skutečnosti se nevyužívá tak, jak se prezentuje. Ale aby jste tady netvrdil, že si vymýšlím, tak zde zveřejním určité čísla, které můžete krásně dohledat i Vy.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 3. 2011 19:36 | milan

JIŘÍ- TO NEREAGOVÁNÍ BYLO NA VÁS. VY JEN NAPADÁTE ZFP, A NIC VÍC NEUMÍTE. TAKŽE JE ZBYTEČNÉ S VÁMI COKOLI ROZEBÍRAT. V MÉ STRUKTUŘE JE PŘES 7500 SAMOSPOTŘEBITELŮ - REGISTR.LICENCÍ. KDOKOLI POTŘEBUJE COKOLI, POMŮŽU A PROTOŽE MÁ REGISTRACI, POBÍRÁ PROVIZE. V MÉ STRUKTUŘE JSOU VŠICHNI SPOKOJENI! NAŠE FIRMA JE V AFIZU JE ZDE 16 LET, MÁME PRAVIDELNĚ PŘES MLD. ROČNÍ OBRAT A VY SI DOVOLUJETE NÁS NAPADAT??!!!!! NEVÍM Z JAKÉ FIRMIČKY JSTE, ALE JE PRAVDA ŽE SE VZMÁHÁTE POUZE NA OBVIŇOVÁNÍ OBROVSKÉ FIRMY KTERÁ: MÁ POSTAVENOU VLASTNÍ SIŤ HOTELŮ,MÁ AKREDITACI MINISTERSTVA ŠKOLSTVÍ,OBROVSKOU SÍŤ LEKTORŮ,PŘEDSEDALA V AFIZU,MÁ PŘES 200.000 REGISTRACÍ ATD.PRAVIDELNĚ DÁVÁ PENÍZE NA DOBROČINNÉ AKCE, NEZTRAPŃUJTE SE ZDE PŘÍHODOU VAŠÍ ZNÁME A SD2. JE TO UBOHÉ. JE ZBYTEČNÉ S VÁMI SE OČEMKOLI KONSTRUKTIVNĚ BAVIT. JSEM U FIRMY 9LET A NA ŘEDITELSKÉM POSTU, ALE VY BEZTAK NAPÍŠETE ŽE MÁM NĚKDE HRUBKU,JSEM PODVODNÍK, A URČITĚ NĚCO NAVÍC ABYCH SE ZAPOJIL DO VAŠÍ SMĚŠNÉ DEBATY.PANE AŽ NĚCO DOKÁŽETE, MIMO VYPSÁNÍ NESMYSLŮ, TAK MI KLIDNĚ NAPIŠTE. PRO OSTATNÍ-POKUD BY NĚKDO Z VÁS CHTĚL PORADIT S NĚJAKÝM PROBLÉMEM OHLEDNĚ ZFP NAPIŠTE NA MŮJ MEIL-MILANKULLA.ZFPA@SEZNAM.CZ RÁD VÁM S TÍM POMŮŽU.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 3. 2011 18:54

Baník píčovééééééééééééééééééééééééé éééééostrava ostrava banííííkkkk
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 3. 2011 18:54 | Jiří

Máte pravdu, to je problém velkých firem. 7500 samospotřebitelských licencí? Měl by jste spíše napsat, co musí člověk podepsat a k čemu se musí zavázat, abych takové licenční číslo dostal. Jednu takovou SD2 doma mám, půjčila mi ji klientka, která ji podepsala jenom proto aby dostala provize. Dokonce lákala další své kamarádky na programy a provize. Když jsem ji řekl, že je to v rozporu s ČNB, tak nevěděla tu chvíli co si o tom má myslet. Chtěl jsem se zeptat, je možné i v ČR zneužít licenční číslo tak jako na Slovenku? Můžeme zde SD2 rozebrat, lidé ji nečtou tak ať se poučí.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 3. 2011 17:12 | Milan

KAŽDÁ VELKÁ FIRMA MÁ LIDI KVALITNÍ A MÉNĚ KVALITNÍ.NEŽ TO POZNÁTE, VĚTŠINOU JE POZDĚ. JE TO NEŘEŠITELNÝ PROBLÉM U VŠECH FIREM.NEZNÁM FIRMU KTERÁ BY MĚLA VŠE PERFEKTNÍ A NA VAŠE REAKCE JE SPOUSTA PROTIREAKCÍ.MÁM VE STRUKTUŘE PŘES 7500 SAMOSPOTŘEBITELSKÝCH LICENCÍ A SÁM NĚKDY KOUKÁM CO LIDI NAPÁCHAJÍ ZA VĚCI.ALE ASI JE ZBYTEČNÉ TO S VÁMI ŘEŠIT,JISTĚ BUDU TEN HLOUPÝ ZE ZFP KTERÝ NEPROZŘEL.RADŠI NEREAGUJTE NA TENTO PŘÍSPĚVEK.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 3. 2011 17:04 | Milan

ALONSO-NE VŮBEC NEMUSÍTE NIC UZAVÍRAT,KLIDNĚ 10 LET. NEVÍM POD KTEROU STRUKTURU SPADÁTE. JE TO TAKY O LIDECH KTEŘÍ JSOU NAD VÁMI. JAK SE CHOVAJÍ.ALE POKUD POUŽÍVÁTE SELSKÝ ROZUM,KLIDNĚ SI SNIMA PORADÍTE. SMLOUVA O OBCHODNÍM ZASTOUPENÍ= KDYKOLIV MÁM NÁROK POBRAT PROVIZE, NE MUSÍM UZAVÍRAT SMLOUVY CIZÍM ATD. JAK ALE VIDÍM TADY TY PŘÍSPĚVKY LIDÍ,KAŽDÝ SI TU SMLOUVU PŘEBERE PODLE SVÉHO PSTOJE.JE TO TAKY O LIDECH KTEŘÍ JSOU NAD VÁMI.POKUD BY JSTE MĚL NĚJAKÝ PROBLÉM.KLIDNĚ MI JEJ NAPIŠTE.RÁD VÁM ODPOVÍM.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 3. 2011 15:45 | Jiří

Když se zabývají konzervativním investováním, tak proč lidem sjednávají dynamické strategie přes IŽP???? Ani nevyplňují investiční dotazník. Soc. programy jsou vhodné pro vybrané klienty ne pro všechny, ale to by jste musel číst odborné stranky. Problém je ten, že ZFP to sjednává všem a to bez rozdílu. Jinak dnes můžete investovat od 500,- a nepotřebujete žádné pojišťovny, nebo PF a jste na tom daleko lépe. Výhody jsem již napsal. Ale pokud věříte státu tak si investujte peníze kam chcete, ale měl by jste vědět co dokáže inflace a pokud chcete investovat konzervativně tak ve skutečnosti vaše peníze znehodnocujete. Ale opravdu vidím pánové, že vaše znalosti jsou ubohé a už OVB kterou vnímám jako nekvalitní společnost je na tom lépe. Jinak konzervativně můžete investovat od 500,- přes FF, nebo OPF. To ZFP ale dělat nemůže, protože je to provizně nezajímavé, ale pro klienta daleko efektivnější.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 3. 2011 15:13 | Alonso

Pro Jardu: Souhlasím s vašimi názory na ZFP, přečetl jsem si několik diskuzí na internetu. Jinak nejsem moc velký investor, fondy mi vždy doporučí kamarád:). Já na to při své práci nemám čas. Při založení mé kombinace jsem tam měsičně tlačil kolem 8tis....dál se k těm produktům nebudu vyjadřovat...děš a hrůza jak dokážou člověka oblbnout a pak si ještě dokonce stojí za svou lží, když jim na to přijdete...Dokonce se mi pořád ozývají, že s nimi mám sepsanou smlouvu a nevytvářim svoji vlastní produkci...Chci se zeptat mám podepsanou tu smlouvu o obchodním zastoupení,je problém, když nic neuzavírám už cca 3roky???
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 3. 2011 14:18 | Jarda

Alonso-No to si každý nemůže dovolit. Normální rodině s malými příjmy, stačí díky kombinaci,trapné snížení nákladů v řádu stovek,pane investore. Ale to je zbytečné,zas napíšete něco jiného,pak já....
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 3. 2011 14:14 | Jarda

Jiří to bude asi tím že se zfp zabývá více konzervativním investováním....Podle Vás máte díky nesmyslnému invest.zfp více klientů...Další známý a trapný argument snad všech zástupců...Takže všichni kdo máte sjednány jakékoliv soc.programy,zrušit. Jiří má jediné správné řešení. Vidím že máte všichni spoustu času psát tady nesmysly....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 3. 2011 13:15 | Jiří

Budete se divit ale sociální programy neberu a už jsem se k tomu vyjádřil. Na jednu stranu ZFP tvrdí, že se státu nedá věřit a že je dobrý si spořit, investovat na stáří s čím souhlasím, ale na druhou stranu cpou lidem programy dotované státem, který sám přiznává a i dokazuje, že tento trend je neudržitelný. Opravdu věříte, že stát Vás bude podporovat v sociálních programech? Zatím nám stát dokazuje něco jiného. Raději investujte do otevřených podílových fondů. Jste majitelem Vy, neplatíte daně z výnosu pokud se to nezmění, kdykoliv máte peníze k dispozici, máte daleko lépe rozloženou investici, daleko nižší poplatky a další výhody s tím spojené. Možnosti je řada a lidé si to začínají uvědomovat.
Jinak ZFP mi nemůže brát kšefty, ale právě naopak, mám díky nim daleko více klientů, kteří se u nich spálili. Navíc ZFP neberu jako konkurenci, ale jako vodítko ke klientovi a nejsem jediný, který to tak bere.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 3. 2011 13:14 | Jiří

Je mnoho výpočtu co se týče kombinace, ale pořád je to pro lidi složité, proto vytvářím kalkulátor pro jednoduchý propočet, budou započítané již zhoršené podmínky pro kombinaci
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 3. 2011 13:13 | Jiří

Já jsem nikdy netvrdil, že má ZFP nejhorší produkty, ale jakým způsobem jsou sjednané a komu jsou sjednané…
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 3. 2011 13:12 | Jiří

,,To samé bude u životek.Před nějakou dobou si beztak valil životky a teďko obhajuješ ižp“ To nemá logiku, IŽP podle Vás není životní program??? Jak mi může udělat ZFP investici když ji sami nedělají? Jinak neobhajuji IŽP. Pane, jste mimo, vůbec nevíte o čem mluvíte. Nejsem zastáncem IŽP pokud budeme mluvit o výhodném investování. IŽP je kolem 80 a z toho možná tak 6 IŽP bych klientovi doporučil na pokrytí rizik, ale žádný na investici. Kdo tvrdí opak, tak nezná jiné možnosti a měl by se lépe vzdělávat a začít se zajímat o analytiku. Sám jsem v minulosti psal, že životní programy se v průměru do 6let ruší, proto je hloupé si sjednávat životní programy na 20 a více let. Proč by měl klient platit poplatky za dobu kterou ve skutečnosti nevyužije? V ZFP to směle sjednávají do 70let. K tomu mají hloupé argumenty které určitě znáte.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 3. 2011 12:53 | alonso

Jen pro info, nejsem žádný fin. poradce, pracuji úplně jinde(výroba) a jsem spokojen. Taky jsem byl nadšený kolik si můžu navíc přivydělat, ale až po několika měsících jsem zjistil, že je to nevýhodné(kombinace). Dal jsem si schůzku se 3 fin. poradcemi a každý měl odlišný názor na investici, ale každý mi doporučoval OPF(fondy), ale ne přes IŽP!!! Zkusil jsem investovat na asijský trh, vložil jsem cca 24tis. a za dva roky tam mám 42tis., to by kombinace nikdy nedokázala. A to je jen jeden z fondů do kterých investuji!!! Cheea zkus investovat rok nebo dva do nějakého fondu a sama uvidíš, že ZFP je oničom, protože ti nic jiného nedoporučí než kombinaci...a to nemluvím ještě o různých jiných investicích...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 3. 2011 11:42 | Cheea

Musím dodat, že mně zas irituje že vše házíte na zfp. Tzn vadí hlavně z důvodu že vám berou kšefty. Běžný člověk by tady ani nepsal.Prostě se každý s konkurenci vyrovnává po svém no a vy aspoň pomlouváte. To jste na stejné úrovni jako ti sprosťáci tady...Budu čekat jak tady někdo o mně napíšete že jsem hloupá,už minimálně proto že jsem byla na semináři zfp???
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 3. 2011 11:36 | Cheea

Alonso, v tom máš pravdu že tady píše kde kdo. To se ale na netu kde každý píše kde co, dá čekat. Koukám hele že asi budete s Jiřím ze stejné firmy,minimálně. Já kombinaci používám už dost dlouho, a i přes změny které nastali, jsem spokojená.No hlavně polatky které tam platím, jsou nižší protože pojišťovny zfpéčku neůčtují dost věcí. Ale i kdyby to nedělaly, tak v kombinaci jsou soc.programy které bych měla stejně uzavřeny i bez kombinace... Tak proč mluvíš o poplatcích? Ty máš snad např.st.sp mimo kombinaci zdarma? Jsou to zase jen konkurenční názory..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 3. 2011 11:15 | alonso

Pánové, nechci nikomu vnucovat svůj názor, ale ZFP je oničem...měl jsem taky kombinaci a taky jsem se nechal zmanipulovat na semináři...pokud máte základní vzdělání, tak si tu kombinaci musíte spočítat sami a zjistíte jak je nevýhodná!!!!jen pro info-nezapomeňte připočíst poplatky!!! P. Jiří to tady zanedlouho asi dodá. Jen mě někteří autoři příspěvků hodně iritují, pač jejich slušné chování asi nechali někde na základním semináři ZFP.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 3. 2011 18:54

JIŘÍ knihu by psal chachacha.Hej napiš tu jak je kombinace nevýhodná.Je ze smluv co má polovina republiky,u nejznámějších pojišťoven ale jak to je ze zfp, tak je to nevýhodné.ty si matlala že?
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Michal Mejstřík

ekonom

Jaroslav Hřebík

trenér a podnikatel

Michal Mejstřík
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jaroslav Hřebík
ÚSPĚŠNOST
75,00 %

z 4 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services