Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie I.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 706 komentářů)

23. 3. 2011 13:55 | lukáš

Souhlasím s Elis....taky mám vlastní zkušenost,sice mně stála hodně peněz(a ještě bud stát)ale vždycky může bý ještě hůř :-( !vyhněte se jim a vyhledávejte odborníky přímo z pojišťoven!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 3. 2011 13:33 | Elis

Vy jste mi banda tupců totálně vymytých mozků.....ale nedivím se mně to taky trvalo :-(
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 3. 2011 13:00 | jarda

Sice dovedu pochopit, že cca 7 třídou ZŠ je problém napsat gramotně slovo "vymÍvač", ale na druhé straně to dosvědčuje, žze jde o partičku negramotných individuí zhora až dolů. To mi dokonce i "majitelka" napsala v dopise "zkouŽky", a fakt, že si vydržuje kuplíře na svoji obsluhu také zaváží, ne? A to "představenstvo" - právě čtu list od dalšího naháněného ČR řiditele touto partičkou pasáků, kuplířů, podvodníků a dementů... :)
P.S. A co je nového ve vaší osadě?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 3. 2011 9:27 | Michal

Jsi magor Jarda, vymívač mozků,furt dokola prostě kokotek
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 3. 2011 13:18 | Pozdrav od nebohého podvedeného

Ing. Jozef N E M E C, Bernolákova ulica 35, 040 11 K O Š I C E ZFP 47129 / 208590

Košice, 11. 07. 2006 P. T.
Ing. Mgr. Dita Schneiderová generálny riaditeľ ZFP, a.s.
Námestie mieru čís. 4 908 51 H o l í č
Vec : Pokus o zmier vo veci neplatnosti právneho úkonu
Dňa 02.06.2006 Vám bola preukázateľným spôsobom doručená moja predžalobná výzva k neplatnosti právneho úkonu zo dňa 30.05.2006, ktorou som namietal neplatnosť právneho úkonu od jeho počiatku - zmluvy o obchodnom zastúpení typu S, uzatvorenej medzi účastníkmi : Ing. Jozef Nemec, Bernolákova 35, Košice, ako zástupcom a ZFP, a.s., Námestie mieru 4, Holíč, ako zastúpeným, zo dňa 07.04.2006, z dôvodov v tejto výzve uvedených. Z týchto dôvodov som žiadal upravenie províznych výpisov za tie zúčtovacie obdobia, v ktorých mi boli z titulu tejto zmluvy počítané nulové medziprovízie z podriadených štruktúr a doplatenie týchto provízií v zmysle upravených províznych výpisov v zmysle platnej zmluvy o obchodnom zastúpení.
Na základe pokynu riaditeľa obchodnej siete pána Jána Zbojeka, som Vám 19.06.2006 zaslal originál namietanej zmluvy o obchodnom zastúpení typu S, ktorý Vám bol preukázateľne doručený 21.06.2006, v dobrej viere, že mimosúdne akceptujete moju výzvu a splníte Vaše záväzky voči mojej osobe vyplývajúce z neplatnosti uvedeného právneho úkonu od jeho počiatku a teda nepretržitej platnosti právneho úkonu - pôvodnej zmluvy o obchodnom zastúpení, teda doplatíte nevyplatené medziprovízie. Podľa príslušných ustanovení Zákona číslo 40/1964 Zb. ( Občiansky zákonník ) a Zákona číslo 513/1991 Zb. ( Obchodný zákonník ) je splatnosť akéhokoľvek záväzku vyplývajúceho zo zmluvy viazaná ma uplynutie termínu, alebo na splnenie podmienky a zároveň okolnosti, že sa druhá zmluvná strana o splnení podmienky dozvedela. Tieto podmienky boli preukázateľne splnené.
Z uvedených dôvodov Vás vyzývam, aby ste v lehote do 7 dní po obdržaní tohoto pokusu o zmier poukázali na môj účet nevyplatené medziprovízie z vyúčtovaní ZFP, a.s. číslo 0603 - 208590, 0604 - 208590, rekapitulácií ZFP, a.s. číslo 0603 - 208590, 0604 - 208590 a vyúčtovania ZFP, s.r.o., organizačná zložka číslo 0604 - 208590, ktorých fotokópie sú prílohou originálu tohoto pokusu o zmier.
V prípade neakceptovania mojej požiadavky v uvedenej lehote odovzdávam túto záležitosť na riešenie právnikom D.A.S. Poisťovňa právnej ochrany s požiadavkou žaloby o neplatnosť právneho úkonu a všetkých z tejto neplatnosti vyplývajúcich dôsledkov. Nevylučujem ani domáhania sa ochrany svojich práv po trestno - právnej línii z hľadiska môjho uvedenia do omylu.
S pozdravom Ing. Jozef N e m e c
Prílohy podľa textu ( iba k originálu )
Co Predstavenstvo ZFP, a.s. Regionálna kancelária 1009
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 3. 2011 8:21 | Kája

Jo vím co je IP. IP Pavlova je stanice metra, kde nakopali jednomu mrzákovy a od té doby je od něho klid,že? Trefil sem se? No a že píšu podle metody -na hrubou díru,hrubou záplatu? No to my z nedochozených škol tak děláme. Ty orgáne v trestním řízení. Stejně na to zase odpovíš elaborátem,takže si tu piš ty troubo,stejně to nikdo nečte tupane.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 3. 2011 22:26 | jarda

Vůbec mi Kájo nevadí, že píšeš jako z osady s nedokončenou 7 třídou ZŠ, každý jsme nějaký. Ale fakta Ti tu dávám, a nevadí mi, že je nechápeš, čte to tu doopravdy hodně lidí, včetně orgánů činných v trestním konání v souvislosti s paragrafy o propagaci organizované trestní čionnosti. IP je samozřejmě ze zákona zaznamenávané, pokud víš, co to je /Tvoje adresa a nacionále/, a je to cca 10 roků natvrdo :)
Ing. Jozef N E M E C, Bernolákova ulica 35, 040 11 K O Š I C E ZFP 47129 / 208590 Košice, 11. 07. 2006 P. T.
Ing. Mgr. Dita Schneiderová generálny riaditeľ ZFP, a.s.
Námestie mieru čís. 4 908 51 H o l í č
Vec : Pokus o zmier vo veci nevyplatených provízií II. pilier Aegon
Dňa 21.04.2006 zaslal pán Bc. Slavomír Ruman elektronickou poštou cit. „ Zoznam zmlúv Aegon v prílohe, ktoré spadajú do mesiaca marec 2006 “, ktorý obsahoval mimo ďalších zmlúv II. piliera SDS spolu 33 zmlúv, ktoré boli vyprodukované obchodnými zástupcami : Ing. Nemec ( 208590 ), Jakubová ( 210180 ), Bullová ( 208487 ), Ing. Kudla ( 211492 ), Molčák ( 213151 ), MUDr. Láska ( 208488 ), Viteková ( 212734 ), Ing. Moucha ( 216176 ). Uvedený zoznam z pôvodného mailu je v prílohe originálu tohoto pokusu o zmier.
Postupne bolo overené u jednotlivých sporiteľov, že všetky uvedené zmluvy boli spoločnosťou Aegon skutočne akceptované a bolo zistené, že akceptované boli aj ďalšie vyprodukované zmluvy týmito obchodnými zástupcami, v rovnakom termíne, ako uvedené zmluvy, ktoré však neboli na spomínanom zozname pána Rumana. Prevážna väčšina týchto zmlúv sa týka osôb v závislej činnosti, resp. odvody pravidelne platiacich SZČO. S výnimkou 11 zmlúv neboli za tieto zmluvy zaplatené žiadne provízie. Z uvedených 11 zmlúv bol doplatok 2 body realizovaný u 6 zmlúv. Štyria obchodní zástupcovia ( MUDr. Láska, Molčák, Viteková, Ing. Moucha ) nedostali ani korunu. U troch zmlúv, kde boli vyplatené priame provízie obchodným zástupcom, nebola vyplatená medziprovízia nadriadenému obchodnému zástupcovi. Konkrétne údaje o predmetných zmluvách sú špecifikované na reklamačných listoch, ktoré boli odoslané prostredníctvom regionálnej kancelárie 1009 a ktorých kópie sú prílohou originálu tohoto pokusu o zmier. Ďalšie reklamačné listy budú nasledovať po preverení akceptácie spomínaných ďalších zmlúv.
Akýkoľvek finančný nárok je vymožiteľný súdnou cestou ( žalobou ), čo všetci dotknutí obchodní zástupcovia, v prípade neúspešného domáhania sa svojich práv, nepochybne využijú. Podľa príslušných ustanovení Zákona číslo 40/1964 Zb. ( Občiansky zákonník ) a Zákona číslo 513/1991 Zb. ( Obchodný zákonník ) je splatnosť akéhokoľvek záväzku vyplývajúceho zo zmluvy viazaná na uplynutie termínu, alebo na splnenie podmienky a zároveň okolnosti, že sa druhá zmluvná strana o splnení podmienky dozvedela. Tieto podmienky boli preukázateľne splnené. Podľa judikatúry a výkladu niektorých ustanovení zákona, pokiaľ niekto prijme akékoľvek plnenie, vrátane finančného a za toto plnenie neposkytne v rámci zmluvných vzťahov, z ktorých toto plnenie vyplynulo, primeranú náhradu tej zmluvnej strane, bez činnosti ktorej by k uvedenému plneniu nemohlo dôjsť, ide o neoprávnené deponovanie, resp. zadržovanie tohoto plnenia, čo môže naplňovať skutkovú podstatu niektorých trestných činov.
Z uvedených dôvodov Vás vyzývam, aby ste v lehote do 7 dní po obdržaní tohoto pokusu o zmier poukázali na účty dotknutých obchodných zástupcov provízie a medziprovízie týkajúce sa zatiaľ konkrétne, v reklamačných listoch, uvedených zmlúv II. piliera Aegon. V opačnom prípade podám na Generálnu prokuratúru SR podnet na preskúmanie zhody Vášho konania s niektorými ustanoveniami Zákona číslo 300/2005 Z.z.
Zároveň Vás vyzývam, aby ste všetky ďalšie provízne nároky realizovali bez neopodstatnených omeškaní v zmyslu príslušných právnych predpisov a zmluvy o obchodnom zastúpení.
S pozdravom Ing. Jozef N e m e c
Prílohy podľa textu ( iba k originálu )
Co Predstavenstvo ZFP, a.s. Regionálna kancelária 1009
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 3. 2011 20:10 | Kája

Paní Marto,píšete zbytečně, stejně ten pitomec Jarda(čobol sprostý) napíše že jste blbá a bez názoru :-) Bude pořád omýlat ty svoje ÚRYVKY tipu (nedal jsem na recenzy a špatně dopadl anebo Frantu Prcíka okradlo zfp je to vyhulenec :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 3. 2011 14:45 | jarda

Dal jsem nepatrný úryvek ze soudního odvolání na žalobu danou na mně parazity a podvodníky, kterých trestná činnost je širokospektrální. Lžou, podvádějí, kradou, smilní... chybí jim empatie, inteligence, lidskost, vzdělání, a jdou i přes mrtvoly. Zločineckým způsobem řídí "firmu", do představenstva dosazují individua obdobných charakterových vlastností. Stačí více sledovat debaty na netě, a okamžitě vystřízlivíte z toho poblouznění. Až Vám také někoho z rodiny zlikvidují. Nejen já nepotřebuji k životu kriminální živly. Sektářskou bandu evidentních buranů.
Z netu: Filip Kos 25.07.2010 14:16 4a.63.85ae.static.theplanet.co m ZFP alias zprostředkovatelská firma Poliak
Zfp je podvod, mám několikaměsíční zkušenost s působením jako "finanční poradce" u této společnosti. Byl to pokus o výdělek při studiu na VUT. Moje časté otázky ohledně principu Kombinace byly ze začátku obývány zažitými frázemi. Postupně, když jsem získával přehled o jednotlivých produktech a tyto otázky jsem více specifikoval, zjistil jsem, že je to postaveno pouze na množství uzavřených smluv. Nikoho nezajímalo, co konkrétní produkt konkrétnímu člověku přinese. Důležitý bylo jen uzavírat smlouvy na vysoký částky- nejlíp stavebka (aspoň na 300 kKč), KZP a PDÚ (penzijka jsou na "hovno", je z toho málo a platí se postupně). Náš "manažer" pouze sledoval, jestli máme dost lidí v seznamu na oslovení a kolik jsme jich už oslovili (aspoň tři denně).V okamžiku, kdy jsem toto zjistil a zeptal jsem se kolika lidem ta kombinace už funguje, neodpověděl mi nikdo, až mimo schůzi jsem se dozvěděl od člověka na pozici 4, že nikomu. Tato informace byla poslední, kterou jsem od ZFP akademie dostal. Kamarád, kterej mě do tohohle dostal a kterýho do toho přivedl jeho soused přišel o dost peněz na různých poplatcích za zřizování st. sp., vedení účtů a pod. Mě před měsícem vypověděli následný smlouvy u Reif. st. sp., navzdory tomu, že jak nám tvrdili na semináři, má ZFP exklusívní smlouvy se všemi zastupovanými bankami a toto prostě není možný. Pár lidí se na tom dost napakovalo, ale to je "kouzlo" MLM. Já jim ty peníze nezávidím, jem nemám zapotřebí vydělávat na oblbování a v podstatě okrádání vlastní rodiny a kamarádů na kterým je tento systém založenej. Stejnou zkušenost mám i s firmou OVB allfinanz. Můj do té doby kamarád mě jako naprostýmu laikovi nakecal takový nesmysly a já nic netuše mu to sežral v domění, že on to se mnou se myslí dobře. Nakonec ještě jeden za vše vypovídající fakt. ZFP původně neznamenala poradenství, ale zprostředkovatelskou firmu poliak.
A další: Ha 24.07.2010 10:22 mail152.anonymouse.org vypsat příspěvky dané IP adresy hiiiaaa
Titulek: Adam Jurečka ze zfp mě podvedl Od: Jirka Datum: 17.7.2010 11:41 Chtěl jsem se zeptat.Pracoval jsem pro Adama Jurečku na základě smlouvy o obchodním zast. zfp. Než jsem to podepsal tak mě zval na oběd a na chlebíčky.Dal mi smlouvu a řekl že to mám rychle podepsat kvůli nějáké slevě na školení a že se to dá kdykoliv zrušit.Po měsíci jsem měl problém s tím, že mě začli přátelé spojovat se zfp a doslova jsem začal vypadat jako debil.Šel jsem za Jurečkou,ale ten mi řekl , že musím pro něho ještě rok pracovat nebo mě zažaluje a zaplatím 1 000 000 pokutu.Nevíte jestli se s tím dá něco dělat?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 3. 2011 11:40 | marta

Dobré ráno, pan Jarda citací zákona dokazuje svojí pravdu,navíc ta koláž kterou v ní sám míchá je směšná. Všichni co Jardu známe z jeho působení v zfp, o něm víme své. Pak když ho vyhodili pro různé podvody,se jal firmu očerňovat. Jak logické, vzhledem k jeho povaze,že?
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 3. 2011 23:59 | jarda

Kto vlastne poškodzuje dobré meno licencovaným a aj ostatným spolupracovníkom ? A nielen meno ?
Samozrejme že:
tí, ktorí zorganizovali proti zneniu zákona 43/2004 Z.z. prípravu jeho porušenia tí, ktorí hľadali cesty – ako zákon obísť tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili zmluvy medzi ZFP a DSS tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili zmluvy medzi Licencovanými a ZFP tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili zmluvy medzi Licencovanými a Licencovanými tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili zmluvy medzi Licencovanými a Necencovanými tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili tzv. „delegovaný účet“ tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili spôsob organizácie transferu zmlúv tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili ovládnutie predstavenstva ZFP k nerozmýšľaniu tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili zapojenie zamestnancov ZFP, a.s. tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili systém „trojkových“ spolupracovníkov tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili preregistrovávanie klientov tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili zmeny podmienok pre spolupracovníkov tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili požiadavku vyberania 50,- Sk za každú odovzdávanú zmluvu tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili rozbíjanie a rozbitie štruktúr tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili preregistrovávanie spolupracovníkov tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili preferenciu jednotlivcov podľa „loajality“ - servilnosti tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili obhajobu porušovania zákona advokáty na stretnutiach tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili nevyplácanie provízií tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili viazanie vyplácania provízií na podpis kompromitujúcich dokladov tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili zadržiavanie provízií tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili znechucovanie lektorov a riadiacích pracovníkov tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili zasieľanie nezákonných zmlúv tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili obhajobu nezákonností v INFO tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili ilúziu, že licencované budú zastupovať právníci ZFP, a.s. tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili systém ignorovania verejnej mienky, názoru spolupracovníkov tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili „Návrh na začatie konania vo veci ochrany dobrej povesti právnickej osoby „ a „Návrh na nariadenie predbežného opatrenia“ … … ...
Niektorí z nás – a to aj tí nespravedlivo „odídení“ sa snažíme, aby sa zosúladila činnosť ZFP, a.s. so znením zákonov, etiky, morálky a prednášaným na seminároch, čo sa dá najmä zistením daného stavu, jeho analýzou, analýzou jeho príčin a hľadaním cest odstránenia tejto neželateĺnej situácie.
Pomoc při tomto všetkom nieje v žiadnom prípade poškodzovaním mena právnickej osoby, ale naopak snahou o jeho opätovné získanie.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 3. 2011 18:33 | Kája

Nože ty poloslováku dej si jedna a jedna dohromady a otravuj na slovensku jestli tam máš problémy. navíc vím že sis je tam zavinil sám. Utekla ti důchodovka protože jsi hovno dělal a od té doby kopeš kolem sebe co? A jestli ti je slovensko málé,na prudění, piš do ruska.Píšeš píčovyny furt jak dement.Děláš pro konkurenci,to ví každý.Si trapárna největší
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 3. 2011 17:37 | jarda

ad jmenovec - myslet si můžete co jen chcete. Když ani fakta nejste schopen pochopit, no co už. Každý jsme nějaký. Přeci jen fakta nepustí.
ad Kája - Nože si přečti ten dopis vícekrát, pro pochopení. Ten soud už byl vyhrán a je precedensem na všech soudech SR pro ostatní podvedené a okradené licencované spolupracovníky touto firmou, a peníze mají právě majitelé. Pročti si více fór s touto problamatikou, a zjistíš, o co vlastně jde. Třeba i toto: http://openiazoch.zoznam.sk/produkty/pm/nazory.asp?TID=PMZFP page=3 16. 2. 2010   Lubo #71882 Dobry den. Chcel by som sa podelit zo skusenostami s firmou ZFP. Vo finnancnictve som uz nejaky ten rocik presnejsie 8a to co som vcera zazil na stretnuti u klienta kde boli " akoze poradcovia zfp " dokonca dvaja tak to musim napisat. Moji klienti rodina xxx mali vytvoreny plan mescne cca 165€ 5000 sk. Otec 8 rocne kzp -kapitalku mesacne 16,92€ stavebko pss 30€ mesacne . Manzelka mala uzatvorene 6 rocne kzp mesacne 16,92 € v ktorom bola dohodnuta doba na 10 rokov, izp axa comfort plus 25 €mesacne uz treti rok. Dieta 1 urobene kžp koopky fj tjprodukt na veno a stipendium s tym ze rodic plati do 18 dietata a poistovna 7 rokov dodovrsenia 25 rokov dietata plus izp aegon na 17€ kzp12,28 € a izp axa 10 € Dieta 2 kžp koopka fj 15,66 a izp aegon 17€ a izp axa 10 €. A pre manzelku sa mal pripravit este navrh na stavebko od wuestenrotu na rodinne stavebne sporenie kde sa daju premiovo zvyhodnit tak ako manzelka tak aj deti a nepotrebuju platit samostatne poplatky ako v pss. Co urobili " akoze poradcovia zo ZFP " urobili kombinaciu vraj vyhodnejsie ako mali predtym. Zrusili uplne vsetko klient mal uz zaplatene poistne 6970 € tj cca 210000 sk o ktore pri storne prisiel. A co ma najviac zarazilo bolo ze urobili tie iste izp s tymi istymi parametrami ako mali urobene predtim mam namysli Aegony . Dokonca pozastavili aj stavebko a urobili nove csob a premiovo zvyhodnili manzela . A to je len zlomok toho co este tato skvela particka vyparati u klientov . Lubo
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 3. 2011 13:36 | Kája

Jasně Jarda si hraje na vzdělaného, a přitom je ubožák. Aj ten dopis co čtu od paní, co jí poslali peníze a nechce je... Všimněte si že všechny jeho tzv.dopisy jsou od lidí min. s ing. titulem, aby to lidi zaujalo.HAHA jardo ty jsi BLBEC co?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 3. 2011 13:31 | Jarda

Pane Jardo, já si myslím o vás že jste individum a o vaší slabomyslnosti s odkazem předešlých vašich příspěvků, jsem přesvědčen. Tím myslím hlavně urážky na všechno a všechny,pod záštitou pomoci tzv.ubliženým.Jste obyčejný chudáček, co aspoň píše když nic jiného neumíte.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 3. 2011 22:57 | jarda

V podstatě je mi jedno, kolik oblbnutých, a tím i slaboduchých individuí bude veřejně podporovat organizovanou trestní činnost firmy ZFP řízené zločineckým způsobem. Pouze opětovaně upozorňuji, že tato veřejná propagace je také trestnou činností, že adresy těchto individuí veřejně podporujících organizovanou kriminalitu jsou zaznamenávané a předávané orgánům činným v trestním konání. Když je někdo nepřemýšlející a chce podvádět, lhát a krást, tak si s ním společnost hravě poradí
Konkrétní příklad jedné stížnosti /je jako jeden z mnoha důkazů na soudech SR/:
Váž.pani Ing.Gxxx S Vášou firmou som sa v živote nestretla, nikdy som o jej existencií nepočula a žiadné služby preto som si neobjednala.Preto ma prekvapilo, že ste mi zaslala dve faktúry z roku 2005 - č.250100519 v sume 128 145.-Sk s dátumom vyhotovenie 17.12.2005 a dátumom splatnosti 31.12.2005 a faktúru č. 250100287 s dátumom vystavenia 6.12.2005 a spatnosťou 20.12.2005 v sume 27 090.- Sk. Nakoľko sa venujem aj účtovnícstvu , zaslanie faktúr z roku 2005 v marci / 28.3./ roku 2006 je ozaj zaujímavé .Neviem o čo Vám vlastne ide. Uvedené faktúry ignorujrm a neželám si, aby ste ma naďalej obťažovali . Vzhľadom k tomu , že vo Vašom liste z 28.3.2006 boli aj iné dokumenty, ku ktorým som sa už vyjadrila aj s citáciou z UFT s tým, že nesúhlasim aby ste zneužívali moju licenciu pre II.pilier dôchodkovej reformy /každy  sme mali rovnaké možnosti si ju urobiť/ a Vaše infatilné snahy ignorujem , nakoľko daňové priznanie som už mala odovzdané a Vaše tzv. " Záväzky " vo výške 1 031 610.- Sk ma vôbec nezaujímajú , táto zmluva je podľa názoru právnika neplatná ,sfalšovaná a nezákonná. Je vrcholne neetické obťažovať ma takýmito nezákonnymi snahami ešte aj po smrti môjho manžela, ktorý mal nepríjemné skúsenosti s firmou  pre ktorú pracujete. Dotyčnú korešpodenciu som postupila právnikovi k ostatnej korešpodencií. Ostavam s pozdravom. Ing.Kxxx
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 3. 2011 20:48 | Milan Kulla

Připojuji taky svůj příspěvek. Firma ZFP určitě nabízí všem možnost vzdělání a provizí za smlouvu. Je to multilevlová firma, která peníze vydělává za zprostředkování obchodu mezi pojišťovnou a klientem. Co je na tom špatného? Ani OWB,AWD,Partners a jiní, nedělají nic jiného,možná si na to hrají ale to je tak vše(stejně vám po odchodu jejich FIN.PORADCŮ uzavřou invest.smlouvy).Všem co pochopili že za smlouvu jsou velké provize, jde hlavně o ně! Firma ZFP alespoň lidem větší část provizí dá a ještě se lidé pochopí jak vlastně smlouvy fungují. Kdo si neumí udělat vlastní názor, tomu nepomůže nic!!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 3. 2011 0:19 | KAROL

PANÍ VĚRO PROČ TO VŮBEC ŘEŠÍTE. NECHTE JE TAK PITOMCE. KAŽDÝ KDYŽ CHCE, NAJDE BIČ A TI ZVLÁŠTĚ HLOUPÍ... ŠKODA MLUVIT. MY JSME TAKY BYLY NA SEMINÁŘI, A BYLO MI JASNÉ ŽE DÁL VÍCE DĚLAT NECHCI ALE DOMA JSME NAŠLI DOST STARŠÍCH NEVÝHODNÝCH SMLUV. A MY JSME SI JE POSTUPNĚ PODLE SEBE UPRAVILY A TED JSOU PODLE NÁS, NÉ PODLE CIZÍCH LIDÍ, CO NAŠÍ RODINĚ NEROZUMÍ. JSME SPOKOJENI A BEZ SEMINÁŘE BY TO MOC NEŠLO.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 3. 2011 19:54 | VěraVěra

Co to melete za nesmysly?? Jste naštvaní že se jim daří,co? No češi no, závist je nekonečná!!!!! Jsem s nima spokojená a víc mě nezajímá!!!!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 3. 2011 9:05 | jarda

Máš můj mail, tak se ozvi, o čem píšeš, já nemám ani potuchu. Jde o obranu a ochranu všech obyvatel v SR a ČR před podváděním, klamáním a okrádáním na seminářích a o ochranu úpřed i fyzickouý likvidací spolupracovníků pomocí bossingu a mobbingu, a o pomoc v soudních sporech pro podvedené a okradené touto firmou. Doufám, že jsi si přečetl poselství podvedeného, potupeného a okradeného nejlepšího lektora z firmy, dnes již nebohého, nezvládnul to. Přidávám info od podvedeného z posledního semináře.
Čerstvé info ze "semináře"
//www.penize.cz/diskuze/39051- zfp-akademie-a-s-nazory-vs-pra vda?pagenumber=18#comment_1440 85
14.03.2011 21:40, ucastnik zakl. sem. zpf
Také mi to nedá a přidám svoji nedávnou zkušenost se ZFP a.s. Před 2 týdny zavolal manželce její známý , že má pro nás super věc. Po telefonu nic konkretniho, jen že se staví. Samozřejmě že nic moc neřekl, a pozval nás na seminár do V. Bílovic, abychom navštívili seminář, že to bude lepší, abychom vše důkladně pochopili a mohli si udělat pořádek ve svých smlouvách a ještě si přivydělat. Také sme bez váhání zaplatili "sponzorovi" část z 2600kč tolik nyní činí poplatek za Základní seminář s doprovodem. Kdyby náš sponzor nebyl z rodiny, věřící a navíc člověk s ing. titulem, zřejmě bychom vůbec na účast nepřistoupili.
Seminář měl strhující průběh, bezchybní líbivý neustále se smějící lektoři vysvětlovali jak úžasné je čerpat státní dotace ze stavebka a daňové úlevy z Kompl. životního programu. Vše prošpikované historkama a vzpomínkami přednášejících lektorů. Já abych pravdu řekl, moc sem ty některé přednášené polopravdy a zkreslené údaje nevnímal, mají to fakt vymyšlené a brainwashing and happy smiling tam funguje. Hodně lidí ten seminář vážně na chvíli dostane. Ještě štěstí že jsem vzal sebou ženu, která je psychicky odolnější vůči těmto demagogickým situacím a hlavně že nás sponzor nepřinutil podepsat "smlouvu o obchodním zastoupení" hned po finální náborové přednášce. Až na druhý den, kdy jsem si náhodou dál do google vyhledavače ZFP, narazil jsem na diskuse jako je tato tak mi to vážně otevřelo oči. V ZFP spoléhají že většina nových si vůbec nebude číst podmínky o obchodním zastoupení. Na semináři bylo slibováno, že průměrné rodině, která s nimi začne si v kombinaci vydělá cca. 100b tj. což je zhruba 4x násobek vstupního poplatku. Hned v první příloze o provizi ze stavebka si propočítávám , že když si příští rok sám uzavřu nové stavebko, tak dostanu max. 2-3body takže lež, životku s penzjikem s manželkou již máme, takže jedině si přibalit další smlouvy za těžké peníze, aby se vstupní poplatek vrátil. Sponzor i lektoři tvrdili, že není nutné shánět nové ovečky, jak bylo doporučeno, ale že stačí zůstat samospotřebitel. Ve smlouvě o oz se však píše že musím mít uzavřené smlouvy které tvoří kombinaci zfp. a minimálně 50bodů získat za 3 měsíce z vlastní produkce. Naše rodina tu kombinaci již měla, takže by nám nezbývalo než otravovat teda "pomáhat" rodičům, švagrům atd. abychom získali kýžené body. Další zajímavá kapitola je smluvní pokuty čl. IX tam jsou uvedeny sankce 100 000kč na pozici 1a 2 a dokonce milion pro manažery na stupni 7. Sankce je tam porušení snad 10-ti odstavců jejich dobře propracované smlouvy. Nic nepodepíšu, ani kdyby se sponzor stavěl na hlavu. Vzal si naše veškeré domácí smlouvy a vytvaří nám teď finanční plán. Nevadí , že se vůbec neptal jaké máme příjmy, výdajé, plány na stáří apod. hlavně že přinese nové návrhy smluv a všichni budeme mít provize. No prostě "finanční poradenství" MLM je pěkná věc, ale jak neeticky a sektářsky ji provozuje ZFP je hrůza. Raději zlatý Amway, Avon a oriflame, potom jsou ženy alespoň krásné
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Tykač

podnikatel, Czech Coal

Petr Šourek

mediátor a podnikatel, Corrupt Tour

Pavel Tykač
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Petr Šourek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services