Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie I.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 706 komentářů)

15. 3. 2011 8:50 | Tomáš

Jardo, neházej tady špínu na tu zfp. Ty sám nám dlužíš tolik a namísto toho tady očerńuješ konkurenční firmu. Splń cos slíbil a pak si tady piš co chceš. Nechápu jak někdo může přeskakovat jak zajíc a ty předešlé očerńovat.T.V.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 3. 2011 16:16 | jarda

Kto chce kam... takže otváram viac... :) Od nebohého aj "jeho" pričinením...
Ing. Jozef N E M E C, Bernolákova ulica 35, 040 11 K O Š I C E ZFP 47129 / 208590
Košice, 27. 09. 2005 P. T.
Predstavenstvo akciovej spoločnosti ZFP, a.s.
Námestie Mieru čís. 4 908 51 H o l í č
Vec : Sťažnosť
Dole podpísaný Ing. Jozef Nemec, SZČO ( IČO 14302543 ), ktorá na základe zmluvy o obchodnom zastúpení so spoločnosťou ZFP, a.s. ( IČO 36255611 ), vykonáva činnosti v zmysle predmetu tejto zmluvy, podľa príslušného článku zmluvy a zároveň ako licencovaný sprostredkovateľ starobného dôchodkového sporenia ( ďalej SDS ), v zmysle zmluvy o sprostredkovaní so spoločnosťou CREDIT SUISSE LIFE and PENSIONS d.s.s., a.s. ( IČO 35903821 ), vykonáva činnosti v zmysle predmetu tejto zmluvy, podľa príslušného článku zmluvy, podávam týmto sťažnosť vo veci dôvodného podozrenia zo zneužívania mojej osoby ako licencovaného sprostredkovateľa SDS. Sťažnosť odôvodňujem nasledovne :
Dňa 23. marca 2005 som zaslal elektronickou poštou pánovi Slavomírovi Rumanovi žiadosť, ktorou som prejavil svoje stanovisko vo veci používania môjho kódu licencovaného sprostredkovateľa SDS. Keďže pán Ruman na moju žiadosť nereagoval, žiadal som opätovne elektronickou poštou dňa 31. marca 2005 o potvrdenie doručenia mojej žiadosti, na čo mi pán Slavomír Ruman v ten istý deň, rovnako elektronickou poštou odpovedal, pričom z textu odpovede vyplýva, že moja žiadosť bola akceptovaná. Kópie uvedených mailov ktoré sú prílohou tejto sťažnosti, sú uložené v mojom počítači, ako aj na záložných pamäťových médiách.
Napriek tomu, že v uvedených mailoch bolo jednoznačne a relevantne prejavená moja vôľa, ktorá bola následne potvrdená zodpovednou osobou spoločnosti ZFP, a.s., dochádza zo strany ZFP, a.s. k aktivitám, ktoré vo mne vzbudzujú dôvodné podozrenie z vyššie uvedeného konania. Tieto aktivity sa prejavujú najmä :
Spoločnosť ZFP, a.s. mi pravidelne zasiela oznámenia o sume príjmu z II. piliera, ktorými deklaruje vyplatené provízie na môj kód licencovaného sprostredkovateľa SDS aj v obdobiach, kedy som žiadne zmluvy neuzatvoril. Sumy províznych príjmov na týchto oznámeniach sú diametrálne odlišné od mojich skutočných príjmov za sprostredkovanie SDS, ktoré boli zaslané na môj účet.
V uplynulých dňoch som v regionálnej kancelárii ZFP pána Zbojeka na Štúrovej ulici v Košiciach obdržal veľké množstvo zmlúv o obchodnom zastúpení medzi mojou osobou a viacerými mne neznámymi fyzickými a právnickými osobami k ich podpísaniu. Nikdy som s týmito subjektami neprišiel obchodne do kontaktu a v zmysle vyššie uvedených mailov je obsah týchto zmlúv z hľadiska mojej osoby bez právneho významu.
Všetky dokumenty týkajúce sa vyššie uvedených obchodných vzťahov som odovzdal na preskúmanie mojej právnej kancelárii. Po obdržaní relevantného právneho názoru budem svoje podozrenie vyjadrené v tejto sťažnosti špecifikovať a v prípade, že bude zo strany právnych expertov preukázané, že došlo k protiprávnemu konaniu, využijem všetky právne prostriedky na zosúladenie skutkového stavu, týkajúceho sa mojej osoby so zákonom.
Z hľadiska vyššie uvedených skutočností zakazujem, aby bol používaný môj kód licencovaného sprostredkovateľa SDS akýmkoľvek spôsobom bez môjho vedomia a bez mojej účasti !
S pozdravom
Ing. Jozef N e m e c
Prílohy podľa textu
Co členom predstavenstva elektronickou poštou
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 3. 2011 11:10 | Kamil Kraysel

Zfp je náhodou super, pomáhá lidem aspoň trochu se vyznat ve smlouvách. Co si potom lidé uzavřou, je už na nich. Závistivá konkurence,to samo že nelibě nese.Proto tolik nenávisti na zfp,co? Konečně někdo lidem ukazuje kolik smlouvy stojí, a co může mít za svojí pojistku proplaceno od pojištovny. Chacha to asi těm lidem co dělají pojistky vadí:-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 3. 2011 6:33 | Sarah18Rosales

If you are willing to buy a car, you would have to receive the mortgage loans. Moreover, my father all the time uses a consolidation loan, which occurs to be really useful.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 3. 2011 11:01 | Honzík

Ahoj všem tady. Já jsem na tom školení zfp byl taky, a jelikož mám ekonomku tak samozřejmě s financema manipuluji podle svého.Některé věci co jsem tam slyšel, už používám nějakou dobu sám. Musím ale uznat že pro spoustu lidí to tam byla novinka. Takže přeju zfp, ať se jí daří a naučí spoustu lidí to, co stát ani pojišťováci nedělají.A na pomluvy nedejte, tam kde se točí peníze, je spousta nepřejících konkurentů.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 3. 2011 8:56 | Eva

Já můžu říct jenom tolik, že ZFP je seriozní společnost. Poradili mi dobře a když něco potřebuji stači zvednout telefon a je to vyřešené. :-) Mám v nich důveru od začátku.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 3. 2011 10:44 | Igor

Dobrý ďeň. Nič si z toho ňerobťe, u nás keď bola penzíjna reforma, tiéž tam boly taký somáry čo robily humbuk a áj tie pomluvy boly něskutočné, aj vláda ráz že áno pak nie no napokon sa to všetko umůdrylo a zrazu bola a aká!! No akurá tý čo něboly pripravený alebo táraly nič nězarobily. Mátě u vás velků akciu, tak jů aj využijtě. U nás je takých čo ĺutujů že toho nevyužily včas, veĺa. Držím pesti.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2011 22:50 | Roman

Nevíte o někom kdo by ni pomohl? Mám přes awd uzavřené poistky a vůbec nevím jestli to mám dobře udělané. Jen furt platím a bojím se to zrušit bo bych o něco beztak přišel. Asi to zruším.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2011 15:48 | Martin

Taky jsem dostal meil, ať se mrknu jak tady o nás hážou špínu, ale vyjadřovat se k takovému slabomyslnému pomlouvání nemá smysl.Asi se musíme zamyslet nad tím kde sehnat firmu, která negat.odkazy maže, stejně jako to dělají u Partners,OVB, AWD a jiných. Užijte si to ztroskotanci...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2011 15:43 | Ilona

Ahoj všem. Jsme s manželem zaregistrováni u firmy ZFP již delší dobu, nemám s nima problém. Je sice pravda že náš známý co nás zaregistroval pod sebe se nám snažil dát smlouvy na co nejvyšší částky (dnes je taky na vysoké máme a jsme dobře zajištěni) ale měla jsem svůj názor a on mne nenutil. A pokud jsou lidé hloupý a natřískají si to na vys. částky,jen aby dostaly vysoké provize. No a když to pak brzo ruší, tak logicky pojišťovny si část zálohových provizí vemou. Ale tak koukám že jsou tady skoro všichni negativní od konkurence.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2011 15:36 | Libor.B

A cos nám sliboval Ty??? Kdy už nám to všechno vrátíš? Proč tu o tom taky nenapíšeš?? Věřil jsem ti! A že zrovna ty tady píšeš s paragrafy!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 3. 2011 15:34 | Libor.B

Citace - jarda / 08.01.2011 20:10

Vítejte Jarko, máte ponaučení od retardovaných vesnických křupanů, a buďte ráda, že jste to přežila, já vím o pěti mrtvých... a vesnický buran se svojí vesnickou štětkou z nich profitují..., Vy jste přišla jen o peníze, potřebují další hotely. Žvatlající blbečci...
Ty jsi chudák a cos nám sliboval Ty??? Kdy už nám to všechno vrátíš? Proč tu o tom taky nenapíšeš?? Věřil jsem ti! A že zrovna ty tady píšeš s paragrafy!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 3. 2011 15:31 | Ivana

Dyť to není pravda Jardo. Vzpomeň si jak to bylo s tebou, cos nakecal nám a svým lidem, a pak to nesplnil.O sobě ani namluvím, ale nech si to... Já se bez tvých pomocí obejdu. Zklamal jsi jiné tak je nezklam po druhé... I
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 3. 2011 15:27 | Tomík

tak jsem po semináři a když už nic tak vím kolik berou pojištováci na provizích a dostanu jé já. To bude náš FINANČNÍ PORADCE čučet až mu zavolám že už k nám nemusí chodit, že si to ohlídám sám. To bude zase jeden pomlouvačný negativní pisatel tady...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2011 15:24

Citace - jarda / 03.02.2011 15:10

Neúplné a klamné zavádějící informace na seminářích je trestným činem. Dosazování organizátorů podvodů vůči zákonu 43/2004 Z.z /SR/ do řízení firmy je trestným činem. Šíření falšovaných telefonních karet členem představenstva za úplatu je trestným činem. Využívání služeb jednotlivců v oblasti prostituce a kuplířství a jejich členství v představenstvu je trestným činem. Nevyplácení provizí je trestným činem. Likvidace struktur s cílem získat jejich provize je trestným činem. Úplatkářství je trestným činem. Vybírání záloh na semináře bez daňových dokladů a jejich nevracení je trestným činem. Svévolné jednostranné několikanásobné systematické změny smluv o obchodním zastoupení proti zájmu spolupracovníků s cílem obohatit se na nich je trestným činem. Mobbing, bossing, zneužívání služeb advokátů proti okradeným vlastním spolupracovníkům s lidskými obětmi je trestným činem. Zastupování strany žalované a strany žalující jedním advokátem je trestným činem. Klamné výpovědi členů řízení firmy na policii je trestným činem. Veřejná propagace zločinecky řízené firmy je trestným činem. Vydávání těchto sociopatických praktik zjevných retardovaných chamtivých individuí za "akademii" také není v souladu se zákony. A ty snahy pomatenců dostat se do politiky pro beztrestnost? O to tu jde.

Jedlička Jaroslav je nemocný,sprostý jak dlaždič,odkazujíc se na nesmys!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 3. 2011 15:19 | Jaroslav

Ahoj všem. Hledám tady nějaké odkazy na zfp firmu, a nestačím se divit. Byl jsem před měsícem na jejich školení. Pochopil jsem si některé své věci které jsme už před tím uzavřeny měli a jsem spokojen. Nikdo mě nenutil si nic předělávat, i když jsem si jednu smlouvu řešil,byla fakt už asi rok špatně udělaná, ale mou vinou. Každý by si mněl tímto vzděláním projít. A pokud chcete v tomto podnikat, tak pak nepomlouvejte, když vám to nejde.Ale asi je to jednodušší. Já zasebe děkuji a když budem s ženou něco řešit, máme licenci i na provize do konce života. J
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2011 10:25 | ivan

Citace - Pavla / 17.01.2011 12:18

Děkuji za potvrzení mých předběžných úsudků. Dnes u nás byl jejich zástupce. Již v telefonu jsem mu řekla, že pokud bude po mně chtít nějaké peníze, at vůbec nechodí. Prý, že nebude. Jen mi nabídne slevovou kartu. Ta je však podmíněna účastí na seminářích, jenže to v telefonu neřekl a taky, kolik každý seminář stojí. Chlap přišel a přestože se do něj pustil můj syn, který s jejich firmou má špatné zkušenosti a ví i o mnoha dalších známých, tak jsme se ho nemohli zbavit. Byl prostě nevyhoditelný a jen mlel a mlel to svoje. Zkrátka jako všichni dealeři. Není nadto,když člověk spoléhá jen na svoji hlavu a své ruce. Tito lidé mají zájem především o své zisky. Takže od nich opravdu ruce pryč.

Na svoje cokoli,dámo už se dnes spoléhat nemůžete!! Bez informací se utopíte jako štěně, v tom dnešním světě!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 3. 2011 10:23 | jirka

Ajé zase jeden co chtěl zbohatnout, a zjistil že musí makat, a tak místo toho kope kolem sebe. ale špinit ostatní to ti jde co? Běž něco dělat chudáku.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 3. 2011 10:08 | Michal

VŽDYT TO MAJÍ VŠECHNY SMLOUVY, NÉ JEN OD ZFP. OD JINÝCH KONKURENČNÍCH TO MAJÍ LEVNĚJŠI,ŽE. JSTE UBOHÝ, A FURT OMÝLÁTE NESMYSLY. ZDRAVÍM VAŠE PARTNERS NEBO PRO KOHO SPOLUPRACUJETE...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 3. 2011 10:05 | Michal

NEMELTE NESMYSLY, NEMÁTE ČAS ALE NAPSANÝ ELABORÁT, JAK NA SOUD NA TO ČAS JE CO? :-) TAKŽE ZFP OD PARTNERŮ ČSOB,ČP,KOOPERATIVY,ING ATD. MÁ TY BLBÉ SMLOUVY POŠLOZUJÍCÍ KLIENTA ALE U TĚCH SAMÝCH PARTNERŮ NA POBOČCE SI UZAVŘOU TY JINÉ,SPRÁVNÉ SMLOUVY??? TAM SE JAKO LIDÉ NENECHAJÍ ZBLBNOUT? CO TO PÍŠETE ZA NESMYSLY PANE!!!MÁM DOSTI ZKUŠENOSTÍ Z POBOČEK, A NEBYLY O NIC LEPŠÍ, JEN JSEM TOMU PO SEMINÁŘI U ZFP BYL TROCHU LÍP S POHCOPENÍM SMLUV. A ŽE DÁVAJÍ LIDEM PŘES ZFP POJIŠTOVNY PROVIZE, TO VÁS MRZÍ NEJVÍC CO?NEBIDTE TRAPNÝ .
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Brůna

podnikatel, Husky

Karel Schwarzenberg

politik

Petr Brůna
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Karel Schwarzenberg
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services