Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie I.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 706 komentářů)

8. 3. 2011 9:56 | Michal

zfp akademie prosperuje z naší neznalostí a nevědomostí dnes mě to osobně naznačil jeden z vedoucích pracovníků této společnosti TY JSI VŮL!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 3. 2011 10:40 | Michal

Ájéé zase pan ministr zeměkoule Jedlička Jaroslav :-) :-) To že děláte u konkurenční firmy a se svými lidmy tady pomlouváte, to už ví každý!Nestačí vám že jste se ztrapnil na jiných diskuzích? Všichni kolem vás, co už od vás dali ruce pryč, se za vás stydí a mažou meily a neberou vám telefony jen pomlouváte... Divím se lidem že ty vaše sprostoty čtou, ale asi jsou stejného ražení jako vy. Jste akorát srandovní trouba :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 3. 2011 9:53 | Michal

Ájéé zase pan ministr zeměkoule Jedlička Jaroslav :-) :-) To že děláte u konkurenční firmy a se svými lidmy tady pomlouváte, to už ví každý!Nestačí vám že jste se ztrapnil na jiných diskuzích? Všichni kolem vás, co už od vás dali ruce pryč, se za vás stydí a mažou meily a neberou vám telefony jen pomlouváte... Divím se lidem že ty vaše sprostoty čtou, ale asi jsou stejného ražení jako vy. Jste akorát srandovní trouba :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 2. 2011 15:10 | jarda

Neúplné a klamné zavádějící informace na seminářích je trestným činem. Dosazování organizátorů podvodů vůči zákonu 43/2004 Z.z /SR/ do řízení firmy je trestným činem. Šíření falšovaných telefonních karet členem představenstva za úplatu je trestným činem. Využívání služeb jednotlivců v oblasti prostituce a kuplířství a jejich členství v představenstvu je trestným činem. Nevyplácení provizí je trestným činem. Likvidace struktur s cílem získat jejich provize je trestným činem. Úplatkářství je trestným činem. Vybírání záloh na semináře bez daňových dokladů a jejich nevracení je trestným činem. Svévolné jednostranné několikanásobné systematické změny smluv o obchodním zastoupení proti zájmu spolupracovníků s cílem obohatit se na nich je trestným činem. Mobbing, bossing, zneužívání služeb advokátů proti okradeným vlastním spolupracovníkům s lidskými obětmi je trestným činem. Zastupování strany žalované a strany žalující jedním advokátem je trestným činem. Klamné výpovědi členů řízení firmy na policii je trestným činem. Veřejná propagace zločinecky řízené firmy je trestným činem. Vydávání těchto sociopatických praktik zjevných retardovaných chamtivých individuí za "akademii" také není v souladu se zákony. A ty snahy pomatenců dostat se do politiky pro beztrestnost? O to tu jde.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 2. 2011 19:45 | ondra

Jardo dík za vysvětlení..... ja tedy žasnu co se se da vymyslet.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 1. 2011 11:29 | jarda

Ondro, doopravdy máš zajímavý příspěvek. Se spoustou chyb /na první přečtení cca 35/, s neovyklými formulacemi, se snahou hodnotit situaci po zdůraznění prvního kontaktu s touto firmou. ----- Takže asi fakta, ne ? ----- Firma je závislá, je součástí jedné velké organizace v oboru pojišťovnictví. ----- Nejde pouze o „jeden velký podvod“, Jde především o klamání lidí s důrazem na působení v oblasti chamtivosti a vidiny snadného zbohatnutí všech seminaristů s vyvoláváním pocitu ztráty, pokud se hned nepřipojí, neuzavřou si kombinaci a nepodepíšou smlouvu o obchodním zastoupení. A následně o okrádání všech vlastních spolupracovníků několika jednotlivci, takzvanými „7 statečnými“. Jde vesměs o primitivní a nevzdělané sociopatické jedince, kteří svoje pravé cíle ukrývají pod vzletná slova a šíří o sobě, že jsou „akademie“. Kdo na to přijde, tak bývá všemi metodami likvidován. Jde o nevyplácení provizí, rozbíjení struktur, pomlouvání, zastrašování, mobbing a bossing. Výsledkem jsou i ztráty na životech spolupracovníků. ----- Na netě je i spousta dokladů, včetně dokladování stylu „práce“ představenstva firmy. Jde o zneužívání lidí po všech jejich stránkách, i těch intimních. ----- Samozřejmě je to sledované na více úrovních organizacemi působícími v oblasti trestního práva.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 1. 2011 22:21 | ondra

Já vás zdravím,včera jsem byl na semináři ZFP můj pocit je,že tato firma je pouze sprostřetkovatel pro různé suběkty působící na trhu v oboru financí a pojišťovnictví.Podle toho co se tady dočítam,ale nejen zde,ale i na jiných fórech,tak je to jeden velký podvod.Podle toho co jsem se tam dozvěděl,tak já pokud něco uzavřu tak neuzavírám s ZFP,ale vždy s daným suběktem.Proto nabývám doměnky,že jeto vždy na mě co podepisuji.Kdyby to byl až takový velký podvod tak si myslím,že by ad1.potom už dávno někdo skočil a za ad2.by stouto společností nespolupracovali takové silné a známé suběkty.Nemůžu ještě potvrdit stránku provizí a smlouvu o spolupráci,ta mi bude předložena až ve středu,ale děkuji všem kteří zde a také jinde píší jsem poučen a dám si pozor než něco komu koli podepíši.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 1. 2011 9:22 | jarda

Na Vašem místě bych tuto skutečnost oznámil na policii - jde o nezákonné obohacení se majiteli firmy. Zároveň bych to poslal etické komisi AFIZ a ČNB, aby už konečně zasáhli vůči takovýmto zločineckým praktikám.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 1. 2011 0:37 | Honiara

Dobrý den, předně bych chtěl poděkovat za informace zde uvedené, které mě zjevně ochránili od rozhodnutí, která bych mohl v budnoucnu učinit. Měl jsem se na doporučení známé zúčastnit základního semináře ZFP, na který jsem již složil zálohu, ale po přečtení informací zde i na jiných stránkách, kde je detailně popsán obsah onoho "semináře", jsem se rozhodl tuto zkušenost oželet. Myslím že ztráta 1000 Kč storno poplatku je opravdu mírná oproti tomu, co by mohlo následovat po manipulaci od školitelů a zástupců ZFP a zřízení produktů, které vlastně ani nechci...., škoda jen že na daný seminář příjde další spousta jiných oveček
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 1. 2011 19:56 | jarda

Standartní postup - volat 158, nezákonné obtěžování, omezování osobní svobody, podvodné jednání. A máte to z krku. Je třeba tuto evidentně zločineckou sešlost rozpustit, dělají ostudu oboru finančního poradenství. Přeci jen je to o tom - jaký pán, taký krám. Doufám, že máte iniciály, a podejte to na policii. Já to přepošlu samozřejmě do AFIZ a ČNB.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 1. 2011 12:18 | Pavla

Děkuji za potvrzení mých předběžných úsudků. Dnes u nás byl jejich zástupce. Již v telefonu jsem mu řekla, že pokud bude po mně chtít nějaké peníze, at vůbec nechodí. Prý, že nebude. Jen mi nabídne slevovou kartu. Ta je však podmíněna účastí na seminářích, jenže to v telefonu neřekl a taky, kolik každý seminář stojí. Chlap přišel a přestože se do něj pustil můj syn, který s jejich firmou má špatné zkušenosti a ví i o mnoha dalších známých, tak jsme se ho nemohli zbavit. Byl prostě nevyhoditelný a jen mlel a mlel to svoje. Zkrátka jako všichni dealeři. Není nadto,když člověk spoléhá jen na svoji hlavu a své ruce. Tito lidé mají zájem především o své zisky. Takže od nich opravdu ruce pryč.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 1. 2011 20:10 | jarda

Vítejte Jarko, máte ponaučení od retardovaných vesnických křupanů, a buďte ráda, že jste to přežila, já vím o pěti mrtvých... a vesnický buran se svojí vesnickou štětkou z nich profitují..., Vy jste přišla jen o peníze, potřebují další hotely. Žvatlající blbečci...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 1. 2011 18:55 | jarka

Ahojky, taky jsem naletela ZFP, nabidli mi tzv. ctyrkombinaci. Jedine rozumne z toho bylo penzijni pripojisteni. Stavebni sporeni jsem zrusila po roce, uz jsem totiz jedno mela a vedeni uctu je tam drahe... U kapitaloveho pojisteni jsem prisla asi o 20 000 Kc, stale jeste mam zivotni pojisteni Dynamik, ale asi to zrusim a dam penize na stavebko...aby to bylo vyhodnejsi. Prosim Vas lide, nebudte tak hloupi jako jsem byla ja a davejte si pozor.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 4. 2010 19:54 | Sor...

Můj email je alexander.m@email.cz
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 12. 2010 12:45 | elis

Ano ano, naprosto souhlasím s Pavlem.....mám 5-ti leté zkušenosti a poučení na dalšíh 20let dopředu.Lidi dejte ruce pryč od nich.Já nedal na recenzi a pěkně se mi to nevyplatilo,jen jse od nadřízených oslouchala-..tu recenzi píše jen konkurence...atd.! Není to pravda.Já taky slepě věřila......o to horší pak je,když se otevřou oči :-) PS: fakt nejsem od konkurence
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 11. 2010 11:07 | jarda

Stručně řečeno, jde o partičku nevzdělaných individuí, takzvaných "7 statečných", kteří ukradli myšlenku, strukturu a peníze vzdělaným zakladatelům, přehodili to na pyramidový systém, a už jen lžou, podvádí a kradou. Na tyto parazity běží trestní stíhání v několika paragrafech:
Podvod je několikanásobně zdokladovaný, v podstatě ve všem. Autorství je jinde, ne ve „firmě“. Běží trestní stíhání na základě několika paragrafů – § 250, § 209 TZ 140/1961 S.b., § 199 a § 344 TZ 300 /SR/, vytyčené trestním odborem Generální prokuratury SR č.j. IV/1 Gn 937/10 -5 ze dne 10.8.2010. A jsou i jiná trestní oznámení – daňové podvody, zneužívání soudů SR...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 11. 2010 9:53 | Pavel

V ZFP JSEM NĚKOLIK LET PRACOVAL A POTVRZUJI, ŽE JE TO SPOLEČNOST,KTERÁ ROZHODNĚ NETOUŽÍ POMÁHAT LIDEM, ALE POUZE VYDĚLÁVAT A TO NA KAŽDÝM A VŽDY! KDYŽ JSEM ODCHÁZEL K ROZUMNĚJŠÍ KONKURENCI BYL JSEM NA POZICI 6 A ZNÁM PLNO LIDÍ, KTEŘÍ BYLI NA POZICÍCH 8,1 A POD..(každý kdo trochu zná ZFP ví že jde o ředitelské posty s příjmy nad 500tis měsíčně-a to spíš ubírám...!) A PŘESTO ODEŠLI..VÍTE PROČ? PROTOŽE TATO SPOLEČNOST SVOJI ČINNOSTÍ OPRAVDU DĚLÁ OSTUDU CELÉMU FINANČNÍMU TRHU.. SEMINÁŘE VÁS ROZHODNĚ NENAUČÍ BÝT GRAMOTNÍ V OBLASTI FINANCÍ , JEN VÁS ŠIKOVNÍ ŠKOLENÍ PROFÍCI" LÉPE ZMANIPULUJÍ KAM CHTĚJÍ..A I KDYŽ VE FINÁLE MUSÍM PŘIPUSTIT , ŽE JSOU I VHODNÉ PROGRAMY A ROZUMNÉ ZISKY ZE ZFP, NA KTERÝCH NENÍ CO POKAZIT (JÍT NA SEMINÁŘ, NENECHAT SE ZMANIPULOVAT NA NIC JINÉHO NEŽ NA ST.SP PRO ÚVĚR, A PŘES ZFP SI VYŘÍDIT ÚVĚR NA BYDLENÍ, NEBO HYPOTÉKU, PAK MÁTE ZISK NEPODLÉHAJÍCÍ STORNO POPLATKŮM, KTERÝ BY VÁM JINDE NIKDO NEDAL-POKUD ÚVĚR NA BYDLENÍ TEDY POTŘEBUJETE..SNÍŽE TÍM NÁKLADY NA ŘEŠENÍ VAŠEHO BYDLENÍ,ALE KDO ODOLÁ DOBŘE ŠKOLENÝM MANIPULÁTORŮM..??NIKDY NEBUDE JEN U TOHO ST.SP.), VŠEM JAKO DLOUHOLETÝ ÚČASTNÍK SYSTÉMU ZFP DOPRUČUJI-NIKDY NEJEDNEJTE SE ZFP, NEBO BUĎTE OPATRNÍ A VŽDY SI NECHTE JEJICH NABÍDKY OVĚŘIT, ČI PROVĚŘIT U KONKURENCE..TO CO DOSTANETE NA PROVIZÍCH, JAKO ÚČASTNÍCI SEMINÁŘE A NÁSLEDNĚ JAKO PRODEJCI SMLUV SAMI SOBĚ (I TISÍCE) VÁM , ALE ROZHODNĚ NEVYNAHRADÍ DOBRÝ PROGRAM, KTERÝ BY VÁM UDĚLAL FÉROVÝ A ROZUMNÝ PRODEJCE (TEN OVŠEM NEMŮŽE BÝT ZE ZFP,NE ŽE BY TAM NEBILI ŠIKOVNÍ LIDÉ,ALE... TAM MAJÍ JISTÁ PRAVIDLA A JSOU TLAČENI ŘÍDÍCÍMI K VÝSLEDKŮM, ALE POUZE FINANČNÍM, ZISKŮM, NIKOLI SPOKOJENÝM KLIENTŮM), PROGRAMY JAKO ŽP,IŽP,PP a pod. MÁTE MNOHO LET A PÁR TISÍC DNES VYPLACENÝCH (navíc pod rizikem dloholetých storen) VÁM NEVYROVNÁ BUDOUCÍ ZTRÁTY ZE ŠPATNÉHO PROGRAMU.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 6. 2010 5:14 | osoban

Ty jsi zcela mimo nejdříve tady napiš jaké máš vzdělání až pak múžeme rozvinout debatu na téma ZFP Akademie. Možná jen jeden poznatek...ten spolek podvodníků vzkvétá,jak říkáš.ale jen díky takovým hlupákům jako jsi Ty.Normální člověk by nikdy nelezl do společnosti lidí,kteří o ekonomice nevědí nic a jen s vypětím posledních sil absolvovali základní školu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 5. 2010 13:24 | Vašek Opava

ZFP- Jsou to jen lži, přetvářka ať z lidí vytřískají co nejvíc na smlouvách. Mám osobni zkušenost a říkají jen předem naučené fráze a nic víc jak kolovrátek, jen ať podepíšete.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 5. 2010 16:43 | Jaroslav

Vidím že mojim příspěvkem jsem vám dostatečně vysvětlil, o čem je tento web, když i vy nemáte slov k danému tématu!... proto se slabošsky odvoláváte na kritiku mého pravopisu. Sic ubohé,ale chápu tento postoj...očividně už tehdy,když jste psal váš příspěvek, jste musel tušit že Akademie bude vzkvétat tak,jak se tomu děje dodnes. Přeji krásný den a nezpomeňte nadále ,,křičet do tmy,, . To vám to bylo hodně platné!:-D
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Sokol

filosof a exministr

Martin Roman

manažer, ČEZ

Jan Sokol
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Martin Roman
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services