Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie I.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 706 komentářů)

21. 11. 2007 13:05

Dobrý den, musím reagovat na tento Váš příspěvek. Taktéž jsem měla tu čest setkat se s poradci ze ZFP. Dovedla mě k tomu spíše náhoda. Jela jsem ke klientce, kde na mne již čekali 2 zástupci zmíněné společnost. popravdě jsem nechápala proč, a oni mi na můj dotaz odpověděli, že mi chtějí osvětlit, jak funguje "kolečko". Popravdě - bavila jsem se. Po představení společnosti šli na věc. Kreslili, kreslili, kreslili. výnos 10 125,- - blbost. kde jsou započítány poplatky? a kdy to začne fungovat? za 6 let - po doběhnutí 1. stavebka. Na to neměli odpověď. navíc když vypočítám dotace, výnosy, ale i poplatky tak mi vyjde částka 438,- za 6 let. jo a to nepočítám náklady na nesmyslné papírování a běhání do bank a pojišŤoven. Proč bych měla investovat do zbytečně složité kombinace, když těch 2167 ,- korun co mi navrhovali investuju do 1 programu za 6 let vydělám nepoměrně víc a nemusím se o nic starat? neříkejte mi, že nejde o to uzavřít co nejvíc smluv.
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 11. 2007 22:46 | odpůrce zfp

Souhlasím s názorem autora HOLOGRAM ze den 23.5.2007
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 11. 2007 22:41 | odpůrce zfp

Naprosto souhlasím, mám skoro stejnou zkušenost jako autor tohoto příspěvku. Na co společnost ZFP vsází je důvěra. Moje celkem dobrá kamarádka mě jednoho dne oslovila, s tím jestli si nechci přivydělat ke studiu. Při schůzce na mě během pěti minut vychrlila něco o kombinaci, jak si vydělát fakt super prachy, získám licenci a jak je s firmou spokojená. Ani nevím jak, ale ocitla jsem se na základním semináři, bylo super slyšet sladký řečičky, jak si vyděláte skvělé peníze, atd.. Jelikož studuji ekonomii, řekla jsem si proč to nezkusit a nedozvědět se i něco z praxe, a tak jsem se rozhodla pokračovat na akademii rodinného finančního poradce. A hlavně přece mě moje kamarádka nenaveze do něčeho "pofidérního". Do dneška jsem byla na třech půldenních seminářích, kde vám jen do hlavy lily řeči, jak budete vydělávat, navazovat kontakty, s touto společností porostete, atd. Sponzor, nadsponzor, nadnadsponzor,...jsou k vám milý, velcí kamarádi, proč také ne, když z vás mají peníze. Abych mohla pokračovat, musela jsem si uzavřít kombinaci. Včera jsem shodou okolností navštívila "pravou" finanční poradkyni (známou rodičů) a ta se zhrozila, co mi vlastně moje kamarádka uzavřela za super kombinaci, absolutně nevýhodnou pro studenta. Nyní jsem ve stádiu, že ruším všechny smlouvy a všechny konktakty se společností a psychicky se připravuji na nátlak ze strany firmy a zejména mé sponzorky. Proč vlastně reaguji na tento příspěvek. Neříkám, že společnost je špatná, ale já mám negativní zkušenosti a doporučuji všem lidem, pokud je někdo osloví s cílem jít na základní seminář (1950 Kč), zkuste si nejdřív najít nějaké informace než něco podepíšte a hodně zvažte zda nabídku "Vašeho známého" přijmete. O zfp už nechci nikdy slyšet!!!!!
-7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 11. 2007 18:34 | cashew

Takových případu pár znám. Stačí aby ti popadalo pár smluv, neshody se sponzorem, a už jdeš mimo strukturu, v systému na tohle jsou páky, aby se v podstatě mohli zbavovat nepohodlných lidí. Možná byste se divil...
+21
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 11. 2007 23:38

Jste ten typ člověká, který nevěří..NIKOMU..hledá te jen chyby..samozřejmě, že se následné smlouvy ve stavebku nevyplatí..to ví každý:OD..to jste nám žádnou novinu neřekl..proto musíte mít v rodině jednoho zástupce, který má licenci a kterému se ty peníze vráti na provizích víte?..žáden výnos není čístý ani těch 3000 ale pořád je to v kombinací nejvíc ze všch nabízených produktu...jsou i jiné dobré to nepopírám..ale takhle tak kombinace prostě funguje..buď se s tím smířite nebo můžete rozhlašovat na jaký objev jste nepřišel a jak kde koho FZP klame:OD..musíte si to umět spočítat celé v té kombinaci a ne jen následné stavebka:OD..
-20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 11. 2007 23:23

sice dlouhý článek ale nic konkrétního z něho nevyplynulo...bohužel ..to by mě zajímalo na co si stěžujete..jdete na seminář a na proškolení, abyste se o svoje finance postarala sama a ne abyste byla závislá na zfp..oni vám jen umožnili si pobrat na sebe provize(což nikdo jiný neumožní) a zapojili vám kombinaci, která se začne samofinancovat a že nejste schopná zavolat svému sponzorovi nebo kamarádovi, který vás pozval na seminář, aby vám poradil, když vyjste to nepochpila,..tak to je váš problém..vypolnít formulář, že chcete poslat peníze tam a tam a to a to vypovědět byste mohla sama ne?..nebo by vám mohla pomoct dcera nebo sny
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 11. 2007 23:16

N ajedno jste ale zapomněl..ne jen u zfp se může stát fin.poradcem kdokoliv ale i u jiných nezávislých společností..tak nevím proč to směřujete jen k zfp..tak je to se všema..a když vám nesou peníze, tak proč je pomlouváte..nebo vy peníze nepotřebujete?..až vám někdo onemocní jsem zvědavá jak mu zaplatíte operaci nebo léky..a tady máte možnost si vydělat..aspoň na těch svých provizích..které by vám sebral cizí pojišYťovák
+22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 11. 2007 23:11

Já jsem si udělala kombinaci pro svojí rodinu a jsem spokojená, ptz nám funguje..a teda ty 2měs. co jsem si tam procházela proškolení se ze mě papoušek nestal..ano stane se to z těch, kteří si tam vydělávají a mají to na plný úvazek..ale to už je o něčem jinem..na jedné straněš jsou spokojení klienti, kteří se mohli něco dozvědět a získat provize,což jim nikdo jiný nenabidne..a na druhé straně jsou lidé, kteří se tomu permanentně věnují a papouškují, aby měli zaručený úspěch..ale nemíchejte to dokupy..to nesouvisí s tím, jeslti kombinace funguje..to je zase něco jiného..jste se v tom trochu zamotal..asi vám šlo jen o jedno..pošpinit firmu ..možná jim závidite ty peníze..:OD..
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 11. 2007 23:05

protože spokojení lidé nemají důvod tyto stránky navštěvovat a už vůbec ne tady psát..:o)..a kdo ví, jací lidé tady píšou a pomlouvají..podle toho bych teda nesoudila
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 11. 2007 22:58

Tohle není o uvrtání..prostě si narazil na špatné lidi..ale všichni nejsou stejní..jsou tam dobří poradci a špatní, kteří si chtěji nahrabat..takové taky nesnáším..ale na mě třeba nikdo netlačil rozhodla jsem se sama..a kdyby tlačili tak to si nenechám líbit..taky to byla trochu tvoje chyba..neměl ses nechat zatlačit do kouta..a jeslti to byl kamarád, tak to ti teda moc nepomohl:O(..já jsem zatím spokojená
+22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 11. 2007 22:54

ano ale nemůžete je házet všechny do jednoho pytle...
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 11. 2007 22:52

taky by mě zajímalo jak jste o všechno přišla, když provize vám vyplácí spořitelny..a ani ředitel zfp vám je vzít nemůže a pokud jste tam byla dva roky tak aspon 20lidi máte pod sebou a ti mají další..atd..a pochybuju ze vsichni ti lidé zrušili smlouvy..to je nějaká blbost..prozraďte nám, jak jste mohla o všechno přijit..pokud vám někdo neukradl bankovní kartu:)
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 11. 2007 22:48

Jste ten typ člověká, který nevěří..NIKOMU..hledá te jen chyby..samozřejmě, že se následné smlouvy ve stavebku nevyplatí..to ví každý:OD..to jste nám žádnou novinu neřekl..proto musíte mít v rodině jednoho zástupce, který má licenci a kterému se ty peníze vráti na provizích víte?..žáden výnos není čístý ani těch 3000 ale pořád je to v kombinací nejvíc ze všch nabízených produktu...jsou i jiné dobré to nepopírám..ale takhle tak kombinace prostě funguje..buď se s tím smířite nebo můžete rozhlašovat na jaký objev jste nepřišel a jak kde koho FZP klame:OD..musíte si to umět spočítat celé v té kombinaci a ne jen následné stavebka:OD..
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 11. 2007 22:43

Jojo lidé jsou různí...samozřejmě jako všede, tak i v zfp jsou hlupáci, kteří špiní jméno firmě..je chyba, že kde jaký blbec dostane licenci na podepisování smluv a hned začne podepisovat, aniž by si prošel proškolení a pak se jiní finanční poradci diví, že musí rušit smlouvy od této firmy..a dávají je všechny do jednoho koše..určitě to je o lidéch..
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 11. 2007 22:38 | tak to podle mě je

No to by mě zajímalo, kde jste na to přišel, že pojišťovna tyto provize nevyplácí ráda..pojišťovny podporuji filozofii ZFP, ptz cílem je najít v rodině jednoho zástupce, který tomu bude rozumět..pokud si projde samozřejmě ještě nějaké proškolení mimo základního semináře.. a tudiž za pár let si spořitelny nebo pojišťovny zruší menší pobačky a tím se jim sníží náklady, ketré jsou mnohem vyšší než nějaké provize..(elektřina,p lyn,softwery,výplaty. .)..myslím si že spořitelnam se tato filozofie od ZFP vyplatí a lidém také, ptz mají možnost ušetřit na provizích..a nejsou to žádné více nákladové smlouvy..ale normální smlouvy, které si můžou uzavřit i lidé na pobočce ale bez provizí..tak to podle mě..
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 11. 2007 21:54 | petr

Dobře jsi to té "kočce v porche" napsal,já bych byl asi o dost drsnější,holt v posteli to asi umí,když je ve vedoucí pozici!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 9. 2007 21:50

a nemáte pocit že firma která hlásí 13let pořád jedno a to samy asi ví o čem je řeč
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 9. 2007 21:50

a nemáte pocit že firma která hlásí 13let pořád jedno a to samy asi ví o čem je řeč
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 9. 2007 21:49

a nemáte pocit že firma která hlásí 13let pořád jedno a to samy asi ví o čem je řeč
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 9. 2007 21:42

jsem zcela za vaším názorem jsem na postu manažera a jeden nadsponzor na nepravém místě vám může skazit vše,ale pokud máte zájem můžete to zkusit se mnou mě jen tak někdo nezaskočí,ani špatný sponzor
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

David Rath

politik a kriminálník

Tomáš Prouza

ekonom

David Rath
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Tomáš Prouza
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services