Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie I.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 706 komentářů)

20. 6. 2007 20:57

Aha, takže kdo je prachatý, ale není v ZFP je nezodpovědný a ten kdo je nedůvěřivý je hlupák, který dělá jen ve fabrice.... BTW si o tom rád popovídám u kafe....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 6. 2007 20:51

Společnost je tvořena jednotlivci, nebo snad ne?
Z diskuze zde mám tento dojem: zastánci ZFP zde říkají, že ZFP je vlastně charita, která se snaží pomoci lidem a že z toho vlastně nic nemá (cena kurzu pokrývá náklady a není z toho žádný zisk). Všichni jsou finanční poradci a všmu rozumí, ale nějak nechápu, proč se zde lidé ze ZFP nebaví o opravdových investicích, jako jsou třeba akcie nebo nemovitosti. Co se mě a finančního vzdělání týče, jsem v tom základně vzdělán, mám takový dojem že všechno to co ZFP přeprodává jsou dlouhodobé investice s nízkým výnosem.
Mrzí mě, že hodně z mých známých naletělo a šlo na nějaký pochybný seminář a utratili za něj peníze, kterých nemají na zbyt, který jim k ničemu není. To že se mě pak někteří snažili přesvědčit je taky smutné.
BTW, proč všichni ze ZFP zvou na kafe způsobem: "Mám něco, co by tě mohlo zajímat, ale na vysvětlení po telefonu to není...."
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 6. 2007 18:01

Hlavně, poměr změtstnanec zaměstnavatel není MLM. Větší kravinu už jsem dlouho neslyšel....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 6. 2007 15:24 | zfp

Ano, není to chybou firmy,proto pořád ve firmu věřím a chci začít znovu. Přesně řečeno, tohle je o lidech a pokud se najde nad váma člověk, který má hodně a chce ještě víc, tak je to špatné! Nebudu to zde rozebíra, protože by to někdo mohl chápat, jako poškozování firmy a jak řekl jeden nejmenovaný ředitel, pokud něco řeknu, nebo napíšu, zažaluje mne! Což je z cela absurdní, toto je hodně o slovičkaření a o zkušenosti s firmou zfp !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2007 8:58 | xyz

Plně s Vámi souhlasím. Je ale ZFP poradenskou firmou? Dle mého názoru jsou to prodejci, jejiž hlavním zbožím je imaginární produkt - KOMBINACE.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 6. 2007 7:44

Jenomže kvalita poradenské firmy stojí a padá s kvalitou lidí.
Takže selhání lidského faktoru u poradenské firmy rovná se selhání firmy
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 6. 2007 1:30

Je mi Tě líto , nic jsi nepochopil.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 6. 2007 1:01

Váš příspěvek mě velmi zaujal, připomíná mě moje začátky a s čistým svědomím Vám můžu říct,je to hlavně o lidech. U firmy jsem 3x déle jak Vy a neměnila bych.Věta o všechno jsem přišla mě vyráží dech a myslím si , že to není chybou firmy , ale právě selháním lidského faktoru.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 6. 2007 21:05 | xyz

Řekněte nám, jak jste o všechno přišla? Dle mých informaci by jste musela znovu absolvovat ZS a všechná školení pod novým sponzorem a s novým os.číslem. Nebyl to náhodou ředitel M.M. a ředitelka Z.M.?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 6. 2007 17:10

Tobě asi nic neříká přísloví o bláznu a dvou řekách co? Svoje práva jsi poznala když jsi o všechno přišla...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 6. 2007 15:05 | zfp

Chtěla bych vědět jaké mám práva v zfp. Jsem ve firmě dva roky a o všechno jsem přišla,přesto v tuhle firmu věřím a chci začít znovu ale pod novým p. ředitelem - ředitelkou
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 5. 2007 20:31 | xyz

Uvital bych nějaké bližší informace o jeho odchodu. Děkují.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 5. 2007 14:10 | Rennie

Osobně jsem měla možnost se s panem Očenáškem sejít. To co jiný finanční poradce ze ZFP zmastil na rodinné smlouvě jen okomentoval tím, že je mu to velmi líto a že smlouvu jsme si podepsali, že s tím oni nemůžou nic. Ti lidé vůbec nezodpovídají za to co s vámi uzavřou tím pádem je to ani nezajímá, hlavní je přeci zisk a ne spokojenost. Bohužel to je to co mě na celém tom všem mrzí.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 5. 2007 0:22 | Pavel

Amerika žije pouze z MLM? To se teď říká na seminářích? Zaměstnavatel má 90% z vašeho přímu a Vy dostávate 10%???? Teda, to by mě opravdu zajímalo kdo takové kecy na seminářích říká.... Byl jsem v Americe, nerad bych Vám vzal iluze, ale opravdu nežije z MLM. Zaměstnávám lidi a pokud za hodinu práce účtuju 500,- a zaměstnanec dostane 120,- tak to podle mě není 10%. Když započítám všechny náklady tak su rád když těch 10% zůstane v čistém mě. Proboha nepapouškujte furt to co slyšíte na semináři a myslete vlastní hlavou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 5. 2007 0:13

Opravdu mě mrzí že nemůžu poslouchat jak se "motivačně" podává odchod Michala Očenáška - téměř boha v ZFP. Mimochodem Michal je člověk, kterého si (jako jednoho z mála ze ZFP) opravdu vážím pro jeho schopnosti a umění vést lidi.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 5. 2007 0:09

Hodně dlouho jsem tu nebyl takže: odešel jsem kvůli ztrátě víry v ZFP a ztrátě důvěry v p. Poliaka. U ZFP si člověk může slušně vydělat (jakož i u jakékoliv jiné mlm společnosti), není ničím vyjímečná. Jenom pokud si chce člověk zachovat přátelství svých kamarádů tak nesmí podlehnout masáži sponzorů a za každou cenu stát nohama na zemi. Protože nikdy nevíte co bude zítra. Dobrý příklad je třeba Helvag (nebo jak se to jmenovalo) a OVB. Taky pár chudáků jenom papouškovali co jim na semináři řekli a teď se pár kamarádům nemůžou podívat do očí...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 5. 2007 23:59 | Pavel

ani to ani ono - byl jsem u ZFP celkem dlouho takže jen zkušenosti
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 5. 2007 23:53

Ten anonym jsem já - odešel jsem k jiné firmě a pokračoval v servisu mým klientům. Odešel jsem kvůli ztrátě důvěry a víry k p. Poliakovi. Bylo to rozhodnutí ze dne na den po (pro mě) hrozném zjištění že ZFP nevládne Poliak, ale jeho žena (pokud ji někdo zná osobně jako já tak chápe proč).
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 5. 2007 23:45 | Pavel

Jsem hodně proti ZFP, viz níže... Ale s Tebou teda nesouhlasím. Copak si peníze zaslouží jen ten co má vysokou školu? Znám spoustu vysokoškoláků totálně nepoužitelných v jakémkoliv oboru a na druhou stránku hodně lidí bez titulů a škol, kteří jsou úspěšní díky selskému rozumu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 5. 2007 19:30 | Hologram

Zdravím všech, ať si kdo chce co chce říká tak ZFP je obyčejný hnus!!! Taky sem se nechal zlákat dobrym kamarádem na základní kurz, v podstatě už ani nevím jak se mu to vlastně povedlo ale nakonec jsem kývl. Obrovská chyba!!! Nakonec jsem jednas s jeho tzv "SPONZOREM" což je člověk ktery do toho uvrtal jeho. A ten mi nejdříve říkal jak to není výhodné kolik si na tom člověk nevidělá a nakonec jsme se dobrali k me vlastní kombinaci, kdyz jsme se o tom vsem pobavili tak jsme se začli bavit o tom kolik by jsem chtel z platu do této kombinace investova (na základním semináři vam řeknou že optimál je 10%) ale on mi to rozpocítál a konečné sumě by to dělalo 25% mého měs. příjmu, když jsem řekl že si tohle nemůžu dovolit tak říkal že to bude v pohodě že se to dá snižit na minimum atd... Řekl sem mu že potřebuju čas na rozmyšlenou, řekl že dobře, jesštš ten den jsem měl hovor, druhý taky a pak zase. Myslíte si že vám dají pokoj, omyl!!!Doslová vám otravujou život. Neříkam že všichni ale ti moji jo!!!! Nakonec jsem si uzavřel jednu smlouvu, kterou jsem uzavřel v podstatě pod nátlakem, pořád do vás hustí, tohle už není pomoc ale nátlak! Nakonec jsem zjistil že je smlouva špatná!!! uzavřená jinak než jsem chtěl, tak jsme se setkali, tam jsem se dozvedel ze pokud ji chci zmenit nebo do ní přidat další položku musím za ní zase platit! Tak jsem jí hned chtěl zrušit, všelijak se vykrouceli ale nakonec ji zrušili ale do dneska s tím mám oplétačky, a nejsem jediný! Je to už pár měsíců ale pořád dokola to musím řešit aby jsem už měl konečně pokoj. Udělejte si každý svůj názor ale můj je na tohle snad jasný!!!! tak se nenechte do něčeho takového taky uvrtat. Ahoj Holly
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Michael Kocáb

hudebník a politik

Pavel Tykač

podnikatel, Czech Coal

Michael Kocáb
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Pavel Tykač
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services