Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie I.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 706 komentářů)

17. 4. 2007 10:32

Tak nevím který z těch dvou "příspěvků" byl horší. V.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 4. 2007 10:07

Pardon v té rychlosti se tam oběvilo pár gramatických chyb, aby si to jako někdo jako spoustalidí nevzalo za terč. F.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 4. 2007 9:38

Vašezávist je daleko silnější!!! Začněte první u sebe pak můžete kritizovat a pomlouvat a urážet ! Ale je pravda že anonim to dokáže lehce pojďte mi to říct do očí co vám vadí! Máte na to? F.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 4. 2007 16:23

Lidi jsou ruzní přečetl jsem si toho až moc a nemám slov.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 4. 2007 16:02

Závist ostatních je rovna Vaší zaslepeností ZFP. :-)
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 4. 2007 15:58

Dva tisíce neplatí nám ale sobě:-) lidi vy si oddělejte klapky, ale u vás už to asi spíš nejde, závist je totiž velmi silná:-)!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 4. 2007 15:53

Tak si prosím zajdi na seminář ZFP Akademie a pak s někým můžeš souhlasit, protože přesně takto ZFP nefunguje je to jen o lidech ne o společnosti! Jenomže Pavel asi nevnímá co tady píšou ostatní. F
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 4. 2007 15:49

Z tvých příspěvků je mi tě trochu líto protože s takovým postojem toho v životě moc nedokážeš když dokážeš jen urážet a ještě k tomu člověka, který ví co píše a ty napíšeš že paní spadla z višně, na rozdíl od tebe už něco dokázala, ale ty jsi asi upadl z daleko větší výšky a už se z toho asi neotřepeš.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 4. 2007 15:41

Jsi asi na tom moc špatně když soudíš aniž by ses přesvědčil, mám ověřené že kombinace funguje a mám i potvrzení ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, které uděluje ZFP Akademii akreditaci. Jinak si to přeber jak chceš ale ZFP nemůžeš soudit podle jedinců. Souhlasím i s názorem výše, v práci je to vždy tak že celý život pracujete na stejném místě, za stejnou mzdu ve společnosti ZFP má člověk možnost sám sobě že má i na něco víc když v sobě najde kvality, které každopádně v poradenské činnosti potřebujete.
Přeji všem pěkné dny. F
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 4. 2007 8:05

Společnost ZFP je společností na oblbování klientů. Začíná to již od majitele který si uvádí na seminářích titul inženýr, i když kolem žádné VŠ ani neprošel. Účelem společnosti je nachytat maximální množství klientů na absolvování základního školení, kde každý podepíše, že když neuzavře do 3 měsíců určité množství smluv sám nebo s ovečkami které získal, nedostane nic. To každý pod vidinou milionových zisků podepíše. Celý systém je založen na tom, že velká většina klientů to nezvládne, protože mohou uzavírat smlouvy jen na produkty které má splečnost nasmlouvané s nejvyšší provizí a to až po absolvování dalších školení. Další školení může absolvovat až po té, co uzavřel daný počet smluv va penziní fond ne stavební spoření. Na takto vzniklých odpadlících společnost vydělává na následných provizích. Poradenství jen nen zástěrka která má klienta vmanipulovat k produktům s nejvyšší provizí pro ZPF. Na Břeclavsku tato společnost téměř úplně zničila finanční poradenství. Nutno ovšem konstatovat, že na tom její manažeři dobře vydělali. Stačí si jen spočítat z uváděných asi 60 tisích kteří prošli základním školenim je přes 130 mil. Kč za školení, každý uzavřel nejméně 5 smluv, které o všem nestačili na nárok na provize. Z těchto minmálně 300 000 smluv ve více jak 95% jdou věškeré provize do kapsy majitele a několika manžérů. Dobré, ne?
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 4. 2007 16:23 | Jihra

Souhlasím s Pavlem. Nějaký ten pátek se pohybuji v pojišťovnictví a mohu z vlastních zkušeností konstatovat, že většina makléřských společností, které jedou systémem MLM, naučí své ovečky prodávat několik produktů, ovečkám nasadí klapky na oči jako koni a ovečky to naučené aplikuji kolikrát bez ohledu na potřeby a možnosti klientů. Prostě to tak mají nalinkované a podle toho jedou. Hlavně, že svým "živitelům" přinášejí balíky peněz a kmen smluv - a mnohdy ke škodě klienta. Tím ovšem nechci tvrdit, že se tak chová zrovna ZFP - s touto společností jsem nepřišel do kontaktu, ale u mnohých jiných to tak je.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 4. 2007 16:05 | Jihra

Tož to je bomba tankovat u Benziny ze slevou 0,50 Kč/litr, když jejich benzín stojí až o 1 Kč/litr více, něž u jiných benzínek. Jo jak říká klasik - žádná sleva není zadarmo.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 4. 2007 12:47 | Bruder

Konečně "upřímný" komentář...Lidi u ZFP jsou prostě jen pojišťovací agenti a májí tu výhodu, že se mohou opřít o to že jejich společnost navíc proškoluje neznalé spoluobčany o fin. produktech na který stejně vydělají( takže školení jen na oko) Je to podnik jako každý jiný, vydělat peníze se dají ruzně a nemyslím si že okrádají lidi....jen někdy někdy prostě okecají ten produkt tak, že si někdo prostě dá 1500 na penzijko 1000na KZP a pak zjistí že na konci měsíce nemá co do huby! Život je prostě boj, tak bojujte a nepomlouvejte:-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 3. 2007 11:31 | kari

dobrý den, prosím vás o bližší udaje o ZFP, pochopil jsem že ze za tu dobu co jste tu byl jste ledacos pochopil, vzhledem k tomu jste odesel z pozice sest, coz si myslim je uz docela dobre. co vas k tomu vedlo? ja teprv zacinam, a po pravde po cteni techto diskuzi mam docela obavy o svuj čas i peníze. jsem student, a nerad bych stratil cast zivota nejakou kravinou. zatim jim docela verim, vse si peclive propočítávám a doposud jsem nenašel problém. prosím o věcnou a objektivní odpověd. opravdu my moc pomůžete. dekuju... R.K.(karas.roman@centrum.cz
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 3. 2007 11:23 | kari

předpokládam že vy máte výuční list
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 3. 2007 20:34 | Láďa

Nechápu proč spousta lidí strácí čas letitým studiem, když stačí podstoupit několik školení a je zvás profesionální finanční poradce. Který když něco nabízí ví o čem mluví a neopakuje naučené odpovědi ze seminářů.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 3. 2007 8:33 | Petr

Ahoj, musím říci že všechno je jen a jen v lidech. O naši rodinu se již několik let stará člověk ze ZFP a musím říci že naprosto skvěle. Vždy si na nás najde čas a nikdy se mi nestalo že bych byl s jeho prací nespokojen.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 3. 2007 19:00 | Lenka

No a s diskuzí by se začít mohlo,ale já to na počítači moc neumím:o)))))))))Tak třeba někdo jiný!!!!???
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 3. 2007 18:57 | Lenka

A dělal jsi si ji pro sebe,nebo ti ji někdo vysvětlil?Mě totiž tak trochu doběhl(kamarád mé dcery)Uměl se tak pěkně vyhýbat mým konkrétním otázkám:O((((((((!!!Vedl mě k tomu,že když si otevřu účet,tak na něho budu posílat peníze a z něho se mě bude všechno rozesílat(zjednodušeně).Lákalo mě právě to,že nebudu mít starosti s trvalým příkazem na každou smlouvu,a ušetřím za poplatky ve spořitelně.I když jsem o tom furt mluvila, vždycky se z toho nějak vykecal.Až jsme měli všechno sepsaný(3 hodiny okecávání a vyplňování),najednou začal o trvalých příkazech a pak mě to došlo!!Jenže rušit všechno jsem už nechtěla-tak uvidím!!Prodělám na zrušení stávajících trvalých příkazech a přihlášených nových,věděl,že peníze nemám-tak účet mě bude nanic(akorát na poplatky!!) A jak tady většina píše,že nikoho neotravují-jenom z rodiny se nedají vydělat takový peníze a to znamená,že lezou ke kamarádům, a k jejich kamarádům a dál a dál!!Měli by se zamyslet,jestli přátelství,kamarádství a někdy i vztah za to stojí-neuvědomují si,že mají vymytý mozky(poznala jsem to na tom kamarádovi od dcery!!)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 3. 2007 23:56 | Michal

Dobrý večer, záleží na tom jestli volnými prostředky myslíte například milion, co máte v bance nebo pravidelné měsíční odkládání 10tisíc. Pro částky do 24.000/rok na osobu ZFP určitě není špatná volba. Další peníze je lepší zhodnocovat jinak (nejlépe individuálně :))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jiří Dienstbier

politik

Jiří Rusnok

ekonom a politik

Jiří Dienstbier
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Jiří Rusnok
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services