Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie I.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 706 komentářů)

8. 12. 2006 14:34 | Moravačka

Milá Pavlínko, ty jsi ale kravka obecná!! Nic jiného k tomu nemůžu dodat! Hloupá asi jsi, když děláš agentku ZFP!!! Aby jsi za dalšího půl roku měla to své auto za co splácet!!! Na splátky si auto umí koupit každý! Bohužel hlavu si za ty své tvrdě vydělané prachy nekoupíš! Drahá a po smíchu přichází pláč, tak ať ti zbyde aspoň na kapesníky!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 12. 2006 10:34

Dobrý den, asi před měsícem jsem začal spolupracovat s ZFP. Zdá se mi divné, když pořád slyším jen a jen samé výhody. A proto bych se rád dozvěděl zkušenost jiných. Děkuji za Váš názor.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 12. 2006 22:37

To že se člověk necítí zmanipulovaný je hlavní znak manipulace chytrolíne. Školil jsem u ZFP Vám podobné 4 roky takže s klidným svědomým Vám můžu říct - jste manipulován "správným" směrem na každém semináři a poradě kterých se zúčastníte.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 12. 2006 22:31

Podle výsledků hlasování myslím že lidi ze ZFP tu mají druhou směnu :-))))))))))))))))))))))))) Předpokládám že hodnocení tohoto příspěvku bude čistá 5. Ať žije davová psychóza jménem ZFP.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 12. 2006 21:41

ZFP má jediný úmysl - vydělat co nejvíce peněz (ostatně jako většina lidí)!!!! Všechno co dělá je jenom nástroj na vydělávání peněz. Na lidi z vysoka kašlou. Znám osobně lidi z vedení této firmy a věřte mi že je to jenom byznys jako všude jinde. Všechny ty vzletné myšlenky které se školí na seminářích jsou jenom kecy
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 12. 2006 21:38

Opravdu jsem se od srdce zasmál. Po půl roce u ZFP auto snů? To ty sny musely být opravdu traumatizující... Odhaduju Vás tak na poz. 3 s opravdu kvalitně zmasírovaným mozkem. BTW než na mě napíšete kritiku - odešel jsem od ZFP z poz. 6 takže moc dobře vím co je ZFP zač. Mých necelých 5 let u této firmy je podstatně víc na poznání než Vašich 6 měsíců... Zachovejte si chladnou hlavu ať se jednou neprobete a nebudete se stydět za svých posledních pár let života. Takových už ZFP vyprodukovala mraky
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 12. 2006 16:13

Parkrat si po sobe prectete ty Vase emocionalni zvratky a potom se sama nad sebou v klidu zamyslete. A co se tyka bohatstvi, nejaky ten milionek v aktivech mam, takze jsem "za vodou" mozna dale nez Vy. Ale o to tady prece nejde. Ci snad ano? Uz panove Marx s Engelsem tvrdili, ze nabozenstvi je opium lidstva. Prestoze s jejich nazory lze v mhonem nesouhlasit, tady tak "mimo misu" uplne nebyli. Jestlize tedy verite, ze ZFP Vas udela bohatou, verte tomu a budete se citit stastna. I s chymerou cerveneho Porsche. I Vam krasny den a casem i bezbolestne prozreni do reality bez ZFP. A rikam to ze sve zkusenosti. :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 12. 2006 15:56 | Pavlína

A vy jste kdo, že si mě dovolujete urážet??????????????? Chápu to............všichni nemůžeme být bohatí!!!!!!!!!!!!Krásný den:-)
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 12. 2006 15:39

Mozna ze studujete vysokou skolu, ale jinak jste bohuzel blba jak daleko vidite...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 12. 2006 15:32 | Pavlína

Je mi úplně nablití z lídí, kteří si jen pořád na něco nebo někoho stěžují!!!!! Dejte si do kupy svůj osobní život a pak si stěžujte na zbytek světa, kdo to má tady číst!!! Jde také vidět, kdo se nudí a nemá co dělat a píše tady takové kraviny o ZFP akademii... Já spolupracují se ZFP akademii přes půl roku, jsem na pozici vedoucí obchodní sítě a jinak studuji vysokou školu(takže předpokládejme, že hloupá nejsem)koupila jsem si auto mých snů a na studenta se mám báječně....Pokud má někdo nějakej problém, tak ať se nejdřív zamyslí sám nad sebou a pak ať hledá chyby u druhých!!!! Úplně Vás chápu, je lepší hledat výmluvy a problémy než peníze, protože je výhodnější gaučink u televize než zvednout zadek a něco dělat...Jo, a ohledně důchodové reformy.....kdo nevěří, tak ať se pak nedíví jak příjde a až mě potkáte v červeném porsche, tak si klidně zase říkejte: "Jo, ta kočka na to nakradla" Já se budu jen smát, páč kdo se směje naposled, ten se směje nejvíc....
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 12. 2006 14:07 | Martin

ZFPakademie je společnost s dobrým umyslem a kdo ho nechce zdílet tak na to má plné právo.já osobně učast na základním semináři všem doporučuji.
-45
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 12. 2006 23:39 | Ladislav

Dobrý den, ve společnosti ZFPakademie působím něco málo přes dva roky, je velice zajimavé že většina negativních informací směřujících proti této společnosti, vycházejí od lidí, kteří se ani nezúčastnili základního semináře, každý rozumný člověk si tedy z tohoto může odvodit do jaké míry jsou objektivní, společnost přece nikomu vzdělání nenutí, je na každém z vás jak se rozhodne, samozřejmě jako kdekoliv, tak také u nás se najdou poradci kteří budou hájit více či méně zájmy klienta. Ale pokud zde slyším nazory typu (letadlo, pyramida) tak se mi vždy na tváři objeví úsměv, společnost spolupracuje na systému multilevel marketing, na kterém například ve Spojených státech funguje 70% společností, oproti tomu pyramida je věc nelegální - je to vlastně multilevel, kde nefiguruje žádný produkt, společnost je držitelem akreditace Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy, vy si opravdu myslíte že by ministerstvo školství udělilo tuto významnou akreditaci pyramidě???? ještě bych dodal, že se necítím nějakým způsobem zmanipulovaný:o) jen si nejprve zjišťuji veškeré informace, než si dělám o nějaké problematice úsudek...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 11. 2006 18:44 | Názor

Chcel ste povedať dynamicky rozrastájucou firmou čo sa týka kvantity - počtom predaja, ale nie kvalitou - poradenstvom, pretože táto spoločnosť to zatiaľ nerobi. Uvedomte si raz a navždy, ak len predávate, tak by som to skôr nazval dilérstvom. Poradenstvo to je plánovanie a výber určitých spoločností - a aj v tomto bode by ste nemal vyskakovať, pretože ZFP sa zaoberá len malou časťou finančných spoločností a produktov, ktoré sú k dispozícii na finančnom trhu daného štátu. Ja to môžem objektívnejšie posúdiť ako vy - ja som bol na školení v OVB aj ZFP.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 11. 2006 18:07 | Názor

Takže ja som mal tú možnosť spoznať finančný trh - jej produkty už cez OVB. Nebudem sa baviť o praktikách poradenstva, ale o školení. A tu môžem jednoznačne povedať, že vyhráva OVB. Prečo? Nuž prešiel som kompletnou ponukou bánk, poisťovacími spoločnosťami a ich produkty, stavebnými sporiteľňami a fondami (otvorenými, uzavretými), ich fungovaním, výhodami, nevýhodami. Dokonca som si to aj overil v niektorých inštitúciach. Novým klientom Akadémie ZFP sa o tom môže len snívať. Pritom to samozreme netrvalo 1 seminár, ale bolo tých stretnutí ďaleko viac a zadarmo (klobúk dole). Podotýkam, že v súčasnosti nie som finančným poradcom. Skutočne táto činnosť vyžaduje prácu na jediný úväzok a neustále štúdium zmien v jednotlivých produktoch.
+39
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 11. 2006 23:09 | Luděk

Jsem z Jižní Moravy a to co zde momentálně dělají lidé od ZFP je prah sprosté okrádání. Pořád se ohání reformou a nutí lidem nesmyslnou kombinaci pojištění,pen.připojištění,3rg od kooperativi a stavebka. Vždyť je to multilevel (pyramida,letadlo...).Přes makléře je všechno zbytečně drahé.Důchodová reforma? Ještě nikdo neví jaká bude ale ZFP jsou jasnovědci a vědí jak všechno bude i když nemáme ještě ani vládu.
+56
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 11. 2006 11:52 | Moravačka

Drahý Honzo, mám z tebe pocit jako by jsi natáčel 2. díl oné známé pohádky, dokonce i tvé jméno je v ní obsaženo! Článek, co jsi zde napsal přesně odpovídá tomu, co všichni rádo by finanční poradci "Akademie" předáváte ostatním lidem. Občas se nestačím divit, kde se najednou na Severní Moravě vzalo tolik kvalitních 20-ti letých finančních poradců! Myslím si, že pod těmi saky a špičatými botami se skrývá pouze malý mozeček, který ani neví o čem nás má vlastně školit. Nehledě na to, že se mezi nimi najdou i tací, kteří s odřeným uchem dokončili základní vzdělání. Národe já žasnu a "opravdoví" finanční poradci asi také! Všem agentům bych ráda sdělila - Don't keep it real but CLEAR.

+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 11. 2006 18:35

Typický fanatik ala ZFP... Zmasírovaný seminářem, slepě věřící, papouškující naučené fráze ale vlastní názor nikde.
+56
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 11. 2006 14:17 | jan

vazení pratele jsem ze severni moravy a firmu zfp znam uz par mesicu. jako mlady clovek ktery se do tohoto kolotoče opřel naplno a bere toto jako realityshow. to proto že tomu dávám tolik času přes den i v noci. věřím že všichni kecálkové co zde píší své nespokojené reakce ási nedali tomu jako já. věděli by jste že po základním semináři z nikoho z vás odborník nebude. odborníkem se pomalu stáváte a poté co jste na cnb zaregistrováni a máte odbornou způsobilost pak už znáte vychytávky a na co jsi dát pozor a jak co lidem vysvětlit. samozdrejme nikoho nenutíme aby byl bohatý a aby vytvořil svou strukturu a pavučinu spolupracovníků kteří toto mohou udělat také. také vime ze ne vsichni pracovnici jsou tak dobri jako ti co jen parazituji a snazi se jit pres mrtvoly. Je treba toto delat s tim ze pracuju s lidma a ne se zelezem. take uz dnes vim ze zfp neni spatny podnik a to z toho duvodu ze jako mlady clovek vim jak to bude s mym duchodem a jake ma pro mne stat vyhlidky. Katastrofa troufam si rict ze dopadnu hure nez mi prarodice kteri pocitaji kazdou korunu. Narozdil od nich uz dnes vim kam soustredit sve finance a jak si zajistit klidne stari. CESI mate par zajimavych vlastnosti. Jen pomlouvate misto aby jste zvedli svych pet pismen a sli neco delat a taky umite penize a chcete je jen utracet. az naucite penize setrit tak zjsistite ze to co ZFP ve spolupráci s nejvetsimi financnimi institucemi nabizi ma pro vas vyznam. je treba zacit zit s myslenkou ja to chci ja to dokazu a ne nekdo to za me udela. rok pred duchodovou reformou mate dostatecny cas na to abyste se alespon dozvedeli jak je to s temi nasimi penezi at uz mzdy kterou by jste si meli dle meho nazoru umet vsichni vypocitat tak i dane ktere jsou vam odvadeny to je zaklad pak uz je jen krucek k tomu ovladat si socialni programy je to jednoduche kdo chce dokaze to. Kdo to nechce bude jen do nekonecna pomlouvat. Slunce totiz sviti jen tomu kdo ho chce videt. Mejte si pekne a omlouvam se za diakritiku nemam totiz moc casu tady s Vami travit tolik casu. Mam totiz dulezitejsi veci na praci. Keep it real.
-12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 11. 2006 18:48

Vážený, je mně líto, že ten váš zkušený člověk při ruce nerozpozná, že jejich kombinace není výhodná. A stran toho: ..."že tyto produkty...jsou garantovány státem" je totální nesmysl. Ukažte mi jediný produkt, kde je nějaká garance státu!!! Takže ať se Vám dobře žije ve vaší víře.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 10. 2006 20:42

Skončil jsem dobrovolně - prostě jsem jenom zjistil jak to v ZFP funguje, ztratil jsem víru která je nutná pro tuto práci. Ta nevraživost je spojená hlavně s okolnostmi kolem mého odchodu kdy (slovy Martina Micky) kdo odejde je dezertér a dezertéři se střílejí (bohužel myšleno vážně), ale je to už minulost - teď je mi ZFP celkem ukradená. Jenom je mi líto těch dalších lidí kteří se mají (slovy p. Měřínské) vycucat, odhodit a najít další...
+37
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Fischer

politik

Boleslav Polívka

herec a podnikatel

Jan Fischer
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 5 duelů
×
Boleslav Polívka
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services