Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie I.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 706 komentářů)

8. 12. 2011 11:16 | jarda

07.12.2011 19:28, jarda STSP je jasný podvod ze strany této "firmy", byl jsem na poradě u toho, když to veřejně přednesl technický ředitel ČSOB ve firemním sídle v Holíči, a "majitel" se pouze "přiblble" - jinak to asi neumí - uculoval... a už i AXA se začíná bránit podvodníkům - je to zase dotyčný "parazit" kupodivu stále v pozici "právníka" bývalé "CSLP", který působí přes pochybnou advokátskou kancelář v Bratislavě proti i jimi podvedeným spolupracovníkům ZFP - řeší to i Trestní odbor Generální prokuratury SR. Jenže životy mrtvým obětem chamtivých parazitů už nikdo nevrátí... . Více je na netě a na soudech SR. Soudy s "pomocí" jejich pochybných advokátů, kteří se zapojili do jejich podvodů proti jimi podvedenými, a nemají šanci.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 12. 2011 17:37 | Jiří

ZFP především v minulosti uzavírala uvěrově stavební spoření do budoucna. Klientům bylo sdělené, že na smlouvu nemusí spořit a v budoucnu si mohou vzít úvěr ze stavebního spoření. Bohužel klienti v dnešní době dostávají dopisy, které nařizují klientům spořit určitou částku. Čím vyšší cílová částka, tím vyšší měsíční vklady, které jsou v tisících. Pokud klient nezačne spořit, jsou mu st.sp. vypovězené. Klienti zaplatili 1% z cílové částky a teď se jim smlouvy ruší a zbyly jim jenom oči pro pláč. Někteří klienti zaplatili přes 50tis a nemají ani peníze, ani úvěr. Stavební spořitelny na tom taky nejsou nejlépe, protože klienti smlouvy nevyužili k tomu k čemu byly určené. Kdo na tom vydělal byla jenom ZFP. Navíc to podepisovali klienti, kteří by na úvěr nikdy nedosáhly. Aby Vám stavební spořitelna umožnila čerpat např. 3 - 5mil, musíte splnit plno podmínek, které jsou pro většinu obyvatel nesplnitelné.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 11. 2011 22:29 | mám

ad "Jarda alias Jiří samé blafy. Píšou kraviny a je vydět že na to mají čas,ptž prd dělají. Tak od takových nul,bych si nechal do života kecat.Ale jak vydno,na net může psýt příspěvky kde jaká troska."
Takže *ZFP* další blb: - *ptž*, *vydět*, *psýt*, *ttroska* - evidentní bezdomovec z osady, těžko absolvoval cca 5 třídu ZŠ. Blb z Bílovic, Sološnice, Břeclavi... expert na "bílé maso". Pasák a kuplíř "majitel a spol"...
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 11. 2011 22:23 | jarda

Jednak firmě nevznikly žádné náklady, strava se objednává ráno na semináři /byl jsem organizátorem/, a samozřejmě sponzor nemusel také platit nic. Je to jako vše v této firmě pouze nátlak, balamucení a podvod, stačí dát trestní oznámení na nejbližší policejní stanici /nechat si potvrdit kopii/ a hned zmlkne. Zároveň i informovat AFIZ, ČNB a média, aby ta evidentní sebranka už zmizla z oboru, o kterém nejen že nic neví, ale ještě svojí chamtivostí kazí jméno poctivým a vzdělaným finančním poradcům a firmám, pro které takzvaně "pracují?", banda primitivních přepojišťováků. často negramotných. Nedejte se a vyžadujte těch tisíc korun zpět, určitě ani nemáte žádný daňový doklad.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 11. 2011 19:21 | Eva

Dotaz: musí sponzor zaplatit za naší neúčast v semináři ještě částku 1.600Kč? Zdravím Vás zde. Mám dotaz,přihlásila jsem se na seminář ZFP akademie, zaplatila jsem zálohu 1.000Kč a bylo mi řečeno, že je to nevratná záloha na seminář, který se konal dne 19.11.2011 a v případě neúčasti tato záloha propadá ve prospěch společnosti ZFP a to na krytí nákladů, které organizaci vznikly. Na tento seminář jsem měla jet se svým přítelem, ale ze zdravotních důvodů jsme se omluvili, že se nezúčastníme semináře z důvodů nemoci. „Sponzor“ (jak je uvedeno na stvrzence o zaplacení )mi sdělil, že nám udělí další termín. Jelikož jsem si přečetla některé klady i protiklady, tak jsme se rozhodli s přítelem na seminář nechceme absolvovat. Přítel toto sdělil našemu sponzorovi, který je mimochodem jeho kolega v práci, že se semináře nezúčastníme, z našeho rozhodnutí. Nyní kolega na přítele zaútočil, že za nás musel uhradit částku 1.600 Kč a za další i pohonné hmoty, které projel, když k nám přijel tento produkt nabízet. Dotaz zní, musel sponzor zaplatit za naší neúčast v semináři částku 1.600Kč? Děkuji.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 10. 2011 20:14

Souhlas. Nesmyslně velké. A toto je také zajímavé, konečně: . A je to tu, konečně . Tak je to tu. Konečně lze postihovat i právnické osoby, je na to zákon. I když jsou dotyční trestně stíhaní jako fyzické osoby, tak už mají zodpovědnost i za ty podvodníky, které si připravují na svých akcích k podvádění spolupracovníků a klientů. . //zpravy.idnes.cz/za-korupci-a -jine-zlociny-bude-nove-mozne- stihat-i-rozpoustet-firmy-11z- /domaci.aspx?c=A111027_104642_ domaci_kop . Za korupci a jiné zločiny bude nově možné stíhat i rozpouštět firmy...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 10. 2011 16:27 | Kitti

No, vzhledem v výši provize, kterou ZFP vyplácí, to musely být smlouvy jak BRNO! A to se vyplatí! :DDDD
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 9. 2011 21:00 | jarda

Už z několika ověřených zdrojů jsem dostal informace o prodeji sídla společnosti v Holíči /Slovenská centrála, zrekonstruovaná banka.../ a přestěhování firmy do Bratislavy. Protože ale mají v Bratislavě pouze byt využívaný na firemní činnost, tak jde zřejmě o ten připravovaný holding /slyšel jsem i "hloding", a jsou příznačnější i jiná a méně lichotivá přirovnání mající základ ve skrývané "činnosti" některých řídících pracovníků.
Ostatně z Bratislavy "odešli - byli odejití", protože si zlikvidovali řídící pracovníky a lektory/, takže jde spíše o souvislosti zveřejněné v článku "Souboj pojišťováků" v reportě /http://www.infoclub.cz/pojist eni/clanky/Souboj_pojistovaku_ AXA_ZFP.pdf/. Žeby příprava na opuštění trhu a zběsilý úprk před následky podvodné a jiné nezákonné činnosti?
Však počítejte - cca 100 000 podvodně uzavřených smluv II pilíře multilevelem přes zákaz zákonem 43/2004 Z.z pod pokutou 20 mil. SK... to číslo se nevejde ani na display kalkulačky, a museli by pracovat /to ale neumějí/ dalších několik tisíc a více let... o to asi jde. Přihořívá.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 9. 2011 13:05 | Jiří

To ZFP nečekala.
http://www.investujeme.cz/clanky/financni-poradci-se-penzijni-reformy-zucastni-s-omezenou-provizi/nazory/47107/
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 9. 2011 11:19 | Věra Mazurová

Včera se mi ozval, že prý peníze poukázal na můj účet, který jsem mu poslala sms24.8., ty ovšem nenaběhly. Počkám ještě tento týden a pak budu jednat. Jardo, děkuji za radu a přeji hezký den
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 9. 2011 22:21 | jarda

Pošlite stížnost na AFIZ sekretariat@afiz.cz a do ČNB http://www.cnb.cz/cs/spotrebitel/ochrana_spotrebitele/spotrebitel_form.html Vypište přesně způsob, jak k celé této Vás poškozující situaci došlo, jaká byla komunikace, jaké sliby aj.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 9. 2011 14:13

Dobrý den, asi před 3 týdny mě navštivila moje dobrá známá se zástupcem ZFP akademie a nakonec mě přemluvili, abych se zúčqstnila základního školení dne 21.8.2011 v Pardubicích - Dříteč. Dala jsem jim 1500 Kč, ale po dvou hodinách jsem je žádala o vrácení peněz,protože jsem se rozhodla, že žádnou licenci nechci a na školení tedy nepojedu. Odešla jsem koncem minulého roku do předčasného důchodu a tedy již nebudu zakládat žádné nové finanční produkty.Nechávám ty původní doběhnout a pak již na další nebudou finanční prostředky. Tak na co by mi bylo školení a licence?Stejně provize by šla z mých finančních produktů. Dosud jsem částku neobdržela. Nejdříve zástupce sliboval, ale nyní již nereaguje na telefon. A tak si kladu otázku: Je ZFP akademie poctivá firma? Asi ne po těchto zkušenostech. Dejte si pozor na zástupce osob.č. 149803.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 9. 2011 21:43

Také nechápu co se to tu píše, mám také dobré zkušenosti se společností. Tak napište jaké dobré zkušenosti máte, ať se poučíme:-)
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 9. 2011 21:23 | verciks

také nechápu co se to tu píše, mám také dobré zkušenosti se společností.
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 9. 2011 21:07

Ad ZFP již 16 let učí občany rozumět svým financím, Ale nikoho to ještě nenaučila. = Ani sebe. „podliaci“ . ZFP je nezávislá společnost, ale je zapsaná jako pojišťovací agent. = Závislá na lžích, podvodech, okrádání, prostituci, likvidaci spolupracovníků... ?AEGON 10%? . ZFP je nejlepší, ale nikdo neví v čem. = Detto. Bordel. „podliaci“ . ZFP Vám ušetří na energii oproti konkurenci 4-6%, ale konkurence ušetří až nad 20% bez pokut a zavazujících smluv. = Pro sebe, takže těch 7 statečných. ?podliaci? . ZFP je největší, ale v čem? = V podvodech. „podliaci“ . V ZFP se vydělávají těžké peníze, ale kdo je vydělává? = Ti, kteří myšlenku, kapitál a spolupracovníky ukradli zakladatelům, je to na netě. „podliaci“ . ZFP podvody nedělala, nedělá a dělat nebude, to ať vysvětlí poškozeným. = Nikdy nedělala nic jiného, než podvody. „podliaci“ . ZFP se neobohacuje, ale zprostředkovatele musí vracet více než sami dostali = Samozřejmě, to je podstatou „firmy“. „podliaci“
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 9. 2011 14:18

ZFP již 16 let učí občany rozumět svým financím, Ale nikoho to ještě nenaučila.
ZFP je nezávislá společnost, ale je zapsaná jako pojišťovací agent.
ZFP je nejlepší, ale nikdo neví v čem.
ZFP Vám ušetří na energii oproti konkurenci 4-6%, ale konkurence ušetří až nad 20% bez pokut a zavazujících smluv.
ZFP je největší, ale v čem?
V ZFP se vydělávají těžké peníze, ale kdo je vydělává?
ZFP podvody nedělala, nedělá a dělat nebude, to ať vysvětlí poškozeným.
ZFP se neobohacuje, ale zprostředkovatele musí vracet více než sami dostali.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 8. 2011 21:08 | jarda

Dobré otázky dáváš, až se tomu divím. Je zjevné, že sem nechodí pouze podvodníci a dementi, díky. Veřejně si kdo přizná, že lže, podvádí, krade. smilní, a případné kritiky nechá odstranit i fyzicky? Tak se poptej veřejně podvodníků, proč tak činí, a dozvíš se co asi? Ptej se pasáka, proč pase, ptej se prostitutky, proč se nechá pást... a že je ten bordel v Břeclavi - proč právě tam? Mám i doklad z místního Státního zastupitelství - a nasvědčuje to o "inteligenci" i některých tam... kam Ti to mám poslat? Za chvíli bude město Břeclav veřejně propírané jako centrum organizované kriminality a prostituce negramotnými sociopaty - a nikomu to tam nevadí? Dej mi sem kontakt na někoho neúplatného v ČT, a gratis to budu i moderovat. S originálními doklady v přímém přenose. Snad mi proplatí alespoň náklady na cestu... jedlicka.j@gmail.com
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 8. 2011 14:13

Proč ZFP nikdy veřejně nevysvětlila problém, který vznikl na Slovensku? Proč dává od toho ruce pryč? Proč nechce o tom mluvit? Čeho se tak bojí, přece je to lež a mi všichni lžeme. Je až neuvěřitelné, jak se dneska může všechno ututlat. Jaroslave bojuj, držíme ti palce. Podvody tu nechceme a vůbec ne v důchodové reformě. Jardo, proč to nedáš do televize???
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 8. 2011 11:38 | JIŘÍ

Můžete dostat daleko více a nemusíte se smluvně zavazovat. ZFP vyplácí za drahé programy almužny. Pokud jste dostala 35 000 Kč tak u vybrané konkurenci dostanete běžně 60 -70tis. Je to tím, že u vybrané konkurenci není tak drahý sytém. Navíc Vám ušetří peníze. Jinak si uvědomte, že provize vždy zaplatí klient. Jsou firmy, které Vám na začátku vyplatí provize, které mají v ZFP až ředitelé. Je to všechno o informacích. Takže se lépe informujte, vaše argumenty jsou nedostatečné. Navíc řešíte provize, ale smysl finančního poradenství Vás už bohužel nezajímá. Necháte se podplatit vlastními penězi a kašlete na poškozené.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 8. 2011 11:03 | Katka85

Mám s touto společnosti pouze dobré zkušenosti. Zajistili mě i celou rodinu a já ještě ne oplatku dostala 35tis v provizích za své svmlouvy. Pište si tu co chcete, ale 35. tis za něco co už mám mi nikdo nikde nedá :-)
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Lenka Bradáčová

vrchní státní zástupkyně

Jiří Šmejc

podnikatel, Home Credit

Lenka Bradáčová
ÚSPĚŠNOST
75,00 %

z 4 duelů
×
Jiří Šmejc
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services