Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie I.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 706 komentářů)

3. 5. 2011 16:58

http://www.zpovednice.cz/detai... 13.04.2011 16:36:46 Lidi zamyslete se, kdyby to nebyl podvod, tak tady každý žije v blahobytu, kolik lidí už naletělo a teď už nemají ani na chleba. Kolik " ředitelů a manažerů " má hluboko do kapsy jen pro to, že stále doufají ... Denny //www.mesec.cz/adresar/zfp-aka demie/nazory/ Ála ---.tomas.17.sdl.core.ttnet.cz Dnes 10:57 Včera jsem měla tu čest. Divím se , že moje teta s tím podvodníkem měla tu drzost a nabízet mi ,,PRÁCI". Děkuji ,nemám zájem !!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 5. 2011 16:24

Ok Verunko tak to teda hodně štěstí..oni rádi pomužou, pokud jim to k něčemu bude :)...když ptáčka lapají...K.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 5. 2011 18:03 | Verunka

Já musím tedy říct, že mě zfp velice pomohla jak s financemi tak s tím najít zajímavou zajímavou práci a dělat něco co mě opravdu baví. Mám s tou firmou velice dobré zkušenosti.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 4. 2011 12:51 | jarda

No jen aby Vás nesmetli tam, kam půjdou, a na dlouho. . Titulek: RE: ????????!!!!!!!! Od: Klára Datum: 5.4.2011 11:28
ZFP je úspěšná v okrádání klientů, ČNB u ní provádí hloubkovou kontrolu už od září 2009 a pořád nekončí. COPAK TO ASI ZNAMENÁ? . //www.investujeme.cz/clanky/mu ltilevel-nebo-letadlo/nazory/
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 4. 2011 14:55 | Jiří

Karla a Helena. Držím palce aby Vám to vydrželo:-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 4. 2011 9:34 | Helena

Musím Vám říct, že já osobně mám s firmou pouze skvělé zkušenosti. Navíc jsem zde i zaměstnaná a práce mě baví. Jsem tu obklopena samými vzdělanými a inteligentními lidmi.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 4. 2011 7:53 | karla

Já se vůbec nemůžu stěžovat, jsem naprosto spokojená. Lidí mi ze ZFP jenom pomohli a pomáhají dodnes když něco potřebuji....
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 4. 2011 6:23 | jarda

Už se to shromažďuje, třeba na fóru http://www.facebook.com/topic.php?uid=137240646323474 téma "Řekněte nám, jak to v ZFP funguje" a nebo pokud to nechceš zveřejnit s osobními údaji, tak mi to pošli mailem na jedlicka.j@gmail.com , a pomáhám gratis.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 4. 2011 23:37 | Ondra

Kolik musí ještě být stížností na tuto firmu, aby s tím někdo něco dělal?
Chtěl bych si stěžovat a nevím kam :(
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 4. 2011 19:34 | Jirka

Michale jsou firmy, které podnikají daleko déle než ZFP a mají na krku spoustu podvodů, nikdo je zatím nezavřel. Jsme v ČR, tady může podnikat kdokoliv. Kiyosaki nezná podvody ZFP, je to lektor, který především prodává sebe, nedělá to pro krásné oči ZFP. Pokud by konkurence chtěla, tak si ho pozve taky. To, že ZFP sponzoruje pořad, nic nedokazuje, jde opět o peníze ty troubo. Všechno je to o penězích a pokud máte peníze, je všechno možné. Důchod je jedno velké letadlo a tunel, ale nikoho to netankuje. Pokud by jste udělal něco podobného, tak Vás zavřou. Korupce je všude jak ve firmách tak v politice.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 4. 2011 17:31

Opravdu neuvěřitelné. Podvody s důchodovou reformou, je toho plný internet. Podvádění vlastních lidí. Odchod ředitelů a lektorů. Klamné informace o kombinací a samostatných programu. Špatné zkušenosti lidí. Soudy, vydírání, manipulace, falšování podpisu, neoprávněné služby tipařů atd. Ale někteří v tom problém nevidí. To že někdo napíše, že je spokojený s kombinací je opravdu úsměvné. Protože být spokojený s něčím co neznám do hloubky a nevím o tom, že jsou lepší možností, je spokojenost neinformovaných lidí. Taková spokojenost je nanic, lidé by se měli více informovat. Ale podle toho co jsem zde přečetl, sem píšou lidé, kteří pro ZFP pracuji. Každý klient by se logicky zamyslel a začal by pátrat. Pokud koupím malému dítěti hračku a na internetu by se psalo spoustu let, že je hračka závadná, okamžitě bych hračku ověřil i přesto, že je dítě spokojené. Spokojenost neznačí že je vše v pořádku.....Michal
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 4. 2011 13:52 | jarda

Vůdcové davů
Jakmile je shromážděn určitý počet živých bytostí, ať jde o dav lidí nebo stádo zvířat, počnou pudově podléhat autoritě určitého náčelníka, tj. svého vůdce.
V lidských davech hraje vůdce značnou úlohu. Jeho vůle je jádrem, kolem kterého se formují a sjednocují názory. Dav je stádo, jež se nemůže obejít bez pána.
Vůdce sám bývá obyčejně z počátku jedním z vedených, z těch, kteří byli hypnotizováni ideou, jejímž apoštolem se později stane. Ovládla ho tou měrou, že vše mimo ni v něm mizí a že každý opačný náhled se mu zdá klamem a pověrou. Takový byl např. Robespierre, ovlivněný bloumivými ideami a užívající k jejich propagaci metod inkvizice.
Vůdcové nebývají zpravidla muži myšlenky, ale činu. Jsou málo prozíraví a nemohou ani jinak, poněvadž prozíravost vede obyčejně k pochybnostem a nečinnosti. Vycházejí z lidí nervózních, podrážděných a polopomatených, kteří se pohybují na hranici šílenství. Ať je idea, kterou hájí, nebo cíl, který sledují, sebenesmyslnější, rozbíjí se každá rozumová úvaha o jejich přesvědčení. Pohrdání a pronásledování je pouze ještě více popudí. Osobní zájem, rodina a vše ostatní je obětováno. I sám pud sebezáchovy je u nich potlačen do té míry, že jediná odměna, po které často touží, je mučednictví. Síla jejich víry dodává jejich slovům velikou sugestivní moc. Množství lidí poslouchá vždy člověka, obdařeného silnou vůlí. Lidé shromáždění v davu ztrácejí veškerou svou vůli a instinktivně se obracejí k tomu, kdo ji má...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 4. 2011 12:15 | Michal

Firma musí na 100% mlžit tisícům svých klientů, aby mohla úspěšně fungovat 16 let. Firma může sponzorovat jako hlavní sponzor pořad na ČT 1 Suma Sumárum a přesto jsou to podlě někoho podvodníci. Největším podvodníkům přijede na návštěvu R. Kyiosaki, přesto firma mlží, lže a nevím co ještě. Prosím nezaujaté lidi, udělejte si obrázek sami a ve vlastní hlavě a neberte emotivní komentáře vážně. Inteligentní lidé soudí dle vlastního úsudku.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 4. 2011 11:31 | Jiří

Pro všechny kteří si myslí, že jsou české penzijní fondy výhodné. http://www.novinky.cz/ekonomika/230954-ceske-penzijni-fondy-jsou-nejmene-vynosne-ve-stredni-evrope.html
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 4. 2011 10:27 | Jiří

Mám další důkaz o tom, jak lidé na vyšších pozicích lidem mlží. Jedná se o servis, hrůza. Opět nabízí penzijní fondy mladým na 1500 Kč měsíčně, garantovaný mimořádný účet 4% ročně ,,jedinečná příležitost“ stavební spoření s průměrným zhodnocením 4,9% za 6 a paradoxně i na více let. Klientka byla opět motivovaná na daňové úlevy. Argumenty všeho druhu, proč zrovna využít tuto nabídku. Mohu později zveřejnit. Ovšem klientka byla pozvaná i na základní seminář. Klientce bylo prezentované, že jejich kombinace přes veškeré poplatky má roční zhodnocení 10%. To už je na mě moc, potom nemají být negativní komentáře. Odbornost 0, klamání 100%.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 4. 2011 12:51 | Tu se pomáhá gratis

Jana Jixipen Mám dotaz. Jistá osoba dělávala pro ZFP. Její chybou je, že poté smlouvu řádně nevypověděla a nechala vše být. Měla na firmu ZFP licenci PPZ na ČNB.
Nyni, po mnoha letech, jí ZFP oznámilo, že dle zákona 38/2004 je povinností PPZ mít uzavřené pojištění. A protože jim dotyčná osoba nedoložila, že je pojištěna, tak ji zahrnuli do skupinového pojištění, zaplatili pojistné a teď ho po ní několik let zpětně vymáhají. Vše odkazují, že se o tom psalo v buletinech posílaných přes řídící pracovníky v době, kdy tam ona osoba již dávno nebyla, vedoucí jí nic neřekl, nedal.
Připadám si bohužel jako kafemlejnek. Ve smlouvě o obchodním zastoupení nic o placení není. V zákoně taky ne. Takže když poukážu na jedno, oni zmíní druhé a zase zpátky. Fakt mě to prudí. Ale z principu odmítám zaplatit nějaké firmě za to, že si jen tak změní nějaké předpisy, uzavře pojištění a následně to začne vymahat. Považuji to za silně neetické.
Máte někdo podobnou zkušenost? v utorok ·
Podvedeni firmou ZFP Akademie a. s. Jana, pošlite odscanované doklady na mail jedlicka.j@gmail.com, bude Vám gratis obratem pomoženo.
Tomáš Hanus Dalsia taka :) V zakone je uvedene, ze som povinny mat poistenie, ale o plateni sa tam nic nepise!!! Tak nech to za mna plati niekto iny!!! Kazdy kto ma PPZ na CNB, je podnikatel, cize u vas OSVC, tak nech sa podla toho aj chova! Ked som zacal podnikat, nikto mi nepovedal, ze musim platit zdravotne a socialne odvody a ked to neurobim, tak dostanem pokutu! A teraz za to nebudem vinit nasu vladu, ze mi to nepovedala!!! Je to len a len v mojom zaujme!!!
A mila Jana, posielajte na jedlicku co chcete, ale on bohuzial nevie pomoct ani sam sebe, takze vam tazko pomoze... v utorok ·
Podvedeni firmou ZFP Akademie a. s. Dovoluji si Tomášovi připomenout, že zavádění, podvádění a veřejné obhajování organizované trestní činnosti je rovněž trestnou činností, a že jde o zosnovanou zločineckou skupinu - to snad nemusím podotýkat. Samozřejmě mám i všechny doklady ze soudů,v Martine a Novém Meste, do kterých nezákonností jsi zapleten, takže na lavici obžalovaných. Požaduji kromně odškodnění nezákonně stíhaných a obtěžovaných těmito zločinci nejen jejich odškodnění, ale i zaplacení pokuty 100 000 x 20 mil. Sk v dnešním přepočtu a pobyt na státní náklady cca 10 roků/jeden zločinec.
Nikdo nemá právo nikoho pojistit bez jeho vědomí, takže další podvod této sebranky.
Zároveň Tě upozorňuji, že tuto komunikaci přikládám do soudních spisů, aby jsi už mohl klidně spávat a přestal oblbovat a obtěžovat ostatní občany SR těmi infantilními žvásty. Nacionále mám z firemní databáze. v stredu · Odstrániť príspevok Jana Jixipen Tomáš Hanus - on problém je, že ze zákona takové žádné pojištění uzavřené mít nemusíš. Alespoň v ČR. Nicméně v SR je to tuším identické.
Pojištění je povinnen mít pojišťovací agent a pojišťovací makléř (tzn. ZFP), která ze zákona za své poradce ručí. Výše pojistného se obvykle vypočítává dle obratu firmy v daném roce. Tzn. za poradce, který má nulovou produkci, dokonce firma pojistné vůbec neplatí.
Jak jsem se včera ptala na různých místech, našla jsem místo na dotazy na ČNB a zeptala se přímo tam, takže uvidím, co mi odpoví a napíšu sem, co mi napsali. To možná bude v první fázi to nejlepší - tam jsou ti odborníci, co by snad měli vědět co a jak. Případně v druhé fázi se zkusím zeptat na Kooperativě - osobně se totiž domnívám, že je to s pojištěním hodně podezřelé a nebude to tak, jak tvrdí - spíše vidím, že si PPZ nechávají zaplatit své vlastní pojištění odpovědnosti firmy. Po dohodě to samozřejmě možné je, ale nikoli bez vědomí poradce a ještě zpětně.
Ve tvém příkladu je to spíše jako bych na bance uzavřela podnikatelský úvěr, banka poté rozhodla, že všichni s úvěry budou mít pojištění schopnosti splácet, interním buletinem toto zveřejnila a pro všechny skupinovým pojištěním uzavřela. A po mě po 3 letech začla vymáhat pojistné a to zpětně.

Podvedeni firmou ZFP Akademie a. s. Jana, od začátku je to nesmysl. Nic jste osobně neuzavřela, nic jste nepodepsala, nedostávala jste žádné výpisy, a po třech letech Vás uhání všeobecně známá podvodnická firma, která je toho příčinou, a která za to ještě pobírá provize.
Pošlite mi ty odscanované doklady, komunikuji i s ČNB, a i jinde /min. financí, AFIZ/. Tato firma skončila, aniž by to věděla.
Pan Hanus je spolupachatelem, nedejte na jeho rady. Dělá vše pro to, aby nešel do lochu a neplatil doživotně odškodné a pokuty SR a neoprávněně stíhaným za jeho podvodnou činností.
Jednoznačně je to na trestní oznámení na PZ ČR, na státní zastupitelství, na informování ČNB, ministerstva financí, AFIZ, ministerstvo školství, média... a maily konkrétním zainteresovaným mám.
Tomáš Hanus Pozor Jedlicka!!! Prave som bol krivo obvineny a asi vies co za to hrozi!!! Poskodenie dobreho mena a pod. urcite ovladas, ked sa tu ohanas tolkymi paragrafmi!!!
Inac, nedavno som si presiel fora na internete a zistil som, ze 99,9 % negativnych ohlasov pise iba p. Jedlicka, cize asi nejde o problemovu firmu, ale skor o problemoveho jedinca... Pred 16 hodinami ·
Podvedeni firmou ZFP Akademie a. s. Srandisto. :)
Aké obvinenie podvodníkov a zločincov? Aké dobré meno podvodníkov a zločincov? Akých 99,9 %?
Faktá sú, a neokecáš ich.
Súdy sú /v Martine 7/, a neokecáš ich, som aj tam kvalifikovaným svedkom.
Vo firme som bol pred Tebou, znám Ťa osobne, a aj s majitelkou sa hovorilo dosť verejne o dvoch bratoch, čo s nimi?
Trestné stíhania boli zahájené, to neokecáš.
Súdny precedens je, to neokecáš.
Riaditeľia a ďalší sú z firmy vyhadzovaní, to neokecáš.
Pochybný advokát zastupuje aj žalujúcu, aj žalovanú stranu - to neokecáš /mám odscanované doklady/.
Čo si ešte želáš? Adresu? Rodné číslo? Zoznam obalamutených spolupracovníkov? :) Pred 14 hodinami · Odstrániť príspevok Tomáš Hanus Ked si taký kvalifikovaný svedok, určite vieš, koľko tých tvojich "súdov" má právoplatný rozsudok a kto ho vyhral. Nože nás poinformuj aj skutočnosťami! Pred 5 hodinami · · Nahlásiť · Odstrániť príspevok Podvedeni firmou ZFP Akademie a. s. Bylo by naivní, abych zveřejňoval interní dokumenty odvedených a okradených a nezákonně soudně obtěžovaných lidí na pokyn někoho, kdo stále balamutí své okolí, takže napomáhá podvádět a okrádat nevědomé oblbnuté a poblouzněné lidi, ne?
Toto fórum bylo založeno pro pomáhání obětem zločinů na základě dokázané zločinnosti podvodníků, a toleruji přístup těchto na straně zločinnosti jen proto, aby se sami usvědčili pro další konání, o kterém se samozřejmě nebudu veřejně zmiňovat.
Jediná možnost ke zmírnění následkú je účinná lítost a oznámení podvodné činnosti příslušným orgánům PZ a prokuratury. A s dodáíním dokumentů, a o kterých je samozřejmě přehled.
Pro náhled "činnosti" poblouzněných spolupracovníků po sobotním brainwashingu třeba i toto /takže jedna z mnoha skutečností/:
27. 3. 2011 zbonky@gmail.com #79105 Oznám správcovi Ja som tiež pracovnik ZFPakademie a tiež v tej firme nevidim žiadny problem veď člowek sa všetko uči sam a newidim dovod prečo by sa mal starat niekto o moje peniaze. Je prawda že človek može urobit chybu pri v zmluve ale to potom enchodi na treningi do kancelarii k svojmu sponzorovi. Kto neweri ench sa ide presvedčit sam. Ano aj v tejto firmičky su nejake paky na ludi ale kde nie,?? aj oni musia mat nejaku positku. Lebo ludom sa neda verit. Podla mna Zfp je super vec a ked v tej fimre nepodnikam využijem to aspon svoju rodinu....! Ale blbost to byt nemože mam 2riatelov co maju svoju praacu a v nej maju obidvaja 50 000SK aby ste vedeli... a odišly do ZFPa lebo zistili že vr prac sa do dochodku zodru do krve a v ZFP stači mat len stale plny menny zoznam...! :)
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 4. 2011 23:38 | Jiří

Už jste si všechno přečetl??? Jáký na to máte názor???Posal jsem Vám hromadu E-mail.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 4. 2011 22:58 | zajda

Není všechno zlato co se třpytí.
PARTNERS(výsledné hodnocení nabídky fin.plánu partners) „Klientce, která je svobodná, bezdětná, doporučuje životní pojistku na 700 tisíc. Typicky se svobodným, bezdětným lidem životní pojistky ve finančnictví nedoporučují.“
Typický příklad prodeje ŽP.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 4. 2011 17:05 | Jiří

Roční průměrná výkonnost českých akcií, které se sjednávají v investoru B350, je od založení pouhých 3,41%, poplatek za správu činní celkem 4%,tak tomu se řiká pořádná investice:-)Proč se tak trefuji? Protože ZFP tvrdí že je to nejlepší investice. http://www.ingpojistovna.cz/benefity/kalkulacky/fondy-zp-historicky-vyvoj-cen/investicni-pojisteni/vykonnost-fondu/
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 4. 2011 14:47 | zajda

zaj1da@seznam.cz :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jiří Krušina

podnikatel, Energo-Pro

Roman Šmucler

podnikatel

Jiří Krušina
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Roman Šmucler
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services