Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie II.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 730 komentářů)

23. 6. 2011 8:30 | Soňa

ZFP každou sobotu pořádá seminář,kde vše srozumitelně vysvětlují,navíc máte možnost navštívit boční semináře produktu,který Vás zajímá.Myslím,že pak už každý musí pochopit smysl každého programu a rozhodnout se,kam si přispívat chce a kam ne,každý by měl být zajištěný.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 6. 2011 8:25 | Soňa

Jiří, jděte si poslechnout základní seminář,možná pak pochopíte a nebudete se muset ptát na různých diskuzích.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 6. 2011 20:59 | Jiří

Co lidé podepisují v ZFP?

Smluvní strany se dohodly, že pokud není v tomto článku dohodnuto jinak, je zástupce povinen za každé porušení jakékoliv povinnosti vyplývající z této smlouvy uhradit zastoupenému smluvní pokutu ve výši 15 000 Kč.

Co jsou povinnosti? Zástupce se zavazuje, že v období každých tří za sebou následujících zúčtovacích období získá alespoň celkem 50bodu z přímé produkce. Smluvní strany se dohodly, že pokud zástupce nedodrží tento svůj závazek učiněný v tomto bodě, jedná se o podstatné porušení této smlouvy.

Smluvní strany se dohodly, že zástupce je dále povinen: Mít uzavřené smlouvy, které tvoří tzv. ,,kombinaci“ ZFP akademie což ve smyslu dohody znamená, že zástupce musí mít uzavřené následující smlouvy- řádně a v čas plnit závazky z nich vyplývající po celou dobu trvání tohoto smluvního vztahu.

Zástupce se zavazuje, že bude zájemcům a klientům poskytovat klientský servis v zajmu zastoupeného, nebude zájemce převádět ke konkurenčním produktům, jiným společnostem, či jakýmkoliv jiným třetím osobám, včetně sebe…

Další pokuty do 1 000 000,- za vybrané porušení smluvní podmínky.

,,Zástupce se zavazuje“ jsou oblíbené slova v této smlouvě. Jak někdo může tvrdit, že se nikdo k ničemu nezavazuje, jak někdo může tvrdit, že nejsou do ničeho nucení když samotná zavazující smlouva jasně říká co musí člověk splňovat. Takže si to raději přečtěte a nelžete. -
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 6. 2011 20:54 | Jiří

Když si sjednáte životní program na zajištění rizik, doporučuji si přečíst výluky a různé omezení. Klienti nečtou a když se pak něco stane tak na základě pojistné události teprve zjistí, že program není to pravé ořechové, ale do té doby jsou spokojení:-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 6. 2011 20:51 | Jiří

Provize na úkor někoho!!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 6. 2011 20:50 | Jiří

Opravdu? a jak Vás učí zhodnotit Vaše finanční prostředky????
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 6. 2011 20:48 | Jiří

Alice dokazuješ svojí hloupost. Jsem spokojenější, protože nevyužívám IŽP na investici, nevyužívám PF a lidem nemusím lhát. Už chápeš? Dnes jsou daleko levnější a celkově efektivnější nástroje.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 6. 2011 20:48 | Jitka

Dnes je velice důležité být pojištěný, kdo není pojištěný dost riskuje a prostřednictvím ZFP akademie za to ještě dostanete provize.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 6. 2011 20:45 | Jitka

ZFP vás naučí, jak zhodnotit své finanční prostředky, myslím že je velmi důležité o tom vědět co nejvíc.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 6. 2011 20:43 | Jiří

První dva roky se nehradí náklady smlouvy, ale provizní náklady, které inkasuje ZFP a jiné společnosti. Vaše vyjádření je dost zkreslené. Náklady smlouvy se strhávají po celou dobu, to je jen pro upřesnění a Vaší informaci. Můžete se zajistit a neplatit žádné provizní náklady, ani měsíční poplatky!!! Kapitál si můžete vytvářet od prvního roku.Prostě to chce potkat poradce a ne prodejce. Taky ještě sjednáváte IŽP na investici? Docela mi přijde zábavné, jak se neustále lidem lže o IŽP, PF, st.sp. důchodové reformě atd.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 6. 2011 20:35 | Jitka

Proč si nevzít od státu to, na co máte nárok? ZFP akademie vás to na svých seminářích naučí.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 6. 2011 18:18

XXX XXX

Vec : Trestné oznámenie na pracovníkov firmy ZFP, a.s. Holíč
Na základe skutočností, ktoré vznikly nezodpovedným prístupom pracovníkov tejto firmy mi ako invalidnému dôchodcovi vznikly vážne problémy.
Bol som spolupracovníkom tejto MLM firmy, ktorá sa prezentuje tzv. „Rodinným finančným poradenstvom“ - vzdelávaciou akadémiou. Do tejto činnosti som zapojil aj svoju manželku pani XXX. Na seminároch tejto firmy nám bolo prezentované, že je všetka ich činnosť v súlade so zákonmi a že všetci dostanú vyplatené provízie a aj statusné symboly za dosiahnutú pozíciu v MLM systéme.
Podal som na základe vážnych problémov pre moju rodinu vzhľadom k tomu, že firma ZFP,a.s. nereaguje na moje zákonné požiadavky, trestné oznámenie dňa XXX
Na základe školenia som uzatvoril zmluvu II piliera pre moju dcéru XXX /strana 3/ a uhradil som poplatok podla školenia poštovou poukážkou dňa XXX – kópie na strane 4/. Zmluva je potvrdená a platná, čo dokladuje jej prijatie, prístup internetom na účet a telefonát s AEGON DSS v Bratislave, Mostová 2.
V prvej polovici októbra XXX som obdržal poštou list z kancelárie XXX, kde je po mne požiadavané vrátenie provízie vo výške 1945,65 Sk z dôvodu storna tejto zmluvy. /strany 11 – 12 tohoto podania/
Informácie z AEGONU potvrdzujú, že je zmluva platná a zákon 43/2004 Z.z. ani neumožňuje zrušenie tejto zmluvy a návrat do prvého piliera. Splnil som presne všetky podmienky prednášané na seminároch firmy ZFP,a.s aj pokyny pana XXX z kancelárie ZFP na XXX, čo dokladujú strana 5 – 7 tohoto podania.
Na strane 8 je moja sťažnosť firme ZFP,a.s vzhľadom k tomu, že po mne v kancelárii ZFP XXX bolo vyžiadavané za každú odovzdávanú zmluvu po 50,- Sk – o čom sa nikdy nehovorilo, poisťovne nič takého nevyberajú a ani som nedostal žiaden daňový ani iný doklad.
Na strane 9 tohoto podania je moja sťažnosť firme ZFP,a.s vzhľadom k tomu, že som nedostal statusný symbol, na ktorý som mal nárok podľa pravidiel firmy a ktorého hodnota je cca 6 000,- Sk
Na strane 10 je reklamácia mojej manželky firme ZFP,a.s., pretože jej firma postupom od roku 2001 dlhuje cez 20 000,- Sk
Na strane 13 je moje stanovisko k týmto problémom.
Na strane 15 je opakovaný list z Kancelárie XXX, kde je po mne požiadavané vrátenie provízie v odlišnej výške – 1942,- Sk a je odosieľaný z Holíča s pečiatkou ZFP,a.s., čo je tiež zaujímavé. /strana 14/
Všetky tieto aktivity ma obťažujú a mám za to, že sa firma ZFP,a.s. snaží dostať aj k ďalším mojím peniazom aj cez fakt, že našej rodine už dlhodobo dlhuje a že ráta s tým, že sa ja - nemajetný invalidný dôchodca - nebudem súdiť a že sa nechám zastrašiť vyhrážaním sa cez advokátsku kanceláriu – cez súd aj s úhradou trovov a úrokov z omeškania.
Žiadam Vás týmto o pomoc a o zastavenie takéhoto konania ZFP,a.s.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 6. 2011 16:55 | Michal

S firmou spolupracuji cca 2 roky a naprostá spokojenost. Stornolhůta a nákladovost u každého životní programu je indivudální. Je však pravda, že první dva roky se hradí nákladovost smlouvy a hodnota účtu vzniká ve třetím roce. Sám tuto smlouvu mám a jsem si toho vědom. Neuzavírám smlouvy, abych inkasoval provize a smlouvy pak zrušil jako někteří nespokojení.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 6. 2011 15:50 | Tomáš

Základní myšlenka ZFP akademie se my moc líbí, "Spořit dest procent z výplaty." "Spořit a zajisti si rizika." Myslím že to mají dobře promyšlené a dokáží pomoci všem a nejen těm bohatým. Vřele doporučuji navštívit jejich základní seminář.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 6. 2011 15:29 | Alice

Jiří je mi vás líto, vypadá to jak když jste nezaměstnaný a kdosi vám platí za vaše negativní přízpěvky. A jestliže jsi 3x spokojenější než já, tak ti to přeji, jseš vážně ten nejchytřejší.!!!!
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 6. 2011 20:58

Už vznik ZFP je „zaujímavý“, hovoril som s autorom myšlienky a ťažkal si na to, že bol ukrátený o 9 mil. CZK, o know-how a o 720 spolupracovníkov, a že sa nebude vláčiť 5 rokov po súdoch... ide o docenta. Je zjavné, že bez vzdelania sa nedá nič takéhoto v prospech občanov postaviť, ale zjavne okradnúť sa dá dnes kohokoľvek, o čom sú tisícky svedectiev a aj vedené trestné stíhania podľa paragrafov 209 a 250 TZ. Je ozaj na to potrebný súhrn vlastností a snaha zbohatnúť na úkor kohokoľvek a čohokoľvek.
Takže ako to vlastne je ?

1. Zavádzajúce informácie a nátlakové metódy pri prezentáciách 2. Vyžiadanie zálohy na seminár, bez daňového dokladu, ktorá je nevratná 3. Zavádzajúce a povrchné informácie na „základnom seminári“, psychická manipulácia na tému tzv. „finančnej nezávislosti všetkých seminaristov“ v čase podľa ich snaženia 4. Obchádzanie zákona o elektronických registračných pokladniciach 5. Nátlak na okamžité uzatvorenie zmlúv tzv. „Kombinácie“ 6. Vyžiadanie dodávania poistných zmlúv a seminaristov pre možnosť ďalších informácií 7. Nevyplácanie provízií pri nedosahovaniu určitého počtu produkcie – bodov 8. Motivácia seminaristov verejným vyplácaním odmien podľa počtu privedených seminaristov – typický znak pyramídových hier 9. Nedodržiavanie prednášaného – nedodávanie statusných symbolov a provízií 10. Nefunkčná kombinácia 11. Likvidácia spolupracovníkov, predovšetkým tých riadiacich, a aj skúsených lektorov 12. Vyhľadávanie korumpovaťelných, bezcitných a všetkého schopných pre riadenie 13. Verejná prezentácia amorálností 14. Vyhrážanie, zastrašovanie, vylučovanie z firmy s cieľom obohatenia sa o ich následné a udržiavacie provízie, o statusné symboly 15. Využívanie firemného časopisu INFO ku prezentácií aj tých amorálnych a porušujúcich zákony 16. Zneužívanie mien ministerstiev školstva a kultúry, zavádzanie názvom „akadémia“ a činnosť bez vzdelania v tejto náročnej oblasti, často aj bez maturity 17. Uplácanie rozličnými formami – cez sjetinu, zvýhodňovaním za rozbíjanie štruktúr, sexualharašment 18. Potláčanie úprimných, vzdelaných a rozhľadených ľudí odmietajúc ich porušovanie zákonov, morálky a etiky 19. Zneužívanie stavebného sporenia – štátnych príspevkov na bývanie /vystúpil s tým aj technický riaditeľ ČSOB na veľkej porade v sídle firmy v Holíči/ 20. Motivácia k antidatovaniu poistných zmlúv a likvidácia tých, ktorí na to upozornia 21. Organizovanie porušenia zákona 43/2004 Z.z. 22. Organizovanie prepoisťovania klientov II piliera, podaktorí ani o tom nevedeli, boli „podpísaní“ niekým pre jeho provízie 23. Vysoko pravdepodobné ovplyvňovanie niektorých jednotlivcov v stavoch PZ, súdov a prokuratúry zručnými manipulátormi s potrebnými kontaktami 24. … 25. …
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 6. 2011 13:59 | Jiří

Alice, spoříš nebo investuješ? Pokud spoříš, tak nám napiš do čeho:-) Jinak kombinací nemám a jsem 3x spokojenější než ty:-D
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 6. 2011 8:02 | Skopek

Osobne jsem se zucatnil ty jejich seance, verit vypoctum na tom jejich kurzu muze snad jen imbecil. Naprosto zapominaji na poplatky a soucet moznych podpor zaokrouhlili o 1000kc nahoru:) Ohaneji se akreditaci, ale pritom se vas jen snazi nalakat na dalsi bouchace smluv bez mozku. A deleni se o provize (max van stejne daji cca 10%)? Precte te si smlouvu!! Bez uzavreni te jejich kombinace na sebe, na ne nemate narok, pokud neplnite urcity limit bodu, tak pa pa. Rozhodci dolozka a 100 tisicove pokuty. Priklad: u zivtniho investicniho pojisteni u nich jdou prvni 3 roky, vsechny penize pouze na provize, nic se nikde nespori. Od bankdy to je 1 rok a u ostatnich zlodeju v kabatu danovych poradcu 2 roky. Kazdy jiste uz si umi vynasobit 3*12*mesicni poplatek
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 6. 2011 18:00 | Alice

Yetto zcela s vámi souhlasím. I já jsem zhruba před 3 lety absolvovala zakládní seminář a prošla si semináře boční. Mám založenou kombinaci a jsem s ní spokojena. Nejen,že jsem pojištěna na rizika, ale celkem slušně si i spořím. Souhlasím s vámi, že by nebylo na škodu si projít semináře znovu a dozvědět se co se změnilo a jaké jsou novinky. Možná, že by se dalo i něco užitečného změnit a upravit v samotné kombinaci.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 6. 2011 18:00 | Alice

Yetto zcela s vámi souhlasím. I já jsem zhruba před 3 lety absolvovala zakládní seminář a prošla si semináře boční. Mám založenou kombinaci a jsem s ní spokojena. Nejen,že jsem pojištěna na rizika, ale celkem slušně si i spořím. Souhlasím s vámi, že by nebylo na škodu si projít semináře znovu a dozvědět se co se změnilo a jaké jsou novinky. Možná, že by se dalo i něco užitečného změnit a upravit v samotné kombinaci.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Sokol

filosof a exministr

Jaroslav Klíma

podnikatel, Tuscan

Jan Sokol
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Jaroslav Klíma
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services