Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie II.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 730 komentářů)

17. 6. 2011 19:39

Další vysoce postavený ředitel okradený majiteli a jejich nohsledy, v jehož struktuře se zakladatel a lektor na Štědrý den oběsil, psychicky nezvládnul tu chamtivost, agresivitu a podvody majitelů a jejich "pučmidrátů". Tento chce žít.
Individuum mimo systém to vše likviduje, protěžuje chamtivé, negramotnost, sešxualharašment, liblinga... bere útokem české struktury a pořad Suma Sumárum na ČT 1 sponzoruje z nakradených peněz ze Slovenska pro to, aby se dostali k dalším penězům, k dalším naivním méně přemýšlejícím a nevzdělaným naivním jedincům z řad mladých, sázejí na chamtivost a to s jediným cílem - dostat se do politiky pro beztrestnost. Mít další a další nevolníky.
Mail ředitele s přílohou o ukončení činnosti /tu dávám pouze kriminální policii, soudům a jiným orgánům činným v trestním řízení/.
Vážený pane Plxxx, že Vaše povaha a jednání je takové jaké je, to je Váš problém. Ale považuji za naprostou drzost a Vaši neomalenost, aby jste si dělil a rozděloval moje struktury, aniž by jste znal moje rozhodnutí a stanovisko po skončení mé PN. Vůbec jste nevěděl , zda hodlám pokračovat v ZFP nebo ne a už rozdělujete moje lidi a ještě jim lžete, že jste mně i s p. Maxxx volali a zvali na jednání a já jsem odmítla přijít. Naprostá lež od Vás. Ale v této disciplíně Vy jste opravdový odborník. A zrovna do Popradu, kde se snažíte mé lidi přidělit do Košic, jezdím pravidelně a spolupracujeme. Naštěstí moji spolupracovníci jsou daleko serioznější než Vy a odmítli Vám podepsat nějaký panflet dříve než budou hovořit se mnou.A zrovna v následujícím týdnu jsme jeli do Svitu k paní M na poradu a celou záležitost jsme si objasnili. Moji lidé stojí za mnou a NE za Vámi. Vy by jste se předně měl zamyslet sám nad sebou co jste pro mé struktury udělal Vy sám a jestli vůbec víte co je to podpora struktury, která Vám, Maxxx i Poxxx přinesla tučné zisky z 650 000 bodů. Kolik Vás stály tyto struktury na odměnách ?? Kolik jste jim přispěl na kanceláře, na činnost, na jejich podporu. !! Peněženky Vás všech zůstali zavřené, jen jste každý měsíc brali a brali a ani trochu jste se nestyděli. A teď si rychle chcete rozdělit práci jiných. Jak se Vám s těmito lidmi bude pracovat. ?? Asi jste si už tuto otázku položil zda by vůbec s Vámi pracovat chtěli. Možná jen pan Oxxx, ale ten je v Popradě sám. Jeho struktura už dlouho pracuje se mnou a bez něho. A proto je raději chcete přidělit do Košic. Pamatujte - Boží mlýny melou. Melou, někomu rychleji a někomu pomaleji. Někomu hodně, někomu málo. Vy si sám vyberte co by měli udělat s Vámi. Jak Vás v životě odmění. Začíná mně vadit čím dál více skutečnost, že jsem s Vámi vydržela tak dlouho spolupracovat a hlavně, že jsem Vám tak dlouho tolerovala Vaše podrazy.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 6. 2011 18:50 | Jiří

IIona???? Když jsou podvodníci ti na hoře, tak proč tam dělat? Jakou to má asi budoucnost????
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 6. 2011 11:19 | Ilona

Hodně záleží na tom, jaké lidi má člověk kolem sebe. Já jsem moc spokojená se svými. A žádná organizace, ani společnost nemůže za to, jak se kdo chová.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 6. 2011 15:41

Tak to pošlime hromadně na ČNB, a je to. A rovnou i do AFIZ, PZ, SZ...
Další vysoce postavený ředitel okradený majiteli a jejich nohsledy, v jehož struktuře se zakladatel a lektor na Štědrý den oběsil, psychicky nezvládnul tu chamtivost, agresivitu a podvody majitelů a jejich "pučmidrátů". Tento chce žít.
Individuum mimo systém to vše likviduje, protěžuje chamtivé, negramotnost, sešxualharašment, liblinga... bere útokem české struktury a pořad Suma Sumárum na ČT 1 sponzoruje z nakradených peněz ze Slovenska pro to, aby se dostali k dalším penězům, k dalším naivním méně přemýšlejícím a nevzdělaným naivním jedincům z řad mladých, sázejí na chamtivost a to s jediným cílem - dostat se do politiky pro beztrestnost. Mít další a další nevolníky.
Mail ředitele s přílohou o ukončení činnosti /tu dávám pouze kriminální policii, soudům a jiným orgánům činným v trestním řízení/.
Vážený pane Plxxx, že Vaše povaha a jednání je takové jaké je, to je Váš problém. Ale považuji za naprostou drzost a Vaši neomalenost, aby jste si dělil a rozděloval moje struktury, aniž by jste znal moje rozhodnutí a stanovisko po skončení mé PN. Vůbec jste nevěděl , zda hodlám pokračovat v ZFP nebo ne a už rozdělujete moje lidi a ještě jim lžete, že jste mně i s p. Maxxx volali a zvali na jednání a já jsem odmítla přijít. Naprostá lež od Vás. Ale v této disciplíně Vy jste opravdový odborník. A zrovna do Popradu, kde se snažíte mé lidi přidělit do Košic, jezdím pravidelně a spolupracujeme. Naštěstí moji spolupracovníci jsou daleko serioznější než Vy a odmítli Vám podepsat nějaký panflet dříve než budou hovořit se mnou.A zrovna v následujícím týdnu jsme jeli do Svitu k paní M na poradu a celou záležitost jsme si objasnili. Moji lidé stojí za mnou a NE za Vámi. Vy by jste se předně měl zamyslet sám nad sebou co jste pro mé struktury udělal Vy sám a jestli vůbec víte co je to podpora struktury, která Vám, Maxxx i Poxxx přinesla tučné zisky z 650 000 bodů. Kolik Vás stály tyto struktury na odměnách ?? Kolik jste jim přispěl na kanceláře, na činnost, na jejich podporu. !! Peněženky Vás všech zůstali zavřené, jen jste každý měsíc brali a brali a ani trochu jste se nestyděli. A teď si rychle chcete rozdělit práci jiných. Jak se Vám s těmito lidmi bude pracovat. ?? Asi jste si už tuto otázku položil zda by vůbec s Vámi pracovat chtěli. Možná jen pan Oxxx, ale ten je v Popradě sám. Jeho struktura už dlouho pracuje se mnou a bez něho. A proto je raději chcete přidělit do Košic. Pamatujte - Boží mlýny melou. Melou, někomu rychleji a někomu pomaleji. Někomu hodně, někomu málo. Vy si sám vyberte co by měli udělat s Vámi. Jak Vás v životě odmění. Začíná mně vadit čím dál více skutečnost, že jsem s Vámi vydržela tak dlouho spolupracovat a hlavně, že jsem Vám tak dlouho tolerovala Vaše podrazy.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 6. 2011 18:38 | Pavla

Máte pravdu, tak proč ČNB něco nedělá????
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 6. 2011 13:36 | jarda

Říká se, že Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Takže dochází i na maskovaný Sološnicko - Bílovicko - Břeclavský bordel, kde řádí negramotnost, primitivismus, sexualharašmet, kriminalita, kuplířství, prostituce, buranství, snaha dostat se do politiky pro beztrestnost, korumpování na všech úrovních jelimánkem a štětkou... lůza končí. Ještě je potřebné změnit zákony a zavést výjimečný trest smrti pro obzvláště vážné pohrdání lidskými životy s cílem osobního obohacení, se zneužitím školství negramotnými burany...
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 6. 2011 12:24 | Jiří

Upozornění České národní banky pro veřejnost

V souvislosti s množícími se stížnostmi spotřebitelů na jednání pracovníků pojišťoven nebo pojišťovacích zprostředkovatelů při uzavírání pojistných smluv, kdy jsou spotřebitelé mylně či nedostatečně informováni o pojistném produktu a o právech a povinnostech vyplývajících ze smluvního vztahu, si dovoluje Česká národní banka poskytnout spotřebitelům níže uvedené rady. Tyto rady považujeme za aktuální i v souvislosti s nabídkami snadného přivýdělku pro studenty, kdy se za těmito nabídkami může skrývat právě zprostředkování pojištění (či jiných služeb na finančním trhu), přičemž studenti často nevědí, že poskytování těchto služeb je regulováno právními předpisy.

• Mějte na paměti, že podpisem smlouvy na sebe přebíráte nejen práva, ale i závazky a po podpisu smlouvy se její ustanovení stávají závaznými. Nepodepisujte proto smlouvy a neplaťte peníze ve vypjatých situacích. V klidu si vše rozmyslete a seznamte se s celým obsahem smlouvy. Nedílnou součástí pojistné smlouvy jsou i všeobecné pojistné podmínky, popřípadě smlouva může odkazovat i na další dokumenty, a proto se podrobně seznamte i s nimi.

• Pokud je Vám zprostředkovatelem či pracovníkem pojišťovny nabízena při uzavírání pojistné smlouvy určitá speciální výhoda, ujistěte se, zda je tato výhoda uvedena i ve smlouvě. Ústní sliby totiž v případě sporu většinou nemůžete prokázat. Písemný příslib výhody je důležitý i v případě, že jste zprostředkovatelem či pracovníkem pojišťovny přesvědčován k přepracování stávající smlouvy na novou, podle jejich tvrzení výhodnější smlouvu.

• Mějte na paměti, že zájemci musí být před uzavřením pojistné smlouvy písemně a srozumitelným způsobem oznámeny informace v rozsahu uvedeném v § 66 1) zákona č. 37/2004 Sb., o pojistné smlouvě, ve znění pozdějších předpisů. Při uzavírání pojistné smlouvy prostřednictvím pojišťovacího zprostředkovatele Vám pak zprostředkovatel musí navíc poskytnout písemně další informace, a to v rozsahu § 21 2) zákona č. 38/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Dále je zprostředkovatel povinen před uzavřením pojistné smlouvy zaznamenat požadavky a potřeby klienta související se sjednávaným pojištěním a důvody, na kterých zakládá svá doporučení pro výběr daného pojistného produktu. Tento písemný záznam z jednání (popřípadě jeho kopii) si vždy od zprostředkovatele vyžádejte a současně si zkontrolujte, zda je tento záznam zprostředkovatelem podepsán.

• V případě, že budete osloveni s nabídkou na zprostředkování pojistného produktu dalším osobám s příslibem provize za sjednání pojistných smluv, mějte na paměti, že zprostředkovatelská činnost v pojišťovnictví je regulována zákonem č. 38/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Pojišťovacím zprostředkovatelem je osoba zapsaná v registru vedeném ČNB. Pro zápis do tohoto registru je vyžadována mj. důvěryhodnost a určitá odborná způsobilost. Podmínku odborné způsobilosti musí splňovat též zaměstnanci pojišťovacího zprostředkovatele, kteří se přímo na zprostředkování pojištění podílejí. Pokud byste tedy zprostředkovávali pojištění v rozporu s tímto zákonem, jednalo by se z Vaší strany o nezákonnou činnost! Pokud budete splňovat požadavky pro vykonávání zprostředkovatelské činnosti, mějte na paměti, že se pojišťovací zprostředkovatel dopustí správního deliktu tím, že od Vás jako od osoby, která se má podílet na zprostředkovatelské činnosti, vyžaduje složení vstupního poplatku jako podmínku výplaty příštích odměn za tuto činnost nebo Vaši odměnu odvozuje od získávání dalších osob pro tuto činnost.

• Mějte na paměti, že pojišťovací zprostředkovatel nesmí klientovi poskytovat neoprávněné výhody finanční, materiální či nemateriální povahy.

• Cílovou skupinou některých pojišťovacích zprostředkovatelů se stávají mladí lidé od 18 do cca 26 let, kteří nemají ještě dostatek životních zkušeností a přesně si neuvědomují následky učiněného právního úkonu. Zvláště ti by měli dbát zvýšené opatrnosti při podepisování smluvních dokumentů, zejména v případě, je-li na ně činěn nátlak a nemohou si vzít smlouvu k prostudování domů.

V souvislosti s výše uvedenými radami Vás dále upozorňujeme, že ČNB vyřizuje stížnosti klientů na pojišťovny či pojišťovací zprostředkovatele pouze v rozsahu svých pravomocí. Pojistná smlouva je dvoustranný právní úkon, charakterizovaný rovností účastníků pojištění, a pokud se některá ze smluvních stran cítí jednáním druhé smluvní strany zkrácena na svých právech, je jediným kompetentním orgánem pro řešení takových sporů soud. V případě zjištěných závažných nedostatků na straně pojišťovny či zprostředkovatele je ČNB oprávněna uložit těmto subjektům adekvátní sankční opatření, nemůže však ovlivnit Váš soukromoprávní vztah s pojišťovacím zprostředkovatelem nebo Váš vztah s pojišťovnou (např. zrušit Vaši smlouvu s pojišťovnou).

P a v l í n a B o l fo vá
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 6. 2011 13:54 | jarda

Konečně to řeší odborník, a ne paraziti ze ZFP. Zedníci, z úřadu práce sedláci, pasáci, štětky, divné individua z představenstva a jiné pochybné negramotné existence. Třeba to rozprášit a nechat to na odbornících. MLM nemá žádné opodstatnění ve finančním poradenství, a určitě ne ZFP. Bordelu je i tak všeobecně dost, a bordel je třeba vyčistit. Byla denacifikace, bude a už i je depodliakovizace. Podlosti ve finančním poradenství nebudou. Vyčistit Augiášův chlév je prioritou finančního poradenství ČR i SR.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 6. 2011 12:33 | Jiří

Pošlu Vám výpočty a info. Vážné choroby? To Vám doporučit nemohu, raději si pojistěte invaliditu - nemoc i úraz. Pak Vám vysvětlím proč.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 6. 2011 12:00 | petr

petrgot@seznam.cz, nechci přes něj investovat, proto je to jen na 400kč, nějaká kč, která se investuje už me nezabije tak mi něco pošlete jsem zvědavý. videl byc hto tak že smrt na 10tis, nejakou urazovou klidne muze byt, lae hlavne trvale nasledky tak 400tis, hospitalizaci 200kč, denni odskodne myslim staci pro zacatek 100kc a premyslim i o vaznych chorobach. pak bych to chtel zmenit az budu starsi a bude nejaky zavazek,diky
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 6. 2011 11:41 | Jiří

Flexi není špatný životní program, má 1,2,3 stupeň invalidity, což jinde nenajdete. Má i schopné plnění. Minimální postačitelnost. Rizika daleko levnější než ČSOB. Minimální měsíční pojistné je nastaveno na 300,-. Pojistné částky si můžete zvednout oproti ČSOB a nebudete platit více jak 300,- ovšem do určité míry. U vybraných rizik, si můžete snížit pojistnou dobu, tím ušetříte další peníze, spoustu naivních klientů platí pojistnou dobu 30 a více let, ale jaká je pravděpodobnost, že to klient bude platit po celou dobu? Klienti platí za dobu kterou ve skutečnosti nevyužijí. Starší Flexi nebo jiný program od PČS, můžete laicky řečeno převést na nový program a to bez provizní zátěže. Flexi vnímám jako dobrý program. Má vysokou provizní zátěž, ale to Vám může být úplně jedno, protože na druhou stranu PČS (flexi 2011) připisuje bonusy.

7BN má v mnoha případech levné pokrytí, bohužel minimální postačitelnost ovlivňují vybrané rizika a někdy se dostáváte na vysoké měsíční pojistné, které by bylo např. u Flexi o dost nižší. 7BN má minimální měsíční pojistné nastaveno na 400,-. Opět můžete snížit pojistnou dobu u rizik a ušetřit spoustu peněz.


Samozřejmě ani jeden jmenovaný program není vhodný na investovaní, ale to žádný IŽP!


Doporučuji Allianz pro život, program vnímám jako jeden nejlepší.


Napište svůj mail, pošlu Vám info. Na internetu toho moc nevyřešíme. Nejde jenom o program, ale o celkové nastavení programu. Na co vám bude nejlepší program na světě, když není program sjednaný tak jak má?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 6. 2011 10:06 | jarda

Nemůže ho odmítnout, protože je klientem ČSOB. Má smlouvu s ČSOB a nezajímají ho žádné kriminální živly, ne? Tak podá v ČSOB stížnost a použije i obchodní inspekci. Přeci se nenechá vydírat a zastrašovat negramotnou lůzou, ne? Na Slovensku ti burani dokonce chtěli při odevzdávání smluv důchodové reformy za jednu 50 Sk, a vymyslel to ten redardovaný sociopat, který veřejně osahával... a cpe se do politiky. Pochybuji, že až takového křupana by tam chtěli, ne? Byl jsem u toho, když si na školení řídících pracovníků technický řiditel stěžoval na podvodné uzavírání smluv stavebního spoření v ZFP, a jelimánek se jen uculoval... založil na tom svoje podvody proti spolupracovníkům, proti lidem, proti státu... že prý "kolotoč" - čisté kreténství, jak všechny okolo sebe oblbnout a okrást. Takže stát se brání a dělá kroky vůči takovýmto parazitům. Přeci jen, když se negramotný jelimánek dostane k možnosti okrádat, okrádá a třepe sprostosti, stačí si přečíst ty plátky INFO.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 6. 2011 9:48 | petr

myslím že odmítne. volal jsem si na infolinku a říkali mi ať se obrátím na zfp, ti se mnou spíší změnový formulář. pracovníci na čsob do té smlouvy zasahovat nemůžou. tedď jste mě v tom úplně zamotal, jak poznám co je dobré jejda. díval jsem se na net na pojistky flexi, ty jsou "žepřej" dobré a variabilní hodně a kooperativa nová, píšou 7BN se jmenuje. díky
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 6. 2011 23:13 | Jiří

Já jsem popleta:-) Napsal jsem to nakonec dobře. Omlouvám se.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 6. 2011 23:08

Určitě ho ČSOB neodmítne, dobře zná kriminální aktivity některých tzv. "finančních poradců", storna po zjištění balamucení na seminářích jim nedělají dobré jméno. Požádá o starostlivost nejbližší pobočku ČSOB. Je to stále obchod, a vyloučí parazitující neodbornou sešlost, která si hraje na vysoké vzdělání, na akademii, a jde o partičku chamtivých primitivních nevzdělaných individuí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 6. 2011 22:54 | Jiří

Omlouvám se chtěl jsem napsat ,,Jsou rozdíly mnojem vyšší oproti ČSOB"
2)Možnost, sjednat IŽP s minimální postačitelnosti. S levnou úrazovkou, ve vašem případě běžně 100 – 130Kč rizika, které máte sjednané nyní. Při zvyšování pojistných částek jsou rozdíly mnohem nižší oproti ČSOB Život.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 6. 2011 22:50

Nebudu raději komentovat pojistné částky, protože Vám to platí rodiče a Vy asi příjem jako student nemáte. Takže o tom rozhodují rodiče. Každopádně pokud budete chtít navýšit pojistné částky, zvedne se i měsíční pojistné, zaleží na minimální postačitelnosti u vašeho programu. Až dostudujete, co chcete dělat? Momentálně jste v 1rizikové skupině, ale až začnete pracovat můžete se ocitnout ve 2-3-4 skupině a tam se cena úrazovky citelně zvyšuje. Momentálně máte sjednanou úrazovku, zjistil jste si cenu i invalidity, pracovní neschopnosti atd.? Tam je teprve cena odlišná od konkurence. Co dnes nemáte sjednané neznamená hned, že si to na základě svých potřeb nesjednáte v budoucnu. ČSOB má bohužel spoustu zbytečných výluk, nemá ani moc efektivní plnění. Když už IŽP tak s minimální postačitelnosti, menšími přirážkami za rizikové skupiny a efektivnějším plněním.
Je několik možností

1)Možnost, sjednat si RŽP, který nemá rizikové skupiny a má fixní cenu rizik ( cena rizik je po celou dobu stejná) vhodné především pro klienty, kteří myslí do budoucna. Daleko efektivnější plnění za velmi příznivou cenu. Doporučuji, moderní způsob pojištění. Máto tolik výhod, že bych se upsal. Pošlete mail, pošlu Vám info.
2)Možnost, sjednat IŽP s minimální postačitelnosti. S levnou úrazovkou, ve vašem případě běžně 100 – 130Kč rizika, které máte sjednané nyní. Při zvyšování pojistných částek jsou rozdíly mnohem nižší oproti ČSOB Život. Minimální pojistné 300,- měsíčně. Velmi levné dětské pojištění, ale to momentálně asi neoceníte.
Pokuste se jít přímo na pobočku, bohužel se možná dočkáte toho, že Vás poukáži na zprostředkovatele, který Vám to dělal.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 6. 2011 20:27 | petr

mam csob zivot+. udelali mi to rodice pres jednoho pana, jsem student, ročník 1991. smrt 100tis,urazova smrt 90tis, TN 200tis,DO 100,hospit. nemoc uraz 100kc. chci si zvysit TN a hospitalizaci a snizit smrt.plati mi jen 400kc.162kč stojí rizika, což neni moc myslím.mam to rok a pul a do 65let, tak prave nevim kam s tim, jestli do csob nebo na zfp
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 6. 2011 20:15 | Jiří

Petře- Myslíte ČSOB Život? Ten drahý ČSOB život? Napište zde jaké limity máte a kolik měsíčně platíte. Napište i věk a povolání. Napíšu Vám jaké jsou jiné možnosti, asi se chytnete za hlavu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 6. 2011 18:30

Podmínky jsou stejné, ty oblbovačky z brainwashingových semenářů jsou jen bláboly. Choďte klidně do nejbližší pobočky ČSOB, rádi s Vámi podebatujou a převezmou starostlivost, je to běžný produkt. A i ČSOB podvedli, jako všechny jiné. Je to i na netě. ČSOB bude stéle, a podvodníci melou z posledního.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Zbyněk Frolik

podnikatel, Linet

Karel Svoboda

podnikatel, Toi Toi

Zbyněk Frolik
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Karel Svoboda
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services