Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie II.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 730 komentářů)

6. 6. 2011 17:51 | petr

já se právě bojím, že jsem někde slyšel že produkt přes ZFP má jiné pojistné podmínky, tak jestli budou schopni mi ho upravit. k ničemu se ukecávat nechci, jen zvýšit úrazovou složku:-P
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 6. 2011 16:57

Ano, choďte přímo do ČSOB, a ne ke zločincům.Ještě by Vás ukecali k nějaké té jejich další sprostosti.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 6. 2011 13:30 | petr

Dobrý den, mám sjednanou pojistku ČSOB přes společnost ZFP a potřeboval bych v ní upravit limity. Kam se mám obrátit?, ten člověk co mi to sjednal myslím že to nedělá. Stačí, když zajdu na pojišťovnu čsob a oni mi to předělají? děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 6. 2011 13:29 | petr

Dobrý den, mám sjednanou pojistku ČSOB přes společnost ZFP a potřeboval bych v ní upravit limity. Kam se mám obrátit?, ten člověk co mi to sjednal myslím že to nedělá. Stačí, když zajdu na pojišťovnu čsob a oni mi to předělají? děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 6. 2011 13:18

... a to vše za peníze oblbnuté rodiny a přátel, no nevemte to, když jsou naivní a blbí, ne?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 6. 2011 12:18 | Kateřina

Já má se ZFP dobré zkušenosti. Sla jsem na seminar v 19 letech a to jsem v te dobe o penezich nevedela nic, ve skole Vám nikdo nerika, jak ukladat a investovat penize. Je hezké už jen po trech letech jak se Vám ukládají a zhodnocují peníze. Seminar byl pro me velkym prinosem do zivota. Až si ted budu kupovat novou lednici, tak si na ní nemusím brát úvěr jako spousta ostatních lidí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 6. 2011 0:03 | jarda

Jana, nebuďte naivní, všude jsou úplatní a ta fima je celá o podvodech a úplatcích. Byl jsem 5 roků každou sobotu na seminářích v SR i ČR, znám osobně majitele, lektory, organizátory, ale v té době ještě až tak nekradli a nelikvidovali lidi, alespoň jsem to ještě neviděl. Dnes je to již jen zločinecká psychopatická sebranka, která jde po moci do politiky a neštítí se ničeho, s klidem odkrágluje ty, kteří do toho vidí. Jde o maskovaný vesnický bordel zvrchu. Jelimánek ovládaný štětkou, oba negramotní, protože nepochopili podstatu člověka a myslí si, že ho mohou ovládat. Mají infantilní sociopatické náhledy na společnost a jejich činnost je pouze pro ně, i těch takzvaných 7 statečných likvidují.Pomlouvají všechno a vše, i vlastní děti. Lůza.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 6. 2011 22:31 | Jiří

O tom se už psalo hodně, vůbec nic to nedokazuje. Jinak jaký materiály Vám mám poslat aby jste uvěřila? Soudy Vám nestačí, či články odborníku???
Ano mám vlastní zkušenost a větší zkušenosti v tomto směru má i bývalý ředitel Jaroslav Jedlička.
Kdo by hodnotil příznivě přiblblé příspěvky, kdy se lidé zmůžou jenom na jednu větu. ZFP je dobrá společnost, jsem spokojený a podobné věty. Už mnohokrát jsme zde vysvětlili dané problémy, ale nikdo nepodal žádný inteligentní argument. Jenom ,,společnost je tady16let, má akreditaci nebo má dohled od ČNB“ To jsou tak slabé argumenty, že je značně viditelná naivnost jedince, který to píše.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 6. 2011 20:45 | Jana

Nezlobte se ale musím podotknout, že skutečnost, že jsou kladně ohodnoceny jen negativní příspěvky na ZFP je velmi zavádějící...
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 6. 2011 20:43 | Jana

Milý Jiří nechápu jak tu můžete hanit něco o čem se nechcete přesvědčit, alespoň jste to zde nezmínil, že byste měl vlastní zkušenosti s ZFP. Protože zneužívat toho že něktří lidí věří víc internetu než vlastnímu úsudku je nehorázné!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 6. 2011 20:35 | Jana

A vážně si myslíte že společnost s kreditací ministerstva školství a dozorem ČNB mohla spáchat všechno co tu píšete????
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 6. 2011 7:55 | Pavla

Co to řešíte? O ZFP normalní lidé nezakopnou a jestli je člověk tak nevzdělaný a na základním semináři neprokoukne jasný byznys pro vyvolené, tak je to jejich smůla. Vždyť si z nich dělají lidé srandu. Před týdnem jeden vymytej, dostal v hospodě do držky za jeho blbé kecy.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 6. 2011 7:43 | Verciks

Základní seminář jsem také absolvovala a mě nadchl, dozvěděla jsem se spoustu nových věcí.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2011 11:27

Byl jsem na základním semináři, informace jsou opravdu hodně chabé. Mnohem více informací najdete např. Zlatá koruna, produktové listy a zadarmo. Poslední hodina, motivace jako hrom, všichni budeme milionáři, každý má šanci, stačí pokračovat a uzavírat kombinace, dělat si vlastní strukturu. Pasivní příjem je to nejlepší co může člověka potkat... Dámy a pánové, všechno je to úplně o něčem jiném a kdyby ZFP měla opravdu tak výborný systém, tak by měla v řadách vzdělané lidi, ale těch vzdělaných lidí tam není zrovna moc, že? V ČR jsou daleko lepší společnosti, které se zaměřují na kvalitní servis. Mají daleko více možností a nabízejí daleko lepší řešení. Můžete dostávat i provize, pokud se zapíšete jako tipaři, nic neriskujete a provize nemusíte vracet. Nepotřebujete ani živnost. Jo je to všechno o těch informací.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2011 9:57

Bouchači útočí, stále si myslí, že nakradli málo a okradli málo lidí, tak houně na seminářě, oholíme dočista. Vižír, zářivě čisté konta, vyžereme vás všechny dočista. Dobry den. Chcel by som sa podelit zo skusenostami s firmou ZFP. Vo finnancnictve som uz nejaky ten rocik presnejsie 8a to co som vcera zazil na stretnuti u klienta kde boli " akoze poradcovia zfp " dokonca dvaja tak to musim napisat. Moji klienti rodina xxx mali vytvoreny plan mescne cca 165€ 5000 sk. Otec 8 rocne kzp -kapitalku mesacne 16,92€ stavebko pss 30€ mesacne . Manzelka mala uzatvorene 6 rocne kzp mesacne 16,92 € v ktorom bola dohodnuta doba na 10 rokov, izp axa comfort plus 25 €mesacne uz treti rok. Dieta 1 urobene kžp koopky fj tjprodukt na veno a stipendium s tym ze rodic plati do 18 dietata a poistovna 7 rokov dodovrsenia 25 rokov dietata plus izp aegon na 17€ kzp12,28 € a izp axa 10 € Dieta 2 kžp koopka fj 15,66 a izp aegon 17€ a izp axa 10 €. A pre manzelku sa mal pripravit este navrh na stavebko od wuestenrotu na rodinne stavebne sporenie kde sa daju premiovo zvyhodnit tak ako manzelka tak aj deti a nepotrebuju platit samostatne poplatky ako v pss. Co urobili " akoze poradcovia zo ZFP " urobili kombinaciu vraj vyhodnejsie ako mali predtym. Zrusili uplne vsetko klient mal uz zaplatene poistne 6970 € tj cca 210000 sk o ktore pri storne prisiel. A co ma najviac zarazilo bolo ze urobili tie iste izp s tymi istymi parametrami ako mali urobene predtim mam namysli Aegony . Dokonca pozastavili aj stavebko a urobili nove csob a premiovo zvyhodnili manzela . A to je len zlomok toho co este tato skvela particka vyparati u klientov . Lubo
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2011 8:51 | DANA

tak lidi, seberte se, ty příspěvky co tu lidi píšou, už o něčem vypovídaj, ne? Zkuste o tom popřemejšlet. Hezkej den.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2011 8:49 | IVOŠ

Využítí kombinace pro celou rodinu? Mohu jen doporučit, na provizi nám přišlo 19.000,- Kč a k tomu samozřejmě čerpám od státu 10.400,- ročně. Ozvěte se Ti, kterým se tahle varianta nelíbí!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2011 8:40 | MARIANA

Ahoj Šoňo, vynikající výrok! :) Tak lidi, uděláte si konečně raději svůj názor? nebo půjdete ve stádě...?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2011 8:36 | Helena

Jiří, nevím co Vás vede k takovémuto rozhořčení, ale musím na něj reagovat! Se společností spolupracuji od počátku roku 2011 a systém, který je zde nastavený, Vám mohu zaručit,funguje na 100%. Chápu, že máte jiný názor, na druhou stranu, kdybyste navštívil naší akademii a seznámil se s myšlenkou naší společnosti, možná byste změnil názor.
S pozdravem Helena
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2011 8:31 | Tom

Souhlasím, ZFP akademie společnost se skvělou fylozofií.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

David Ondráčka

ředitel Transparency International

Libuše Šmuclerová

ředitelka Ringier Axel Springer

David Ondráčka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Libuše Šmuclerová
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services