Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie II.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 730 komentářů)

2. 6. 2011 8:30 | Soňa

Moje osobní zkušenosti se ZFP Akademie jsou jen pozitivní.Hlupáci,kteří dají přednost jen názoru druhých,místo vlastní zkušenosti jsou k smíchu.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2011 8:28 | Soňa

Využití kombinace od ZFP Akademie je jistě přínosem pro celou rodinu.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2011 8:27 | Soňa

Navštívila jsem základní seminář u ZFP Akademie a informace tam získané rozhodně nejsou k zahození.Myslím,že v dnešní nejisté době je nadmíru důležité být dobře zajištěn.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2011 8:24 | Helena

Milá Sixano,
jsem ráda, že se konečně někdo rozhodl říct o svých dobrých zkušenostech se ZFP, lidem prostřednictvím internetu, kde si lidé povětšinu jen stěžují. Děkuju Sixano, mám totiž se společností stejné zkušenosti.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2011 8:08 | Helena Nováková

Jitko, rozhodně s Vámi souhlasím. ZFP Akademie je vynikající společnost, která mi dala nový pohled na svět.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2011 23:58 | Jiří

Lidé, kteří nemají vědomostí věří a propagují něco čemu nerozumí. Doporučuji nenavštěvovat MLM společnosti, které nemají ve finanční sféře co dělat a raději hledat poradce, který si nebuduje kariéru založenou na bodech nebo na jiných nesmyslů. Poradce nesmí být ovlivňován systémem, už to pochopte. MLM je uzavřená společnost, která učí jenom to co se ji hodí. Nikdy Vás nenaučí to co opravdu potřebujete vědět. Kdo hledá ten najde, hezký večer.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2011 21:13 | Sixana

Nedávno mě navštívila moje kamarádka, která pracuje u ZFP akademie a pozvala mě na základní seminář. Návštěvu základního semináře jsem odmítla s tím, že se nechci nic učit, protože na to nemám buňky, ale potřebovala bych, aby mi pomohla dát do pořádku mé smlouvy. Toto mé rozhodnutí a přání zcela respektovala. Řekla, že dobrý poradce smlouvy nikdy neruší, ale maximálně upraví. Jak řekla tak učinila. Smlouvy dala do pořádku a opravdu mě do ničeho nenutila. S takovím přístupem a poradenstvím jsem opravdu zcela spokojena.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2011 20:34 | Jitka

V dnešním světě s dost složitou ekonomikou pro obyčejného člověka je myslím dobré pro každého vědět na co má od státu nárok a jak využít státních příspěvků. A o tom nás výborně informují obchodní zástupci ze ZFP společnosti.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2011 20:13 | Jitka

ZFPakademie je společnost, kterou by měl každý člověk poznat. Nevím o žádné jiné společnosti, která by dokázala vysvětlit i laikovi, dneska pro život tak důležité finanční programy.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2011 19:53 | Jitka

Já si myslím, že založit ZFPakademii byla skvělá myšlenka, jelikož v dnešní době je důležité,aby se z finančního hlediska o sebe uměl každý postarat.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2011 17:40 | Yvetta

také jsem se zúčastnila vzdělávacího semináře, je to už 3 roky. Z dalších přednášek jsem absolvovala pouze 2, protože to na mně tenkrát bylo časově náročné. Seminář byl zajímavý. Po tom, co jsem si zde přečetla, přemýšlím, že se na něj přihlásím znovu. Tři roky jsou přece jen dlouhá doba a člověk by měl být stále "v obraze".
-11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2011 13:48 | Michal

Dobrý den, mrzí mne Váš názor. ZFP Akademie, uzavírá kvalitní kombinaci smluv. Seminaristé mají na hotelech stravu zdarma (v ceně semináře) nevidím v tom tedy problém. To, že někdo musí vracet provize, je velká škoda, protože pak přichází především o své vložené finanční prostředky do svých smluv. Pokud klient kombinaci platí, tak jak si jí uzavřel, nemusí nikdy za nic provize vracet. Většinou si smlouvy zruší a udělá jinde. Velká škoda a chyba. S firmou ZFP Akademie nemám žádný problém.
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 5. 2011 18:38 | jarda

To užitečné je:
Oblbovat vlastní rodinu. ------ Uzavírat jim nesmyslné kombinace. ------ Dodat seznam všech, které znám. ------ Konzumovat každý týden předraženou stravu v jejich "hotelech" - znalí mluví o bordelech. ------ Poděkovat za vymáhání provizí ve větších sazbách, které jste dostali. A poděkovat. ------ A nečekat ani kytičku na hrobě po likvidaci svojí a své rodiny partičkou všehoschopných kriminálních živlů v řízení firmy.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 5. 2011 14:57 | Yvona

Já jsem se ZFP velmi spokojená, prošla jsem všemi školeními a dozvěděla mnoho užitečného.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 5. 2011 15:43 | Tomáš

Protože i když zástupce ZFP ví, že klient má dluhy, tak mu přesto vnutí spoření. Stavebko má úročení tak 6%, nesplácené dluhy 26%. Rada takovému klientovi je jasná - splácet dluhy pak spořit!!!!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 5. 2011 20:22 | Pavla

Problém je ten, že laik si názor nedokáže udělat na semináři, který je jednostranně zaměřený. Klient by měl potkat více opravdových poradců. Jeden mi otevřel oči. Jiří je tvrdý jak na finanční trh, tak na své klienty, ale dokáže nezávisle poradit. Dokáže pochválit kvalitní konkurenci, to jsem od ZFP nikdy neslyšela, aby někoho pochválili, všechno se točí kolem kombinací. Není zavázaný k žádné firmě a dělá pro všechny možné finanční ústavy a to i zahraniční. Měla jsem sponzora, který je kousek od ředitelské pozice a místo odborných rad, jsem jenom slyšela motivační kecy. Jsou jednodušší lidé, kteří jdou ze stádem ovcí a tak vnímám podle své osobní zkušenosti i ZFP a ať se na mě klidně zlobí.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 5. 2011 13:19 | Jiří

ZFP - smlouva Druh resp. název smlouvy (verze) smlouva o obchodním zastoupení, ver. 081111
Stupeň rizikovosti pro poradce dle autora (0-5) 5 - nejvyšší
Exkluzivita Ano
relativně jednoduše ale velmi široce koncipovaná konkurenční doložka, která se svým pokrytím celého území ČR je bezesporu nepřiměřená je stanovena na 12 měsíců bez nároku na protiplnění
Pokuty pokuty jsou stanoveny od 15.000 Kč až do 1.000.000 Kč za každé jednotlivé porušení smlouvy, což je absurdní a nepřiměřené ustanovení smlouvy. Vedle toho není dotčeno právo ZFP na náhradu případné škody.
Rozhodčí doložka rozhodčí doložka je obsažena, a to na veškeré případné majetkové spory, které by mohly ze smlouvy vyplynout rozhodčí doložka je určena ve prospěch nejmenované soukromé rozhodčí společnosti resp. ve prospěch jediného rozhodce určeného ze seznamu rozhodců této společnosti (jedná se tedy o rozhodce určené předem společností ZFP)
Výpovědní lhůta 2 měsíce 3 měsíce (v prvních dvou letech, ve třetím roce a následujících letech) povinnost tvorby stornofondu do určité výše bez ohledu na stornovost
Zajímavost povinnost tvorby stornofondu do určité výše bez ohledu na stornovost smluv
Poznámka rozhodčí doložka tohoto rozsahu v návaznosti na možnou výši pokut ze smlouvy vyplývajících je dle názoru autora kombinací, kterou nelze doporučit ve smlouvě k podpisu, autor vnímá rizikovost této smlouvy jako velmi vysokou, a to vzhledem ke zkušenostem se soukromými arbitrážemi vybranými předem pravděpodobným žalobcem, a to ještě ve prospěch jediného rozhodce, výše pokut je dle názoru autora v této smlouvě jednoznačně nepřiměřená, rozhodčí řízení resp. jeho výsledek se předem těžko odhaduje, vzhledem k tomu, že rozhodce nemusí být vázán s trochou nadsázky "ničím" a vzhledem k tomu, že jeho rozhodnutí je v zásadě nepřezkoumatelné.
Autor: JUDr. Vladek Krámek Zdroj: Investujeme.cz
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 5. 2011 12:52 | Analýza

http://www.investujeme.cz/cs/porovnani_smluv_upravy_investujeme.pdf
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 5. 2011 12:51 | analýza

Celkové hodnocení Vladek Krámek svou analýzu doplnil též celkovým hodnocením rizikovosti smluv z pohledu finančního poradce. V hodnocení rizikovosti od 0 do 5 se nejlépe umístila smlouva společnosti Fincentrum se známkou 0, na druhém místě skončila smlouva Partners (1) následovaná AWD (2). Čtvrtou příčku obsadila s hodnocením 3 společnost Broker Consulting. Nejhoršího hodnocení se dostalo smluvám se širokými konkurenčními doložkami a vysokými smluvními pokutami - OVB (4) a ZFP Akademie (5).
http://www.investujeme.cz/cs/p...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 5. 2011 14:40

12.05.2011 09:25 Též jsem byl na semináři,mám licenci ale obětuji 2100 kč a končím.Až druhý den po semináři při návštěvě"poradce?" člověk zjistí,ze vše je jinak,než jak na jejich semináři prezentují. Člověk zjistí,že aby se mohl dále vzdělávat,musí uzavřít smlouvy za účelem získání bodů,toto prezentují jako VLASTNÍ KOMBINACI.Smlouvy jsou vybrány "sponzorem?"(spíš jsem já jeho sponzorem).Kam se poděla ZFP slibovaná možnost výběru?Přišlo by mě rozumné nabídnout např.5 možností a ne jím určenou společnost a částku.Navíc mé dosavadní pojištění bylo uzavřené u společnosti,kterou ZFP prezentuje jako smluvního partnera!!!Smlouvu si přečtu,protože mě zajímá,ale rozhodně nepodepíšu!!!! Toto jsem napsal pouze jako příklad,je tam daleko více věcí,které musí přijít podezřelé každému,kdo má IQ vyšší jak 60.Škoda že to vyšlo na povrch až po zákl.semináři,mohl jsem ušetřit čas i peníze. Přeji všem hodně prozíravosti a opatrnosti.A JAK TVRDÍ ZFP NA SEMINÁŘÍCH,JSOU TO VAŠE FINANCE,já tvrdím TAK ABY VAŠIMI TAKÉ NADÁLE ZŮSTALI.Každý svého štěstí strůjce. mefisto 74
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

František Piškanin

podnikatel, Hopi

Petr Kasa

podnikatel a investor, Clareo

František Piškanin
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Petr Kasa
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 4 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services