Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie II.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 730 komentářů)

12. 5. 2011 9:58 | Jiří

Michale, každý klient tvrdí, že má perfekní programy, ale realita je jiná. 90% lidí má špatné, nebo špatně nastavené programy a to i samotní zprostředkovatelé.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 5. 2011 7:40 | Michal

Dobrý den, já mám s firmou dobré zkušenosti. Mrzí mne potom, když někdo nemá. Doporučuji pouze si ověřit daného obchodní zástupce, který s Vámi spolupracuje. Jinak programy, které mám uzavřené sám, jsou perfektní a nemohu si stěžovat na nic.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 5. 2011 22:39

Monik. Slzy v očích Dobrý večer všem. Četla jsem dalo by se říct veškeré příspěvky. Chtěla bych reagovat touto formou taky na ZFP akademie. Před asi 2 lety mě jeden přítel seznamil s jednou osobou v Českém Těšíně který dělal tento jestli se tomu dá říct byznys. Jelikož jsem ztratila zaměstnání a chtěla jsem se chytnou čehokoli tak jsem na tuto nabídku přikývla. Jela jsem jako každý v sobotu na seminář. Jelikož nebyla jistota že bude volno tak jsem si řekla že jsem asi jela zbytečně. Ale ejhle zahrál to na mě tak že je nezkutečný zájem a že se mě bude snažit tam dostat. Po skoro celodenním sezení na zadku a poslouchání blábolu jak jsou šíleně úspěšní a kolik nemají peněž a jak si je můžu vydělat atd jsem jela domu. V podvečer mě ještě zpracoval si sjednat se mnou schůzku. Zmanipuloval mě tak že jsem si uzavřela skoro vše co se dalo a že jsem ani vlasntě nevěděla na co je bubu mít. Vyplnil skoro vše za mě jen se ptal na nějaké informace a nahazoval mi tam nehorázné částky a nasledovně přede mě položil arch papíru které jsem jen podepsala ze slovy že jsem udělala dobře. I když jsem měla nějaké smlouvy musela jsem je buď zrušit nebo převést k jejich společnosti. Ve finále se měsíční částka vyšplhala přes 2.500kč. Příčemž připomínám že jsem byla nezaměstnaná. Ale ujištoval mě že budu tolik vydělávat že to zvládnu hradit. Po podepsaní smlův po mě chtěl abych otevřela telefonní seznam a začala telefonovat. Jelikož jsem v tomto směru byla nováček vůbec jsem nevěděla jak s rodinou a přáteli mluvit. A hlavně o čem. Když mi na semináři řekli že mě vše budou učit. Ale nějak jsem to zvládla. Po zučinění smluv jsem dostala své registrační číslo a tím jsem vlastně mohla udajně podnikat. Aniž bych podepsala nějako smlouvu. Tak jsem zavolala rodině. Má skvělá máma mi chtěla v tomhle pomoc tak si uzavřela stavební spoření za které jsem dostala i provizi jakož to i za své smlouvy ale to jsem se ještě dělila o provize s dotyčným. Když jsem následovně začala postupně zjišťovat jaká tato firma nebo jak se jim vlastně říká pracuje a jak se o nich mluví jsem usoudila že toto není mé gusto takhle okrádat svou rodinu, přátelé a své známe. Sám mi zdělil že si musím uvědomi že je to pyramida a že když já něco vydělám on taky s toho má provizi a tak to jde výš až k osobě která tuto pyramidu vlastně vymyslela. Také mi řekl že mě bude učit a školení budou ale vše v OV přičemž jsem usoudila že cestovaní autem každou sobotu bude docela náročné. 2 krát měl vzal,pak se vždy tak zatvářil že bych taky měla vzít auto a jezdit a on se jen přibere. Podotýkám že mě nenaučil nic. Na závěr bych chtěl ukončti tento dopis tím,že když jsem porušila veškeré smlouvy a také od mamky mi začal následovně vyhrožovat že budu muset veškeré provize vrátit a vlasntě asi i ty jeho atd a už ani vlastně nevím co všechno mi psal jsem se spojila s jednou právničkou a prodiskutovala to. Po celkovém řešení v závěru mi právnička zdělila že jelikož nejsem nějak smluvně vůči nim vázaná což si ověřovala a volala na centrálu tak nejsme povinna provize vracet. Že je na to zákon. Milí čtěnáři. Po roční a půl odmlce z jejich strany mi přišel dopis že jsem nucena tuto provizi neprodleně vrátit zpět jinak bude tako částka exekučně vymáhaná. Prosím ze ZFP akademie mi nepřišlo nic. Tento dopis dorazil z Českých Budějovic od právnické firmy. Když jsem se následovně obrátila na akdvokátní kancelář tak mi sekretářka zdělila že mi určitě museli přijít nějaké dopisy a tím že jsem nereagovala tak to postoupilo k nim. Když jsem ji zdělila že mi už víc jak 2roky nic z jejich strany nedošlo tak mi řekla že to nejprv řeší pobočka v Ostravě a pak to jde k nim. Přičemž z tohoto koutu republiky mi nepříšlo vůbec nic. Na otázku jestli tam má před sebou nějakou mou dokumentaci tak s mým překvapení mi zdělila že mají smlouvu a výpis z rejstřiku trestu,což vím že je zpopltněno 50kč. Jelikož jsem jim nikdy nic takového nepředávala byla jsem zdrcená že někdo na mě udělal podvod a zfalšoval můj podpis. Ale při představě kolik formuláří jsem podepisovala z doměním že jsou to smlouvy mohlo to být uděláno i takhle. Jsem nesmírně zdrcena sama sebou že jsem této instituci podlehla. Jelikož jsem člověk který nechce mít problémy rozhodla jsem se tenhle dluh jim vrátit a mít čistý štít a navždy na ně zapomenout. Myslím že tenhle ten příběh je škola pro všechny kteří se nechtějí zklamat a spálit v životě tak jak já.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 5. 2011 22:11 | Tomáš

Nedávno jsem na doporučení svého strýce zúčastnil základního semináře ZFP akademie, který se konal na hotelu Top na Chodově a byl jsem opravdu mile překvapen. Odborný a skvěle podaný výklad lektorů, příjemná atmosféra a zíkaní mnoha důležitých informací, byla pro mne velmi hezky a užitečně prožitá sobota. Chtěl bych totou cestou poděkovat těm příjemným lidem, kteří se podílí na zvyšování finanční gramotnosti široké veřejnosti.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 5. 2011 20:19 | alena

Přečetla jsem si přízpěvek pana Josefa a nevěřím svým očím. Protože u ZFP pracuji vím,že rozhodně manažeři nesepisují jakési formuláře v restauraci při obědě, ale smlouvy s klienty v kanceláři a pukud si to klient přeje tak za ním přijedou domů. Klient si může vždy vybrat podle svých možností a představ. Rozhodně jsem se nesetkala s tím, že by se někdy manažeři ze ZFP chovaly jako banda blbů. Jestli jsou vaše slova pravdivá věřte, že šlo o nějakou provokaci ze strany konkurence. Více k tomu nemám co dodat.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 5. 2011 9:57

Daniel Nedávno jsem byl také na semináři.Poslouchalo se to pěkně,najíst jsme dostali (za ty peníze) :-)) .Udělal jsem si o tomto podnikání svůj obrázek a nevěřím ani jim zbla.Už jen to,že v sále Vás sedí asi 100 lidí a pak se jde společně na oběd kde je z té stovky najednou polovina-záhada.Co mě ujistilo o podivnosti tohoto podnikání hlavně je to,že na konci semináře Vám usměvavý pán ukazuje grafy s úžasným kariérním postupem za pár měsíců a s platy jako hrom.Dorazilo mě úplně tzv doporučení,že si vše (smlouvy,čtyřkombinace apod)máme naplánovat a sjednat se svým sponzorem ještě týž den,ale nejpozději do 48 hodin (dokud jsme tvární a moc o tom nepřemýšlíme).Toto není solidní jednání.Zase musím za sebe říct,že školení které Vám provedou je vcelku zajímavé a otevře Vám oči abyste se o své těžce vydělané peníze začali starat.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 5. 2011 9:51 | Daniel

Nedávno jsem byl také na semináři.Poslouchalo se to pěkně,najíst jsme dostali (za ty peníze) :-)) .Udělal jsem si o tomto podnikání svůj obrázek a nevěřím ani jim zbla.Už jen to,že v sále Vás sedí asi 100 lidí a pak se jde společně na oběd kde je z té stovky najednou polovina-záhada.Co mě ujistilo o podivnosti tohoto podnikání hlavně je to,že na konci semináře Vám usměvavý pán ukazuje grafy s úžasným kariérním postupem za pár měsíců a s platy jako hrom.Dorazilo mě úplně tzv doporučení,že si vše (smlouvy,čtyřkombinace apod)máme naplánovat a sjednat se svým sponzorem ještě týž den,ale nejpozději do 48 hodin (dokud jsme tvární a moc o tom nepřemýšlíme).Toto není solidní jednání.Zase musím za sebe říct,že školení které Vám provedou je vcelku zajímavé a otevře Vám oči abyste se o své těžce vydělané peníze začali starat.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 5. 2011 23:38 | Jiří

,,Můj boss (tedy manažer)mi sjednal výhodné pojistky, než jsme cokoliv podepsali udělal mi analýzu všech produktů co jsem požadovala“ A jaké produkty jste požadovala? Na základě čeho jste je požadovala? Tak to jste zprostředkovateli ušetřila hromadu času. Jakou analýzu máte namysli? Nečekám, že budete reagovat… společnost si škodí sama. Je spoustu společností a daleko úspěšnější než je ZFP a nikdo o nich nepíše, proč taky, dělají tak jak mají...
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 5. 2011 15:58

Z netu o jejich "práci"...
//www.vymahani-pohledavky.cz/s ou­dni-vymahani.2/mediapol-new s-ochrana-dobreho-jmena-na-int ernetu.57/dis­kuze/
Podvodníci a ještě se na vás usmějou (Kučera, 2. 12. 2010 18:48:30) V unoru nás oslovil známí , že nám udělá bezvadnou nabídku a že budeme mít provizi z uzavřených smluv. Do dnešního dne jsme žádnou provizi nedostali, máme uzavřeno plno nesmyslných smluv o kterých nás mylně informovali, převáděli jen uzavřené smlouvy z důvodu , aby měli oni vyplacené provize, zatajili informace že při přechodu k jinému penzijnímu fondu nám budou stržený peníze, podali nám informaci, že dostaneme dvě státní podpory za rok z toho důvodu nám uděli další stavební spoření, když jsem si začal zjištovat jak jsou výhodné smlouvy které nám dali tito chlapci k podpisu zjistil jsem že jsme pouze tratili peníze a ted je problém tyto smlouvy rušit. Na počátečním školení s náma jednali jak z malýma dětma , pozor v návštěvnících sedí plno jejích lídí a jsou ze všech pouček které vám tam řeknou ohromně nadšení, takže nemáte šanci říct cokoliv negativního, protože vás hned umlčí. Navíc máme na jedné smlouvě zfalšovaný podpis , dle zdělení pojištovny AEGON takže jsme ted museli podpis ke zrušení smlouvy notářsky ověřovat. Na další smlouvě je pojistná částka úplně jiná než se ve zkutečnosti potom musela platit a opět je to u pojištovny AEGON.
Monik 03.10.2010 00:10 193.85.210.2 Slzy v očích Dobrý večer všem. Četla jsem dalo by se říct veškeré příspěvky. Chtěla bych reagovat touto formou taky na ZFP akademie. Před asi 2 lety mě jeden přítel seznamil s jednou osobou v Českém Těšíně který dělal tento jestli se tomu dá říct byznys. Jelikož jsem ztratila zaměstnání a chtěla jsem se chytnou čehokoli tak jsem na tuto nabídku přikývla. Jela jsem jako každý v sobotu na seminář. Jelikož nebyla jistota že bude volno tak jsem si řekla že jsem asi jela zbytečně. Ale ejhle zahrál to na mě tak že je nezkutečný zájem a že se mě bude snažit tam dostat. Po skoro celodenním sezení na zadku a poslouchání blábolu jak jsou šíleně úspěšní a kolik nemají peněž a jak si je můžu vydělat atd jsem jela domu. V podvečer mě ještě zpracoval si sjednat se mnou schůzku. Zmanipuloval mě tak že jsem si uzavřela skoro vše co se dalo a že jsem ani vlasntě nevěděla na co je bubu mít. Vyplnil skoro vše za mě jen se ptal na nějaké informace a nahazoval mi tam nehorázné částky a nasledovně přede mě položil arch papíru které jsem jen podepsala ze slovy že jsem udělala dobře. I když jsem měla nějaké smlouvy musela jsem je buď zrušit nebo převést k jejich společnosti. Ve finále se měsíční částka vyšplhala přes 2.500kč. Příčemž připomínám že jsem byla nezaměstnaná. Ale ujištoval mě že budu tolik vydělávat že to zvládnu hradit. Po podepsaní smlův po mě chtěl abych otevřela telefonní seznam a začala telefonovat. Jelikož jsem v tomto směru byla nováček vůbec jsem nevěděla jak s rodinou a přáteli mluvit. A hlavně o čem. Když mi na semináři řekli že mě vše budou učit. Ale nějak jsem to zvládla. Po zučinění smluv jsem dostala své registrační číslo a tím jsem vlastně mohla udajně podnikat. Aniž bych podepsala nějako smlouvu. Tak jsem zavolala rodině. Má skvělá máma mi chtěla v tomhle pomoc tak si uzavřela stavební spoření za které jsem dostala i provizi jakož to i za své smlouvy ale to jsem se ještě dělila o provize s dotyčným. Když jsem následovně začala postupně zjišťovat jaká tato firma nebo jak se jim vlastně říká pracuje a jak se o nich mluví jsem usoudila že toto není mé gusto takhle okrádat svou rodinu, přátelé a své známe. Sám mi zdělil že si musím uvědomi že je to pyramida a že když já něco vydělám on taky s toho má provizi a tak to jde výš až k osobě která tuto pyramidu vlastně vymyslela. Také mi řekl že mě bude učit a školení budou ale vše v OV přičemž jsem usoudila že cestovaní autem každou sobotu bude docela náročné. 2 krát měl vzal,pak se vždy tak zatvářil že bych taky měla vzít auto a jezdit a on se jen přibere. Podotýkám že mě nenaučil nic. Na závěr bych chtěl ukončti tento dopis tím,že když jsem porušila veškeré smlouvy a také od mamky mi začal následovně vyhrožovat že budu muset veškeré provize vrátit a vlasntě asi i ty jeho atd a už ani vlastně nevím co všechno mi psal jsem se spojila s jednou právničkou a prodiskutovala to. Po celkovém řešení v závěru mi právnička zdělila že jelikož nejsem nějak smluvně vůči nim vázaná což si ověřovala a volala na centrálu tak nejsme povinna provize vracet. Že je na to zákon. Milí čtěnáři. Po roční a půl odmlce z jejich strany mi přišel dopis že jsem nucena tuto provizi neprodleně vrátit zpět jinak bude tako částka exekučně vymáhaná. Prosím ze ZFP akademie mi nepřišlo nic. Tento dopis dorazil z Českých Budějovic od právnické firmy. Když jsem se následovně obrátila na akdvokátní kancelář tak mi sekretářka zdělila že mi určitě museli přijít nějaké dopisy a tím že jsem nereagovala tak to postoupilo k nim. Když jsem ji zdělila že mi už víc jak 2roky nic z jejich strany nedošlo tak mi řekla že to nejprv řeší pobočka v Ostravě a pak to jde k nim. Přičemž z tohoto koutu republiky mi nepříšlo vůbec nic. Na otázku jestli tam má před sebou nějakou mou dokumentaci tak s mým překvapení mi zdělila že mají smlouvu a výpis z rejstřiku trestu,což vím že je zpopltněno 50kč. Jelikož jsem jim nikdy nic takového nepředávala byla jsem zdrcená že někdo na mě udělal podvod a zfalšoval můj podpis. Ale při představě kolik formuláří jsem podepisovala z doměním že jsou to smlouvy mohlo to být uděláno i takhle. Jsem nesmírně zdrcena sama sebou že jsem této instituci podlehla. Jelikož jsem člověk který nechce mít problémy rozhodla jsem se tenhle dluh jim vrátit a mít čistý štít a navždy na ně zapomenout. Myslím že tenhle ten příběh je škola pro všechny kteří se nechtějí zklamat a spálit v životě tak jak já.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 5. 2011 13:51 | Svatava

Dobrý den,
pane Michale nemůžu s vámi nesouhlasit, také jsem byla na Základním semináři,ale už je to více jak 6 let a stále jsem spokojená se společností ZFP Akademie a nelituji rozhodnutí, že jsem tam šla.Dozvěděla jsem se užitečné informace a k tomu jsem se rozumně pojistila. Můj boss (tedy manažer)mi sjednal výhodné pojistky, než jsme cokoliv podepsali udělal mi analýzu všech produktů co jsem požadovala.Se zfp spolupracuji 6 let a nemůžu si na nic stěžovat. Bohužel vždy se najdou nějaké černé ovce co se vydávají za profesionály a kazí dojem firmy, ale bylo by více než nespravedlivé házet všechny do jednoho pytle a odsoudit tak velmi prospěšnou firmu.
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 5. 2011 14:35 | Jiří

Michale jste hlupák, když jste našel tuhle debatu najdete i informace o programech. Jsou stránky přímo na to zaměřené… V ZFP kvalitní informace určitě nenajdete a už konečně začněte myslet. Já jsem se vzdělával zezačátku pomoci internetu, udělejte stejnou věc…
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 5. 2011 11:08

Tak se musím podělit o zážitek s lidmi od této věhlasné společnosti:-)) Dobře jsem se pobavil,když jsem byl ve čtvrtek pracovné v retauraci SAUNA ve Frýdku Místku... Přišlo jich asi 8..myslím,že to bylo tak napůl:-))Každý měl oblek,"dámy" pak kostým nebo tak něco a nechali si od číšníka srazit 2 stoly.Že budou obědvat:-))Nejde je nevidět a neslyšet:-))Dámy si sdělovaly zážitky z bývalých zaměstnání...u jedné jsem pochopil,nebo uslyšel,že je to mnohem lepší "práce" než prodávat u Vietnamců na trhu a ta druhá ji řekla,že z té podpory se už taky nedalo žít:-)))Všichni pak kouřili:-))STARTKY:-)Čísla jako milión dva pět lítaly vzduchem a že existují auta za slušnou cenu 3 mega na lesing či úvěr jim tam krmil hlavy nějaký jejich asi tzv sponzor:-))Pak "pracocvali" Vyplňovali jakési formuláře a ten jejich boss jim napovídal jak a kolik tam napsat aby měli slušné "kafíčko".Z Těch odborných výrazů jsem byl úplně paf:-)) Např: ta stará kun..co jsi tam byl včera ví hovno klidně ji to tam přidej(Všeobecný smích)a další perly:-) Pak přišel číšník a jejich kápo objednal všem stejné meníčko a zaptal se,jestli by to neměli lacinější kdyby to bylo bez polévky:-)) Tak to mě dojal..milióny vlevo i vpravo,na stole i pod a on licituje s číšníkem,jestli mu nedá slevu... Bez komentáře ......kdyby mi někdo z těchto nevzdělaných kreténů zazvonil u dveří..nevím nevím jestli bych se ovládnul...děsí mě představa ,že bych uzavřel cokoliv s nějakým z těch pablbů a pak bych si představoval jak se v hospodě někde baví jak mě natáhli...:-)
Varuji Vás všechny před takovýma lidma...je to hnus velebnosti:-)) Josef
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 5. 2011 23:14 | michal

Vždyť daleko kvalitnější a nezavádějící informace jsou na netě?? k tomu, aby clovek sehnal na internetu kvalitni a nezavadejici informace se musí hodně snažit, to vím i ze školy, když čerpám zdroje...a vzhledem k pusobnosti konkurencnich spolecnosti a obrovské anonymitě virtuálního světa těm věcem nevěřím. a taky, ze to píší pořád ty samé osoby a spousta tech samych informací je sirena na netu formou ctrl+c od samých osob., tech kteri meli stesti potkat spatne lidi...(slusne receno). ono vas to zarazi, kdyz jedna citace, kterou nekdo pronesl, je roznesena na vsech net.forech, holt muj nazor.Hezky den
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 5. 2011 14:29

Michale, co jsi se mohl na té seanci dozvědět? Vždyť daleko kvalitnější a nezavádějící informace jsou na netě a u etablovaných institucí! Povinností občana je nejen podle zákonů, ale i podle ústavy zabránit v páchání trestné činnosti, a tady jde o organizovanou trestní činnost stíhanou podle několika paragrafů trestního zákona. A nejde jen o zavádění, podvádění, nátlak, nebezpečné vyhrožování, podporu prostituce a kuplířství, prodej falšovaných telefonních karet, svévolnou změnu smluv o obchodním zastoupení proti vlastním spolupracovníkům... To máš tak. Negramotné chamtivé vesnické kriminální živly se chtějí dostat za peníze všech ostatních do politiky, a už zneužívají k této činnosti i veřejněprávní ČT1. A bez vzdělání. Byla zdokladována i činnost „představenstva“, které sdružuje chamtivce a individua organizující činnost proti zákonům a proti spolupracovníkům, proti partnerským organizacím, a dokonce už i obtěžují naše děti svými žvásty. A to dokonce i veřejně s chválením se vlastní promiskuity, s vydržováním si kuplíře na vlastní „obšťastňování“... Takže je akutní potřeba ochrany společnosti informováním všech o podvodech těchto proti lidem a proti společnosti za jakoukoliv cenu, v prospěch vlastního obohacení a získání beztrestnosti v politice. Likvidují v krajním případě ty, kteří se nechtějí smířit s tím, že je podvedli a okradli. Bláboly – to vypisuješ spíše Ty, ne? Počti si na netových fórech, choď na soudy proti jimi podvedeným spolupracovníkům s tím, že ty peníze mají a chtějí další a další, aby měli spousty hotelů pro oblbování celé společnosti kombinovanou s předraženou stravou... nechápeš, o co tu jde? http://openiazoch.zoznam.sk/pr... 18.3.2011 20:31 anonym #78967 Oznám správcovi Dajte si pozor !!! Sprostredkoval som poistenie inpress za čo som mal dostať províziu , ale klient prestal platiť skôr než mi províziu vyplatili. ZFP vyrátalo, že mám vrátiť viac ako mi mali vyplatiť a teraz chcú aby som im zaplatil ten rozdiel. Dokonca sa mi vyhrážajú žalobou.
2. 12. 2010 jj #77276 Oznám správcovi V unoru nás oslovil známí , že nám udělá bezvadnou nabídku a že budeme mít provizi z uzavřených smluv. Do dnešního dne jsme žádnou provizi nedostali, máme uzavřeno plno nesmyslných smluv o kterých nás mylně informovali, převáděli jen uzavřené smlouvy z důvodu , aby měli oni vyplacené provize, zatajili informace že při přechodu k jinému penzijnímu fondu nám budou stržený peníze, podali nám informaci, že dostaneme dvě státní podpory za rok z toho důvodu nám uděli další stavební spoření, když jsem si začal zjištovat jak jsou výhodné smlouvy které nám dali tito chlapci k podpisu zjistil jsem že jsme pouze tratili peníze a ted je problém tyto smlouvy rušit. Na počátečním školení s náma jednali jak z malýma dětma , pozor v návštěvnících sedí plno jejích lídí a jsou ze všech pouček které vám tam řeknou ohromně nadšení, takže nemáte šanci říct cokoliv negativního, protože vás hned umlčí. Navíc máme na jedné smlouivě zfalšovaný podpis , dle zdělení pojištovny AEGON takže jsme ted museli podpis ke zrušení smlouvy notářsky ověřovat. Na další smlouvě je pojistná částka úplně jiná než se ve zkutečnosti potom musela platit a opět je to u pojištovny AEGON.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 5. 2011 9:55 | Marcela

Souhlasím, také si myslím, že ZFP otvírá lidem oči, že mají možnost se dovědět o programech daleko více než jinde. Má velkou zásluhu na tom, že šíří vzdělávání lidí v této oblasti. A pomlouvači jen závidí a co jiného můžou, než pomlouvat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 5. 2011 12:33

07.05.2011 12:31, Jiří
Dámy a pánové, měl jsem schůzku s určitým člověkem ze ZFP, už dlouho jsem se tak nezasmál. Takže kombinace Vám vydělá čistých 10% ročně. Ptal jsem se ho jestli započítal i poplatky, prej že ano. Když jsem se ho zeptal jaké poplatky a začal jsem mu poplatky vysvětlovat, tak okamžitě otočil. Když jasem mu říkal, že se podmínky ještě zhorší, tak mi tvrdil, že už se nic zhoršovat nebude a kdyby ano tak vymyslí něco jiného. Opět PF výhodné pro všechny. Nejlepší investice do IŽP. Stavební spoření má podle nových podmínek čistý výnos 5,5% ročně, tohle zkreslené tvrzení jsme mohli sledovat i na ČT1 od samotného ředitele. Důchodová reforma zlatý důl pro všechny stačí ji jenom využít a další hovadiny. Znám spoustu špatných firem, ale ještě jsem nepotkal firmu kterou zastupují lidé, kteří tvrdě hájí něco co není pravda. Pán se na mě strašně zlobil, že nic nechápu, že řeším hlouposti. Takže když se ptáte na poplatky, řešíte vlastně blbosti. Už tomu nemám co říct, pan ve finanční sféře údajně pracuje spoustu let, mě připadal jako by to dělal první 3měsíce.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 5. 2011 21:34 | michal

nevím. já jsem byl jen na semináři a sponzor mi uzavrel jen rizikovku od ceske mutlirisk, kterou jsem chtel nemam zajem dal spolupravat, ale seminar se mi libil, clovek se hodne dovi, myslim ze je to pro obycejne lidi hodne zajimave.. to jsem cetl tady n a foru tak jsem tosem hodil..
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 5. 2011 19:32 | Pavla

Marcelo taky jsem psala jako ty, ale dnes si uvědomuji, jaká jsem byla husa. Jednou ti to všechno dojde. Všímej si, že ovečky od ZFP nedokážou nic vysvětlit, jenom mlží a nemají žádné inteligentní argumenty. Dokonce v pořadu Suma sumárum říkají zkreslené informace a odborníci jenom kývají hlavou. Když se jich někdo lépe informovaný na něco zeptá, tak jenom mlčí.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 5. 2011 11:22

Dobry den. Chcel by som sa podelit zo skusenostami s firmou ZFP. Vo finnancnictve som uz nejaky ten rocik presnejsie 8a to co som vcera zazil na stretnuti u klienta kde boli " akoze poradcovia zfp " dokonca dvaja tak to musim napisat. Moji klienti rodina xxx mali vytvoreny plan mescne cca 165€ 5000 sk. Otec 8 rocne kzp -kapitalku mesacne 16,92€ stavebko pss 30€ mesacne . Manzelka mala uzatvorene 6 rocne kzp mesacne 16,92 € v ktorom bola dohodnuta doba na 10 rokov, izp axa comfort plus 25 €mesacne uz treti rok. Dieta 1 urobene kžp koopky fj tjprodukt na veno a stipendium s tym ze rodic plati do 18 dietata a poistovna 7 rokov dodovrsenia 25 rokov dietata plus izp aegon na 17€ kzp12,28 € a izp axa 10 € Dieta 2 kžp koopka fj 15,66 a izp aegon 17€ a izp axa 10 €. A pre manzelku sa mal pripravit este navrh na stavebko od wuestenrotu na rodinne stavebne sporenie kde sa daju premiovo zvyhodnit tak ako manzelka tak aj deti a nepotrebuju platit samostatne poplatky ako v pss. Co urobili " akoze poradcovia zo ZFP " urobili kombinaciu vraj vyhodnejsie ako mali predtym. Zrusili uplne vsetko klient mal uz zaplatene poistne 6970 € tj cca 210000 sk o ktore pri storne prisiel. A co ma najviac zarazilo bolo ze urobili tie iste izp s tymi istymi parametrami ako mali urobene predtim mam namysli Aegony . Dokonca pozastavili aj stavebko a urobili nove csob a premiovo zvyhodnili manzela . A to je len zlomok toho co este tato skvela particka vyparati u klientov . Lubo
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 5. 2011 10:20 | Jiří

Marcelko, jak se dlouho pohybujete ve finanční sféře? Kolik společností jste osobně poznala? ZFP opravdu lidem otvírá oči a to v tom, že by člověk neměl věřit státu, bohužel na druhou stranu sjednávají programy státem podporované. Aby si člověk dnes uvědomil, že se na stát nemůže spoléhat nepotřebuje žádný seminář. Programy jsou pečlivě rozebrané i na internetu a dokonce i věci, které Vám na seminářích neřeknou a to jsou poplatky a jiné informace, které drží pod pokličkou.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ilona Klímová

podnikatelka, Aspius

Jaroslav Brychta

finanční analytik

Ilona Klímová
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Jaroslav Brychta
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services