Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie II.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 730 komentářů)

6. 5. 2011 1:46 | Jiří

Tady nejde o to jestli kombinace funguje, ale o to jestli je výhodná. Ta nevědomost mě opravdu zaráží. Když to máte spočítané, tak mi řekněte roční čistý výnos po dobu 6let u nového stavebního spoření s cílovou částkou 150tis a pak 300tis. Protože ZFP tvrdí nesmysli a dokonce nechápe základní poplatkové struktury u IŽP. Podle Vás, který penzijní fondy hospodaří nejlépe? Kolik si myslíte, že je klientů, kteří kombinaci (ZFP) využívají? Tak prosím, dokažte že tomu rozumíte. Další otázky příště…
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 5. 2011 23:29 | michal

18.03.2007 10:47 Mila slečno to že máte ekonomické vzdělání vůbec nic neznamená, možna o to huř, možná máte znalosti z ekonimockého úseku a legislativy, ale jinak máte zřejmě malé nebo vůbec žádné znalosti z oblasti sociálních programů. Kombinaci věřím a využívám, studuji obor vysoké školy, kde moje zanlosti požadují přesně si vždy vše spočítat - statika.A i kombinaci sem si přesně spočítal a funguje.Ale chápu někdo jako vy se ohaníte jen tím, že máte ekomickou školu, ale jednoduchým selským rozumem si něco spočítat to Vám chybí.Ostatně vím co se učí lidé na ekonomce a je uplně směšné, oproti náročné technické škole. Na seminaři ZFP akademie sem byl před rokem, kombinaci sem si spočítal do detailu a i se vsemi poplatky za vedení utču za založení smluv a pod... A KOMBINACE funguje.Proto s touho společnosí taky uz rok spolupracuji. Řídím se pravidlem, čemu věřím, to sám využívam a to také propaguji. Jednoduchá rada pro Vás??Neohánějte se nějakým ekonomickým titulem, protože to Vás staví jestě víc do situace, že o tom nevíte vůbec nic a jednoduše si zajedtě na Zakl.Seminář a udělejte si vlatni názor.Myslím že 1950kč nemuže být pro člověka který vystudoval a vyskou školu ekonomickou nějaký vážný finanační problem, nebo ano??
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 5. 2011 13:54 | Jiří

Kajo, tady nejde o žádné blbé programy, ale o podvody!!!! Hledejte i jiné debaty, pochopíte.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 5. 2011 11:49 | kaja

My jsme se ZFP spokojeni. Máme od nich nastavené programy a fungují k naší spokojenosti.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 5. 2011 16:22

JJ souhlas :)....bez smluv se dostanete na školení , ale v tom případě Vás jedno školení stojí cca 1.000,. :) a to si hned každý rozmyslí,že??a pro Katku....-není to jejich televizní program ale jeho sponzor a jak se říká" za peníze v Praze dům "....toť vše z mé strany.K.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 5. 2011 21:10 | Deny

Tak já se přikláním k názoru, že jde o letadlo. Byla jsem na dvou školeních. Všude nabádali k tomu, jak odházet klienty, jak si vydělat atp. Šla jsem tam, protože jsem si chtěla udělat pořádek ve financích a dovědět se něco blíže o finanční problematice. Místo toho jsem se dověděla, že si musím založit 3 smlouvy, abych se vůbec dostala na 1. tři školení. Pokud budu chtít jít na další školení, musím založit dalších 9 smluv. Tak kde to jsme? Mají to perfektně vymyšlené - zaplatíte ZPF 2100,-, za jednotlivá školení ještě 200,-Kč a při tom ještě vyděláváte pojišťovnám - sobě samozřejmě taky, ale pokud to nechcete dělat aktivně, nemáte šanci se k informacím dostat...
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 5. 2011 16:12

http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=368865
13.04.2011 16:36:46 Lidi zamyslete se, kdyby to nebyl podvod, tak tady každý žije v blahobytu, kolik lidí už naletělo a teď už nemají ani na chleba. Kolik " ředitelů a manažerů " má hluboko do kapsy jen pro to, že stále doufají ... Denny
//www.mesec.cz/adresar/zfp-aka demie/nazory/
Ála ---.tomas.17.sdl.core.ttnet.cz Dnes 10:57 Včera jsem měla tu čest.
Divím se , že moje teta s tím podvodníkem měla tu drzost a nabízet mi ,,PRÁCI". Děkuji ,nemám zájem !!!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 5. 2011 14:55 | Jiří

Letadlo ani ne. Spíše nekvalitní společnost, která nemá s poradenstvím nic společného a která má na svědom podvody. Stát podporuje jeden největší podvod, hádejte který... No, je pravda, že těch podvodu je řada, ale pšššt…
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 5. 2011 12:13 | Katka

Myslíte si, že firma ZFP která je podporováma Ministerstvem školství a má pořad na ČT1 je letadlo??? Zamyslete se nad tím...stát bude asi těžko podporovat firmu a la letadlo,že??
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 5. 2011 11:32

No jen aby Vás nesmetli tam, kam půjdou, a na dlouho. . Titulek: RE: ????????!!!!!!!! Od: Klára Datum: 5.4.2011 11:28 ZFP je úspěšná v okrádání klientů, ČNB u ní provádí hloubkovou kontrolu už od září 2009 a pořád nekončí. COPAK TO ASI ZNAMENÁ? . //www.investujeme.cz/clanky/mu ltilevel-nebo-letadlo/nazory/
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2011 19:19 | Jiří

Někteří prostě nečtou, nejde tady ani o to, kdo je spokojený, ale o to co společnost spáchala...
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 5. 2011 13:06

Nejsou od jediného........stačí otevřít trošičku oči :),myslím že jste tak na P2-3 jj tento názor jem měla taky....chce to více praxe a více poslouchat a zjistíte o čem to je a jaký je cíl této společnosti!přeji hezký den :)
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 4. 2011 21:32 | Jana

Naprosto s Vámi souhlasím. Příspěvky negativního typu, které tu jsou a jsou od jednoho jediného autora, mi přijdou ubohé. Nikdo nikoho nenutí učastnit se semináře a další věcí s tím spojených. Je to o svobodné vůli člověka. Znám spoustu lidí, kteří jsou spokojeni že si seminářem od ZFP prošli a já jsem jedním z nich.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 4. 2011 20:31 | Jana

Dobrý den, nemohu jinak než reagovat na Vaše příspěvky. Mám opačnou zkušenost se ZFP než většina zde přispívajících. Z mého pohledu dává lidem příležitost jak nenaletět jiným "pojišťovákům", právě proto, že jim nabízí vzdělání. Já sama jsem si všechny své smlouvy předělala a jsem spokojená. A souhlasím s Lucíí, když říká, že jí nikdo nikdy nenutil platit víc než by sama chtěla. Takže všem co pochybují a nemají osobní zkušenost se ZFP tak doporučuji jít na seminář a udělat si svůj vlastní názor na věc.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 4. 2011 17:54 | Jiří

lucie,jen se Vás zeptám, na základě čeho Vám byly smlouvy sjednané? To jste si řekla, tak a budu mít tohle a ono za tolik? Vzhledem k tomu, že ZFP nemá žádné finanční analýzy, ani analytické a plánovací software, tak je dosti pravděpodobné, že to máte sjednané na základě ničeho. Proč se o ZFP říká, že je to podvodník? Vy nevíte co ZFP udělala a dělá lidem na Slovensku a v ČR? To musíte více číst!!!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 4. 2011 7:58 | Lucka

Jiří příště radči nehádejte, hádáte velmi špatně. Stsp mám jedno a ostatní programy rozložené tak, abych je bez poblémů mohla platit. Nikdy nikdo ze ZFP mě nenutil k něčemu co jsem já sama nechtěla. Získané provize 3x převíšily náklady vynaložené na semináře. Proto nerozumím diskuzním příspěvkům ZFP jsou podvodníci, ZFP mě zrujnovalo atd. Přistupujeli klient k získaným informacím s rozumem pak je spokojen.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2011 18:42

Hele, nečichej, toto není čikuli pro osadníky. Prostě čti a přemýšlej, pokud to teda zvládneš /zatím jsi asi v limbu/. Kdyby jsi více studoval a přemýšlel, tak by jsi takovýto blábol do odborné témy o podvodech ZFP neposlal. :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2011 0:12 | Tomas

Čichám, čichám prostý konkurenční boj. Vzhledem k tomu, že tento server patří společnosti Partners for Life Planning, má důvěra v nezávislost autorů článku je lehce otřesena.:)
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 4. 2011 14:31 | Jiří

ZFP učí lidi jak porozumět programům? To se povedlo:-)Budu hádat, máte spoustu st.sp. IŽP jako super investici pro celou rodinu, další IŽP na zajištění rizik, další IŽP pro děti, další IŽP pro manžela asi podobně sjednané. Penzijní připojištění na důchod, přes Aegon, spořící účet ING. Gratuluji, jste opravdu spokojený klient. Tak to budete bohatá a zajištěná:-)
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 4. 2011 0:10 | Lucka

Přečetla jsem si zde pár negativních příspěvků na činnost ZFP akademie a musím na ně reagovat. Nikdy mi nikdo z agentů pojišťoven nedal šanci těmto programům porozumět, přišel, vychválil, uzavřel, pobral provize, odešel a už jsem ho nikdy neviděla. Díky ZFP akademii a jejich seminářů mám možnost se o programech dozvědět do podrobna mnohé důležité informace. Další velmi kladná věc je ta, že jsme stále ve spojení a kdykoli se mohu na manažery ZFP obrátit a vždy poradí a pomohou. Já myslím, že jejich činnost je pro velkou veřejnost velmi záslužná a kdo má provlém toto pochopit nemusí aalespoň pomlouvat.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Eva Štěpánková

podnikatelka, Ryor

Michael Tretter

podnikatel, Tretter’s Bar

Eva Štěpánková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Michael Tretter
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services