Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie II.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 730 komentářů)

19. 12. 2011 17:39 | jarda

Znalí ví, o co jde a sledují to. Nemá smysl stále polopaticky opakovat, o co jde, raděli si přečti celou tuto, a i jiné debaty.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 12. 2011 1:43 | Lada

Milý Jardo. asi jsi napsal příspěvek do jiné rubriky než jsi chtěl. Možná ten parazit zastihl tebe, tak si s tím někam zajdi. Jestli máš nějaké připomínky k ZFP, tak napiš konkrétně a věcně co tě štve. Jinak se z tebe totiž stává obyčejný prudič, který závidí jiným že se jim daří!!! A asi to tak i bude.... Ahoj zamindrákovaný Jaroušku. Láďa
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 12. 2011 19:29 | jarda

pouze "přiblble" - jinak to asi neumí - uculoval... a už i AXA se začíná bránit podvodníkům - je to zase dotyčný "parazit" kupodivu stále v pozici "právníka" bývalé "CSLP", který působí přes pochybnou advokátskou kancelář v Bratislavě proti i jimi podvedeným spolupracovníkům ZFP - řeší to i Trestní odbor Generální prokuratury SR. Jenže životy mrtvým obětem chamtivých parazitů už nikdo nevrátí... . Více je na netě a na soudech SR. Soudy s "pomocí" jejich pochybných advokátů, kteří se zapojili do jejich podvodů proti jimi podvedenými, a nemají šanci.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 12. 2011 17:42 | Jiří

ZFP především v minulosti uzavírala uvěrově stavební spoření do budoucna. Klientům bylo sdělené, že na smlouvu nemusí spořit a v budoucnu si mohou vzít úvěr ze stavebního spoření. Bohužel klienti v dnešní době dostávají dopisy, které nařizují klientům spořit určitou částku. Čím vyšší cílová částka, tím vyšší měsíční vklady, které jsou v tisících. Pokud klient nezačne spořit, jsou mu st.sp. vypovězené. Klienti zaplatili 1% z cílové částky a teď se jim smlouvy ruší a zbyly jim jenom oči pro pláč. Někteří klienti zaplatili přes 50tis a nemají ani peníze, ani úvěr. Stavební spořitelny na tom taky nejsou nejlépe, protože klienti smlouvy nevyužili k tomu k čemu byly určené. Kdo na tom vydělal byla jenom ZFP. Navíc to podepisovali klienti, kteří by na úvěr nikdy nedosáhly. Aby Vám stavební spořitelna umožnila čerpat např. 3 - 5mil, musíte splnit plno podmínek, které jsou pro většinu obyvatel nesplnitelné.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 10. 2011 11:43 | Miroslav

Názov ZFP akademia sluzí u niektorych poistovacích agenturach ako lakadlo pre mladych a nevzdelanych ludí, ktorí skončili školu a zufalo si hladaju prácu. Osoby vystupuje pod menom ZFP akademia sa snazia zatajit klientom tu skutocnost, ze sa jedna o vzdelanie. Vyuzívaju uspesnost tejto firmy vo svoj prospech aby klient prihlasku do ZFP akademie podpísal. Nalakaju ho svojím sposobom do svojej institucie a bez dalsích dolezitych informácií mu odprezentuju tzv. prezentáciu. Kto im da peniaze na spomínanu akože prácu, má smolu. Peniaze nevracaju iba v prípade ak by si cez nich dal cosi poistit. Jednoducho povedané- postavene na podvode :)
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 10. 2011 1:35 | Katka

Kdy jste byla na základním semináři? A jakou pojistku jste si uzavřela? Kolik Vám pojišťovna vyplatila? Děkuji
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 10. 2011 10:43 | jarda

Zjevné poběhlice z Bílovic v akci
http://www.penize.cz/diskuze/39051-zfp-akademie-a-s-nazory-vs-pravda?pagenumber=25#comment_154123
11.10.2011 07:28, MUDr. Juklová Nedávno jsem byla na základním semiráři v Top Hotelu Praha.Prvně jsem měla obavy a do hotelu jsem vstupovala s nedůvěrou. Přístup se mi ale velmi líbil. Ve svých smlouvách jsem nic neměnila. Provize mi přišli do měsíce a můžu vám říct, že tyto peníze na zemi nenajdete.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 10. 2011 21:21 | Rebeka Klímová

O prázdninách jsem byla na semináři v Top Hotelu praha. Seminář se mi líbíl, zanadávala jsem si o kolik peněz od státu jsem přišla. Prvně jsem si taky nebyla vším jistá, nechala jsem se přesvědčit a nechala jsem udělat kombinaci pro celou rodinu. Po měsíci mi přišlo na provizích 35tisíc, což mě ujistilo v tom, že se o podvod nejedná. Před měsícem memu mmanželovi diagnostikovali rakovinu tlustého střeva okamžitě jsem volala do kanceláře a blskově nám příšlo nadstandartní zajištění. ZFP mohu z vlastní zkušenosti doporučit
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 10. 2011 19:47

Jirko, zablokoval mně pouze AFIZ a zdecimovali /Adam na základě ZFP "liebestbriefu"/ dvě fóra na www 3nec, zbytek debat je loajální k oprávněným kritickým názorům na evidentní kriminální činnost ZFP.
Budu sledovat tu debatu, nezasáhnu přímo... protože nevidím důvod debatovat s likvidátorkou firmy, kterou znám osobně roky /tancoval jsem s ní na prvním plese ZFP v Bílovicích/, a která rozbila i moji strukturu s pomací kriminálních živlů, z nichž jednoho dala kromně "osobní obsluhy" i do představenstva firmy, a spolu mi zlikvidovali firemní kancelář na Hlavní ulici v KE, dotyčný po rozbití rodiny další spolupracovníčky si jeho manželku nastěhoval do kanceláře svého vedoucího, který byl přepaden, přežil a emigroval s rodinou do Anglie.
Stačí to tak? A toto chce veřejně komunikovat z firemního netu? Divím se, že ji představenstvo nezakáže vstup do všech sídel firmy, však jim ničí firmu.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 10. 2011 19:12 | Jiří

Petře, obávám se toho, že ti kteří zde píšou kritiku už vědí všechno a nepotřebují se ptát člověka, který dokáže jenom lhát. Ale Jaroslav určitě napíše pokud ho opět nezablokují.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 10. 2011 23:33 | jarda

Fakta jsou jasné.
Lhát, podvádět, krást, smilnit... a dokumenty jsou i na policii a na soudech. A i jí podvedení a zdehonestovaní zakladatelé na Slovensku, budiž jim zem lehká... a kytku na hrob jim nedá, protože?
Zakladatelem je docent z Břeclavi, také podvedený a okradený, mluvil jsem i s ním a jeho právníkem. Toto je o něčem celkem jiném, jde zjevně o zločinecké spolčování, podvody všeho druhu, podporu prostituce a kuplířství, nahánění zneužitých a okradených spolupracovníků po soudech, aby jim zaplatili ještě jednou, a zneužívají chamtivost tzv. "advokátů"
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 10. 2011 21:29 | petr

4. 10. 2011 od 16:00 hod odpoledne se budete moci, prostřednictvím webových stránek www.zfpa.cz, zeptat zakladatelky ZFP paní Jarmily Poliakové, na její názory, postřehy nebo vize, týkající se společnosti ZFP akademie. Využijte mimořádné příležitosti a zeptejte se na to, co vás zajímá přímo v online diskuzi na webových stránkách
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 9. 2011 20:56 | jarda

Už z několika ověřených zdrojů jsem dostal informace o prodeji sídla společnosti v Holíči /Slovenská centrála, zrekonstruovaná banka.../ a přestěhování firmy do Bratislavy. Protože ale mají v Bratislavě pouze byt využívaný na firemní činnost, tak jde zřejmě o ten připravovaný holding /slyšel jsem i "hloding", a jsou příznačnější i jiná a méně lichotivá přirovnání mající základ ve skrývané "činnosti" některých řídících pracovníků.
Ostatně z Bratislavy "odešli - byli odejití", protože si zlikvidovali řídící pracovníky a lektory/, takže jde spíše o souvislosti zveřejněné v článku "Souboj pojišťováků" v reportě /http://www.infoclub.cz/pojist eni/clanky/Souboj_pojistovaku_ AXA_ZFP.pdf/. Žeby příprava na opuštění trhu a zběsilý úprk před následky podvodné a jiné nezákonné činnosti?
Však počítejte - cca 100 000 podvodně uzavřených smluv II pilíře multilevelem přes zákaz zákonem 43/2004 Z.z pod pokutou 20 mil. SK... to číslo se nevejde ani na display kalkulačky, a museli by pracovat /to ale neumějí/ dalších několik tisíc a více let... o to asi jde. Přihořívá.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 9. 2011 13:04 | Jiří

To ZFP nečekala.
http://www.investujeme.cz/clanky/financni-poradci-se-penzijni-reformy-zucastni-s-omezenou-provizi/nazory/47107/
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 9. 2011 14:09 | Josef

Nechápu,proč stále všichni věří a nechávají si uzavírat smlouvy ať už jakékoli od tzv. finančních poradců z velkých skupin např.ZFP,Partners,AWD atd..Tyto společnosti jsou vesměs založeny na náboru nováčku a jejich "vyždímání" rodinného kruhu a nejbližšího okolí..Jelikož sám pracuji ve financích již 15let,je mi vždy špatně z toho,když vidím ty mladíky,kteří k nám chodí z těchto společností a neví vůbec nic o produktu a přitom to nabízejí klientům..Není pak vyjímkou příchod těchto obraných klientů k nám a jejich osvobozování od nevýhodných smluv..Navíc samozdřejmě se ztrátou financí..
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 8. 2011 21:05 | jarda

Dobré otázky dáváš, až se tomu divím. Je zjevné, že sem nechodí pouze podvodníci a dementi, díky. Veřejně si kdo přizná, že lže, podvádí, krade. smilní, a případné kritiky nechá odstranit i fyzicky? Tak se poptej veřejně podvodníků, proč tak činí, a dozvíš se co asi? Ptej se pasáka, proč pase, ptej se prostitutky, proč se nechá pást... a že je ten bordel v Břeclavi - proč právě tam? Mám i doklad z místního Státního zastupitelství - a nasvědčuje to o "inteligenci" i některých tam... kam Ti to mám poslat? Za chvíli bude město Břeclav veřejně propírané jako centrum organizované kriminality a prostituce negramotnými sociopaty - a nikomu to tam nevadí? Dej mi sem kontakt na někoho neúplatného v ČT, a gratis to budu i moderovat. S originálními doklady v přímém přenose. Snad mi proplatí alespoň náklady na cestu... jedlicka.j@gmail.com
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 8. 2011 14:14

Proč ZFP nikdy veřejně nevysvětlila problém, který vznikl na Slovensku? Proč dává od toho ruce pryč? Proč nechce o tom mluvit? Čeho se tak bojí, přece je to lež a mi všichni lžeme. Je až neuvěřitelné, jak se dneska může všechno ututlat. Jaroslave bojuj, držíme ti palce. Podvody tu nechceme a vůbec ne v důchodové reformě. Jardo, proč to nedáš do televize???
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 8. 2011 1:56 | jarda

Jirko, je třeba reagovat neustále, aby evidentně retardovaní vesničtí kriminálníci pro svoji chamtivost neustále nelikvidovali /i fyzicky/ vzdělanější spolupracovníky, než jsou sami, takže v podstatě spolupracovníci všichni, protože majitelé a jejich nohsledi i v "představenstvu" jsou zjevně nevzdělaní chamtiví sociopati už zvrchu, retardovaná lůza. Burani, pasáci, prostitutky... dokladů je dost i na netě.
Z netu na "Zpovědnici" Problematiku podvodů v ZFP na Facebooku mám jako znalý a podvedený první řiditel na Slovensku já, od nikoho nic nevybírám, natož dopředu, a potřebuji pouze odscanované doklady týkající se věci mailem a případnou mailovou nebo Skype komunikaci k objasnění některých skutečností. Mail tam mám. Je to na http://www.facebook.com/topic.php?uid=137240646323474&topic=78 a nemám žádný problém v doporučení postupu podání na policii, státním zastupitelství a na soudě, kde jsem v této věci rovněž i svědkem, a zatím jsem po nikom nic nechtěl. Ani korunu, stačí to?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 8. 2011 18:09 | Jiří

Nebudu reagovat na příspěvky, které se neustále opakují. Všechny odpovědi na vaše připomínky, či dotazy máte na internetu. Pořád se tady hádáme jaká je ve skutečnosti ZFP. Bývalí ředitelé a manažéři, píši na internetu o podvodech a varuji lidi. Pokud, ani tohle někomu nestačí, tak není nic jiného, než sobec. Jiní lidé neřeší podvody a řeší jenom sebe, že jsou spokojeni. Je nutné si uvědomit, že se netočí všechno kolem Vás a že je vhodné myslet na zneužité a podvedené. Osobně sem píši proto, abych podpořil podvedené. Píši zde proto, abych ztížil podvodníkům trestnou činnost. Dávám tím i veřejně najevo, že nesouhlasím s tím co proběhlo na Slovensku a co se chystá i na ČR. Nesouhlasím s tím, aby podvodná firma s agresivními praktikami a naprosto chudými finančními znalostmi, nadále vykonávala tuto zodpovědnou činnost. Doufám, že změny, které se plánují budou schválené a firmy na bázi tvrdého MLM systému budou zanikat stejně rychle, jako když vznikaly. Držím palce těm, kteří chtějí vyčistit trh od parazitů. Ve finanční sféře je tolik podvodu jako hub po dešti, stoji za to se nad tím zamyslet a nedívat se pouze na vlastní blaho, to platí především pro ty, kteří se zde vydávají za spokojené klienty. Spokojení klienti, nehledají tyto debaty, to je jednoduchá psychologie. Chodí sem především poškození, lépe informovaní, či zastánci podvodu.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 8. 2011 13:20 | jarda

U této firmy jde především o majitele, o jejich výběr zaměstnanců, jejich asociální praktiky, jejich chamtivost atd. Je samozřejmé, že individua, vesměs negramotná a sociopatická, nemohou vytvořit nic dobrého pro lidi. Sami to svoje "podnikání" pochopili jako podvod, což denně dokazují svojí praxí. A výsledek potom nemůže být odlišný od lidového rčení - jaký pán, taký krám. Pokud veřejně řeší vlastní promiskuitu, pokud je veřejně protěžována spolupracovníčka s tím, že nemá studovat, že se o ni postará a založí pro ni několik sroček s poloviční účastí /říká se tomu v kriminalistice obborněji v tématech o prostituci a kuplířství/, pokud veřejně bratrovi spílá do blbců, když se nechce zapojit do podvodů, pokud jsou jimi pomlouvány i vlastní děti... toto nemá žádné oprávnění nejen v podnikání, ale ani ve společnosti.
Praktiky lůzy doopravdy nemají žádné opodstatnění ve finančním poradenství. Souběh chamtivosti, negramotnosti a kriminálních aktivit na základě asi pomatenosti /chtělo by to rozbor graduovaných psychiatrů/ vede evidentně k zamezení jejich vlivu na společnost celkově, a pokud možno doživotně.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomio Okamura

senátor a podnikatel

Petr Sýkora

podnikatel, Dobrý anděl

Tomio Okamura
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Petr Sýkora
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services