Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie II.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 730 komentářů)

11. 8. 2011 8:50 | Lenka

Ne každý jsme bez chyby a asi ani ne každý pracuje tak jak by měl. Je nutné oddělit zrno od plev,ale ani v této společnosti nevidí do lidí hned po jejich vstupu.Ostatně chtěla bych vidět společnost,která má jen dobré zaměstnance.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 8. 2011 8:46 | Radka

Běžte se Jiří podívat a uvidíte,že lidí chodí opravdu dost,nehledě na to,že pořád vše funguje jak má.Navíc jsme opět otevřeli Motorest.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 8. 2011 22:16 | jarda

Karlo, je mi to velice líto, ale firma je jen jedna,s vlastnictvím v rukách evidentně sociopatických negramotných jedinců, kteří si vybrali do řízení sobě obdobná - takže také pochybá individua, schopné okrást, podvést a dokonce i dohnat do "oného" světa. Už i v ČR se jeden oběsil, a také likvidují vysoce postavené ředitele. Máte to i na netě, a dojde časem na všechny, tak nečekejte, a najdite si firmu pracující podle zákonů, takže napřímo. Přeci jen pracovat pro veřejně známé zjevné podvodné živly - na to je potřebné mít žaludek.
Je více podvedených, okradených a mrtvých - takže i jejich pozůstalých. Je spousta soudních sporů organizovaných majiteli firmy a jejich primitivními neznalými advokáty proti nimi podvedenými. Jsem svědkem na policiích, soudech, prokuraturách a státních zastupitelstvích v SR a ČR, a tito paraziti nemají žádnou šanci. Je na nich, aby zaplatili miliardy na pokutách za organizovanou kriminalitu proti zákonům, a proto oblbují naivní, slabomyslné a se sklony k chamtivosti v ČR.
Na Slovensku si tito evidentní sociopatičtí promiskuitní primitivové ani neškrtnou. Tu už kriminální živly tohoto druhu nemají žádnou šanci. A to neuvádím další podvody v daňové oblasti a kriminalitě v oblasti prostituce a kuplířství - toto Vám vyhovuje?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 8. 2011 14:58 | karla

Dobrý den, já bych jenom chtěla říct, že když má někdo se ZFP na Slovensku špatné skušenosti, to neznamená že tady v Čechách je to samé. Já za mého sponzora dám ruku do ohně a je už na hodně vysoké pozici. Pracuji ve firmě už pár let a věříte nebo ne, jsou tady lidí kteří tu práci dělejí proto aby lidem pomohli. Je mi Vás opravdu líto, že máte jenom negativní skušenosti. Myslim si, že to je i díky Vám, kdo to vlastně dělal.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 8. 2011 15:55 | jarda

Nedá mi to a rád gratis pomohu, jde o jejich typickou reakci - promiskuitní vesnické dvojice ve snahách s dementy, pasáky a kuplíři v "představenstvu firmy" o oblbnutí a okradení seminaristů, a nejen já se divím, že už dávno nejsou ofukovaní na kandelábrech... Slovensko okradli o miliardy a o životy spolupracovníků, a už i v ČR se věší, vydržte. Potřebují další podvodně získané peníze i od Vás na další hotely "bordely".
Pošlite mi mailem odscanované dokumenty, a obratem gratis odpovím mailem. A pomohu se zákonným řešením na policii, státním zastupitelství a soudě v ČR, stojí to za to. Kriminalita jak vyšitá, že Vladimíre, Jarmilo, Dito a další zjevně retardovaní sociopatičtí úchyláci ve zločinecky řízené "firmě".
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 8. 2011 14:54 | Jiři

Jak jste přišla na to, že chodí více lidí na semináře??? Každý kdo pro ZFP dělá delší dobu, ví že účast na základních seminářích upadá. Někdo může říci, že jsou hotely napráskané, ale kolik těch hotelu bylo otevřených a kolik jich je dnes. Více čtěte, už se mnohokrát psalo o podvodech a je to jen otázkou času, kdy se to široce provalí. Akreditace od MŠ, neznamená vůbec nic, nechápu, proč tak hloupý argument pořád někdo vytahuje. Pojišťovny spolupracují s každým, kdo má k této činnosti oprávnění, takže každý moula. Pojišťovny spolupracují i s podvodníky, jako je např. IFP která okradla tisíce lidí, ovšem těch podvodníku je daleko více a už jsem o tom psal.
Věřte mi, že retro firma jako je ZFP Vás nic nového nenaučí. Učí Vás jenom to, co se jim hodí.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 8. 2011 11:29 | jarda

Je dobré, že se ptáte, to je u této "firmy" výjimkou. ZFP není o vzdělávání, a to vím jako první slovenský řiditel, o čem mluvím. Jako jediný jsem si tuto firmu našel na netě sám, a i tak mně evidentní zločinecká dvojice "majitelů" podvedla. Potřebovala z mojí struktury dvojici pasáků a kuplířů - a proč asi? Pro svoje podvodem získané "hotely" - žeby na "bordely"? Pod vedením zjevné vesnické "prostitutky - bordelmamy, která si vydržuje kuplíře, vesnického politruka od Rožňavy z mé struktury, krerý se všude veřejně chvástá, že si s ní může dělat co chce? Mně a mojí strukturu naháněl s pistolí v ruce s tím, že je prhkým, a že si to jdeme rozdat do lesa? A proto je v představenstvu, i potom, co zlikvidovalo s podlikovci moji kancelář, zprznil spolupracovníčku a obsadil tuto na Hlavní ulici pro svůj neskrývaný bordel" Pod záštitou "majitelů"? A co další pochybné individua v představenstvu? Vesnický blbeček od Přerova, který nejenže prodává falšované telefonní karty, ale i obšťastňuje zamestnankyně, majitelku a manželky spolupracovníků ženy na území SR a ČR? Akreditaci dostane kdokoliv za pár drobných od úplatných úředníků, a i bez vysoké školy, ne? A jsou už i pochybnosti o legálnosti jejich středoškolského vzdělání, či takových zločineckých prasárnách "majitelů" - nechají likvidovat zakladatele a vzdělané lektory evidentními burany, pasáky a štětkami v představenstvu, je i toto na netě. Stačí jen umět číst. Take čtětě i toto, od nebohého:
Ing. Jozef N E M E C, Bernolákova ulica 35, 040 11 K O Š I C E ZFP 47129 / 208590 Košice, 30. 05. 2006 P. T.
Ing. Mgr. Dita Schneiderová generálny riaditeľ ZFP, a.s.
Námestie mieru čís. 4 908 51 H o l í č
Vec : Predžalobná výzva k neplatnosti právneho úkonu
Dole podpísaný Ing. Jozef Nemec, SZČO ( IČO 14302543 ), namietam neplatnosť právneho úkonu od jeho počiatku – zmluvy o obchodnom zastúpení typu S uzatvorenej medzi účastníkmi : Ing. Jozef Nemec, Bernolákova 35, Košice, ako zástupcom a ZFP, a.s., Námestie mieru 4, Holíč, ako zastúpeným, zo dňa 07.04.2006 a to z týchto dôvodov :
1. Pri mojom dotazovaní o rozdielnosti zmluvy o obchodnom zastúpení typu S a zmluvy o obchodnom zastúpení typu PSP, som bol v regionálnej kancelárii ZFP 1009, Štúrova 17, Košice uvedený do omylu v tom zmysle, že uvedené typu zmlúv sú z hľadiska výplaty provízií rovnocenné. Nebol som oboznámený s celou zmluvou a stotožnil som sa s informáciou, ktorú som obdržal, pretože som po takmer päťročnej skúsenosti s pravidlami odmeňovania apriori predpokladal zachovanie štandartných pravidiel v rámci dobrých mravov odmeňovania vo viacúrovňovom obchode.
2. Súčasne som bol uvedený do omylu v tom zmysle, že predchádzajúca zmluva o obchodnom zastúpení z hľadiska všeobecne záväzných právnych predpisov stráca svoju platnosť k 31.03.2006. Toto je v jednoznačnom rozpore s § 21 Zákona č. 340/2005 Z.z.
3. Základné náležitosti týkajúce sa právnych úkonov upravujú §§ 34 a nasl. Občianskeho zákonníka. V zmysle týchto §§ je právny úkon prejavom vôle a táto musí byť výslovná alebo nevzbudzujúca pochybnosti o tom, čo chcel účastník prejaviť. Právny úkon sa musí urobiť určitým a zrozumiteľným spôsobom, inak je neplatný. Neplatný je tiež právny úkon, ktorý svojim obsahom alebo účelom odporuje zákonu alebo ho obchádza alebo sa prieči dobrým mravom. Je absolútne nezmyselné, aby prejavom vôle obchodného zástupcu spolupracujúceho so zastúpeným takmer 5 rokov, bolo jeho vzdanie sa výplaty medziprovízií. V zmluve o obchodnom zastúpení typu S a v jej prílohe – sadzobníku odmien sú protichodné vyjadrenia týkajúce sa výplaty provízií a medziprovízií, čím zmluva stráca určitú a zrozumiteľnú formu. Rozporuplné vyjadrenia sú zvýraznené červene v priloženej fotokópii zmluvy. V zmluve, ktorá sa negatívnym spôsobom odvoláva na Zákon č. 340/2005 Z.z. vystupuje pojem obchodný zástupca “ tipár ”, ktorý uvedený zákon nepozná. Nevyplácanie medziprovízií obchodnému zástupcovi v rámci viacúrovňového obchodu je za normálnych okolností v rozpore s dobrými mravmi, pretože táto provízna zložka je pri tomto type obchodu kľúčová.
Z uvedených dôvodov žiadam upravenie províznych výpisov za tie zúčtovacie obdobia, v ktorých mi boli počítané nulové medziprovízie z podriadených štruktúr na nižších pozíciách v zmysle platnej zmluvy o obchodnom zastúpení a doplatenie provízií v zmysle týchto províznych výpisov. Za absolútne absurdné považujem nulové medziprovízie zo zúčtovaní II. piliera, ktorý je vyplácaný mimo akúkoľvek zmluvu o obchodnom zastúpení.
V prípade, že táto moja predžalobná výzva k neplatnosti právneho úkonu nebude z Vašej strany akceptovaná, poverím D.A.S. Poisťovňu právnej ochrany, ktorej som klientom, mojim zastupovaním a bude vznesená určovacia žaloba s požiadavkou vyhlásenia neplatnosti právneho úkonu. Súčasne budú žalované aj skutky v zmysle §§ 420 a nasl. a §§ 451 a nasl. Občianskeho zákonníka.
Zároveň, vzhľadom na skutočnosť, že som bol v  zmysle vyššie popísaných skutočností evidentne uvedený do omylu, zvážim podanie v zmysle § 375 Trestného zákona.
S pozdravom

Ing. Jozef N e m e c
Príloha podľa textu
Co regionálna kancelária 1009
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 8. 2011 15:39 | jarda

Príloha č. 9 – Jeden z cca 200 poškodených licencovaných spolupracovníkov
Táto príloha dokladuje, že v podaniu návrhov advokáta Mgr. Pxxx Čxxx sú klamstvá a že nimi manipuluje, čiže pohrda súdom, zjavne na základe manipulácií niekoho z firmy ZFP, a.s. , a že na základe týchto klamných podaní došlo k vydaniu uznesenia bez potrebných podkladov:
Doklady z komunikácie firmy LAFINE DELZIO a licencovanou Doklady z trestného podania a komunikáciou s políciou Doklad o zahájeniu trestného stíhania
Žiaľ je nezodpovedným prístupom firmy ZFP, a.s., ako aj nezodpovedným prístupom advokátskej kancelárie v zastúpeniu Mgr. Čxxx Pxxx ako aj Mgr. Rxxx Pxxx uvedeno do aj existenčných problémov nielen cca 200 licencovaných a zneužitých spolupracovníkov, ale aj iní – trebárs invalidný dôchodca Mxxx /viz príloha č. 7/
Samozrejme je moje odvolanie k uzneseniu v. č. 20C186 07 – 29 7107222280 podaného u okr. súdu Košice I dňa 13.9.2007, ale aj an block aj proti tým návrhom „Návrh na začatiu konania vo veci ochrany dobrej povesti právnickej osoby“ a „Návrh na nariadenie predbežného opatrenia“ a to nielen z neznalosti advokátov dotyčnej kancelárie, ale aj z dôvodu zapojenia sa ich do klamania spolupracovníkov firmy ZFP, a.s., čo je v hrubom rozpore so zákonom o advokacii. Tieto podania majú zjavne jako cieľ zlegalizovanie nezákonne získaných finančných prostriedkov a súdne potvrdenie tzv. „DOBRÉHO MENA“ firmy, ktoré žiaľ možno niekedy bolo, ale už nie je.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 8. 2011 15:30

Dobrý den, byl jsem podvedený zprostředkovatelem ZFP. V roce 2008 jsem by na základním semináři, všechno bylo úžasné. Myslel jsem si jaká je to bomba. Hned druhý den jsem si uzavřel kombinaci a byl jsem přesvědčován, že nejlepší investice je do životního programu. Investoval jsem 10 000 Kč měsíčně s příslibem, že dostanu za dva roky 240 000 + roční zhodnocení 8%. Bohužel žádných 240tis. jsem nedostal. Potkal jsem odborníka, který mi vysvětlil jak se věci mají. Zrušil jsem všechno a začal jsem investovat do zajištěných certifikátu a část do otevřených fondů, jsem maximálně spokojený. Investice není povinná a když zrovna nemám, nic nevložím, jsem majitelem a vidím přesně kolik jsem investoval a kolik tam celkově mám. Když si představím, že jsem za dva roky investoval 240 000 Kč a nic jsem z toho neměl je hrozné a ještě dnes mám chuť si ho odchytit a rozmlátit mu hubu. Na internetu čtu, že jsem nebyl sám. Je to hnus co se dnes děje. Nedávno mě navštívila kamarádka, která to začala dělat. Protože mi na ní záleží, všechno jsem ji řekl a ou, ona měla nastavenou podobnou pojistku na 5000 Kč. Když šla na pobočku a chtěla zjistit kolik tam má, pani ji řekla, že první dva roky klient platí počáteční jednotky, které jsou určené na provize. Takže já jsem přišel o 240tis. to rovnou mohla přijít ZFP a vybrat mi konto.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 8. 2011 15:00 | Jiří

21.07.2011 23:04, Jiří
http://video.investujeme.cz/se... http://video.investujeme.cz/se...
Posílám něco pro naivní lidi, kteří si myslí, že společnosti s dlouhodobou působností nemohou dělat podvody. Jedná se o známou AWD založena roku 1988 v Hannoveru a dnes působí v osmi zemích Evropy. Pravda nebo lež? Hodně dlouho se tutlalo a je to venku. Doufám, že lidé začnou brat poškozené vážně. (ZFP) Historie od 1995, akreditace a jiné hloupé argumenty nic neznamenají, zkušenost však ano.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 8. 2011 10:43

Dobrý den, můžu se Vás jen na něco zeptat? Proč tedy chodí na semináře stále více lidí? Chodím tam proto,aby se sami vzdělávali a učili se novým věcem. ZFP není vůbec podvod, mají akreditaci od MŠ, spolupracují s nimi i jiné pojišťovny. Každý má svůj vlastní názor.Marcela
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 8. 2011 11:47 | jarda

Ze Slovenska o úrovni "práce" této brainwashingové bouchací přepojišťovací firmy: Dobry den. Chcel by som sa podelit zo skusenostami s firmou ZFP. Vo financnictve som uz nejaky ten rocik presnejsie 8a to co som vcera zazil na stretnuti u klienta kde boli " akoze poradcovia zfp " dokonca dvaja tak to musim napisat. Moji klienti rodina xxx mali vytvoreny plan mescne cca 165€ 5000 sk. Otec 8 rocne kzp -kapitalku mesacne 16,92€ stavebko pss 30€ mesacne . Manzelka mala uzatvorene 6 rocne kzp mesacne 16,92 € v ktorom bola dohodnuta doba na 10 rokov, izp axa comfort plus 25 €mesacne uz treti rok. Dieta 1 urobene kžp koopky fj tjprodukt na veno a stipendium s tym ze rodic plati do 18 dietata a poistovna 7 rokov dodovrsenia 25 rokov dietata plus izp aegon na 17€ kzp12,28 € a izp axa 10 € Dieta 2 kžp koopka fj 15,66 a izp aegon 17€ a izp axa 10 €. A pre manzelku sa mal pripravit este navrh na stavebko od wuestenrotu na rodinne stavebne sporenie kde sa daju premiovo zvyhodnit tak ako manzelka tak aj deti a nepotrebuju platit samostatne poplatky ako v pss. Co urobili " akoze poradcovia zo ZFP " urobili kombinaciu vraj vyhodnejsie ako mali predtym. Zrusili uplne vsetko klient mal uz zaplatene poistne 6970 € tj cca 210000 sk o ktore pri storne prisiel. A co ma najviac zarazilo bolo ze urobili tie iste izp s tymi istymi parametrami ako mali urobene predtim mam namysli Aegony . Dokonca pozastavili aj stavebko a urobili nove csob a premiovo zvyhodnili manzela . A to je len zlomok toho co este tato skvela particka vyparati u klientov . Lubo
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 8. 2011 11:44 | jarda

Stále tu buď naivní, nebo negramotní, nebo podplacení, propagují kriminální aktivity zločinecky řízené grupy "ZFP", proč asi? Nevadí jim podvedení, okradení, mrtví a pozůstalí po "poradenství" negramotných vesnických retardů? Zničili i produkt "Stavební spoření" - byl jsem i u toho jako první slovenský řiditel této "firmy", a také evidentně promiskuitními dementními majiteli a jejich nohsledy v představenstvu a v zaměstnaneckém poměru - sledujte debaty na netu a zveřejňované doklady těchto parazitů. ------------------------------ ------------------------------ -------------------------- Neúplné a klamné zavádějící informace na seminářích je trestným činem. Dosazování organizátorů podvodů vůči zákonu 43/2004 Z.z /SR/ do řízení firmy je trestným činem. Šíření falšovaných telefonních karet členem představenstva za úplatu je trestným činem. Využívání služeb jednotlivců v oblasti prostituce a kuplířství a jejich členství v představenstvu je trestným činem. Nevyplácení provizí je trestným činem. Likvidace struktur s cílem získat jejich provize je trestným činem. Úplatkářství je trestným činem. Vybírání záloh na semináře bez daňových dokladů a jejich nevracení je trestným činem. Svévolné jednostranné několikanásobné systematické změny smluv o obchodním zastoupení proti zájmu spolupracovníků s cílem obohatit se na nich je trestným činem. Mobbing, bossing, zneužívání služeb advokátů proti okradeným vlastním spolupracovníkům s lidskými obětmi je trestným činem. Zastupování strany žalované a strany žalující jedním advokátem je trestným činem. Klamné výpovědi členů řízení firmy na policii je trestným činem. Veřejná propagace zločinecky řízené firmy je trestným činem. Vydávání těchto sociopatických praktik zjevných retardovaných chamtivých individuí za "akademii" také není v souladu se zákony. A ty snahy pomatenců dostat se do politiky pro beztrestnost? O to tu jde.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 8. 2011 11:07 | Helča

já mám se ZFP pozitivní zkušenost. Na doporučení mé kamarádky jsem navštívila základní seminář a pak i další semináře. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací a za pomoci zkušeného finančního poradce jsem sobě a své rodině uzavřela stavební spoření, penzijní připojištění a životní pojištění. Za uzavření smluv mi přišly provize. Určitě všem doporučuji navštívit tyto semináře. 2000 Kč zas není tolik. Lidé investují do vzdělávání daleko větší částky. Navíc toto jsou alespoň praktické informace, které v běžném životě využijete. Za zkoušku nic nedáte a pak si můžete udělat vlastní názor
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2011 11:01 | Tony

Jsem ráda, že má někdo stejný názor. Spolupracuji ze Zfp a nemůžu si na nic stěžovat.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2011 10:58 | MÍŠA

Dobrý den. Hodně lidí firmu pomlouvají a přitom třeba ani nebyli na ZS. Já jsem se společností ZFP moc spokojená.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 7. 2011 12:20

JJ hlavně že je tom každý druhý s výučním listem...... :-)
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 7. 2011 13:37

ZAČÁTEK KAUZY PŘED PĚTI LETY Celý spor začal na Slovensku v roce 2006. Na jaře toho roku AXA, tehdy ještě Winterthur, zjistila, že jí odcházejí tisíce klientů, které do pojišťovny přivedla firma ZFP, respektive její zprostředkovatelé. V roce 2005 pracovalo pro ZFP zhruba šestnáct tisíc zprostředkovatelů. Po některých nyní AXA chce nazpět provize za klienty, které o rok později ZFP přesvědčila, aby šli do Aegonu. „Pokud jde o přestup klientů, chceme zdůraznit, že je to právo každého klienta a že je jen jeho věcí, zda je využije, nebo nevyužije. Současně však chceme poukázat i na to, že společnost AXA údajně na přestupech klientů získala více, než ztratila,“ píše se v prohlášení společnosti ZFP. Dalším problémem je, že mnozí, dnes už bývalí agenti-zprostředkovatelé ZFP okamžitě poté, co od firmy AXA dostali výzvu k vrácení provizí, uvedli, že je od ZFP nikdy nedostali. Po některých přitom AXA žádá i statisícové částky, protože jejich jméno je na smlouvě u klientů, kteří odešli ke konkurenci tím způsobem, že porušili smlouvu. Vyděšení makléři proto okamžitě kontaktovali vedení ZFP, aby si spor s Francouzi vyřešilo samo. Vedení ZFP se navíc snažilo spolupracovníky své obchodní sítě uklidnit výzvou, kterou má týdeník EURO k dispozici. V ní předseda představenstva ZFP Vladimír Poliak slibuje svým makléřům, že je firma připravena převzít závazky ve věci storna provizí, ke kterým vyzvala AXA.

Hádejte jak to pokračovalo, zeptejte se ZFP:-)Ta Vám asi nic neřekne.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 7. 2011 13:30 | Jiří

Psal jsem to, ale psát to pořád dokola mě nebaví. Nenapsal jsem další nesmyslné podmínky smlouvy, musel bych zde uvést celou smlouvu a na to opravdu čas nemám. Od pozice 1 jsou pokuty stejné jako na pozici 8, jen u konkurenční doložky se pokuty liší, ale dostat na pozici jedna 100 000,- + jiné pokuty za porušení nesmyslných podmínek, je opravdu trestuhodné. Vám to, ale bevadí. Bohužel lidem to taky nevadílo, pak měli velké problémy.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 7. 2011 13:28 | Jiří

O tom se psalo už spoustu příspěvku, více hledejte.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Meda Mládková

sběratelka umění a podnikatelka

Jitka Hurábová

podnikatelka, LD Seating

Meda Mládková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jitka Hurábová
ÚSPĚŠNOST
40,00 %

z 5 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services