Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie II.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 730 komentářů)

21. 7. 2011 23:03 | Jiří

http://video.investujeme.cz/sef-awd-kral-ktery-dokazal-z-lidi-vymackat-vse-cast-2-2-230 http://video.investujeme.cz/sef-awd-kral-ktery-dokazal-z-lidi-vymackat-vse-cast-1-2-228

Posílám něco pro naivní lidi, kteří si myslí, že společnosti s dlouhodobou působností nemohou dělat podvody. Jedná se o známou AWD založena roku 1988 v Hannoveru a dnes působí v osmi zemích Evropy. Pravda nebo lež? Hodně dlouho se tutlalo a je to venku. Doufám, že lidé začnou brat poškozené vážně. (ZFP) Historie od 1995, akreditace a jiné hloupé argumenty nic neznamenají, zkušenost však ano.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 7. 2011 13:11 | jarda

Jó, tak "vždělat"? Tak já Vám povím podle praktických činů, a začneme pěkně zvrchu. Zvrchu pochází ta všechna perverze, okrádání a zneuctívání lidí a jejich likvidace. Organizovaná kriminalita. Brainwashing, bossing, mobbing, vyhrožování a zastrašování. Tzv. "majitelé"- veřejně prezentují nevěru, promiskuitu, negramotnost, chamtivost, prostituci, dosazování pochybných individuí do představenstva a řízení firmy. Pomlouvají svoje děti konkrétnostmi /raději nepíši, ve firmě je to všeobecně známé/. Představenstvo - jedinci, z nichž jeden jezdí po ČR a SR obšťastňovat manželky spolupracovníků, prodává falšované telefonní karty, likviduje vysoce postavené spolupracovníky ve své struktuře... Druhé individuum v představenstvu je proslulé zneužíváním žen, dodáváním sexuálních pracovnic do "nevěstince", nabízením starších dam /na firemní akci/ za 2500,- a.j. Obšťastňovatel "oné" za úplatu a dárečky...libling, z jehož pomocí má "oný" čas na obšťastňování jiných a mladších... a vůbec mu nevadí ani veřejné osahávání /jelimánek/ Další individua - viz třeba firemní mailová komunikace při nezákonném nahánění českého ředitele s cílem odstranit ho z firmy a pobírat jeho provize firmou a jejími parazity...je toho moc, a je to řešeno policií, státním zastupitelstvím a soudy v ČR i SR.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 7. 2011 11:54 | Jiří

Mám pocit, že lidé vůbec nečtou. Všechno je na internetu včetně podvodů. Nechápu některé příspěvky, ZFP je prolezla humusem a píšou o tom samotní ředitelé , manažeři i klienti.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 7. 2011 9:27 | magda

Spolupráce se ZFP akademií mi hodně přinesla. Byla jsem na semináři, jejich školení mi otevřelo oči. Vědí, o čem mluví.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 7. 2011 9:19 | Helena Nováková

Dobrý den, Martine.
Vůbec nerozumím Vašemu rozhořčeí. Se ZFP mám spoustu skvělých možností, jak si odčerpat peníze od státu. Nevím co Vám brání v tom, je využívat taktéž.
S pozdravem H.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 7. 2011 9:09 | Helena Nováková

Dobrý den Laďko,
souhlasím s Vámi, V ZFP máme za cíl vždělat občany ČR.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 7. 2011 9:06 | Laďka

Jen bych chtěla podoknout :nikdo nikoho nenutí, aby získával nové klienty!!! Každý se rozhodne sám, jestli získané informace použije pro sebe /pro svoji rodinu/, ošetří si svoje smlouvy a nebo se bude dál vzdělávat a bude se tím "živit".
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 7. 2011 8:48 | Radka

Každý se rozhoduje sám za sebe,nikdo nikdy nemůže nikoho do ničeho nutit.Sama mám zkušenosti,kdy Vám jeden finanční poradce nabízí to a druhý Vám řekne,že je to špatné.Všichni se snaží vydělat pro sebe co nejvíc a Vy stejně nevíte nic.ZFP se snaží lidi vzdělávat,proto zvou na semináře.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 7. 2011 8:42 | Jana

Spolupracuji s firmou ZFP už delší dobu,všichni její zaměstnanci musí projít školením a to ne jen jedním,takže pokud vyjdou do terénu,jsou na to připravení a proškolení.I kdyby to měli být vyučení tesaři.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 7. 2011 18:43 | Tomáš

Známý mě už asi 2 měsíce přemlouvá, abych do toho šel, všechno mi vysvětlil. Neustále na mě tlačí, že "Kdy pojedeme na seminář?". Dokonce mi nabízel, že můžu zaplatit jen 1500,- Kč a zbytek doplatím z provizí. Pořád pohádky, že vydělal za den za tři smlouvy 8000,- Kč. Ty mě už začali být podezeřlé. Tak jsem začal pátrat na internetu, jako vždy, když se mám k něčemu upisovat nebo platit větší sumu. Na internetu převládají ze 70 % negativní zkušenosti a já, kterého nikdy komentáře, zkušenosti a názory na diskuzních fórech, při koupi něčeho apod., nezklamali teď vím, že až se mě bude ptát zítra zase, mu povím SORRY, ALE SE*U NA TO! Zkušenost ze ZPF nemám, ale těch cca 200 komentářů o nich, co jsem přečetl, mi dokázali udělat částečný obrazek (díky lidem, že na tyto fóra přispívají). Internet je skvělá věc! Ušetřili jste mi 2000, díky.
PS: Ti lidi v představenstvu ZFP na jejich oficiálních webovkách jsou tak strašně nesympatičtí !!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 7. 2011 17:17 | Michal

Všichni hází pouze špínu. Jen špínu. Žijeme ale v ČR, takže se asi dá očekávat, že člověk nebude přispívat s ničím pozitivním. Všechny, kteří hází špínu, nikdo určitě do ničeho nenutil. Každý se může rozhodnout.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 7. 2011 15:12

Sledujte více osudy podvedených a okradených, je toho na netě dost. Nezařaďte se k likvidátorům lidí jen s cílem okrást je tak, jak to dělá řízení firmy, mrtvých a jejich pozůstalých je už dost. Je to sledované a už se to pomalu uzavírá... nezblbněte na poslední chvíli. Nechvalte veřejně organizovanou kriminalitu a její nositele, je to také trestné. ------------------------------ ---------------------
Renča, 11.07.2011 09:30:24
Ještě dovolte příběh....taťka byl v Akademii "dobrý"... získal spoustu lidí, kde pomocí svého sponzora jim založil smlouvy,které oni chtěli...taťka byl tehdy na nízké pozici....pak vyšplhal na vyšší, o 3 stupně...ti lidi pak pojistky zrušili a taťka musel vracet provize ještě vyšší, než vlastně vydělal....bohužel spáchal sebevraždu...důvodů bylo víc,ale jeden z nich a tuším rozhodujících byla akademie... Nejen že mu lidi do toho nechtěli jít,tak ani nedostával peníze, i když lidí pod ním nedělali..protože pokud neuzavřel aspoń 3 smlouvy za měsíc, tak peníze za ně nedostal....dokonce snad ještě člověk i když se kolikrát snaží, bohužel někdy se nedaří...podmínky jsou opravdu vražedné,když se do toho vrhnete naplno.... nějaký dluh tam bohužel zůstal a ti zmetci to chtějí po mamči.... já vím,že dluhy se dědí...ale mluvila jsem s dobrým právníkem, a toto chtít po vdově, když v tom podnikal jen taťka, je hyenismus.... Tak kdo chcete hurá do akademie... ------------------------------ -------------------- Martin, 12.04.2011 18:39:15
ZFP Akademie - tfuj !
Tato společnost napáchala spoustu zla a ještě určitě napáchá...bohužel. Do té doby, co si nechají lidé radit od tetičky z Horní-Dolní, která je po jednodením školení opravdový expert přes finance :))
Bohužel potom lidé při zmínce o finančním poradci chytají vyrážku. Hlavně tam nikdo nechoďte, je to pyramida jako prase a nevychází z ní nic dobrého.
Tomáš Řehula, 12.04.2011 18:48:05
Jsem pojišťovací poradce a slovo " PORADCE " bych zdůraznil, ZFP je nehezký distribuční kanál, kde vyučení tesaři radí klientům jak nakládat s penězi. Bohužel to dopadá katastrofálně a to nejhorší je, že se to málokdy dá rozumně napravit. A vím o čem mluvím, smlouvy po ZFP opravuji denně !
Mimo jiné neduhy naprosto neposkytují tak potřebný klientský servis, maximálně tam bouchnou další úžasné a ještě lépe finančně hodnocené IŽP. Je to hnus, velebnosti.
A vůbec nejhorší smlouvy dělají příbuzní - když se poté klienta zeptám, proč tu smlouvu bratranci podepsal, odpoví mi: "Já mu věřil"
Dle mého názoru ZFP(A) nemá v naší branži co dělat. Lidé potřebují kvalitu a ne hloupé MLM.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 7. 2011 14:33 | Jirka

Lidičky probuďte se, myslíte, že by se společnost ZFP akademie mohla na našem trhu udržet již skoro 16 let, kdyby to byl podvod? Tomu se dá jen těžko věřit že? Kdo myšlenku ZFP pochopí je spokojen a ten, kdo je naprosto zabedněný je nespokojen vždy a se vším.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 7. 2011 14:26 | Monika

ZFP akademie je společnost, která nabízí kombinaci programů od bakovních ústavů, jako je např. Kooperativa,ČSOB,Česká pojišťovna,Aegon. Toto jsou špičkové bankovní ústavy a je jasné, že by se nestaly obchodními partnery ZFP, pokud by tato společnostbyla plná podvodníků a lupičů, jak se často zde v příspěvcích píše. Stačí se jen zamyslet a nenechat se zmást negativními příspěvky.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 6. 2011 18:06 | Pavla

Ano máte pravdu, je to ve smlouvě. Děkuji za informace...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 6. 2011 15:48 | Jiří

Proč Vám zprostředkovatel sjednal dynamickou strategii, když programy využíváte především na rizika? Hodně jezdíte, vyberte si program k tomu speciálně určený, ušetříte spoustu peněz. Napište mail, ať zde nenabouráváme diskuzi, která je zaměřená na něco jiného.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 6. 2011 10:48 | patas

mame dynamicke strategie.pracujeme jako OZ, často na pracovních cestách.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 6. 2011 8:00 | Jiří

Ano může. Jakou investiční strategii máte sjednanou? Pokud se toho obáváte, sjednejte si raději RŽP – Kolik máte let a jaké povolání vykonáváte? U vybraných RŽP se dostanete na podobné měsíční pojistné, dokonce i na nižší pokud máte rizikovější povolání.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 6. 2011 19:41 | patas

forte mam rok.pritelkyne ma flexinu rok a pul.a prave mame to jen na rizika a bojim se toho jak jsem psal "V praxi to znamená, že vám pojišťovna může časem pojistku vypovědět z důvodu toho že na ní bude moc velký kumolovaný dluh vlivem relativně levných připojištění a minimální částky pro strhávání poplatků." Pritelkne ma flexi400kc mesicne nacpanou jen rizikama, tak aby se ji nebo nam neco takoveho nemohlo stat, kdyz bduem starsi..to prave nechaopu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 6. 2011 19:29 | Jiří

Forte má v určitých případech levné rizika, ale podle nových podmínek klient musí investovat velkou část, pokud se nepletu kolem 50%. Program patří mezi nejdražší programy(investice). Pojišťovna tají sazebník rizikového pojistného. Program má opět spoustu výluk. Program vnímám jako špatnou napodobeninu Flexi, která je v podstatě ve všech směrech kvalitnější.


1.Nemá pracovní neschopnost - úraz. 2.Neplní se při úraze v důsledku nepřiměřené fyzické námahy. 3.Pokud nastane vážná choroba, končí pojištění pracovní neschopnosti a hospitalizace! 4.Pojišťovna neplní při nemoci z povolání a u veškerých nebezpečných sportech zmíněné v bodě 3, včetně povolání jako lešenář,lesní, dělník a další ! 5.Forte nemůže rozdělit poj. částku pro případ smrti pro různé konce pojištění. 6.Forte má skryté poplatky. 7.Změny u produktu 2010, i přesto, že je Forte na investici celkově nevhodné, pojišťovna zvýšila investiční úložku kterou musí klient platit. 8.Pojistná doba 20let a více = neuvěřitelná provizní zátěž 190% z ročního pojistného. 9.Povinně se vyplňuje příjmová skupina klienta, při denní dávce 500 nebo 550 Kč přesně nevím, se musí doložit potvrzení o příjmu pojištěného. 10.U dětí není možné pojistit smrt z jakékoliv příčiny. 11.Přenesení rizika nesplacených nákladů na klienta, který musí při zániku pojištění akumulovaný dluh zaplatit. Podle informací se to mělo měnit, pokud se tak stalo nevím. 12.Forte patří mezi nejvíce nákladné programy. Nákladový ukazatel PER činí 18% 13.Neschopenku nevyplatí OSVČ pokud si neplatí státní nemocenskou. 14. Podle nových informací, měli i zvýšit cenu rizik.


Od použití jako rezervotvorného produktu také odrazuje nižší flexibilita částečných odkupů. Pojišťovna upřesňuje, že částečný odkup lze povolit pouze v případě, že zbylá kapitálová hodnota v kombinaci s běžným pojistným postačuje na úhradu rizikového pojistného a poplatků až do konce pojistné doby. Vzhledem k tomu, že přirozené pojistné je rostoucí s věkem klienta, může nastat situace s kladnou rezervou a nemožností částečného odkupu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Eva Štěpánková

podnikatelka, Ryor

Alexandr Vondra

politik

Eva Štěpánková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Alexandr Vondra
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services