Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie II.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 730 komentářů)

27. 6. 2011 18:51 | Jiří

Kdy jste si nechal sjednat Forte?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 6. 2011 18:00 | patas

Vidím, že se tady vyjadřují i dobrníci, takže supr:-) mám csob forte, co je pravdy na tomle tvrzení? zválště poslední věta
"Jinak ještě k Forte. Jako velké mínus pokládám to, že negarantují sjednávanou cenu (stejné jako FLEXI) lajcky řečeno pojišťovna si může s cenou připojištěních v čase dělat co chce. Narozdíl od jiných produktů, které buď cenu garantují po celou dobu trvání smlouvy nebo mají zavedeny limity o které mohou cenu zvyšovat. Dále tam je drobnost, která je spiše pro někoho kdo se v pojištních trochu orientuje. Při nastavení na rizika je u této smlouvy krapet problém s tzv. kumolovaným dluhem. Nechci zabýhat do zbytečných detailů jen snad pokud to bude někoho zajímat. V praxi to znamená, že vám pojišťovna může časem pojistku vypovědět z důvodu toho že na ní bude moc velký kumolovaný dluh vlivem relativně levných připojištění a minimální částky pro strhávání poplatků."
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 6. 2011 15:43

Váž.pani Ing.Gxxx. S Vášou firmou som sa v živote nestretla, nikdy som o jej existencií nepočula a žiadné služby preto som si neobjednala.Preto ma prekvapilo, že ste mi zaslala dve faktúry z roku 2005 - č.250100519 v sume 128 145.-Sk s dátumom vyhotovenie 17.12.2005 a dátumom splatnosti 31.12.2005 a faktúru č. 250100287 s dátumom vystavenia 6.12.2005 a spatnosťou 20.12.2005 v sume 27 090.- Sk. Nakoľko sa venujem aj účtovnícstvu , zaslanie faktúr z roku 2005 v marci / 28.3./ roku 2006 je ozaj zaujímavé .Neviem o čo Vám vlastne ide. Uvedené faktúry ignorujrm a neželám si, aby ste ma naďalej obťažovali . Vzhľadom k tomu , že vo Vašom liste z 28.3.2006 boli aj iné dokumenty, ku ktorým som sa už vyjadrila aj s citáciou z UFT s tým, že nesúhlasim aby ste zneužívali moju licenciu pre II.pilier dôchodkovej reformy /každy  sme mali rovnaké možnosti si ju urobiť/ a Vaše infatilné snahy ignorujem , nakoľko daňové priznanie som už mala odovzdané a Vaše tzv. " Záväzky " vo výške 1 031 610.- Sk ma vôbec nezaujímajú , táto zmluva je podľa názoru právnika neplatná ,sfalšovaná a nezákonná. Je vrcholne neetické obťažovať ma takýmito nezákonnymi snahami ešte aj po smrti môjho manžela, ktorý mal nepríjemné skúsenosti s firmou  pre ktorú pracujete. Dotyčnú korešpodenciu som postupila právnikovi k ostatnej korešpodencií. Ostavam s pozdravom. xxx
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 6. 2011 12:36 | Jiří

Bohužel opět musím odepsat negativně a není to tím, že program sjednává společnost ZFP. ČSOB Život + má sice příznivou cenu u vybraných rizik, minimální postačitelnost, ale je to příznivá cena jenom na oko. Jsou s tím spojené výluky, které by v životním programu neměly co dělat. Nemoc z povolání, neplní se. U nepřiměřené tělesné námahy, neplní se atd. U rizikových povolání ČSOB nepřiměřeně zdražuje. Pokud pojistíte elektrikáře (slaboproud) který si udělá v budoucnu zkoušky na elektrikáře (silnoproud) má smůlu protože tato profese je ve výlukách. Program umožňuje pojistit jenom jednoho dospělého, je drahá pracovní neschopnost a týká se pouze nemoci. V pojištění závažných chorobách je jenom kolem 22diagnoz. Na druhou stranu má ČSOB příznivé oceňovací tabulky na denní odškodné, bohužel zaleží na výlukách jestli pojišťovna uzná pojistnou událost.
PF ČSOB patří mezi horší penzijní fondy, pokud ho tam převáděli tak nejspíš kvůli provizím. Nejlepší PF jsou – Allianz, PFČS, Generali. Nejde jenom o výnosy, ale o to jak penzijní fondy hospodaří, jak jsou stabilní. Např. Allianz zdaleka nepatří mezi velké fondy, ale nedostává se do ztrát a připisuje spoustu let stabilní výnosy. Navíc má stálý přísun nových klientů, který narůstá velmi rychle. Allianz to nepřehání ani vysokými provizemi a má věrné klienty… Pokud se mě ptáte jaký penzijní fond vybrat tak od Allianz nebo PFČS. Pouze od věku 45-50let.
Životních programů je spoustu, neznám potřeby Vaši kamarádky tak nemohu ani doporučit žádný program. Každopádně si dávejte pozor na výluky o kterých jsem již psal a na podobné výluky. Nejčastěji je uvidíte u pojišťoven jako je AXA, ČPP, Kooperativa, ČSOB, Generali,Česká pojišťovna… Než něco podepíšete, vždy si přečtěte podmínky, především si dejte pozor na výluky z pojištění – neplní se u nemoci z povolání a u pracovních úrazů, to je snad největší omezení které může smlouva obsahovat. Musíme si uvědomit, že jsme v práci v podstatě polovinu aktivního života a pak když se něco stane, tak pojišťovny poukáži na výluky s pojištění a klient má smůlu i přesto, že platil za vyšší rizikovou skupinu vysoké pojistné.
Hezký den přeji
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 6. 2011 20:32 | Pavla

Jiří, už jste mi jednou poradil, mohu Vás poprosit o další radu? Kamarádce uzavřeli ČSOB Život plus, penzijní připojištění převedli do PF ČSOB. Můžete se v krátkosti vyjádřit k těmto programům? Mají nějaké mouchy? Které pojišťovny a penzijní fondy by jste doporučil? Na co si dávat především pozor? Budu ráda za rady i ostatních odborníků.Děkuji předem.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 6. 2011 18:49 | jarda

Místa je v "hotelu" dost, a je jejich. Strava se objednává ráno po spočítání příchozích, byl jsem i organizátorem. Trvejte na vrácení peněz a rád Vám gratis pomohu. Doklady pošlite odscanované na jedlicka.j@gmail.com /ten zdrap papíru o záloze a případné jiné bláboly/
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 6. 2011 17:56 | André

Tak se pokusim požádat o vrácení peněz, napsal jse ty dva emaily, jeden poradcovi a jeden firmě. Myslim, že mi stačí co všchno jsem si o semináři přečetl, dalších 900 Kč by pro mě jako pro studenta bylo moc... No jsem zvědavý jestli mi odpoví. Uběhl necelý den od zaplacení zálohy takže je pravda, že náklady ještě nemohly vzniknout...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 6. 2011 15:49 | jarda

Standartní postup - požádat okamžitě toho, kdo Vás oblbnul, o vrácení peněz a zrušení účasti na seanci. A poslat to i mailem na firmu. V případě nereagování a nevrácení peněz podat trestní oznámení na policii - podvodné jednání a vyžadování složení zálohy bez daňového dokladu. Ten nedávejte z ruky a udělejte si kopii.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 6. 2011 14:37 | zajda

Andréé, to jsme na to asi stejně. Taky mě tehdy zlomila ta možnost toho vzdelani.NA semináři se dozvíš to, jak někdo už zde psal. Nevěřtě státu, vytvářejte si rezervy, důchody nebudou, demografický obrat atd. Určitě zajímavé informace, ktere mají za úkol klienta uvést do situace, kdy si bude muset tu kombinaci uzavřít.Mmohdy jak někdo už říkal, paradox! Nevěřte státu, spoléjte se na sebe, ale využívejte programy podporované státem:-D'Sám vidíte, co se ve státě děje. ZFP Vám na semináři dá informace jen které se Vám hodí. Klidně si tam zajdětě a pak nám napište Vaše pocity. Věřím, že ještě ten den budete z toho v sedmém nebi:-) Hlavně zachovejte chladnou hlavu a zdravý rozum. PRo neznalého člověka jsou tam zajímavé informace,ale bohužel ta větššina věcí spíše opak.Hlavně, že Vám budou nabízet životní poj. jako super věc na zhnodnocení, ohánět se dan.ulevami a stat,prispevky. Jen si hodně dobře rozmyslete podpis smlouvy SOZ, kterou vám budou dávat jako smlouvu na provize, ale to až po semináři.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 6. 2011 14:15 | Jiří

Otázky:

1)Pokud bych se chtěl vzdělávat, zavazuji se k něčemu? 2)Mohu vykonávat činnost i pro jinou společnost? 3)Podle informací jste se soudili a možná ještě soudíte ze společnosti AXA, proč?

4)Byl jsem informovaný, že pokud podepíšu smlouvu o obchodním zastoupení, musím mít kombinaci, musím vykonávat činnost pro společnost a jiné povinné úkony jako splňování bodu atd. Pokud poruším jakoukoliv podmínku smlouvy je zástupce pokutovaný od 15 000,- do 1 000 000,-. Je to pravda?

5)Proč se na Slovensku důchodová reforma hroutí? Ekonomové tvrdí, že je důchodová reforma drahá a celkově špatně navržená, proč bychom ji měli podporovat?


6)Chci se přes vaší společnost jenom vzdělávat a nechci se zavazovat, kolik mě to bude stát?

7)Proč bych měl využívat daňové úlevy, když při zrušení smlouvy musím vše vrátit?

8)Jaká je pravděpodobnost, že budu program platit až do svých 60let? Když lidé ruší životní programy v průměru do 6let, podle statistik od pojišťoven?
9)Počítáte do výnosu i inflaci a veškeré poplatky? Podle odborníku je investování přes životní program extrémně drahé a zároveň zastaralí způsob investování, zejména proto, že jsou poplatky zdvojené, majitelem je pojišťovna ne klient, platí se daň z výnosu, nevyplňuji se investiční dotazníky atd.


10)Proč bych měl jako mladý člověk investovat přes penzijní fond, když podle analytiků se peníze v penzijních fondech znehodnocují (inflace) a navíc se nakupují převážně státní dluhopisy, které z dlouhodobého hlediska nejsou jisté? Není lepší investovat přímo do různých investičních kategorii přes největší spavce světa, které mi zaručí daleko efektivnější rozložení investice a vyšší výnos?


11)Od vzniku stavebních spoření se už dvakrát snížila státní dotace, zdaňují se výnosy a samotný stát už nechce program dlouhodobě dotovat, jakou mám garanci toho, že mi stát v budoucnu nevezme státní dotace?


12)V roce 2013 se plánuje změna státních příspěvku v penzijních fondech, lidé kteří budou investovat pod 500,- měsíčně budou na tom oproti dnešních podmínek hůře. Má smysl investovat do něčeho, kde se neustále mění podmínky?
..................
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 6. 2011 14:09 | Jiří

Jak píše Jaroslav... Vzdělávání? Myslíte základní informace o programech? To se můžete vzdělávat doma pomocí internetu a nemusíte podepisovat zavazující smlouvu, která je v rozporu s dobrými mravy. Nemusíte platit vnucené programy, nemusíte nahánět klienty. ZFP Vám řekne jenom to co se ji hodí… Žádných znalostí ve finančnictví nedosáhnete, pouze základ, který si můžete zajistit i zdarma. ZFP je zprostředkovatelská firma, postavená na MLM, nemá to nic společného s poradenstvím. Pokud by jste chtěl dělat tuto činnost, konkurence má daleko lepší podmínky. Vyplácejí provize o kterých si i ředitelé v ZFP mohou nechat jenom zdát.
Co se týče zaplacené zálohy, je to nepřiměřené jednání. Tím, že jste se nahlásil na základní seminář a nechcete nakonec absolvovat tuto akci, tak nevznikají ZFP žádné náklady navíc a proto by zálohu už s principu měli vrátit, v nejhorším případě alespoň část. Jinak se podle mě jedná o další obohacování. Zavolejte a situaci řešte.
Co Vás možná čeká?
Občan - ,, Nakonec základní seminář nebudu absolvovat z určitých důvodu, které nechci vysvětlovat, zároveň bych chtěl vrátit zálohu,“ abych někomu nezabíral místo, tak Vám dávám vědět už dnes.
Argument - To nejde, už jsme Vám zarezervovali místo, zakoupili složku s materiály, zaplatili lektory a tím jsou spojené náklady, které se musí uhradit.
Odpověď - Pokud ano, tak si zálohu nechte a pošlete mi prosím složku s materiály, které jste za určitou část ze zálohy zakoupili, děkuji.
Ovšem nic vám nepošlou, složek mají plný sklepy, místa se rezervují možná tak týden dopředu , dokážou vás tam protlačit i den před základním semináři. Celodenní strava se řeší opět na poslední chvíli. Opravdu nechápu jaké pak náklady mohou vzniknout. Nepůjdete Vy, půjde někdo jiný.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 6. 2011 13:36 | André

No problém je, že já ještě v žádné firmě nejsem, jsem student... :) Každopádně ZFP už jsem také prohlédl, jenom o den později než bych měl. Teď nevím co dělat, když už jsem jim nechal 1500 jako zálohu za ten jejich zájezd na základní seminář...
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 6. 2011 12:25 | jarda

Ale to nemá nic společného se vzděláváním, to není o finančním poradenství, ale o nátlakovém uzavírání smluv a chytání dalších obětí z celé rodiny, příbuzenstva a známých. Dotazy jsou nežádoucí, podstatou je beainwashimg a nátlak na urychlené uzavření kombinace. A přepojišťování. Byl jsem 5 let každou sobotu na seminářích v SR i ČR, na lektorských školeních, sjednoceních, firemních akcích jako lektor, organizátor a ředilel. Poznám majitele osobně, a i mně okradli a podvedli tak, jako většinu původních zakladatelů. Znám osobně i všechny oběti jejich zločineckého běsnění, nezastaví se před ničím. Krédo je - když to nejde po dobrém, tak po zlém. Lhát, podvádět a krást - o to tu jde. A jít do politiky pro beztrestnost. Pokud chcete vzdělání, tak choďte napřímo /pojišťovna, banka, stavebka.../, tam je to na náklady firmy dlouhodobě i se stravou a ubytováním zadarmo, absolvoval jsem jedno takové v rekreačním zařízení. Učí tam graduovaní odborníci, ne MLM pomatenci z řad zedníků, tesařů, dojiček krav,topenářů, pracovníků ze servisu, sestřiček, sedláků, nezaměstnaných..., ze kterých čiší nevzdělanost a chamtivost. Školení za cca 60 000 hradila firma. A i tak to nedělám, a nic po mně nechtěli.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 6. 2011 9:32 | André

Btw, doklad mám, je na něm částka a razítko z podpisem onoho poradce. Pochybuju ale, že by byla vratná...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 6. 2011 9:30 | André

Abych pravdu řekl, tak já osobně jsem na tyhle různé poradenské společnosti dost alergický, zlomilo mě asi to "vzdělávání". Je mi 20 let a věřím, že znalost finančnictví se v životě určitě hodí a je pravda, že ve škole je to samá teorie. Já se rád učím nové věci a proto jsem kývnul, vzdělávání na mě hold platí... Z konkurence znám jen velmi lehce OVB, jinak vůbec. No a za ty otázky budu velice rád... :)
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 6. 2011 9:16

Doklad o zaplacení zálohy máte? Proč jste platil zálohu? Znám ty jejich argumenty, nejsou pravdivé. Nezdá se vám cena přemrštěná? Co myslíte, že vám na semináři řeknou? ,,Na důchody není, státu nevěřte a proto si spořte do programu které jsou státem podporované" není to paradox? Dáme Vám jako jediní provize a když budete pokračovat a sjednávat všem lidem to samé, budete si moct budovat kariéru. Druhý den možná ještě ten den, Vám nechají podepsat zavazující smlouvu, která je proti Vám a není pomalu žádné ochrany proti ní, pokud neznáte zákony. Háček je v tom, že u konkurence dostanete vyšší provize, nezavazujete se, pokud by Vás zajímalo další školení tak ho máte zdarma. Nikdo vám necpe Retro programy a můžete využívat nejmodernější internetové aplikace, software atd. Pokud jste inteligentní a máte svojí hlavu, tak se běžte podívat, alespoň poznáte co znamená vymývaní hlav. Jestli pojedete, tak Vám zde napíšu otázky na, které by jste se měl zeptat přímo na semináři, uvidíte jak se budou kroutit. Budete rád když Vás nevyhodí:-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 6. 2011 8:33 | André

Dobrý den, tento týden jsem jim podepsal tu pozvánku na základní seminář a zaplatil zálohu 1500 Kč. Jsem stále student a v těhle záležitostech se opravdu nevyznám - kromě toho, že teď mají k dispozici mé údaje a 1500 Kč, koukají z toho pro mě ještě nějaké problémy? Základní seminář se má konat zhruba za dva týdny, mám doplatit těch 900 Kč a jet se tam alespoň podívat a najíst? :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 6. 2011 18:11 | Jiří

Soňo na základním semináři jsem byl. Potkal jsem desítek klientu a kolem 50 zprostředkovatelů z této společnosti. Mám tolik informací, že mohu o ZFP napsat knihu. ZFP je firma, která Vám řekne jenom to, co se ji hodí. Nebo se na základním semináři probírají nevýhody penzijních fondu a negativní vývoj? Nebo nejistou budoucnost stavebních spoření? Probírají se tam nežádoucí výluky, a poplatky daných programů, které ZFP nabízí? Učí ZFP lidi porozumět inflaci? Učí ZFP investovat do OPF, certifikátu, ETF a do jiných investičních nástrojů? Vysvětlí Vám majetkové poměry ( kdy je klient majitelem a kdy ne)? Naučí Vás ZFP chránit hodnotu vašich peněz? Vysvětlí Vám ZFP jaké rizika nesete pokud podepíšete smlouvu o obchodním zastoupení? Pochlubí se společnost tím, co provedla na Slovensku atd. Soňo jak mohu tuto společnost brát, když na každém rohu slyším jenom samé stížnosti. Navíc, Jaroslav Jedlička podal mnoho důkazů ( bývalý ředitel ZFP), které mě nenechají být klidným. Obraty, majetek, nebo počet zprostředkovatelů neznačí úspěšnost. Jednou to pochopíte ostatně jako spoustu jiných bývalých spolupracovníku z této společnosti. Základní seminář je jenom vodítko k tomu, aby na člověku vydělali. Chystám velký vzdělávací projekt, který si některé firmy za rámeček nedají. Všechno je to o informacích za které nemusíte platit, pokud víte kam se podívat.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 6. 2011 8:45

Kto vlastne poškodzuje „dobré meno ZFP, a.s.“ ?
Kto vlastne poškodzuje dobré meno licencovaným a aj ostatným spolupracovníkom ? A nielen meno ?
Samozrejme že:
tí, ktorí zorganizovali proti zneniu zákona 43/2004 Z.z. prípravu jeho porušenia tí, ktorí hľadali cesty – ako zákon obísť tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili zmluvy medzi ZFP a DSS tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili zmluvy medzi Licencovanými a ZFP tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili zmluvy medzi Licencovanými a Licencovanými tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili zmluvy medzi Licencovanými a Nelicencovanými tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili tzv. „delegovaný účet“ tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili spôsob organizácie transferu zmlúv tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili ovládnutie predstavenstva ZFP k nerozmýšľaniu tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili zapojenie zamestnancov ZFP, a.s. tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili systém „trojkových“ spolupracovníkov tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili preregistrovávanie klientov tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili zmeny podmienok pre spolupracovníkov tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili požiadavku vyberania 50,- Sk za každú odovzdávanú zmluvu tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili rozbíjanie a rozbitie štruktúr tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili preregistrovávanie spolupracovníkov tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili preferenciu jednotlivcov podľa „loajality“ - servilnosti tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili obhajobu porušovania zákona advokáty na stretnutiach tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili nevyplácanie provízií tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili viazanie vyplácania provízií na podpis kompromitujúcich dokladov tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili zadržiavanie provízií tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili znechucovanie lektorov a riadiacích pracovníkov tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili zasieľanie nezákonných zmlúv tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili obhajobu nezákonností v INFO tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili ilúziu, že licencované budú zastupovať právníci ZFP, a.s. tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili systém ignorovania verejnej mienky, názoru spolupracovníkov tí, ktorí „vymysleli“ a stvorili „Návrh na začatie konania vo veci ochrany dobrej povesti právnickej osoby „ a „Návrh na nariadenie predbežného opatrenia“
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 6. 2011 8:33 | Soňa

Nikdy nedávám na mínění druhých,hlavně pokud jde o moje peníze....ZFP školí veřejně a každý se potom může osobně rozhodnout.Nebo snad někdo v dnešní době ještě věří tomu,že na přepážce v pobočce Vám řeknou nevýhody toho,co Vám nabízí???
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Březina

podnikatel, Best

Radim Passer

podnikatel, Passerinvest Group

Tomáš Březina
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Radim Passer
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services