Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 229 komentářů)

24. 4. 2014 15:03 | Nellie

u nás v Turnově otevřeli nový market Patners, tak tam množná zajdu. To je stejné jako v bance? Byl jste tam někdo?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2014 15:16 | vbnb

Koukám že už se ta kvalita poradců snad zvýšila, já měl zkušenosti s jinou firmou a to byl děs běs
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2014 13:10 | malebezvyznamneplus

Citace - čulik / 23.04.2014 13:02

Mně je hlavně příjemné, že nemusím řešit papírování!!!!! Že to někdo udělá za mě. To je velká výhoda.
pravda za to taky dávám partners PLUS (-: (-:
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 4. 2014 13:02 | čulik

Mně je hlavně příjemné, že nemusím řešit papírování!!!!! Že to někdo udělá za mě. To je velká výhoda.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2014 12:33 | pepa.p

K finančním institucím jsem nikdy důvěru neměl, ale svému poradci věřím na stoprocent, protože mi tolikrát pomohl, že jsem mu opravdu vděčný. Nevím, jestli jsou všichni u partners takoví, někteří určitě.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 4. 2014 13:28 | fiona

Nevím, nevím, ne každý modroočko má co nabídnout. na rozdíl od poradců Partners :-))
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 4. 2014 12:53 | Didier

jo, kolik holek už naletělo na velký modrý oči, třeba na ty moje
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 4. 2014 10:55 | fiona

Kikuško, to máme asi stejnýho :-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 4. 2014 10:33 | Kikuška

Mám přes ně pojištění (životní, úrazové, domu a domácnosti). A myslim, že dobrý. A navíc je můj poradce vtipnej (a pěknej:)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 4. 2014 14:32 | chytráček

zkušenosti s Partners nám takový, že nám slečna poradkyně pomohla především v oblasti financování bydlení, což nám ušetřilo čas a hlavně peníze. Líbí se mi ten osobní přístup. A negativní zkušenost? Hm hm přemýšlím, asi zatím nic..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 4. 2014 13:37 | ToBy

Dlouho jsem se finančnímu poradci bránil a odmítal jak čerta, ale teď jsem rád, že ho mám. Tomuto oslovení víc než dostál. Naučil mě, jak zacházet s penězi, úplně jsme předělali systém pojištění. Nakonec mě to vyšlo mnohem levněji a za dost slušných podmínek. Uzavřeli jsme s přítelkyní i důchodové připojištění a díky tomu teď máme dobrý pocit, že budeme mít ve stáří co jíst, protože důchody už na nás asi nezbydou, že.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 4. 2014 12:44 | Jarda Pardubičák

Podnikám už asi 15 let a mám hodně zkušeností z různých jednání s „finančními poradci“, ale až po setkání s lidmi z Partners jsem koukal, že i v tomhle oboru pracují absolutní profesionálové. 1. provedli kompletní revizi mých smluv 2. Vůbec k ničemu mě nepřesvědčovali – jenom řekli: „možnosti jsou takové a takové, rozhodnutí je na vás“ Klobouk dolů. Je to každého věc, ale já s nimi rozhodně pokračuju dál.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 4. 2014 11:05 | Veroonka

Souhlasím s Evelína. Moje Iva mi začala radit a byla taky teprv někde na vejšce a v úplně jiným oboru. A i tak se supr vyzná. Říkala jsem jí, že kdyby neměla kde bydlt může u mě, protože ten byteček mám hlavně její zásluhou. (Normálně by mi jako prodavačce s nízkým platem hypotéku asi těžko dali.)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 4. 2014 11:01 | Tygr

přesně!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 4. 2014 10:02 | Evelína

Michale , uvěřte, člověk nemůže soudit podle jednoho! Každý poradce je jiný, každý s nimi má jiné zkušenosti a o věku to taky nebude :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 4. 2014 9:52 | NevěřícíMichal

Hehe, to se musim smát, když to čtu, jak všem dobře poradili. mýmu poradcovi bylo sotva dvcet a nšjenže nevěděl nic nic o životě (to ani nemoh) , ale ani o těch penězích s kterýma radil.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 4. 2014 16:10 | VIP_Consultant

Podnikal jsem s Partners, taky jsem se snažil lidem poradit i v jiných záležitostech než jsou finance. Pak se mi svěřovali i s poměrně soukromými problémy. To je výhoda osobního kontaktu, všechny klienty jsem si pamatoval a věděl tak, co potřebují. Bohužel teď ze zdravotních důvodů to nemůžu dělat, ale i tak mi klienti občas zavolají a zeptají se, jak se mi daří. Což potěší. Doufám, že se ktomu zas vrátím, třebas už brzy.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 4. 2014 15:24 | tramvaják

Citace - Moniczka / 17.04.2014 11:28

V Brně nám jezdila modrá šalina od Partners. Pěkná :)
V Brně máte jenomn jednu šalinu ne??? :))
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 4. 2014 14:31 | Evelína

Mně poradkyně z Partners docela dost pomohla - když jsme prodávali družstevní byt po manželových rodičích, bylo s tím spoustu starostí - prostě byrokracie jak Brno. Pak jsme se o tom jen tak mezi řečí zmínili naší poradkyni a ona nám s tím pomohla, za pár týdnů byl byt převedený do os. Vlastnictví a prodaný. Prostě věděla jak na to. A nemusela to dělat. Takže já na tu svou Poradkyni (s velkým P:) nedám dopustit!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 4. 2014 11:45 | detail

tyrkysová, na tom si v partners dost zakládaj
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jaroslav Vostatek

ekonom

Petr Čech

fotbalová legenda a investor

Jaroslav Vostatek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Petr Čech
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services