Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 229 komentářů)

18. 1. 2016 17:51 | Verča Holáková

S tím nesouhlasím. Nám poradce zlepšil přehled o financích, ale hlavně nás dostal ze spárů stavební spořitelny, která nám nechtěla umožnit refinancování meziúvěru. S manželem jsme to už chtěli vzdát, ale náš poradce se nevzdával a nakoenc nám svoji vytrvalostí dokázal u banky domluvit takové podnmínky, že naší rodinné kasičce ušetřil pomalu 800 tisíc! Jsme mu moc vděční za jeho přístup a nasazení!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 1. 2016 15:29 | Kamil H.

Poradci jsou na nic. Mám vystudovanou vysokou školu, sám nejlépe vím, co potřebuju a co se mi hodí!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 1. 2016 14:40 | Míla

To určitě, žádným takovým radám nejde věřit. Každý sna vás chce jenom vydělat ne radit!!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 1. 2016 14:23 | Partners

Dobrý den, Báro. Opravdu nemusíte rozumět investicím, abyste mohla zhodnocovat své peníze. Svého poradce Vám pomůžeme najít, kontaktovat nás můžete například tel. 800 63 63 63 nebo na info@partners.cz. Doporučíme Vám poradce z Vašeho okolí. Ten s Vámi vyplní investiční dotazník a individuálně Vám poradí. A dokáže to nejen s investicemi :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 1. 2016 16:11 | Barča

To vypadá sice moc hezky, ale když nemám ani ponětí, kam ty peníze dávat? Prostě tomu vůbec nerozuméím a nechce se mi projíždět nějaké akciové weby nebo co :(
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 1. 2016 13:02 | Partners

Dobrý den, Báro, postupným investováním malých částek může odkládat a zhodnocovat svoje peníze každý. Můžete začít s pár stokorunami, ale je třeba vydržet a odkládat pravidelně. Pak budete moci vybírat dovolenou také :).
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 1. 2016 18:22 | Barča

Mě Mareš nebere, ale líbilo by se mi letět na dovolenou, jako v tom videju. Ale nejde mi moc šetření..:( jak na to? :)
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 1. 2016 11:54

Dobrý den, děkujeme Vám za zájem o kampaň. Máte pravdu, na webu Nekecame.cz není možné reagovat. Jedná se o fiktivní web :) Ale Váš názor nás zajímá, můžete se obrátit například na mail info@partners.cz nebo na číslo 800 63 63 63.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 1. 2016 9:57

Dobrý!Potřebovala bysem púčit pědesáttisíc 606988781 děkuji"! Baloghová Jarmila
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 1. 2016 22:57 | Linda má smyslné pery

Byla jsem se podívat na tom webu Nekecáme. A protože nemám nejlepší zkušenosti s poradci, chtěla jsem se zapojit do diskuze pod články. Jenže to nejde. Diskuze vůbec nefunguje, všechny příspěvky v ní jsou ze čtvrtého ledna (dívala jsem se i pod jiní články). A tak si myslím, že je to diskuze, kterou celou vyrobila reklamka. Nekecají!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 1. 2016 22:17 | Kajka

Taky jsem si myslela, že si všechno najdu na internetu A na webu bank. Chtěli jsme s manželem refinancovat. Pak jsem zjistila, jakou to dá práci. Navíc se to těžko porovná, všude jsou různé poplatky a tak. Musíme chodit do práce, vodit malého do školky a nakonec to vypadalo, že termín propásneme. Kolegyně se mi vysmáala a dohodila svého poradce, právě z Partners. Teď Máme nejen super nové podmínky hypošky, ale poredce zjistil, že máme úplně špatnou pojistku bytu. A navrch dohodil lepší poviinný ručení. Ušetřil nám čas, peníze a nervy. Za nás tedy jasný palec nahoru!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 1. 2016 11:55

Dobrý den, Jirko, děkujeme Vám za příspěvek. Ne každý dokáže jako Vy vstřebat všechny informace o finančních produktech, které jsou na trhu, a porovnat si je. Dobří finanční poradci to umějí. Poradci Partners navíc u klíčových produktů dostanou za sjednání smlouvy od jakéhokoli obchodního partnera vždy stejnou odměnu. Jejich jedinou motivací proto je vybrat to nejvhodnější řešení pro klienta :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 1. 2016 12:13 | Jirka

Mareš je možná dobrej, ale poradci nestojí za nic. Radši si všechno najdu na netu a porovnám sám, než platit takkovýho chytráka!
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 1. 2016 10:55 | Klárka

Už jsem na to taky pár krát narazila. Já mám Mareše ráda, je to borec!!! Takže za mě má reklama palec nahojru :)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 1. 2016 13:34 | Partners

Dobrý den, děkujeme, že jste si naší kampaně všimli :) Skutečně dnes můžete narazit billboardy, které přinášejí zprávu o tom, že Poradci Partners odmítli peníze, že Mareše v Partners nechtějí, nebo že Partners vyléčili slepého muže. Rozhodli jsme se tak nahlas a viditelně pojmenovat pozitivní hodnoty a principy, na kterých Partners stojí. Zároveň tak ale bojujeme s předsudky, které jsou s profesí poradce často spojovány. Vše je vysvětleno na webu nekecame.cz.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 1. 2016 13:20 | Elis

Taky jsem si všimla. ALe pochybuju, že by chtěl mareš dělat takovou práci!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 1. 2016 12:44 | Niky

V Partners teď prý měl dělat i Leoš Mareš. No to koukám, coto jako je? A má to on vůbec zapotřebí...?
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 11. 2014 21:15 | romajs

Dáváte panu Pavlovi Kohoutovi dost místa ale že se tak může mýlit s černým kurzem šilinku z devadesátých místo 2.50, 3.50 dělá dojem trochu kecálka. R.Khaur
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 9. 2014 10:01 | WW

jasně, že nechce, protože neví , jak do toho. Proto je dobrý mít poradce, který tě navede a zhodnotí možnosti a správnou cestu.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 9. 2014 10:20 | Evelína

jÁ SE NA poradce obrátila, když jsem se ve čtyřiceti rozhodla konečně bydlet ve svém. Ale ušetřenou jsem neměla ani korunu (spíš jsem ještě dlužila). Myslela jsem si, že jsem úplně marný případ, ale paní z partners my vytvořila fin.plán a dnes se už vážně blížím k tomu nemuset být v podnájmu. Škoda, že jsem to nezačala řešit mnohem dřív. Jenže člověku se nechce do těch zásadních kroků.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Dienstl

podnikatel, Czech Coal

Jaroslav Zavadil

politik a odborář

Jan Dienstl
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jaroslav Zavadil
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services