ČSOB hlásí výpadek. Nejdou karty ani SMS

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 21. 10. 2021 | 28 komentářů
ČSOB měla ve čtvrtek odpoledne rozsáhlý výpadek. Nefungovaly online platby kartou ani její platební terminál, což se týkalo například i internetového nákupu jízdenek Českých drah, dálniční známky, služby Qerko a mnoha dalších obchodníků. Nedostupné bylo přihlášení do internetového a mobilního bankovnictví prostřednictvím SMS klíče, nefungovaly ani linky klientského centra.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

21. 10. 2021 17:10, Vladimír

Taková banka a nema záložní zdroje (diesel agregáty pro výrobu elektřiny)????
Strašně mě zklamali tímto.

+64
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 28 komentářů)

21. 10. 2021 19:35 | Radek

To stojí peníze. A peníze radši pošlou matce do KCB, než aby je utráceli tady v Česku za technologie. A to je na tom ČSOB v porovnání s dalšími bankami ještě vcelku dobře...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 10. 2021 19:29 | Petr

Po řadě neúspěšných pokusů přihlášení k účtu prostřednictvím ID formou SMS klíče mi nakonec bylo oznámeno zablokování přihlášení k účtu s tím, že si mám řešit problém na pobočce. Chci vidět ten masakr na pokladnách v obchodě až budu chtít platit kartou.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 10. 2021 18:59

Nikdo vás násilím nepřevedl, poštovní spořitelna vždy patřila ČSOB
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 10. 2021 18:55 | malyhad

Jako dlouhodobého klienta Poštovní spořitelny si mě k sobě ČSOB převedla násilím. A od počátku má problémy, překombinováno a přeheslováno. Dřívější PS byla jednoduchá a spolehlivá.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 10. 2021 18:46 | Riki

Super potěšili!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 10. 2021 18:00 | KATEŘINA

Tak proto jsem si koupila u nás v malém krámku mléko na dluh. Už je zaplacené.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 10. 2021 17:10 | Vladimír

Taková banka a nema záložní zdroje (diesel agregáty pro výrobu elektřiny)???? Strašně mě zklamali tímto.
+64
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 10. 2021 16:38 | Lenka

Ano, internetové bankovnictví nejde, nikam se nedovoláte, pobočky jsou zrušené a nebo zrušili hotovostní pokladny. Určitě začnu platit kartou.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Stránka 2/2

2

Následující

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Šourek

mediátor a podnikatel, Corrupt Tour

Bohumír Ďuričko

podnikatel

Petr Šourek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Bohumír Ďuričko
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services