Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 131 komentářů)

17. 5. 2013 17:03 | Andrea

Dobry den chtela bych vedet jestli jsou nejake ozdravne pobyty nebo lazne pro deti se skoliozou?Koukala jsem na vase stranky a nic jsem nenasla.Nebo nevim kde bych to mela hledat.Dekuji
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 4. 2013 19:59 | Romana Herčíková

Dobrý den chtěla bych se zeptat jesli mám nárok na proplacení jízdného dcera má cronovu chorobu a neustále dojíždíme na kontroly a čeká nás biologická léčba do nemocnice to máme třicet kilometru a co můžeme využít . Děkuji za odpověd s pozdravem Herčíková Romana
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 3. 2013 18:26 | jiřina vyravova

prosim o informaci zda proplacite dětske ortopedicke vložky,na 5lete ditě,jestli ano, tak v jake vyši a kolik si hradi pojištěnec...
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 3. 2013 19:50 | Ludmila

Dobrý den,v roce 2012 sem si nechala udělat zuní protézu,a nejsem s ní vůbec spokojená.Prý už to nejde opravit a nemůžem se nijak se zubním technikem domluvit .Protézu sem si hradila sama,ale nějakou část mi hradila pojišťovna.Touto cestou bych se chtěla zeptat ,kdy mám nárok na druhou zubní náhradu od Vaší pojišťovny.Děkuji za odpověď
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 2. 2013 21:44 | Veronika

Dobrý den, chtěla bych se připojistit na hory na 5 dní do Itálie. Chtěla bych se zeptat kolik to stojí u VOZP?
Děkuji mockrát za odpověď.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 12. 2012 14:12 | Pavlína Maňhová

Dobrý den,mám dotaz jestli přispíváte na vakcínu pro dítě Priorix-Tetra TM která chrání před čtyřmi infekčními nemocemi včetně planých neštovic.Předem děkuji za odpověď Maňhová.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 9. 2012 15:01 | Jiřina Pechová

Dobry den,mam dotaz ohledně přispěvku na zdravotni madraci,diky za odpoved
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 7. 2012 21:31 | Jaroslava Hromádková

Chtela jsem se zeptat kolik doplacite na vakcinu zloutenka harrix 720 děkuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 6. 2012 19:12 | Radek Konvalinka

dobry den mam zajem pojistit manzelku a dceru kontaktujte mne na tel.777933651 dekuji Konvalinka.
-20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 5. 2012 17:47 | Otto Bureš

Mám dotaz ohledně pojištění na zahraniční dovolenou.Stačí když zajdu na pobočku VOZP,nebo musím jít na Českou podnikatelskou pojišťovnu?Dík za odpověď.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 5. 2012 17:47 | Otto Bureš

Mám dotaz ohledně pojištění na zahraniční dovolenou.Stačí když zajdu na pobočku VOZP,nebo musím jít na Českou podnikatelskou pojišťovnu?Dík za odpověď.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 5. 2012 15:59 | Hana

Dobrý den, mám dotaz ohledně pojištění na zahraniční dovolenou.Vztahuje se mi pojištění u vaší pojišťovny na případné ošetření nebo je nutné se připojistit.Děkuji
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 4. 2012 17:04 | Josef Vít

Prosím o odpověď, zda VOZP vrací event.roční přeplatek za nákup léků např. za rok 2012.Vím, že důchodci u jiných pojišťoven za roční období dostanou vyplacen přeplatek. Děkuji.
+21
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 3. 2012 13:35

Citace - Kvašňáková Brigita / 29.02.2012 09:10

Dobrý den! Prosím o informaci,zda mám nárok na finanční příspěvek u přeočkování proti klíšťové encefalitidě a zda pojištovna přispívá na pooper.rehabilitaci (operace ramene),konkrétně se jedná o plavání. Když ano,tak jakou formou? Za informaci předem děkuji.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 3. 2012 19:19 | Petr Knápek

Donbrý večer, přestoupili jsme s manželkou tento rok do vaší zdravotní pojišťovny , ale lékařka odmítla manželku ošetřit protože jí vaše pojišťovna včas neplatí ! někdy až po 10 měsících Můžete mi to vysvětlit.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 2. 2012 9:10 | Kvašňáková Brigita

Dobrý den! Prosím o informaci,zda mám nárok na finanční příspěvek u přeočkování proti klíšťové encefalitidě a zda pojištovna přispívá na pooper.rehabilitaci (operace ramene),konkrétně se jedná o plavání. Když ano,tak jakou formou? Za informaci předem děkuji.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 2. 2012 16:44 | šlechtova petra

dobry den..chtela jsem se zeptat na dve veci...jestli pijistovna priplaci na antikoncepci?a dalsi vec-syn ma nesnimatelna rovnatka...jeho zubni lekar pres rovnatka ted po nas chce donest 1700kc za material a zubni lekar nas zaroven informoval ze by na to pojistovna mela priplacet..tak se chci informovat..jestli je to pravda akolik by to delalo.prosim o odpoved..predem moc dekuji s pozdravem šlechtova
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 1. 2012 18:15 | Markéta

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat,jestli zdravotní pojišťovna ještě proplácí svým klientům jednou ročně recepty za antikoncepci a pokud ano, co k tomu všechno potřebuji doložit,abych měla nárok? Předem děkuji za odpověď. Mějte se hezky s pozdravem Markéta
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 1. 2012 19:47 | Miroslav Langer

Dobrý den, v souvislosti s nastávajícím výkonem zaměstnání (práce v sociálních službách) jsem byl očkován proti žloutence typu B (3 vakcíny). Doposud jsem absolvoval dvě. Při každé vakcíně je uhrazena částka 180,- Kč. Celková úhrada je tedy 540,-Kč. Mohu jako Váš pojištěnec požadovat úhradu této celkové částky? U všeobecné zdravotní pojišťovny to lze. Upřesňuji, že jsem doposud nečerpal žádné finanční prostředky z Vašeho programu a zmiňovanou částku nelze uhradit ze všeobecného pojištění. Děkuji za Vaši odpověď Langer
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 12. 2011 16:04 | jana groulikova

Dobrý den chtěla bych vás poprosit o odpoved na otázku.Chci se zeptat kdyz jsem u vaší pojistovny zda-li me muze vysetrit kazdy lekar a mohu byt hospitalizována kdekoli.Děkuji predem za odpoved Groulíková
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Vladimír Pikora

ekonom

Pavel Turek

manažer a podnikatel

Vladimír Pikora
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Pavel Turek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services