Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 191 komentářů)

5. 11. 2011 17:41

Citace - Magdalena larišová / 05.11.2011 17:36

Dobrý den.Jsem pojištěnec z.p.Je mě 65let a byla jsem na očním vyšetření na řidičský průkaz,kde jsem zaplatila 500.kč, ráda bych věděla zda na toto vyšetření pojišťovna připlácí.Lékařka mě doporučila plastyku očních víček ze zdravotních důvodů,tak zda mám také nárok na nějaký příspěvek děkuji za odpověď.Larišová
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 11. 2011 17:36 | Magdalena larišová

Dobrý den.Jsem pojištěnec z.p.Je mě 65let a byla jsem na očním vyšetření na řidičský průkaz,kde jsem zaplatila 500.kč, ráda bych věděla zda na toto vyšetření pojišťovna připlácí.Lékařka mě doporučila plastyku očních víček ze zdravotních důvodů,tak zda mám také nárok na nějaký příspěvek děkuji za odpověď.Larišová
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 11. 2011 11:11 | Chrášťanská

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda musím u Vás nahlásit změnu bydliště,nebo stačí u lékaři.Děkuji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 9. 2011 7:38 | Věra

Dobrý den .Chtěla jsem se zeptat jestli je nějaky příspěvěk na helmu na kolo.Koupili jsme ji dceři . U pojištovny jsem celá rodina.Děkuji za odpověd.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 9. 2011 22:28 | Michala

Dobrý den,chtěla bych se zeptat.Jaký balíček se vstahuje na mne,je mi 28 let.Mám problémy se zády a chodím cvičit na míče.Mám nárok na nějaký příspěvek? Děkuji Michala V.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 9. 2011 15:34 | romana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak mám postupovat, když vaše pojišťovna přiznala mé 4.leté dceři lázně a mi jako doprovod. jsem zaměstnaná a nemám, vzhledem k tomu,že se konec roku blíží, už nic moc dovolené a pobyty jsou snad nejméně na 21 dnů. děkuji Lauberová Romana
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 8. 2011 19:51 | Michaela Durcova

Dobrý den prosím Vás chtěla jsem se zeptat jsme celá rodina pojištena u vaši pojištovny. Dcera má problémy se zuby, které se řeší rovnátky.Mame narok uplatnit nějakou slevu a nebo nehradíte nic. Děkuji za odpověď
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 6. 2011 16:07 | I.Bechynova

Dobrý den,
mám na Vás dotaz,zda pojištovna hradí z ciziny převoz klienta nebo jeho repatriaci.
Děkuji hezký den
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 6. 2011 22:30 | miluse

Prosim o sdeleni,na co je mozne pouzit balicek 500kc pro zeny a 150 za novou osobu,dekuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 5. 2011 16:32 | Marcela Bešťáková

Dobrý den, prosím o sdělení, zda mám i jako důchodce každý rok nárok na balíček pro ženy od 18 let. Od 1.7.2010 jsem v důchodu a do 30.6.2010 mi tento balíček zajišťoval můj zaměstnavatel. Děkuji za odpověď a přeji hezký den. Bešťáková, Kolín
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2011 20:42 | uchac.lidija

potrebovala bych informace o pojisteni cizincu. Jestli bych se mohla u vas pojistit,co vse na pojisteni se vstahuje a kolik by to rocne stalo. Dekuji a tesim se na vasi odpoved.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 10/10

10

Následující

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jaroslav Hřebík

trenér a podnikatel

Tomáš Chrenek

podnikatel, Moravia Steel

Jaroslav Hřebík
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Tomáš Chrenek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services