Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 191 komentářů)

30. 9. 2016 16:10 | Soňa Doupovcová

Je pravdou,že již nepřijímáte nové pojištěnce,můžete u nás zřídit vaši pojištovnu-prostory i lidi tady máme,děkuji.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2016 12:42 | Alča

Hezký den, přispívá tato pojišťovna ženám na různé cvičení, jako aqvaaerobic, joga atd. děkuji Alča
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 9. 2016 19:50 | Elis

my kartu života u 211nmáme
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 9. 2016 19:39 | Raduna

já jsem určitě pro kartu života, mému tátovi to rozhodně pomohlo když pro něj dojela sanita.
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 9. 2016 18:32 | Maruna

jo jo myslím, že ano, že připlácí na lupenku
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 9. 2016 10:51 | Jiri Vejvoda

Dobry den,Dojizdim do nemocnice kazdy tyden na onkolog kde jsem cely den,mohu zpmv zadat o prispevek .Dojizdim autem ze zdravotnich duvodu.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 9. 2016 23:40 | Market

jo jo ale myslím, že na fix rovnátka neplati celou částku žádná pojišťovna
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 9. 2016 13:21 | Hana

na rovnátka připlácí 211 jen část.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 9. 2016 9:15 | SVOBODOVA KAMILA

DOBRY DEN,SYN 14 LET BUDE MIT H FIX.APARAT PEVNY.PROPLATI MI VASE POJ NEJAKOU CASTKU? DEKUJI ZA ODPOVED. SVOBODOVA K.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 8. 2016 15:06 | Lenka

Nevíš Maru připlácí 211 i na lupenku?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 8. 2016 15:03 | kačka

tak jestli tomu dobře rozumím Peťo pokud pro mne třeba přijede záchranka už ze startu budou vědět, např.¨, že jsem diabetik nebo takovéto zásadní věci?
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 8. 2016 14:56 | Peta

Karta života má výhodu v tom, že je ti dostupný tam podrobný přehled výdajů na poskytnutou zdravotní péči (za poslední 3 roky) a co hlavně rychlý přístup k informacím pro zdravotnickou záchrannou službu (záchranku)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 8. 2016 14:49 | Dáša

Dobrý den,
všechny potenciální zájemce o pojištění u 211 bych ráda upozornila, že tato pojišťovna má stop stav na nové smlouvy- pokud někde vznikne nové zdr. zařízení, smlouvu s touto pojišťovnou nedostane. Kampaň za získání nových pojištěnců je velmi intenzivní , ale o tomto se nikde nezmiňují.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 8. 2016 21:05 | Bery

já přecházela také k 211 protože to se nestane, aby lékaři neměli s touto pojišťovnou neměli smlouvu a dobře jsem udělala, s 211 nejsou žádné problémy.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 8. 2016 7:57 | Justýna

ahoj jaké výhody u 211 s sebou nese karta života u 211?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 7. 2016 22:51 | Maruna

myslím, že na klíšťovku připlácí 600?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 6. 2016 19:31 | Machala Miroslav

Prosím o sdělení zda je hrazena léčba rakoviny prostaty protonovou metodou v Protonovém centru? Případně, do jaké výše?
Děkuji!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 6. 2016 11:10 | Pangerlová Božena

Mám nárok na proplacení zubní náhrady?Přispíváte nějakou částkou?Děkuji.
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 5. 2016 21:39 | Mika

Já vloni utekla od VZP k ZPMV z důvodu, že jsem se stěhovala a hledala nové lékaře a někteří neměli s VZP smlouvu-což mě osobně velmi překvapilo, ale nadruhou stranu jsem po tom všem běhani ale spon ziskala možnost lepších přispěvku, takže ve finale mi to stálo za tu namahu.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 5. 2016 14:37 | Katka

Dobrý den, také nám čerstvě diagnostikovali Perthese. Zkoušeli jste názory více lékařů? Nám atlanta dlahu třeba vůbec nedoporučili...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Kováčik

podnikatel, Skrz.cz

Petr Pithart

politik

Petr Kováčik
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Petr Pithart
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services