Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 191 komentářů)

29. 7. 2015 19:09 | ruzena

pred 20 lety jsem byla na operaci meziobratlove plotenky a nyni mam velike potize v dusledku posunu obratlu v miste operace.chtela bych se vyhnout operaci sesroubovanim.mam narok na komplexni lazenskou lecbu??
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 7. 2015 12:10 | Olga Plšková

dobrý den,chci se informovat. Když mám brýle na dálku na čtyři dioptrie, mám nárok na dva poukazy na nový brýle. Děkuji za odpověd Plšková
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 7. 2015 7:29 | Helena Chrastilová

Dobrý den, chci podstoupit laserovou operaci očí. Přispívá na ni naše pojišťovna 211 ?
+41
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 6. 2015 17:13 | Jaroslava Sedlarova

Dobrý den ,chci se zeptat zda ZPMV přispívá a nebo platí na opalovací krém. Vím,že některý rok nám byl zaslán.Děkuji za odpověď.Sedlářová
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 4. 2015 17:10

Citace - Marcela Bešťáková / 30.05.2011 16:32

Dobrý den, prosím o sdělení, zda mám i jako důchodce každý rok nárok na balíček pro ženy od 18 let. Od 1.7.2010 jsem v důchodu a do 30.6.2010 mi tento balíček zajišťoval můj zaměstnavatel. Děkuji za odpověď a přeji hezký den. Bešťáková, Kolín
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 3. 2015 17:12 | balko miloslav

Dobrý den,jsem po operaci očí a mám předepsané brýle,ale potřebuji ty difuskální které jsou docela drahé a tak se ptam jestli mě něco přispějete.Děkuji předem za vaší odpověd.
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 2. 2015 20:31 | Kurka

Jsem důchodce a bude mi zhotovena zubní náhrada horní a částečná spodní. S tím je spojeno odstranění několika zubů. Zákrok mi provádí zubní zařízení,které nemá smlouvu s pojistnou.Vzhledem k tomu,že jsem nikdy nečerpal od pojišťovny plnění,chci se zeptat,jestli mám nyní na nějaké plnění nárok. Ďekuji Kurka.
+22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 2. 2015 20:00 | Milena Fasnerová

Přispíváte na testovací proužky na měření glykenie?
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 2. 2015 9:21 | Libuše Staňková

Dobrý den,chci se zeptat,zda pojišťovna MV přispívá na přeočkování encefalitidy,jde o třetí dávku,děkuji Staňková
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 2. 2015 20:09 | Doubravka

Chci se zeptat, chodím do bazénu na Žlutý kopec v Brně pravidelně plavat jako samoplátce. Mohu dostat od Pojišťovny MV nějaku slevu, když předložím účtenku za permanentku? Děkuji Vám za odpověď.
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 1. 2015 13:41 | Ludmila Güthnerová

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda může pojišťovna přispět na provizorní zubní náhradu horního patra před stálou protézou. Děkuji
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 1. 2015 12:09 | Jana Habrová

dobrý den chci se zeptat zda pojišťovna hradí čištění zubních kanálků? Děkuji
+23
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 1. 2015 13:49 | andrea

dobrý den, hradí pojišťovna odstranění šedého zákalu?Děkuji
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 1. 2015 11:41 | Hana Tomcová

Dobrý den mám dotaz jestli pojištovna plně hradí genetické testy,když mám rakovinu prsu. Děkuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 1. 2015 19:16 | Josef Rožkota

Dobrý den,jsem u vaší pojištovny hodně let.Pracoval jsem na draze 44let,takže jakmila dráha měnila pojištovnu,tak jsem se přizpůsobil.Nikdy jsem od pojištovny neměl,je mi 70let a potřeboval bych různé doplnky stravy,koésti,prostata ,atd.MAÁM NA NĚCO NÁROK, j.Rožkota
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 12. 2014 11:39 | stejskalová dagmar

Vážení, byla mi zcizena karta pojištěnce. Rok narození: 25.12.1953. Bystřinova 18, 61200 Brno
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 12. 2014 9:34 | Jiří Růžek

Dobrý den Od 1.1.2015 jsem váš nový pojištěnec dočetl jsem si o různých balíčků mám také nárok na nějaký, jsem i dárce krve.A mám malé dítě ve věku 4 let.
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 11. 2014 16:28 | Pepa1

Citace - Petr Blažek / 14.07.2014 13:50

chtěl bych se dotázat zda hradí pojištovna MV protonové ozáření prostaty..provádí se výběr pacientu a co je k tomu ev.potřeba..
Zjistěte jak jiní řeší potíže s Prostatou jiní. http://poradcezdravi.blog.cz Pepa1
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 11. 2014 10:27 | Blanka Hašová

Prosím o informaci, zda-li ZPMV hradí či přispívá na laser, masáž zad, plavání a cvičení v bazénu (absolvovala jsem léčbu ve VRÚ). Děkuji za odpověď. Hašová
+21
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 10. 2014 13:38 | Vendula

Dobrý den,hradí pojišťovna 211 u zubního lékaře- zubní implantát z priskyřice.Děkuji za odpověď
+21
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Čupr

podnikatel, Slevomat a DámeJídlo.cz

Matěj Hollan

aktivista

Tomáš Čupr
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Matěj Hollan
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services