Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 191 komentářů)

20. 10. 2014 13:21 | Eva Netolická

Prosím o informaci-hradí pojišťovna 211 ošetření FT-rehabilitace -laser na tuber patní kosti(bursitis retrocalc.I.sin). Děkuji
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 9. 2014 12:23 | Ječmenová Anna

Dobry den prosim zdete mi co je rozhdujici pri napsani poukazu na zdravotni pomucky mesic tyden den priklad obj 28,7,2014 kdy muzu zadat o napsani poukazu kdyz mam narok po 2 mesicich dekuji
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 9. 2014 11:37 | Nikola

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli přispívate na screening od prvního trimestru, a co pro to musím udělat. Děkuji za odpověď
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 7. 2014 21:28 | lenka

Dobry den,jsem vasim pojistencem,prispivate na operaci prsou?dekuji za odpoved.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 7. 2014 13:50 | Petr Blažek

chtěl bych se dotázat zda hradí pojištovna MV protonové ozáření prostaty..provádí se výběr pacientu a co je k tomu ev.potřeba..
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 6. 2014 9:04 | Vladimír Vaňásek

Dobrý den. V září 2014 bych chtěl do lázní na týdem pro seniory. Může mi ZPMV přispět na procedury a co mám pro to dělat. Děkuji
+22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 6. 2014 8:48 | Juřičková Věra

Dobrý den, chtěla bych se informovat, jestli tato pojišťovna dává nějaký příspěvek za přítomnost otce u porodu. Děkuji za odpověď.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 6. 2014 12:29 | Ilona Kynychová

Dobrý den,
hradí pojišťovna bariatrickou operaci žaludku a následnou plastickou operaci?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 6. 2014 16:00 | Jana Kulštejnová

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli zpmv přispívá nebo z části hradí triple test a kombinovaný test I.trimestru (kombinovaný screening)jestli ne chtěla bych se zeptat proč tomu tak není.Jsem u Vás pojištěna už 18 let a myslím,že je důležité v dnešní době podporovat zdravý vývoj dítěte v těhotenství,protože dnešní doba uvádí menší počet porodnosti.A jak třeba zvýšit porodnost než tím,že se budou více pojišťovny starat o zdraví pojištěnců.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 5. 2014 11:13 | eva sarikudysova

Dobry den chtela bych se zeptat jsem virazena z up od 21.1.2014do 21.7 .2014 chela bych vedet kolik budu dluzit na pojisteni a rada bych se domluvila na spladkovi kalendar moje nova adresa je eva sarikudysova slezske pavlovice 105 osoblaha 79399
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2014 11:54 | Irena Neumannová

Jsem nezaměstnaná, u zubaře mám platit nový zub v hodnotě Kč 2 700,-, je možnost, aby mi pojišťovna čast proplatila ?
+19
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 5. 2014 9:52 | edita kyjovska

Citace - Herzánová Eva / 12.11.2013 16:45

dobrý podvečer,chtěla bych dostávat výpis pojišťovny o návštěvách a placení u mých lékařů.Kam se mohu obrátit? Jde to i elektronicky?
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 4. 2014 11:09 | Miroslav Mihališin

Je mi 62 let , kolik stojí celková cena očkování proti klíšťatům a kolik hradí pojišťovna? Děkuji za odpověď Mihališin
+22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 3. 2014 11:04 | Frantisek

jsem vasim pojistencem od roku 2014 a rad bych se nechal ockovat proti klistatum.Jak mam postupovat a kolik mi pojistovna prispeje na vakcinu dekuji za odpoved Vas pojistenec
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 3. 2014 17:36 | iva

Dobrý den , hradi pojišťovna 211 4d ultrazvuk ve 2.trimestru? Děkuji za odpoved
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 3. 2014 8:14 | Dostálová Jarmila

Dobrý den. Chci se zeptat na hrazení péče pro svou matku, kterou jsem si přistěhovala v loni v březnu ze Slovenska. Je v důchodu a tady jsem ji pojistila ve Vaší pojisťovně. Máme ale problémy u obvodního a zubního lékaře. Bylo mi sděleno, že jim pojišťovna neproplatila ošetření moji matky. Je mi to trapné ale nevím co mám dělat, jestli jim to mám zaplatit. Myslím si že je občan EU a má nárok na ošetření. Je v důchodu a má již zdravotní problémy a doktory potřebuje, proto jsem si ji sem přestěhovala. Co musí obvodní a zubní lékař udělat, aby ošetření dostali proplacené. Za odpověď děkuji.Myslím, že celá procedúra je strašně byrokratická. Matka celý život pracovala pro Československo a na stáří je problém s ošetřováním. Je mi to líto a myslím, že nejsem sama. Dostálová
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 2. 2014 12:51 | Andrea M.

Dobry den,zajímalo by mě jestli pojištovna hradí neplodnost v CAR nebo v podobnych institucích a jaká přibližná cena je hrazena.Děkuji za odpověd Andrea
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 1. 2014 12:19 | Věra Richterová

Ráda bych dostala osobní účet za rok 2013 Věra Richterová,Zavřená 391,46311 Liberec 30 děkuji
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 12. 2013 11:46 | Michal

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli ZP MV přispívá na ramenní ortézu pohyblivou , popřípadě kolik?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 11. 2013 13:40 | Lenka

Jde, viz karta života.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Stropnický

umělec a politik

Jan Kočka

podnikatel

Martin Stropnický
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Jan Kočka
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services