Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 191 komentářů)

12. 11. 2013 16:45 | Herzánová Eva

dobrý podvečer,chtěla bych dostávat výpis pojišťovny o návštěvách a placení u mých lékařů.Kam se mohu obrátit? Jde to i elektronicky?
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 10. 2013 11:30 | Feldsmida

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda přispíváte na zdr.matrace,když jsem po 3operacích páteře???Děkuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 9. 2013 9:04 | Harazinová Renata

Dobrý den chtela jsem se zeptat,zda mají děti 14,18 let narok na příspěvek , očkování zanětu moskovích blan za 1260,kč Děkuji za odpověd.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 8. 2013 20:38 | Alena Gerevičová

Dobrý den , prosím o informaci ,zdali pojišťovna hradí glycerinové štětičky na ústní hygienu těžce zdravotně postižené osobě s průkazem ZTP/P .Děkuji za odpověď. Gerevičová
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 8. 2013 13:34 | Jitka Skoumalová

Dobry den, chtěla bych vedet kolik prispivate na ockovani proti klíšťatům, jsem důchodkyně. Dekuji Skoumalová
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 6. 2013 11:11 | Michaela Benýšková

Dobrý den, ZP MV CZ přispívá 300,-pojištencům a 500,- pojištěncům do 26 let na očkování proti klíšťové encefalitýdě. Je potřeba donést na pobočku ZP MV CR doklad o koupi vakcíny a doklad o aplikaci do 2 měsíců od aplikace očkování.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 6. 2013 10:01 | Jiří Winterling

mám nárok na příspěvek lázenské péče když mám umělou chlopen?
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 6. 2013 8:18 | vlasta

dobry den chtěla bych vedet kolik prispivate na ockovani proti klíšťatům dekuji
+21
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 5. 2013 16:38 | Eva Martínková

11cti letá dcera má dostat zámečky na horní i dolní čelist za 13000 Kč .Kolik je příspěvek Mv ČR?
Děkuji : Martínková
+23
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 5. 2013 9:58 | Matějovský František

Citace - Zdeněk Vojáček / 04.04.2013 06:47

Hezký den. Rád bych věděl kolik přispíváte na očkování proti klíšťatům. Jsem důchodce. Děkuji za odpověď
+34
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 4. 2013 11:17 | Nikola

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli pojištovna 211 hradí těhotenské vyšetření jako třeba ultrazvuky? Předem děkuji za odpověd
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 4. 2013 6:47 | Zdeněk Vojáček

Hezký den. Rád bych věděl kolik přispíváte na očkování proti klíšťatům. Jsem důchodce. Děkuji za odpověď
+40
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2013 16:41 | Jana Pohlová

Dobrý den,mám půlročního chlapečka .Přihlázila jsem ho na plavání pro kojence přispěje mi pojištovna na tento kurz? děkuji za odpověd Pohlová
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 2. 2013 21:57 | jana chudobova

dobrý den chci se zeptat jestli pojištovna hradi plavani pro kojence , baby masaze a v jake vysi?dekuji
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 2. 2013 16:53 | Měrák Josef

Dobrý den.Chtěl bych se dozvědět, zda a jak často mám nárok na lázeňskou léčbu jestliže mám provedenou TEP pravého kolenního kloubu a v levém koleni mám indikovanou artrosu 3.stupně. Zdravím a předem děkuji za jednoznačnou odpověď.
+23
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 1. 2013 16:39 | Drahomíra Mixánová

Dobrý den ,chtěla bych se zeptat kolik přispívá pojišťovna na fixní rovnátka, pro dítě (13let)? Děkuji za odpověď.
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 1. 2013 18:55 | Marie Fajtová

Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda proplácíte genetiku v těhotenství. mám průvodku od doktora. Děkuji za odpověd.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 12. 2012 17:02 | Petra

Chtěla bych se zeptat jestli mám nárok na příspěvek na zubní rovnátka...Děkuji
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 12. 2012 10:49 | Oldřich Hlaváček

Zubní problematika. Prosím o informaci kolik z platby za "dočasný můstek" u horních zubů (1.350,-Kč)jde zubnímu lékaři za přípravu a kolik vyrobci můstku - proč se ptám-po14 dnech se mi na jedné straně "vydrolil", po 3 týdnech vypadl celý. Nyní mám dostat můstek stabilní za 8.000,-Kč, jak bude rozdělena odměna lékaři a výrobci v laboratoři. Mám požadovat stvrzenku na placené peníze a tato může sloužit k reklamaci ? Děkuji za odpověď. ¨Mgr. Oldřich Hlaváček (70 let) a pojištěnec Pojišťovny MV ČR.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 11. 2012 16:56 | miroslav kopáček

Prosím o zaslání výpisu z návštěv lékaře.Děkuji PL7F3
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ondřej Fryc

podnikatel a investor, zakladatel Mall.cz

Josef Jeleček

podnikatel, Tedom

Ondřej Fryc
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Josef Jeleček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services