Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 191 komentářů)

28. 11. 2012 20:29 | ZUZANA SEDLECKA

DOBRY DEN,MAM TEZCE POSTIZENEHO BRATRA STUPEN ZAVISLOSTI 4-JE LEZAK.HRADI VASE POJISTOVNA POLOHOVACI LUZKA?DEKUJI ZA VASI ODPOVED SEDLECKA
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 11. 2012 20:03 | Jirka Z.

Dobrý den, jsem u Vaší pojišťovny od samého prvopočátku, snad nikdy nic jsem nečerpal.Tedy se chci dotazovat, zda mám na něco nárok ještě v tomto roce,mám na mysli vitamíny atd.Předem děkuji za odpověď.
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 11. 2012 19:02 | market

Dobrý den,jsem vaším pojištěncem a chtěla bych se zeptat jetli hradíte kurzy pro těhotné. Děkuji
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 10. 2012 15:20 | Viktor Jakub Mgr.

Dne 2.10.2012 jsem byl tzv. přeočkován proti klíšťatům. V pobočce pojišťovny ve Znojmě jsem předložil paragon o nákupu vakcíny, průkaz s provedenou aplikací a potvrzením od lékaře. Vaše pracovnice tvrdí, že to také vůbec nemusí být proplace. Na důvod neproplacení nedokázala odpovědět. Ptám se tedy zde z jakého důvodu by nemuselo být proplaceno. Je pravdou, že vakcína byla zakoupena před posledním víkendem v září /musela být objednána/ a aplikace se uskutečnila 2.10.2012. Za odpověď děkuji.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2012 15:05 | zuzana

Dobrý den, já i moje dvě děti jsme u vás pojištěni, tak bych ráda věděla, zdali proplácíte plávání kojencú a jestli ano v jaké částce. Potom by mě zajímalo, zdali to proplácíte i osmiletým dětem a do jaké částky a jestli proplácíte antikoncepci kojícím matkám a v jaké výši.Děkuji moc za odpověd.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 9. 2012 21:20 | Lenka Muchková

Dobrý den,jsem váším pojištěnce a chtěla bych se zeptat,když mám ke konci roku jít na přeočkování klíštovky,či my pojištovna zaplatí vakcínu.Před 3 lety jsem od vás získala z určitého balíčku na všechny tří vakcíny příspěvek.Děkuji za odpověd.Lenka Muchková
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 9. 2012 19:42 | Veronika

Dobrý den, chtěla bych si nechat udělat testy na toxoplazmozu, hradí mi je pojišťovna? Děkuji za odpověď
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 8. 2012 22:41 | Kindl Karel

Hezký den,Jsem Vaším pojištěncem, odjíždím na Kypr a chci se zeptat zda mi stačí v zahraničí pojištění u 211 a kartička sebou a nebo se musím nechat připojistit na cestu do zahraničí?
Děkuji Kindl
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 8. 2012 14:22 | Jaroslav Pospisil

Dobry den
Chtel bych se zeptat jestli pojistovna hradi operaci vicek ,jestli ano v jakych pripadech

dekuji
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 6. 2012 8:08 | Sarka

Dobry den, chtela bych ockovat syna proti klistatum...jede na letni tabor...jaky je postup, kolik ockovani plne stoji a kolik prispiva ZPMV, kde jsem pojisteni cela rodina. Dekuji za odpoved S.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 6. 2012 10:26 | petr

Dobrý den,je pravdou že ZPMV proplaci očni vyšetřeni HRT a pachymetr jen při hospitalizaci.Při ambulantním vyšetření si klijent plati vyšetření sam.
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 5. 2012 11:09 | Lucie Meisterová

Dobrý den, přispívá pojišťovna i na vitaminy pro těhotné? Děkuji. Meisterová
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 5. 2012 14:18 | Pavla N.

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli mě proplatíte očkování proti klíštatům,mým dětem,když manžel je u jiné pojištovny děkuji.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 5. 2012 8:02 | vladimir mrkva

hezky den preji . prosim vas ulomil se mi predni zub . hradi ci prispiva pojistovna na korunku . pokud ano , jakou pribliznou castkou . dekuji. vladimir mrkva .
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 4. 2012 12:36 | Marcela Galatíková

Dobrý den,byla jsem na operaci levého oka,na doporučení primářky očního oddělení (vybroušení epitelu laserem,následkem předchozího poranění).Bylo to na soukromé klinice ve Zlíně a celý zákrok jsem si musela zaplatit sama.Chtěla bych se zeptat,zda pojišťovna v tomto případě nějakou částku proplatí?Předem děkuji za odpověď.Galatíková
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 3. 2012 11:59 | mavlamo

Dobrý den ,chtěla bych se zeptat ,jestli přispíváte na pernamentky na kondiční plavání.Zakoupili jsme si s manželem pernamentky do plaveckého ereálu v Blučině .Děkuji
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 2. 2012 17:49 | Dana Bartyzalová

Dobrý den,syn byl na operaci kýly a protože lékař nemá smlouvu s vaší pojišťovnou,celou operaci si platil sám.Mám dotaz ,zda má nárok na proplacení.Děkuji za odpověď.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 2. 2012 16:17 | Monika

Dobrý den,slyšela jsem,že od dubna budou pojišťovny zcela hradit očkování proti rakovině děložního čípku.Je to pravda?Děkuji
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 2. 2012 15:19 | jiří

chtěl jsem se zeptat,jestli přispíváte na plavání syn má jít na plavaní děkuji
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 11. 2011 23:10 | Grusová Miluše

Prosím o informaci zda je možné poskytnout příspěvek za protetiku a ošetření u zubního soukromého lékaře. Je mi 65 let a jsem zaregistrována u ZP MV. Děkuji-Mladoboleslavsko.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Lukáš Kovanda

ekonom

David Ondráčka

ředitel Transparency International

Lukáš Kovanda
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
David Ondráčka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services