Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 2684 komentářů)

26. 4. 2020 23:32

Tak kdo tu vi co bude dal.....,,,???????
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2020 23:24

Ze je to blb...si myslim..
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2020 23:23

4????? Blaznis?????
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2020 23:22

To je blazinec ten propad a hned rust....behem par dni..je to umele vyvolany?????
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2020 23:19

V roce 2008 O,4.....hm..ted bude jeste hur ale akcie se zelenaj jak nas travnik..to.aby se v tom cer vyznal...to nejaky dabel to radi na tech trzich..a kde se vzal ten vir...???hm..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2020 23:16

Mne se zda,.ze celkova situace ve svete by spis mela vest k poklesu akcii nez jeho rustu co myslite neni to nejake divne?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2020 23:06

Tak jak to je?Dno bylo 1,62? A ted to zase pujde zpet na 2,9??? Kdo to vi?A pak to znovu padne na 1,5???? Kdo to vi, nepovi...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2020 11:09 | DXDJ

Po bitvě je každý generál, ale válka ještě neskončila... Vážím si všech, kteří se nebáli, v době vrcholící prodejní paniky, napsat, že nakupují. Nyní nám vzniká rezistence kolem bodu cca 2800.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2020 10:02 | Věštec

Co se vývoje trhu týká nemůže pan Traxler vědět.Kam se trh vydá neví nikdo, to ukáže čas. Zatím se vyvíjí tak, že bude minimálně znovu dno jaké bylo v březnu.Jestli bude další dno, tak to bude nějakou dobu trvat.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 4. 2020 21:37 | John

Já myslím, že v horizontu měsíců může nastat cokoliv. Ale v roce 2030 bude cena jednoho podílu TS cca 4. Co bude dřív mě ani moc nezajímá
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 4. 2020 19:20

Jan Traxler ve včerejší anketě na tomhle webu řekl: "Myslím, že správný čas na nákup akcií ve výprodeji byl před měsícem, kdy se hodnota indexu MSCI World krátce dostala do propadu 35 procent od vrcholu. Dnes už jsou ceny z poloviny zpět a v průměru jen zhruba 15 procent pod historickým maximem z února. To už není žádná super slevová akce. Kdo se v březnu bál nakupovat nebo byl nenažraný a čekal na ještě větší propad, tak podle mého názoru prováhal nejlepší nákupní příležitost od roku 2009. Možná se ještě dočkáme nějaké další vlny poklesů, ale moc tomu už nevěřím. Panika opadla a nemyslím si, že by mohla nabýt ještě rozměrů z března." Co si o tom myslíte?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 4. 2020 22:28 | John

Co si myslíte o Danieli Gladišovi a jeho Vltava fond?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 4. 2020 22:00 | Tom1

Pánové níže, dělám tlustou čáru za tou vaší diskuzí a byl bych rád, kdybychom od teď diskutovali na úrovni bez urážek. Kolega NONAME, nechá Já, ať si investuje, jak chce. Jsou to jeho peníze. Pokud není jeho investiční strategie dobrá, je to jen jeho problém a jeho věc. Kolega Já, se zdrží psaní o tom, že nákupy nelze časovat, to všechny speciality na TA zvedá ze židle, a ani se nedivím. A bude klid. OK? PROSÍM, ABY NA MŮJ PŘÍSPĚVEK PÁNOVÉ NÍŽE NEREAGOVALI. DĚKUJI.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 4. 2020 9:41

Chlapče, před člověkem, jako jsi ty, se nijak obhajovat nemusím. Zkušení investoři tu už výhled psali. Stačilo jednou větou, bez zbytečných keců. Jinak mrkni na diskuzi ST. Mluví se tam spíš o TS. Je tam i výhled z hlediska TA. Pár stran zpět. Očekává se sestupná vlna C. Jinak Ti doporučím si TA ve volných chvílích nastudovat. Alespoň základy. Vyhneš se nákupů v době, kdy jsou akcie překoupené.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 4. 2020 19:46 |

popravdě mě to už tady nebaví, snažíš se mě v každém příspěvku zhazovat a když něco konečně vyplodíš z vlastní hlavy, tak napíšeš že vše je o znalostech a že dna i vrcholy se dají určit :-D , stále si mi na to nedokázal konkretně odpovědět, momentální dno 1,63 si trefil podle čeho? To co jsi napsal, je hloupost a pouze sis chtěl nahonit ego a mě naopak zhodit, tak jako vždy. . . a ted se chceš znovu předvest a ptáš se, podle čeho překoupenost poznám? to jako fakt? podívej se kolik jsem toho psal. Např to, že před rokem se kurz Nasdaq pohyboval zhruba na stejné urovni jako dnes, selským rozumem je všem jasné, že dnes je ekonomika uplně někde jinde než před rokem, kdy se jí dařilo, krom toho že byl spor USA a Číny, přitom akcie Nasdaq jsou dnes přibližně na +- stejné urovni, tohle je snad dost silný ukazatel překoupenosti akcii, nemyslíš? Jinak konkrétní ocenění trhu se dá zjistit pomocí více nástroju. Např PE poměru, nebo pomocí tržní kapitalizace společnosti vůči HDP, nebo pomocí výnosové křivky dluhopisů . . stále se jedná o to, že se to dá pouze odhadnout, kde se trh nachází, nikoli, že se tím dá trefit přesně dno a vrchol :-) Jde vidět, že si chceš pouze honit ego ,místo toho aby si normálně diskutoval. . . já se chtěl pouze poradit, já tady nikdy netvrdil, že všechno vím a taky se tu nad nikým nepovyšuju, chtěl jsem si pouze vyměnit sve názory a zkušenosti s ostatními, ne že se tady do mě bude někdo navážet bez toho aby napsal svuj vlastní názor.. .popsal jsem svoji metody investování, která mi funguje a jsem s ní spokojený (držet hotovost na případné propady, ale zároven si nenechat nic ujít a pravidelně investovat už ted kdy top Stocks spadnul) tak to dělám a dělat vždy budu. . . protože přesný dno a vrchol, jak si tady napsal, prostě trefit nejde, krom tebe samozřejmě, ty ho samozřejmě trefit umíš, ale o radu ses nikdy nepodělil, . . . tady se každý nad každým pouze povyšuje, uráží ho a honí si ego, místo aby normálně diskutoval, tak jak já si přál, že tu bude. . ale věřím, že opět něco najdeš, aby si mě něčím urazil, bez toho, abysis obhájil tu zmatu co si napsal, že se dá určit dno i vrchol :-) . . . seš zkrátka borec a máš dar od boha :-) . . . měj se a ahoj
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 4. 2020 19:00

Citace / 24.04.2020 10:58

Copak Milane, Ty nevíš, podle čeho se stanovuje překoupenost či přeprodanost akcií? Tak jak můžeš psát, že jsou překoupené?

Chlape, takové otázky Milanovi nemůžeš dávat. Přesnou definici na tvoji otázku od něj nečekej. Tohle Milanovi nic neříká. Takhle si s Milanem moc nepokecáš.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 4. 2020 10:58

Copak Milane, Ty nevíš, podle čeho se stanovuje překoupenost či přeprodanost akcií? Tak jak můžeš psát, že jsou překoupené?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 4. 2020 10:10

Citace - Ja / 24.04.2020 10:06

To, že jsou akcie prekoupene tu píšu celou dobu, tak nevím proč mě na to upozorňujes, ale ok.. O ST vím, nechodím tam a ani nebudu, takže můžete slavit

A podle čeho poznáš, že jsou překoupené?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 4. 2020 10:06 | Ja

To, že jsou akcie prekoupene tu píšu celou dobu, tak nevím proč mě na to upozorňujes, ale ok.. O ST vím, nechodím tam a ani nebudu, takže můžete slavit
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 4. 2020 9:49

Citace / 24.04.2020 09:41

Chlapče, před člověkem, jako jsi ty, se nijak obhajovat nemusím. Zkušení investoři tu už výhled psali. Stačilo jednou větou, bez zbytečných keců. Jinak mrkni na diskuzi ST. Mluví se tam spíš o TS. Je tam i výhled z hlediska TA. Pár stran zpět. Očekává se sestupná vlna C. Jinak Ti doporučím si TA ve volných chvílích nastudovat. Alespoň základy. Vyhneš se nákupů v době, kdy jsou akcie překoupené.

Chlape, tys tomu dal korunu. Neměl jsi mu o ST říkat. Stačí že tam je už teď hodně rušitelů a stará garda se zase pomalu stáhla. Jestli to tam začne plevelit, jako tady, už tam nebudou psát nic. Stačil výstup m33. Ten tomu tam dal také co proto.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 107/135

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Karel Komárek

podnikatel, KKCG

Vladimír Železný

podnikatel a politik

Karel Komárek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Vladimír Železný
ÚSPĚŠNOST
33,33 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services