Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 2684 komentářů)

24. 4. 2020 9:15 |

stejně mi na to tady ten urýpaný hrdina, který má velké znalosti a trefuje dna i vrcholy nikdy neodpoví, protože sám zjistil, že napsal totální hloupost :-) která se už obhájit nedá
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 4. 2020 9:01 |

já už tady na to dlabu, to tu nemá fakt význam :-D . . nicméně vás svým zpusobem chápu, proč jste tak protivní, nemáte vlastní názor k ničemu a navážíte se do druhých. . zřejmě jste zainvestovali ve špatnou dobu a nevybrali včas a ted vaše investice klesla a navíc když se zminuji o dalších propadech, tak vám to ještě více trhá žíly a proto si melete to svoje. . hold se s tím musíte smířit . . i já zažil dříve takovou situaci a to několikrát, není to nic neobvyklého, ale dá se z toho snadno a elegantně vybruslit a ještě profitovat, ale což. . vy si umíte poradit . . já jen doufám, že to ještě pořááádně padne, at můžeme ještě levněji nakupovat a pořádně se napakovat :-) . . čáágo
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 4. 2020 6:47

Milan alias Já byl zase plodný. 8 příspěvků a všechny o ničem...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2020 23:49 | Ja

Tech 1.63 bylo podle tebe dno, ano nebo ne?.. A pokud podle tebe bylo, tak předpokládám, že si ho samozřejmě trefil za balík :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2020 23:44 | Ja

Pokud dokážeš určit přesne dno a vrchol, nejsi ty bůh? :-D... Zkus nám ho napsat ať se taky vseci napakujem stejně jako ty :-D
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2020 23:41 | Ja

Tohle mě hodně zajímá, nikdy jsem neslyšel, že se dá trefit dno, asi dar od Boha.. Zkus nás zasvětit
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2020 23:39 | Ja

A ještě dotaz, jak se dá podle tebe urcit vrchol a nebo trefit přesne dno? :D Poucme... I největší investiční machři tvrdí, že chytit přesne dno se prostě nedá :-D že je to spís náhoda.. ale věřím tomu, že ty ho bezproblemu vždycky chytnes :-D... Kolikrát si přesně dno dokázal chytit? Kolik % už si za svůj život v zisku.. Nestyd se :-)
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2020 22:26 | Ja

Navíc tohle je třeba rada pro ty méně zkušené a ne pro vás pro profesionály, kteří už jste jistě dávno zavodou podle toho jak se ke všemu vyjadřujete
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2020 22:21 | Ja

A víš co, já už jsem si docela slušně touhle metodou nahrabal a taky, ještě nahrabu :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2020 22:20 | Ja

Když jste tak chytri a neporadite, tak nevím co sem lezete
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2020 22:20 | Ja

A proč nás nepoucite? Proč sem vůbec lezete? :-D
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2020 21:43

Hlavně jsi psal, duben dolů a květen, červen nahoru :D
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 4. 2020 21:30

Určování dna či vrcholu není o náhodě, ale o znalostech!!! Víš vůbec co je TA? Rozumíš ji? Asi ne, jinak bys nemusel dělat pravidelné nákupy, ale mohl bys je časovat.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 4. 2020 20:52 |

a taky pro ty co píšou, že mi předpověd nevyšla, tak když zarolujete zpět, tak zjistíte, že hned na začátku jsem psal, že pomyslné dno vidím v rozmězí 1,5-1,7, (zatím bylo dno na 1,63) a že ten kurz 0,4 co jste tu někteří psali, je naprostý nesmysl, na 0,4 to nikdy už nespadne, to jsem psal hned na začátku . . . nicméně si myslím, že to zase spadne, na těch 1,5 možná i něco málo pod. . ale já se snažím stejně o zprůměrování kurzu, tak jak jsem psal ted níže. . . a jinak ano, samozřejmě, že jsem se někdy mýlil, tak jako každý z nás (ten kdo, ale rýpe a nenapíše svuj vlastní názor, tak se nemá v podstatě jak mýlit, když mlčí, ale zajimali by mě ty jeho investiční výsledky jaké má :-) . . . člověk v dnešní situaci názory přehodnocuje a často mění, protože taková je ted situace, nikdo neví co se bude dít a tak se názory někdy rychle mohou přehodnocovat . . . ale momentálně dne 23,4 2020, je situace taková, že si myslím, že ty propady by měli být větší, než ted momentálně jsou.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2020 20:32 |

tak ty reporty hosp. výsledků se dávají průběžně a každá společnost to má jinak. (doporučuji sledovat třeba - kurzy.cz, patria.cz nebo přímo investing.com) zatím jsme na začátku,a až ted se začínají projevovat ty hospodářské výsledky. . a kdy si máš připravit peníze na nákup to ti přesně neřeknu, já ani nedoporučuji se snažit trefit a čekat na dno, je to o náhodě a většinou se člověk spálí. Já jsem momentálně zainvestovaný konkrétně do top stocku 3tí měsíc a zatím to dělám tak, že každý měsíc tam investuji stejnou častku (takže se kurz zpruměruje, čili netrefím dno, ale ani vrchol) a dále čekám na nějaké větší propady a pokud by přišly, tak zainvestuji víc a vložím i nějaký jednorazový vklad, který mám připravený (rozdělený řekněme na 4 části) takže se snažím o zprůměrování pro mě zajímavých kurzů . . jinak pro ty co písou, že investuji chvili, tak konkrétně do Top Stocku jsem investoval přes 8let a to vícekrát (a opravdu se nejedná o malé částky), naposled jsem si zbytek zisku vybral těsně před koronavirem,hned jak vyšli první zprávy v Číně a kdo mi to nevěří tak bohužel, ale proč bych lhal, k čemu by mi to bylo, vždyt mě tady ani nikdo nezná :-D . . . takže já to dělám tak, že po tom co jsem si vybral zisky, jsem po propadech kurzu začal zase hned investovat do Top Stock a to od února a to každý měsíc stejnou částku a pokud by přišli větší propady, mám připravenou větší hotovost, kterou bych zainvestoval a rozdělil bych ji na 4ři části . . . takže pokud už ted začneš každý měsíc investovat nějakou tvoji částku, tak tím určitě nic nezkazíš a alespon já to doporučuji začít hned . . . alespon já to tak dělám, tahle metoda se mi osvědčila nejvíc a měnit ji nebudu. (držet hotovost na případné propady, ale zároven si nic nenechat utect a pravidelně investovat už ted)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2020 19:03 | Simon

Pro Milana alias ja: Kdy očekáváš, že firmy začnou reportovat negativní hospodářské výsledky? V jakém měsíci? Abych si připravil peníze na nákup. Jsi teď v něčem zainvestovaný? Pokud ano, tak v čem. Nebo držíš 100% hotovost?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2020 9:25

Citace / 23.04.2020 06:45

To jsi ty, Milane, že...?

Jasně, že je to Milan. Dle stylu psaní je to jasné. Jen musel změnit nick, když mu jeho předpověď nevyšla. Pokud mu nevyjde ani tato, zase ho změní. Ale nic ve zlém. Každý se může zmílit. Milan investuje krátce. Ještě nemá zkušenosti.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 4. 2020 6:45

To jsi ty, Milane, že...?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 4. 2020 4:16 | Ja

Ropa když někdy poklesla, znacilo to vždy nějaký velký problém.Podivejme se, jak je na tom ropa dnes, v USA je ropa prakticky levnější než voda z kohoutku. Čekám velké propady na všech frontách, teď nebo později, jakmile společnosti začnou zveřejňovat své zisky v tomhle tezkem období.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2020 3:36 | Ja

Také nechci raději vidět co to udělá s cestovním ruchem. Některé státy a hlavně ostrovy, zijou jenom z cestovního ruchu.. Tam se obávám katastrofy
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 108/135

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ilona Švihlíková

ekonomka

Boleslav Polívka

herec a podnikatel

Ilona Švihlíková
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Boleslav Polívka
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services