Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 2684 komentářů)

7. 3. 2019 9:24

Já na chlapy nejsem, takže smolík.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 3. 2019 7:53

S tebou si uziju
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 3. 2019 14:23

Tak neinvestuj, a ty prachy si místo toho užij!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 3. 2019 11:26

Hm no to je chytry, on se totiz clovek ty trpelivosti taky nemusi dozit, zivot je kratkej a malokdo ho ma hezkej!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 3. 2019 8:27

Měl by ho mít člověk, který se rozhodne investovat. Investovat není povinnost a nikdo to dělat nemusí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 3. 2019 22:34

A kdo ma dost casu na trpelivost?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 3. 2019 13:46

Jednou z nejsilnějších zbraní investora je trpělivost - tak se jí obrňte
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 3. 2019 10:58

Brzo to popada brexit cina a polsky maso to zařídí
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 3. 2019 16:30

Kdy uz to popada lidi kdy??
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 2. 2019 10:01

Běž si kdákat svoje nesmysly někam jinam
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 2. 2019 9:38

Potrefená husa se ozvala.....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 2. 2019 9:35

Ty Mongole, na koho si tady otevíráš hubu ?!?!?!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 2. 2019 20:47 | Milan

Nemovitost jsou vždy nejlepší investice, jelikož se dá pronajímat (např byt) a je to ta největší jistota.. Ale teď jsou nemovitosti na nejvyšší úrovni, zvyšuji se hypotéky a zprisnili se podminky a lidé na nemovitosti už zkrátka nemají peníze, tak si myslím, že půjdou o pár % dolů, výš už určitě nepůjdu v dohledné době... A pokud přijde nějaká krize, tak by mohli jít dolu výrazněji... Ale to je jen můj osobní názor
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 2. 2019 18:31

Vy blbové nejvíc se vydělá na nemovitostech vy tataři!!!!! A je to na jistotu!!!! Na fondech vás vohulej ještě víc chtivější šmejdi co to založili!!!!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 2. 2019 13:24 | Milan

Já investují do TS už podruhé, jednou z toho byl zisk kolem 20% a teď co investuji podruhé, se mě musíš zeptat až za pár let, při delším časovém horizontu, nebo při nějakych propadech a znovuzotaveni trhu... Pravidelne investování není tak dobre jak náhodně trefit kurz a prodat ho za 5let za 100%.. Ale je to mnohem větší jistota a můžu mit klidne spaní :-D
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 2. 2019 11:39 | Investor

Já jsem tuhle metodu ještě nepoužil, ale při pozorování vývoje na trhu v těch posledních 10 letech jsem si řekl, že pokud budu v budoucnu investovat, tak by asi bylo nejlepší postupovat takhle. A já v r. 2010 samozřejmě neinvestoval všechny volné peníze do TS, byla to jen menší část. Ale docela by mě zajímaly tvoje výsledky - pokud investuješ pravidelně, a navíc přikupuješ při propadech, tak jaká je aktuální hodnota tvojí investice v porovnání s tím, co jsi do toho vložil?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 2. 2019 11:10 | Milan

To mi nedává moc smysl s tím, co jsi napsal
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 2. 2019 11:09 | Milan

A když píšeš, že by si nikdy neinvestival všechnu částku na jeden kurz.. Tak v roce 2010 si ji investoval, když píšeš že si koupil za kurz 1.13 a prodal za 2.24?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 2. 2019 11:04 | Milan

Já se nikomu nevysmivam. Jen nekteri z vás možná čekají na kurz 1.5, který přijít nikdy nemusí. Proto jsem se bavil o tom pravidelném investování a při případném pádu, nakupovat víc, je to jednodušší a pro mnoho lidí méně stresující... Ovšem pokud kurz klesne na 1,5, člověk nakoupí a prodá za 5let za kurz 3, je samozřejmě to nejlepší, ale je to i dost o stesti a nejen o zkušenostech.. Třeba zrovna ten výhodný kurz byl teď tech 2.19, to nikdo neví
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 2. 2019 8:32 | Investor

Už jsem to tady psal, ale dobře, tak ještě jednou: Především, vývoj na trhu je nepředvídatelný, nikdy nelze s jistotou říci, co se stane. Proto bych nikdy neinvestoval celou částku, jakou mám k investování vyčleněnou, najednou. Zvolil bych si určitou hodnotu, na kterou se věc, o kterou mám zájem musí objevit, aby pro mě byla zajímavá. Bavíme se teda o fondu TS, takže já bych to viděl na hodnotu 2, a pak bych nakoupil za 30 procent částky, kterou jsem si k investování vyčlenil. Pokud by následoval další pokles, tak bych přikupoval, a opět je třeba si zvolit hodnotu, kam by to muselo poklesnout (já to vidím na 1,5), abych přikupoval. A přikupoval bych za dalších 30 procent vyčleněné částky. Samozřejmě, tu částku a hodnotu si každý může zvolit podle sebe - pokud chceš investovat hned, no tak si klidně nakup za 2,5, to je tvoje věc. A já netvrdím, že pravidelné investování je nanic, jen si prostě myslím, že tady tohle je efektivnější metoda. Mimochodem, třeba by ses mohl pochlubit svými výsledky - kolik jsi investoval a jaký je tvůj aktuální stav? Já nakupoval v r. 2010 za hodnotu 1,13, a prodával v r. 2015 na hodnotě 2,24 (aktuálně v TS nejsem zainvestovaný).
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 116/135

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ilona Klímová

podnikatelka, Aspius

Jiří Krušina

podnikatel, Energo-Pro

Ilona Klímová
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Jiří Krušina
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services