Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 2684 komentářů)

26. 2. 2011 14:01 | LUKY

Tak za pátek hoodně nahoru. Kolem 2% !??
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 2. 2011 18:56

TS 18.2. 1.3630 +0.63%
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 2. 2011 10:31

Zajímavý dialog dvou pánů.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 2. 2011 10:22 | DXDJ

S EU to letos moc dobře nevypadá (jestli zpomalí růst maloobchodních tržeb v Číně, tak se může výrazně zpomalit i Německo). Ekonomika USA zatím vypadá celkem dobře. Trhy slepě pokračují v růstu, kam až doletí, to nám ukáže až budoucnost.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 2. 2011 18:31 | LUKY

Zatím vrchol všech vrcholů... Ale co bude dál??
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 2. 2011 18:45 | DXDJ

Tak včera TS +1,96% (1,3544).
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 2. 2011 16:56 | LUKY

Tak tu máme ten druhý vrchol. Blbý ale je, že vůbec netuším jakou nakonec bude mít hodnotu?!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 2. 2011 17:38 | LUKY

Jo, také jsem to zaznamenal. Jinak držím polovinu (neprodanou) TS a čekám, co bude dál.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 2. 2011 0:28 | DXDJ

Zapoměl jsem se podepsat. Jinak JH prodal INSPIRE a koupil ONCOGENEX PH. .
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 2. 2011 18:30 | LUKY

Také už mám peníze na účtu. To je fofr! Zřejmě jsme prodávali jako jedni z mála, takže nás měli z čeho vyplatit - bohužel...
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 2. 2011 18:21 | LUKY

To nevyřešíme. Trhy se chovají často úplně nevyzpytatelně. Krachne to, až když to všichni nejméně čekají.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 2. 2011 17:40 | DXDJ

Tak teda nevím, proč byl v pátek v USA takový výprodej. V pátek byla dobrá data+špatný Egypt. Dnes je to samé a trhy rostou a vůbec jim nevadí pokles PMI v Číně. Index VIX v pátek prudce posílil, nyní prudce oslabuje. No, tento týden nás ještě čekají důležitá data z trhu práce v USA a pak uvidíme, jestli jsme udělali chybu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 2. 2011 16:50 | LUKY

Tak koukám, že jsem si s prodejem pěkně naběhl. Ještě že to byla jenom polovina! Jako mnohokrát předtím se mi potvrdilo pravidlo - "nakoupit a nechat být". Jenže v mnoha případech nevydržím ....Asi jsem nepoučitelný.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 1. 2011 21:17 | LUKY

Tak jsem sebral odvahu a prodal 1/2 TS. Jsem zvědavý, kam se to bude zítra ubírat. Je fakt, že situace v Egyptě nic moc....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 1. 2011 18:40 | DXDJ

Páteční data z USA byla celkem dobrá, ale trh reaguje na situaci v Egyptě, Tunisku atd. . Hlavně Egypt může být velký problém. Tvoje situace je dost složitá, jestli bude za pátek -3%, k tomu vstupní poplatek, tak bys potřeboval, aby to spadlo alespoň o 15%. Já bych asi část prodal. Prodat vše by bylo velice rizikové. Také jsem přemýšlel kolik prodat. Prodejem v ST budu mít dost na příkupy( hotovost mám, a tak nemusím čekat, až mi pošlou peníze).
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 1. 2011 18:16 | LUKY

Mám velké cukání prodat TS(nic jiného teď nemám). Blbý ale je, že za pátek to spadlo hodně dolů -3%??? Mám obavy z dalších poklesů. Původně jsem čekal ještě jeden vrchol a teprve až pak dolů. Teď to ale vidím jinak. Netušíš co stojí za pátečními propady na US trzích?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 1. 2011 17:33 | DXDJ

Za pátek jsem to nepočítal, protože TS prodávat nebudu. Prodal jsem jen 50% ST. Ty také něco prodáváš?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 1. 2011 17:16 | LUKY

Dokázal by jsi odhadnout pokles TS za pátek ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 1. 2011 14:37

HUGA ŠAGA HUGA ŠAGA
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 1. 2011 2:16 | xyz

V pondělí sešup jako prase !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 131/135

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ivo Lukačovič

podnikatel, Seznam.cz

Tomáš Matějček

podnikatel, Miton

Ivo Lukačovič
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 4 duelů
×
Tomáš Matějček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services