Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 2684 komentářů)

23. 4. 2021 18:51

Kdyby nebylo neúspěšných, nebude ani úspěšných. Budiž všem přáno!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2021 18:13

Úspěšní vědí, kdy a jaké akcie nakoupit... Ten kdo to neví, hraje to pak jak ruletu... možná mi to vyjde, možná ne... jako sázka na černou nebo červenou...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 4. 2021 16:08

A to právě nikdo neví
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 4. 2021 12:22 | Karel Slušný

Není důležité co bylo řečeno, ale co skutečně bude. A o tom to je.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 4. 2021 11:35

Citace / 21.04.2021 08:07

To se uvidí. Pokud dojde k nějaké eskalaci vztahů mezi Ruskem a USA kvůli Ukrajině (nebo něčemu jinému), tak tady můžeme mít stejný kolaps trhů jako před rokem kvůli covidu.
Ale bylo řečeno že to "tak bude", ne že to tak "může být". V tom je docela rozdíl. To je jak říct vyhraju ve sportce vs. můžu vyhrát ve sportce
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 4. 2021 8:07

To se uvidí. Pokud dojde k nějaké eskalaci vztahů mezi Ruskem a USA kvůli Ukrajině (nebo něčemu jinému), tak tady můžeme mít stejný kolaps trhů jako před rokem kvůli covidu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 4. 2021 8:26

Citace / 20.03.2021 19:19

Je jen otázka času, max. 3 až 4 měsíce a TS klesne na úroveň 2,5 až 3,0. Možná to bude i velmi brzo...

Ještě máte tři měsíce aby váš tip vyšel :). Já si nemyslím, že bude správný
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 3. 2021 17:59

Jak jste k tomu došel? Co Vás k tomu přimělo?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 3. 2021 16:30 | C2

Včerejší kurz 3,6691, -3,3%
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 3. 2021 8:33

Citace / 19.03.2021 11:01

Nejde se zde někdo kdo jako já drží PL od založení? Vím, že bych vlnkováním mohl mít víc, ale třeba taky míň.... a mně těch 300% zhodnocení za 15 let tak nějak stačí
Já mám jiný dotaz: Je tady nějaký bukanýr, který nakupoval někdy v letech 2008-2009 za 0,4 a od té doby neprodal?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 3. 2021 8:32

Citace / 20.03.2021 19:19

Je jen otázka času, max. 3 až 4 měsíce a TS klesne na úroveň 2,5 až 3,0. Možná to bude i velmi brzo...
Už aby to bylo. Zase si levně přikoupíme.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 3. 2021 9:20

Citace / 20.03.2021 19:19

Je jen otázka času, max. 3 až 4 měsíce a TS klesne na úroveň 2,5 až 3,0. Možná to bude i velmi brzo...
Děkujeme za varování
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 3. 2021 19:19

Je jen otázka času, max. 3 až 4 měsíce a TS klesne na úroveň 2,5 až 3,0. Možná to bude i velmi brzo...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 3. 2021 18:39

Citace / 19.03.2021 11:01

Nejde se zde někdo kdo jako já drží PL od založení? Vím, že bych vlnkováním mohl mít víc, ale třeba taky míň.... a mně těch 300% zhodnocení za 15 let tak nějak stačí
Tak to ti stačí málo. Já držím TS rok, a mám zisk 100 procent. Ale samozřejmě, ať si každý investuje podle svého.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 3. 2021 13:47 | DXDJ

https://www.investicniweb.cz/investice/strategie-analyzy-tipy/aktualne-z-trhu-19-3-2021
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 3. 2021 11:01

Nejde se zde někdo kdo jako já drží PL od založení? Vím, že bych vlnkováním mohl mít víc, ale třeba taky míň.... a mně těch 300% zhodnocení za 15 let tak nějak stačí
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 3. 2021 20:01

Dotaz: lze zadat příkaz na pravidelný prodej počtem podílů? Částkou to zadat lze, to vím. Jde mně o to když mám např. 1.000.000 podílů a měsíčně jich prodám 10.000, tak budu vědět že tento příjem (i když každý měsíc jiný, podle vývoje trhu) budu mít 100 měsíců. Když bych zadal prodej částkou, tak nebudu vědět na jak je to dlouho. Díky za odpovědi
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 3. 2021 19:58

Byly doby, kdy se hlavně investovalo do ST a o TS se říkalo, že je líný. Nelze srovnávat ST a TS. ST má statut střední a východní Evropa. Tato oblast moc dobré výsledky poslední roky nemá a to se odráží i na výkonnosti ST. Před finanční krizí byl velký boom na ruských a tureckých akciích a tak ST letěl vzhůru... Nyní, oblast kde může být zainvestovaný, je mimo zájem invetorů. Ale kdo ví, třeba si někdo všimne, že je zde levně a začne sem masivně investovat a ST poletí vzhůru... Spousta lidí si ještě pamatuje hrůzu, co předvedl Lengál. Varování na diskuzi bylo ale dost, aby každý mohl včas utéct... v té době byl Lengál modla a tak si hodně nenažranců myslelo, že mu i tato riziková spekulace vyjde, ale nevyšla...
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 3. 2021 17:52

Spis je otazka, proc takovy svinstvo sporitelna blbum co tomu nerozumi prodava..byznys pro ne...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 3. 2021 11:54

DXDJ kdysi dávno psal, že to je záležitost sentimentu. Kdysi v nultých letech kolem ST vznikla na tomhle webu jakási debatní skupinka, která do jisté míry přetrvává dodnes.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 37/135

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Marek Dospiva

podnikatel, Penta

Ilona Klímová

podnikatelka, Aspius

Marek Dospiva
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Ilona Klímová
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services