Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 2684 komentářů)

17. 3. 2021 10:59

Citace / 17.03.2021 07:07

A ten posranej sporotrenf najedny....kterej blb ho vymyslel...
Nikdy jsem nepochopil lidi, kteří si kupují ST.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 3. 2021 8:29

Citace / 17.03.2021 07:06

Top stock do konce roku na deseti..
No, to asi ne, ale na 4 určitě.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 3. 2021 8:26

Jiří Lengál neblahé paměti.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 3. 2021 7:07

A ten posranej sporotrenf najedny....kterej blb ho vymyslel...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 3. 2021 7:06

Top stock do konce roku na deseti..
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 3. 2021 8:08 | DXDJ

Citace / 11.03.2021 22:22

Už několik let mám všechny své volné peníze v TS. Za poslední měsíc mně ze spořitelny 2x volali, že "mně poradí jak investovat". Moc nevím co si o tom myslet. Pánovi jsem slušně řekl, že jsem investor samorost, když za 14 dnů zavolají potřetí, asi už tak slušný nebudu. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Také mi volali... tak jsem se na pobočku vydal... po 5 minutách mi poradkyně sdělila, že toho o akciích vím víc, než ona... tak jsme asi půl hodiny příjemně popovídali a šel jsem domů...
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 3. 2021 22:22

Už několik let mám všechny své volné peníze v TS. Za poslední měsíc mně ze spořitelny 2x volali, že "mně poradí jak investovat". Moc nevím co si o tom myslet. Pánovi jsem slušně řekl, že jsem investor samorost, když za 14 dnů zavolají potřetí, asi už tak slušný nebudu. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 3. 2021 18:45

Do konce roku 6
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 3. 2021 8:19

4 už je nadohled
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 3. 2021 15:40

Ztrátový obchod lze odečíst od ziskového a snížit si tím základ daně. Podmínka oba dva obchody musí být ukončeny ve zdaň. období, tj. kalendářní rok. a oba dva obchody nebyly delší než 3 roky.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 3. 2021 8:42

Citace - Daně-ztrátové obchody versus ziskové obchody / 28.02.2021 08:21

Jak to je? Ztrátový obchod si mohu odečíst od ziskového obchodu pokud byl prodej ztrátového učiněn do 6. měsíců od jeho nakoupení nebo do 12 měsíců od jeho nakoupení? Ziskový obchod byl učiněn v roce 2020 a byl kratší než 6 měsíců.

Jestli byl obchod ztrátový nebo ziskový vůbec nehraje roli. Směrodatné jsou pouze dva parametry:
Množstevní limit: při prodeji, kde je příjem nižší než 100 000 Kč za rok, není nutno podávat daňové přiznání a platit daň z příjmu, limit platí pro veškeré prodeje cenných papíru v rámci jednoho daňového roku souhrnně. Časové osvobození: pokud jste prodávané cenné papíry drželi 3 roky a déle, je jejich prodej od daně z příjmu osvobozen.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2021 10:28

Citace / 25.02.2021 21:33

TS 24.2. - 3,7668
Toto je vrchol, všechno prodat !!!!!!!!!!!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2021 8:21 | Daně-ztrátové obchody versus ziskové obchody

Jak to je? Ztrátový obchod si mohu odečíst od ziskového obchodu pokud byl prodej ztrátového učiněn do 6. měsíců od jeho nakoupení nebo do 12 měsíců od jeho nakoupení? Ziskový obchod byl učiněn v roce 2020 a byl kratší než 6 měsíců.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 2. 2021 21:39 | DXDJ

Moc se trhům nelíbí růst 10-Yr Bond nad 1,5%...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 2. 2021 21:33

TS 24.2. - 3,7668
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 2. 2021 21:21

Citace / 25.02.2021 10:14

Já mám pocit. že je nejvyšší čas vybrat zisk a stáhnout se na chvíli z trhu. Co si o tom myslíte vy?
Já to beru tak, že investor nepodléhá panice ani euforii. Ale je to jenom můj přístup a nikomu ho nevnucuji.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 2. 2021 10:14

Já mám pocit. že je nejvyšší čas vybrat zisk a stáhnout se na chvíli z trhu. Co si o tom myslíte vy?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 2. 2021 11:57

Kdo tady lže jseš ty! Čtu diskuzi průběžně a není tomu tak. Tvá lež je úmyslná a ti co sem přispívají pravidelně to musí potvrdit Trolle!
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 2. 2021 7:19

Nevěřte vše Dxdj co zde pise. Já se tu 1x za 3mesice podívám zde do diskuzi a pokaždé vidím, jak Dxdj píše, že právě vybral zisk z fondu a do TS už investovat nehodlá a tuhle větu zde opakuje pokaždé, když fond naroste. To že už do Ts neinvestuje a vybral zisk pise už od minulého roku od začátku léta. Dxdj není nic víc, než placený troll lol
-10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 2. 2021 11:26 | Bflm

Kde je diskuze top stock?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 38/135

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Paclík

podnikatel, Viktoria Plzeň a Dočista

Zdeněk Matějovský

podnikatel, Povlečení Matějovský

Tomáš Paclík
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Zdeněk Matějovský
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services