Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 2684 komentářů)

9. 2. 2021 13:05

Diskuze zmizela.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 2. 2021 10:27

Pěkně nám to roste
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 2. 2021 23:15

Diskuze zmizela
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 2. 2021 21:28 | Kakamil

Kde je diskuze top stock
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 2. 2021 16:45

https://www.investicniweb.cz/investice/strategie-analyzy-tipy/expertni-trzni-vyhled-1-2-2021 Zajímavá je ta část, kde mluví o tom, jak v USA drobní investoři, cpou peníze přes Robinhood do akcií hlava nehlava, Hrají to jak ruletu. Přijdou od vlády peníze a hned šup s nimi do akcií, bez rozmyslu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 2. 2021 10:06 | C2-Klasické portfolio TS vs Portfolio poručíka Dan

Jaký je rozdíl mezi Klasickým portfoliem TS a portfoliem porucíka Dana ? Ryanair, Sabre, Sarepta Therapeutics, Starbucks, Silicon Motion, Tapestry, TE Connectivity, Texas Roadhouse, TUI Group a Zimmer Biomet. Investicní nápad Portfolio porucíka Dana aktuálne tvorí následující spolecnosti: Bristol-Myers Squibb CVR, Coherus Biosciences, Chinnok Terapeutics, Five Prime Therapeutics, Homology Medicines, Innate Pharma SA, Jounce Terapeutics, Voyager Terapeutics, Xencor a Zogenix
Vyzná se v tom někdo?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 2. 2021 20:26

Citace - TX tra / 01.02.2021 17:36

Já jsem vše vyklopil. Teď to bude volativní. A až se ukáže, že Bidden finančně neutáhne svůj sociální program, tak to půjde dost dolů, což bude teprve signál pro nákup.
Nevím jestli volativní, ale volatilní to bude určitě
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 2. 2021 17:36 | TX tra

Já jsem vše vyklopil. Teď to bude volativní. A až se ukáže, že Bidden finančně neutáhne svůj sociální program, tak to půjde dost dolů, což bude teprve signál pro nákup.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 2. 2021 17:35 | C2

Přikupuj si na jaké hodnotě sám chceš. Ano, já bych na 2,9 nakoupil, ale záleží na celkové situaci na trzích a ve světě. Kurz TS je jen číslo něco udávající, nic víc.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 2. 2021 12:08 | Levák Bob

Citace - C2 / 29.01.2021 18:45

Už jsem dlouho neviděl kurz TS pod 3,0000. Tak jedem !!!! Už mě ta trojka nebaví.
A ty bys jako přikupoval, pokud by to spadlo někam k 2,9? Já hodlám přikupovat, až pokud to spadne pod 2,5.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 1. 2021 20:47 | RTL

DXDJ a C2 děkuji za cenné info. Také jsem zvědavý na další vývoj. Také čekám na pokles k 3,0% (byť obecně fandím růstu). Prodal jsem, resp. přesunul část na méně rizikové fondy když byl TS na 3,13 a pak větší část na 3,28. Nicméně zvažuji, zda nevsadit na růst? Cítim lehké náznaky optimismu z toho posledního rozhovoru s Hájkem. Rozdíl při pohybu o 0,3 by již dával smysl.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 1. 2021 18:45 | C2

Už jsem dlouho neviděl kurz TS pod 3,0000. Tak jedem !!!! Už mě ta trojka nebaví.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 1. 2021 18:42 | C2

ale Bloomberg začal chtít peníze za zveřejnování na svých stránkách. Naštestí to ukáží na cca 3s zadara a lze to přečíst. V tom grafu je vidět včerejší pohyb i o 2h dříve než to přepočítají a zveřejní v čísle a procentech. Dalo se to v grafu otevřít a tam to ukázalo včerejší kurz i v 15:00, bohužel ted za to už chtějí platit.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 1. 2021 18:40 | DXDJ

SP 500 je aktuálně pod MA50...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 1. 2021 15:56

Řekl bych, že trhy teď hledají směr
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 1. 2021 15:50 | DXDJ

Citace - RTL / 29.01.2021 15:05

V reakci na Vaše info ohledně vývoje hodnoty PL, kde prosím zjišťujete aktuální výši? Ptám se možná hloupě, ale z veřejných zdrojů mám dostupné info vždy -2 dny. Děkuji.


https://www.bloomberg.com/quote/SCSTOPS:CP
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 1. 2021 15:05 | RTL

V reakci na Vaše info ohledně vývoje hodnoty PL, kde prosím zjišťujete aktuální výši? Ptám se možná hloupě, ale z veřejných zdrojů mám dostupné info vždy -2 dny. Děkuji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 1. 2021 8:14

To nikdo neví. Můžeš se podívat na ten pokec s Hájkem
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 1. 2021 7:13

https://www.investicniweb.cz/videoteka/aktualne-z-trhu-29-1-2021
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 1. 2021 18:46 | C2

Včera -3,84% (3,1788), ale za dnešek zas výstřel jak prase. Je to fake nebo jedem na nová maxima?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 39/135

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Dufek

ekonom

Eva Štěpánková

podnikatelka, Ryor

Petr Dufek
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Eva Štěpánková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services