Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 2684 komentářů)

11. 1. 2021 8:49

Při srovnání s bitcoinem se mi nezdá, že by akcie byly nějak dramaticky nadhodnocené.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 1. 2021 13:26 | DXDJ

https://www.investicniweb.cz/investice/akcie/oceneni-akcii-hra-na-posledniho-nejvetsiho-vola
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 12. 2020 17:02 | Nikdo

Také přeji všem zde pohodové Vánoce.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 12. 2020 9:43 | Technobank

Citace - DXDJ / 23.12.2020 18:00

Přeji všem pěkné Vánoce :)
Tobě taky, na fondech mám prodáno takže budou šťastné i veselé ahoj.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 12. 2020 18:00 | DXDJ

Přeji všem pěkné Vánoce :)
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 12. 2020 19:46

Kurz TS: 21.12.2020 -0,54% (3,2340)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2020 18:41

Kurz TS: 18.12.2020 -0,70% (3,2515)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2020 14:33

Citace / 21.12.2020 14:30

Ale jdi ty mladý, nevyrovnaný, nesnášenlivý a agresivní. Mluvíš tady neustále za jiné. Nechápeš smysl textu a ještě si mne pleteš s někým jiným. Určitě svůj kapitál nebudu dlouhodobě držet v nějakém fondu. Já na rozdíl od tebe žiji léta jenom z investic.

A ještě tu o Popelce, prosím. PS: najdi si jiný argument, než neschopnost chápat text. Ten jsem použil na tebe já a jak je vidět, nic jiného nevymyslíš.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 12. 2020 14:33

https://www.investicniweb.cz/investice/akcie/charlie-munger-takovou-horecku-financni-trhy-asi-nepamatuji-dalsich-10-let-bude-pro
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2020 14:30

Ale jdi ty mladý, nevyrovnaný, nesnášenlivý a agresivní. Mluvíš tady neustále za jiné. Nechápeš smysl textu a ještě si mne pleteš s někým jiným. Určitě svůj kapitál nebudu dlouhodobě držet v nějakém fondu. Já na rozdíl od tebe žiji léta jenom z investic.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2020 14:06

Citace / 21.12.2020 13:53

Tak si tu svoji pravdu zde piš stále dokola. Dám ti jednu radu. Nikdy nekupuj žádné akcie nebo fond, jelikož hrozí neustále riziko poklesu.

Ty investoři, které neustále hloupě napadáš o tvoje hloupé rady nestojí. Za rok nakoupí a prodají vícekrát, než ty za celý život. A ty kecy, ať raději nic nekupují, jsou od tebe hloupoučké. Oni hrají úplně jinou ligu než ty. Tak už přestaň jejich příspěvky komentovat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 12. 2020 14:03

Citace / 21.12.2020 13:53

Tak si tu svoji pravdu zde piš stále dokola. Dám ti jednu radu. Nikdy nekupuj žádné akcie nebo fond, jelikož hrozí neustále riziko poklesu.

Ach jo, kdy už konečně pochopíš, co se v příspěvcích píše? Asi nikdy, že? KDYŽ NĚCO NECHÁPEŠ, NEVYJADŘUJ SE K TOMU A BUDE ZDE KLID. Toto není diskuze jen pro držáky. Když se tu někdo naváží do vlnkařů, tak mlčíš. Jakmile někdo napadne kup a drž, hned vystartuješ.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 12. 2020 13:53

Tak si tu svoji pravdu zde piš stále dokola. Dám ti jednu radu. Nikdy nekupuj žádné akcie nebo fond, jelikož hrozí neustále riziko poklesu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2020 13:35

Citace / 21.12.2020 13:22

Proč ho ,,ňoumové'' tak trápí? Tapetuje to zde tou svojí stejnou rétorikou stále dokola. Tady se investuje do TS. Vypadalo to, že už bude klid.

Ale on píše jen pravdu. Chápu, že se zde řadě investorům nelíbí, co píše. Týká se to i TS. Takže mimo vlákno není.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 12. 2020 13:22

Proč ho ,,ňoumové'' tak trápí? Tapetuje to zde tou svojí stejnou rétorikou stále dokola. Tady se investuje do TS. Vypadalo to, že už bude klid.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2020 13:05

V tom případě souhlasím. Plno lidí do toho sype víc než si může dovolit a mají nereálná očekávání. Od toho jsou ale tržní korekce, které zase trh vyčistí, oddělí zrno od plevele. Mně se třeba na Hájkovi líbí že nenakupuje Teslu a podobný nesmysly. Snad strategie fondu zůstane dlouhodobě stejná. Přeji vám kolego hodně zdaru
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2020 12:57

Citace / 21.12.2020 12:10

Nemyslím si že průměrný uživatel Robinhoodu investuje na DLOUHÉ období

Příspěvek byl psán obecně. Nikde tam nebylo zmíněno, že DLOUHÉ období je otázkou R.H. ... Na celém světě je mnoho lehce dosažitelných investicí do akcií. Kde jaký ňouma to tam sype a výsledek je, jak třeba na Tesle... Každý si myslím, že to tam nasype a jen si každý rok bude připisovat dvouciferné zhodnocení. Možná to chvilku ještě pojede, ale pak...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 12. 2020 12:10

Nemyslím si že průměrný uživatel Robinhoodu investuje na DLOUHÉ období
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2020 10:33

Citace / 20.12.2020 22:48

https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/robinhood-investice-aplikace-americka-komise-pro-kontrolu-cennych-papiru-klamani-uzivatel-gamifikace.A201218_121715_eko-zahranicni_maz

Tahle aplikace nám dává zajímavý pohled na nové, nekvalifikované investory. Většinou vůbec nechápou, že nakupuji reálné společnosti. Vše berou jen jaku hru, ve které nikdy nemohou prohrát. Vždyť přeci akcie v DLOUHÉM držení nejsou rizikové apod... Nyní je jen otázkou, jak dlouho je bude tato hra na akcie bavit a kdy přesedlají na něco jiného. Možná nějaká slušná nová online-ovka je odláká klikat někam jinam. Valuace jsou u řady firem přímo hrůzostrašné. Tesla je modelový přiklad... Nákup TS pod 2 byl dobrý a nyní prodej v rozmezí 3,0-3,3 je také dobrý...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 12. 2020 10:01 | DXDJ

Evropa v úvodu obchodování výrazně v červených číslech...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 41/135

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ondřej Fryc

podnikatel a investor, zakladatel Mall.cz

Václav Hrbek

podnikatel, Alpine Pro

Ondřej Fryc
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Václav Hrbek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services