Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 2684 komentářů)

10. 12. 2020 22:00

Kurz TS: 9.12.2020 -0,22% (3,2421)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 12. 2020 18:14

Dnes si tu Troll vystačil úplně sám.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 12. 2020 15:08

Citace / 09.12.2020 15:49

Vám na tomto fóru někdo již položil několik otázek. Nikdy jste neodpověděl na co se vás tazatel ptal. Já o poplatkové struktuře fondu, vy o banánech. Zachvíli budete mluvit o rohlících a dalším pečivu. Končím tuto debatu. Je to zde opravdu ztráta času. Ve finančním světě se pohybuji 25 let a nebojte se obchodní triky znám velmi dobře. Tím, že se tu vydáváte za mluvčího banky, jen lidi z finančního sektoru dehonestujete. Je mi líto těch kteří tu věří na plnohodnotnou a věcnou diskuzi. Tímto končím a souhlasím s tím kdo zde napsal, že slušná a věcná diskuze o světě investic je pro lidi přínosná a fajn.

Nevím o čem jste se s kolegou bavili. Ale jaké jsou ty obchodní triky?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 12. 2020 10:49

Citace / 10.12.2020 09:41

Tipuju kurz k 31.12.2025: 4,0
A já tipuju kurz 10 k 31.12. 2035!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 12. 2020 9:41

Tipuju kurz k 31.12.2025: 4,0
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 12. 2020 18:22

Kurz TS: 8.12.2020 -0,97% (3,2491) Agios Ph. po včerejším propadu opět klesá, aktuálně -5,17%. Je to, spíš už byl, vějvětší portfoliový titul TS.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 12. 2020 16:15

Ano, je to agent provokatér!!! Závistivec jakejsi ze spořitelny. Fuj, hnus
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 12. 2020 15:53 | DXDJ

Kolegyně a kolegové, přestaňte prosím reagovat na toho člověka. On schválně formuluje své příspěvky tak, aby vás dráždil. Je to klasický narušitel diskuze. Jde mu jen o to, popichovat diskutující a vyvolávat zde chaos. Což se mu často daří. Nemá vážně cenu mu cokoliv vysvětlovat. On o vaše názory nestojí, jde mu jen o to, co nejvíce tuto diskuzi poškodit.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 12. 2020 15:49

Vám na tomto fóru někdo již položil několik otázek. Nikdy jste neodpověděl na co se vás tazatel ptal. Já o poplatkové struktuře fondu, vy o banánech. Zachvíli budete mluvit o rohlících a dalším pečivu. Končím tuto debatu. Je to zde opravdu ztráta času. Ve finančním světě se pohybuji 25 let a nebojte se obchodní triky znám velmi dobře. Tím, že se tu vydáváte za mluvčího banky, jen lidi z finančního sektoru dehonestujete. Je mi líto těch kteří tu věří na plnohodnotnou a věcnou diskuzi. Tímto končím a souhlasím s tím kdo zde napsal, že slušná a věcná diskuze o světě investic je pro lidi přínosná a fajn.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 12. 2020 15:09

Citace / 09.12.2020 14:32

Tak tímto tvrzením jste mne doopravdy nepřesvědčil, jen jsem se utvrdil v tom, že nejste nikdo z banky. Kdyby měla takovéto zaměstnance tak už by dávno zbankrotovala. Rétorikou se přesně shodujete s jedním zdejším pisatelem.

Dobře. Mám na vás dnes čas. Zeptám se proč podle vás obchodníci inzerují zboží které zlevnili? Vám to nepřijde postavené na hlavu? Banka inzeruje něco co pro ni zdánlivě není výhodné, stejně jako ti obchodníci.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 12. 2020 14:32

Tak tímto tvrzením jste mne doopravdy nepřesvědčil, jen jsem se utvrdil v tom, že nejste nikdo z banky. Kdyby měla takovéto zaměstnance tak už by dávno zbankrotovala. Rétorikou se přesně shodujete s jedním zdejším pisatelem.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 12. 2020 11:45

Citace / 09.12.2020 11:42

Byl jste vyzván, abyste si něco spočítal a ne rozebíral budoucí investice kolegy. Přes ČS? To vážně ne. Ten jede akcie u konkurence. A je jen otázka, zda se do TS ještě vůbec někdy vrátí.

Přeji kolegovi úspěšné investice a vám také.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 12. 2020 11:42

Byl jste vyzván, abyste si něco spočítal a ne rozebíral budoucí investice kolegy. Přes ČS? To vážně ne. Ten jede akcie u konkurence. A je jen otázka, zda se do TS ještě vůbec někdy vrátí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 12. 2020 11:31

Vy jste asi nováček této diskuze, když nevíte, o koho jde.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 12. 2020 14:12

Citace / 09.12.2020 13:29

Pro zástupce ČS __Čím více dlouhodobých investorů, tím větší majetek fondu a tím větší zisk pro IS formou poplatkové struktury. Proč tedy potom IS propagují dlouhodobé, pravidelné investování, když by pro ně byli přínosnější ti co používají timing jak píšete? Děkuji za případnou odpověď s vysvětlením v čem se mýlím.

Rád odpovím: majetek fondu ani jeho ziskovost pro banku opravdu nesouvisí s tím kolik je v něm krátko nebo dlouhodobých investorů. V extrémním případě můžete mít fond s jedním časovačem trhu a ostatními buy and hold investory ale jeden časovač vám vydělá stejně jako 10 držáků. A teď v čem je to kouzlo z pohledu banky: jedná se o stejný, ale osvědčený trik jako když supermarket inzeruje banány v akci. Ale tady už si neřeknete "proč supermarket inzeruje zboží které zlevnil", přece by obchodník měl naopak propagovat zboží které zdražil!!! Taky to přece na první dobrou nedává logiku. Pamatuju si když jsme začali dělat kampaň na to, že máme účet zdarma. Jenom jeden, slovy jeden!!! klient se zeptal proč inzerujeme něco za co jsme dosud chtěli peníze a teď to dáváme zdarma. A jaký je cíl tohoto triku?: tomu supermarketu přece vůbec nejde o to, aby si všichni přišli koupit banány, cílem banky není aby všichni investovali dlouhobě a postupně. Cílem je přilákat dav, zaujmout pozornost. Když do toho obchodu vlezete, určitě si nekoupíte jenom banány. Stejně tak když začnete investovat, je velká pravděpodobnost že vám ujedou nervy a začnete ty peníze točit. Pro banku by skutečně byla katastrofa kdyby všichni zainvestovali a 10 let na to nesáhli. To by jsme hned začali volat klientům, že "teď je vhodná příležitost na trhu". Závěr: často se propaguje něco co ale není cílem té propagace. Proto banky propagují pravidelné investování, ale to opravdu není jejich cílem. Stejně jako není cílem supermarketu aby si všichni koupili banány v akci. Už nevím jak to podrobněji vysvětlit. Ale kdo chtěl tak pochopil. Přeji vám hodně zdaru ať už časujete nebo investujete pravidelně.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 12. 2020 13:29

Pro zástupce ČS __Čím více dlouhodobých investorů, tím větší majetek fondu a tím větší zisk pro IS formou poplatkové struktury. Proč tedy potom IS propagují dlouhodobé, pravidelné investování, když by pro ně byli přínosnější ti co používají timing jak píšete? Děkuji za případnou odpověď s vysvětlením v čem se mýlím.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 12. 2020 12:57

Citace / 09.12.2020 12:41

Z té formulace příspěvku zdejšího zástupce ČS, kde píše, že časovačů je naštěstí dost, je zřejmé, že větším přínosem pro ně jsou držáci, protože ti jim ve skutečnosti přináší větší zisk.

Nebudete tomu věřit, ale je to přesně naopak. Bance nejvíc vydělávají ti, kteří peníze točí. Ale znovu říkám, asi tomu věřit nebudete.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 12. 2020 12:48 | 007

Zkusme si tady přestat nadávat a začít se bavit věcně: 1. Kdo jste v poslední době TS prodali, zkuste vysvětlit, co vás k tomu vedlo, 2. Kdo TS držíte, zkuste vysvětlit proč. Když jsem ta nakousl, tak s dovolením začnu: Nakoupil jsem v březnu za 1,62, a dosud držím. Netuším (tak jako nikdo), jak se bude trh vyvíjet, ale nezdá se mi, že by byl přede dveřmi nějaký kolaps trhů. Se zvolením J. Bidena v USA lze předpokládat uvolněnou měnovou politiku a další stimulační balíčky (něco podobného v Evropské unii). S odezněním epidemie se ekonomika vrátí k růstu, a všechny tyhle faktory by podle mě měly vést k dalšímu růstu cen akcií. Prozatimní růst TS je pěkný, ale myslím, že ještě zdaleka není u konce, a prodávat se mi v tuto chvíli zdá velmi předčasné.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 12. 2020 12:41

Z té formulace příspěvku zdejšího zástupce ČS, kde píše, že časovačů je naštěstí dost, je zřejmé, že větším přínosem pro ně jsou držáci, protože ti jim ve skutečnosti přináší větší zisk.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 12. 2020 11:18

Citace / 09.12.2020 10:58

Vážený pane, spočítejte si, kolik vydělal držák při pravidelných investicich za posledních 5 let. Zaplatil vstup 2,7% + 5x2% za správu. Proti němu jde DXDJ za 8 měsíců 85%, zapalatil vstup 2,7% a necelých 1,4% za správu. Kdo je na tom lépe? Z koho má ČS více. Myslíte, že za dva měsíce bude zpět v TS, aby třeba nakoupil za vyšší cenu než prodával. To by byl vážně omyl.

Dobře, byl jsem vyzvám k reakci. Nevím kdo je DXDJ. Ale: je otázkou co se ziskem udělá. Jestli znovu zainvestuje u ČS, budeme mít radost a vezmeme si poplatek. Jestli zainvestuje jinde, tak to je život. A jestli už nikdy investovat nebude, tak mu přeji pěkné vánoce s hotovostí v kapse. Myslím ale že bude investovat znovu, protože s jídlem roste chuť. A tipnul bych si, že znovu přes ČS. A když ne, tak časovačů je naštěstí dost.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 44/135

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Blažek

politik

Jaroslav Pajonk

podnikatel, Centr Group

Pavel Blažek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Jaroslav Pajonk
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services