Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 2684 komentářů)

7. 12. 2020 13:54

Ano, jsi. Ale samozřejmě, ať si každý se svými penězi dělá co uzná za vhodná, třeba je používá místo toaletního papíru, to je jeho věc.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 12. 2020 13:45

Citace / 07.12.2020 11:37

Já netvrdím, že zrovna teď, v tuto chvíli, je třeba za všechny volné peníze, nakupovat akcie. Jen tvrdím, že budoucí vývoj je nejistý a, samozřejmě, může dojít k propadu. Na druhé straně je ale docela možné, že růst bude ještě pokračovat - vidím to tak 50 na 50. Do budoucnosti nikdo nevidí. Taky jsem tady jasně napsal, že nikomu nedoporučuju, aby v jakékoli chvíli měl zainvestováno víc než 30 procent svých peněz.

Taky pitomost. Když budu mít 10 milionů v hotovosti a 50 milionů v TS tak jsem podle tebe hazardér?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 12. 2020 11:37

Já netvrdím, že zrovna teď, v tuto chvíli, je třeba za všechny volné peníze, nakupovat akcie. Jen tvrdím, že budoucí vývoj je nejistý a, samozřejmě, může dojít k propadu. Na druhé straně je ale docela možné, že růst bude ještě pokračovat - vidím to tak 50 na 50. Do budoucnosti nikdo nevidí. Taky jsem tady jasně napsal, že nikomu nedoporučuju, aby v jakékoli chvíli měl zainvestováno víc než 30 procent svých peněz.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 12. 2020 11:09

Citace / 07.12.2020 10:10

Vhodná doba na nákup akcií byla 19.11.2008, 10.8.2011, 10.2.2016, 21.12.2018 a 18.3.2020. V tyto termíny jsem nakoupil vždy za 1.000.000,- a držím dodnes.

A já tu o červené Karkulce ...... ale uznávám, že je to vtipné :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 12. 2020 11:06 | Silesti

Citace / 07.12.2020 08:33

Já nick nepovažuju za podpis, proto ho nepoužívám. Silesti jsem položil jasnou a srozumitelnou otázku: Byla podle něj tedy vůbec někdy vhodná doba nakupovat akcie? Ano nebo ne? A případně kdy? Co je na tom nesrozumitelného a nepochopitelného?
Bavíme se o aktuální situaci a ta je teď rozhodně velmi špatným obdobím. US akcie jsou kolosálně předražené na ATH a přitom ekonomika celého světa krvácí. Nebo Tobě přijde normální, že akcie v US přidaly 15% v roce celosvětové pandemie, která ze dne na den stopla celý cestovní ruch, spoustu dalších odvětví zpomalila a mnohokráte po celém světě zastavila lockdownem ekonomiku úplně? Přitom už minulý rok byl rekordně vydařený. Tady se spíše projevuje davová psychóza a neadekvátní přehnané reakce na jakoukoliv sebemenší pozitivní zprávu. Spousta lidí se také v tomto roce začala o akcie zajímat poprvé a ti opravdu nemají ponětí, co se všechno může stát. To co bylo letos v březnu, to bylo úplné prd. A právě proto je důležité, aby zde pro ně padaly i skutečně vyrovnané názory a ne jen ty výkřiky, protože ATH je jen v US a nikde jinde na světě. Velmi nebezpečná situace z dnešního pohledu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 12. 2020 10:44

Citace / 07.12.2020 10:10

Vhodná doba na nákup akcií byla 19.11.2008, 10.8.2011, 10.2.2016, 21.12.2018 a 18.3.2020. V tyto termíny jsem nakoupil vždy za 1.000.000,- a držím dodnes.

Ještě tu o Hurvínkovi, prosím.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 12. 2020 10:28

Tak to seš docela ve vatě - gratuluju.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 12. 2020 10:10

Vhodná doba na nákup akcií byla 19.11.2008, 10.8.2011, 10.2.2016, 21.12.2018 a 18.3.2020. V tyto termíny jsem nakoupil vždy za 1.000.000,- a držím dodnes.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 12. 2020 9:40

Kdo tu nechápe jseš právě ty Tom1. Už jsi se tu svou neznalostí projevil dost. Zřejmě ani nerozeznáš, že je tu více diskutujících než si myslíš, jinak bys tu nenapadal někoho, že mění nicky. Pokud použiji tvou logiku, tak si mohu myslet, že jsi to právě ty kdo je mění. Pokud se budeš takto chovat zničíš diskuzi. A upozorňuji, že nejsem ten na koho níže reaguješ.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 12. 2020 19:44

Citace / 06.12.2020 19:35

Ta hromada amatérů jistí růst.....

To je pravda, takže by jim měl děkovat a ne kritizovat :) :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 12. 2020 19:43

Citace / 06.12.2020 19:35

Ta hromada amatérů jistí růst.....
Ale jen ceny, ne hodnoty společností. Tedy nafukují bublinu a na té se my samozřejmě svezeme, ale oni na tom zapláčou, až ten krach nastane.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 12. 2020 9:37

Mám podezření, že Silesti na mou otázku žádnou odpověď nemá, respektive tvrdí, že by lidi vůbec investovat neměli, a nejlepší je jen sedět na hotovosti a spořit. To je samozřejmě legitimní názor, na který má právo - jen potom nevím, co dělá na tomhle fóru, a proč to nenapíše rovnou. Na své jasné a srozumitelné otázce, zda tedy podle něj vůbec někdy byla vhodná doba nakupovat akcie, a případně kdy, nic iritujícího, popichujícího, či jinak nepatřičného nevidím.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 12. 2020 9:30 | Tom1

Pan Mínus se opět dnes nudí a je přilepen na skle, aby mohl mínusovat. Pořád je to ten jeden a ten samí prudič, co zde už měl několik nicků. Na všech ukázal svoji kolosální hloupost a tak nyní už je raději bez nicku. Tak mínusuj, mínusuj. Víme, že 90% minusů pochází od tebe. Kolik zvládneš na tento příspěvěk? -5 nebo i víc :D
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 12. 2020 9:15

Citace / 07.12.2020 08:33

Já nick nepovažuju za podpis, proto ho nepoužívám. Silesti jsem položil jasnou a srozumitelnou otázku: Byla podle něj tedy vůbec někdy vhodná doba nakupovat akcie? Ano nebo ne? A případně kdy? Co je na tom nesrozumitelného a nepochopitelného?

Pokud bys jeho příspěvky správně chápal, nebyla by potřeba pokládat takové otázky. Otázkou je, jestli vůbec chce na tvé neustálé popichující otázky vůbec reagovat.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 12. 2020 9:11 | Tom1

Citace / 07.12.2020 08:33

Já nick nepovažuju za podpis, proto ho nepoužívám. Silesti jsem položil jasnou a srozumitelnou otázku: Byla podle něj tedy vůbec někdy vhodná doba nakupovat akcie? Ano nebo ne? A případně kdy? Co je na tom nesrozumitelného a nepochopitelného?

Jasně, aspoň můžeš střídat názory jako ponožky. Nejlepší bude, na příspěvky bez uvedení nicku, vůbec nereagovat.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 12. 2020 8:33

Já nick nepovažuju za podpis, proto ho nepoužívám. Silesti jsem položil jasnou a srozumitelnou otázku: Byla podle něj tedy vůbec někdy vhodná doba nakupovat akcie? Ano nebo ne? A případně kdy? Co je na tom nesrozumitelného a nepochopitelného?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 12. 2020 6:55 | Tom1

Citace / 06.12.2020 19:54

Silesti, pořád mi dlužíš odpověď na mou otázku: Byla podle tebe tedy vůbec někdy vhodná doba nakupovat akcie? Kdyby se nějaký laický investor řídil tvou radou, tak se nikdy investorem nestane, protože nikdy do ničeho investovat nebude. Já nevím, jestli je TS na dlouhodobých maximech, a příští rok se propadne někam ke 2, nebo bude růst pokračovat a příští rok překoná hodnotu 4. Vidím to tak 50 na 50. Ty mi ale připadáš jako zlá sudička, která proto, že jí nepozvali, teď všem prorokuje nejtemnější budoucnost.

Tvůj problém je, že vůbec nechápeš, co Silesti píše. Pokud by sis za svými názory stál, budeš uvádět nick, abychom měli přehled, jaké názory tu v časové ose máš.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 12. 2020 20:07

Proto by DXDJ své obchody zveřejňovat neměl, je pak terčem útoků. Jen můj názor.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 12. 2020 19:56

Už se tady tomu jenom směju. DXDJ udělal na TS královské zhodnocení za 8 měsíců. Nic ho mrzet nemusí. On si může dát v poho nohy na stůl, protože má krásně vyděláno. Ale on je spekulant, tak to točí dál a dál... Naváží se tady do něj kde, kdo. Ale kdo z vás umožnil lidem zde nakoupit TS na dně? NIKDO. Měli byste mu děkovat. Myslím, že už je z vás tak otrávený, že příště si tuto informaci nechá pro sebe. A pro blbce. Když TS prodával, nikoho zde nenutil, aby také prodával. naopak přál fondu další růst. pro něj ale už není dost dynamický.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 12. 2020 19:54

Silesti, pořád mi dlužíš odpověď na mou otázku: Byla podle tebe tedy vůbec někdy vhodná doba nakupovat akcie? Kdyby se nějaký laický investor řídil tvou radou, tak se nikdy investorem nestane, protože nikdy do ničeho investovat nebude. Já nevím, jestli je TS na dlouhodobých maximech, a příští rok se propadne někam ke 2, nebo bude růst pokračovat a příští rok překoná hodnotu 4. Vidím to tak 50 na 50. Ty mi ale připadáš jako zlá sudička, která proto, že jí nepozvali, teď všem prorokuje nejtemnější budoucnost.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 47/135

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Karel Schwarzenberg

politik

Ivan Langer

politik a podnikatel

Karel Schwarzenberg
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Ivan Langer
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services