Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 2684 komentářů)

1. 11. 2020 14:48 | Linda

Jako presidenta USA si představuji zcela jinou osobnost než jsou oba kandidáti a zcela jiné, než tam úřadovali v posledních letech. Pokud bych žila v Americe volila bych Trumpa a jelikož sázím na zdravý rozum myslím, že má i větší šance i když média tvrdí něco jiného, ale to už je zase o jiné diskuzi.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 11. 2020 7:50

Těm předvolebním průzkumům nevěřím. Max. to bude 50:50. Asi bude veselo. Jsem zvědav jak budou reagovat trhy v případě, že se vyhlášení vítěze protáhne třeba o měsíc.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 10. 2020 20:39 | Defender

Ani jeden kandidát nestojí za moc, ale zvolení Bidena si myslím bude ta horší varianta jak pro Ameriku, tak pro Evropu. Jinak v mainstreamová média dávají Bidenovi přes 80%.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 10. 2020 18:07 | DXDJ

Ani jeden kandidát není žádný zázrak. Škoda, že se v USA nezmůžou na kvalitního kandidáta. Už jen ten jejich věk...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 10. 2020 14:16 | Trump

Hlas pro Trumpa.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 10. 2020 14:15 | Biden

Hlas pro Bidena.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 10. 2020 14:14 | Defender

Docela by mě zajímalo jak vidí zdejší účastníci diskuse nadcházející volby v USA. Dejte prosím bod tomu kdo si myslíte, že má větší šance.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 10. 2020 11:14

Máš pravdu, ale on ten článek ani nepochopil.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 10. 2020 10:48

Toho bych si nevšímal, vyskytují se tu i lidi kteří nechápou, proč sem někdo dá odkaz a pak je to úmysl. Zmůže se pouze na tři slova, ale aby napsal názor na článek na to nemá.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 10. 2020 10:02

Tahle diskuze je vážně hrozná. Někdo sem dá odkaz na článek a hned se to neguje.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 10. 2020 9:10 | Tom1

Myslím, že to zajímavé počtení je. A jak DX.. psal, jen pro zajímavost. Určitě to nevystihuje jeho názor na budoucí vývoj. Na to ho znám až příliž dobře.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 10. 2020 8:18

Nebo taky ne
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 10. 2020 7:47 | DXDJ

Jen pro zajímavost... https://www.patria.cz/zpravodajstvi/4528491/vetsina-investoru-ted-ocekava-ze-americky-trh-se-zhrouti-stejne-jako-v-rijnu-1987.html
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 10. 2020 17:32 | nikdo

Dneska se slušně v USA červená.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 10. 2020 14:07

Citace / 23.10.2020 21:27

Děkuji za starost, ale mně vás líto není
Nám tebe taky ne.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 10. 2020 21:27

Děkuji za starost, ale mně vás líto není
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 10. 2020 19:38

Citace / 23.10.2020 19:31

Tak jestli ten svůj podíl hodláš odkázat svým vnoučatům, tak výkyvy kurzu samozřejmě řešit nemusíš. Já uvažuju v horizontu 3-10 let, a předpokládám, že většina investorů uvažuje podobně.
Přesně tak. Peníze potřebují lidi teď, protože si řeší bydlení, kupují nové auto, chtějí jet na dovolenou apod. V 80ti letech tady už stejně většina asi ani nebudeme, možná nebude existovat už ani Česká republika a když tady někdo sem tam bude, tak ten život už bude stejně stát za totální bačkoru. Tak jestli čekáte na tohle, tak je mi vás předem líto.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 10. 2020 19:31

Tak jestli ten svůj podíl hodláš odkázat svým vnoučatům, tak výkyvy kurzu samozřejmě řešit nemusíš. Já uvažuju v horizontu 3-10 let, a předpokládám, že většina investorů uvažuje podobně.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 10. 2020 19:22

Citace / 23.10.2020 12:53

Je ale třeba mít nějakou představu, na jakých hodnotách své investice hodlám prodávat. Žádné jiné číslo, kam by se TS měl v nějaké dohledné době došplhat, nemám. Ty ano?
Můj investiční horizont není "v dohledné době", takže to neřeším
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 10. 2020 12:53

Je ale třeba mít nějakou představu, na jakých hodnotách své investice hodlám prodávat. Žádné jiné číslo, kam by se TS měl v nějaké dohledné době došplhat, nemám. Ty ano?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 57/135

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Vladimír Kovář

podnikatel, Unicorn

Jakub Vágner

rybář a podnikatel

Vladimír Kovář
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Jakub Vágner
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services