Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 2684 komentářů)

11. 9. 2020 15:33

Tady jsme na diskuzi TS a bavíme se o portfoliu fondu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 9. 2020 14:56

Citace - Silesti / 11.09.2020 01:11

99% lidí ani neví, co to je a jak to provést, co to obnáší ... To nemá cenu zmiňovat.
Stačí koupit akcii SH ,což je šort na spx
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 9. 2020 12:17

Netřeba na sebe útočit... Situace každého investora je přece individuální. Každej ať si investuje jak chce a kolik chce
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 9. 2020 9:36

Citace - Defender / 11.09.2020 09:14

To je legrační. Jak jsem si to zde přečetl, tak všichni jsou tu hlupáci jen jeden je tu chytrý. Představa, že všichni kupují Amazon, Teslu a další předražené akcie je úsměvná, přitom nedokáže odpovědět na jednoduchou otázku. Short selling tu uvádí jako něco mimořádného, přitom strategií obchodování je daleko více. Kvalitní akcie, které mám v dlouhodobém držení mě vydělávají Ono totiž lze sestavit portfolio, které je odolné vůči velkým výkyvům a obsahuje všechny trhy. Mám také akcie v krátkodobém držení a tam používám více obchodních praktik. Obchoduji dost dlouho, takže nepotřebují tvoje vzácné rady.
Plno lidí neví, jak si může půjčit akcie, to bylo všechno, co jsem chtěl říct předchozím příspěvkem.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 9. 2020 9:14 | Defender

To je legrační. Jak jsem si to zde přečetl, tak všichni jsou tu hlupáci jen jeden je tu chytrý. Představa, že všichni kupují Amazon, Teslu a další předražené akcie je úsměvná, přitom nedokáže odpovědět na jednoduchou otázku. Short selling tu uvádí jako něco mimořádného, přitom strategií obchodování je daleko více. Kvalitní akcie, které mám v dlouhodobém držení mě vydělávají Ono totiž lze sestavit portfolio, které je odolné vůči velkým výkyvům a obsahuje všechny trhy. Mám také akcie v krátkodobém držení a tam používám více obchodních praktik. Obchoduji dost dlouho, takže nepotřebují tvoje vzácné rady.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 9. 2020 1:11 | Silesti

Citace / 11.09.2020 00:42

a nebo obchodovat na šort (na krátko)
99% lidí ani neví, co to je a jak to provést, co to obnáší ... To nemá cenu zmiňovat.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 9. 2020 0:42

a nebo obchodovat na šort (na krátko)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 9. 2020 23:18 | Silesti

Prostě jsou akcie předražené jak nikdy v historii podle všech metrik. Hodně z důvodů, proč tomu tak je, jsou známé, ale nic to nemění na tom faktu jako takovém. Americké akcie jsou v bublině nejvíce a už dlouho. Takový APPLE přece nemůže mít ocenění jako GDP Německo a Japonska dohromady a podobné nesmysly. Tržby za posledních několik let prakticky nerostly a to ještě v USA proběhla pod Trumpem reforma, která snížila firmám daně. Ale jako pokud si někdo myslí, že kupuje "dip", když cena klesne a že je chytrý jak nikdo na světe, tak co mám jiného říct, než good luck. Buď teda solidně spekulují (a riskují) nebo finančnímu světu prostě vůbec nerozumí a to bych si tipnul, že druhé je správně. Aby příspěvek k něčemu byl, tak problematiku "dipu" vysvětlím na příkladu právě pro všechny tyto lidi: Kdybych byl prodavač a prodával vám o 50% zlevněné třeba mléko z ceny 10.000,- Kč na 5.000,- Kč tak byste to za tu cenu koupili nadšeni, protože je to obrovská sleva? Určitě ne, protože cenu mléka dokážete posoudit, ale ve finančním světě se neorientujete a tak se chováte jako celé to stádo okolo věříc, že Amazon v následujících letech zdesetinásobí zisky. Jak říkal jeden moudrý muž - ruce pryč od všeho, čemu nerozumím a může mít pro mě fatální následky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 9. 2020 22:50

na závěr se na spx vytvořil patern BULLISH SANDWTCH .Je vysoká pravděpodobnost konce první padající vlny , měla by následovat krátká korekční druhá vlna
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 9. 2020 18:08

Citace - Defender / 10.09.2020 08:31

Silesti - To se ovšem netýká všech akcií. Dokonce i na US trzích najdeš kvalitní akcie, kterých se proběhlá malá korekce nedotkla. To jen ve zkratce. Pokud by proběhla větší korekce, tak budu určitě některé dokupovat. Co se týká fondů, např. TS do kterého zde lidé investují, tak si myslíš, že je na něm obří bublina, abychom byli konkrétní?

Akcie jsou základ, co se pohne na akciích promítne se i na na fondech.jestli je průměr - 5 % půjde fond o 5 % dolů.Bublina je na akciích a když ta praskne poletí následně dolů i fondy.Capišto ?
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 9. 2020 8:31 | Defender

Silesti - To se ovšem netýká všech akcií. Dokonce i na US trzích najdeš kvalitní akcie, kterých se proběhlá malá korekce nedotkla. To jen ve zkratce. Pokud by proběhla větší korekce, tak budu určitě některé dokupovat. Co se týká fondů, např. TS do kterého zde lidé investují, tak si myslíš, že je na něm obří bublina, abychom byli konkrétní?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 9. 2020 22:26 | Silesti

Citace / 08.09.2020 22:17

Mě obří bublina nevadí, pokud by to spadlo alespoň o 20% nebo více, tak to využij k nákupu.

Tak to good luck. Ten problém je, že ty papíry jsou předražené jak nikdy v historii, takže "buy the dip" tady není vhodný.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 9. 2020 10:46

Citace / 09.09.2020 09:58



To jsi si si trochu spletl FUTURE jsou dnes v plusu.


Máš recht, použill jsem omylem starádata Včerejší předpověd platí stále
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 9. 2020 10:13

Citace / 09.09.2020 09:13

ranní futra SPX - 2,78 DOW - 2,25 NAS - 4,11

Uvádíš zde včerejší závěrečné hodnoty SP500, Nasdaq a DOW jako dnešní futures. ???
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 9. 2020 9:58

Citace / 09.09.2020 09:13

ranní futra SPX - 2,78 DOW - 2,25 NAS - 4,11


To jsi si si trochu spletl FUTURE jsou dnes v plusu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 9. 2020 9:13

ranní futra SPX - 2,78 DOW - 2,25 NAS - 4,11
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 9. 2020 22:17

Mě obří bublina nevadí, pokud by to spadlo alespoň o 20% nebo více, tak to využij k nákupu.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 9. 2020 21:07 | Silesti

Je to celé obří bublina. Nevím, jestli jí dochází vzduch už teď nebo to ještě potrvá, ale bublina to je obrovská. Jen za dnešek třeba Tesla padá o nějakých 25%, no aby ne s aktuální návratností investice nějakých 1100 let, k čemu je takový "cenný" papír? Ty ceny jsou nesmyslné obecně. Za přezutí pneu u automechanika by 15 tisíc nikdo nedal, za housku tisícovku taky ne, ale to je tím, že tomu lidi rozumí a chápou, jakou cenu jsou ochotni dát. Ale tady si myslí, že ať koupí kdykoliv, cokoliv a za jakoukoliv cenu, tak že na tom vždycky jen vydělají a takhle si to myslí i ti další, kteří to od nich snad ještě někdy koupí ... Ale vážení, na fundamentu a ceně záleží v konečném důsledku vždycky, ať říká kdo chce co chce. Takoví prostě jen ještě skoro nic nezažili a nedokáží si uvědomit, co všechno se může stát. Pro mnoho obyčejných lidí to neskončí dobře ...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 9. 2020 19:56

Jsou dvě varianty
S velkou pravděpodobností Zítra nebo pozítří přijde dvoudenní korekce odstřelu , tím bude vytvořena 2 a koncem týdne by se měla rozjet třetí padající vlna v první cca 5 - 7 dnu.
druhá varianta - pro věčnou slávu žlutohlavce opět zasáhne FED a bude to udržovat po celou dobu dokud ta maškaráda úspěšně neskončí
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 9. 2020 18:57 | DXDJ

Citace / 08.09.2020 17:41

SPX potřeboval 10 dnů růstu , ke spláchnutí mu stačily pouhétři dny. a s úsměvem ve tváři se padá a padá

Uvidíme, jak skončí dnešní obchodování na SP 500. Jestli se index udrží pod maximem z února, tak propad bude pokračovat. Pokud nepřijde impuls, který vše otočí zpět k růstu.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 65/135

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ilona Klímová

podnikatelka, Aspius

Vlastimil Tlustý

politik

Ilona Klímová
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Vlastimil Tlustý
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services